Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Výsledky Základná časť

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Základná časť:
11 . kolo
OŠK Kamienka A - ŠKST Kamenica n/Cir. A 14 : 4 ( J.Gajdoš 4 ,  D.Gajdoš st. 4 ,  M.Gajdoš 4 ,  L.Beľančin 2  -  J.Sojčák 1.5 ,  I.Birov 1.5 ,  P.Bokša 0.5 ,  Š.Šram 0.5 ) ;  MŠK VSTK Vranov n/T B - JMC Lužany pri Topli A 8 : 10 ( I.Turanský 3.5 ,  M.Baran 2.5 ,  Ľ.Jurkanin 1 ,  D.Džujka 0.5 ,  K.Paľko 0.5  -  S.Daňko 4 ,  M.Kravec 3 ,  J.Stolárik 2 ,  K.Kurej 1 ) ;  STO Košarovce A - STO Snina A 7 : 11 ( K.Karabinčík ml. 3 ,  P.Kaňuk 2 ,  A.Sabol 1 ,  T.Korba 1  -  Š.Štuň 4.5 ,  M.Beňatinský 2.5 ,  J.Jelo 2.5 ,  M.Bajus 1.5 ) ;  ŠKST Humenné B - ŠAZZOH Hendrichovce A 10 : 8 ( D.Fink 3 ,  L.Tkáč 3 ,  P.Novák 2 ,  Ľ.Lukáč 2  -  R.Polák 3.5 ,  M.Mikuš 2.5 ,  Ľ.Buzinkay 1.5 ,  J.Kacvinský 0.5 ) ;  STO Sedlice A - STK Lemešany A 11 : 7 ( Ľ.Kollarčík 4.5 ,  M.Bittner 4 ,  D.Toporcerová 2.5  -  C.Sabol 2.5 ,  Ľ.Frančák 2 ,  J.Fotta 1.5 ,  Š.Novák 1 ) ;  ŠK Orion Belá n/Cir. A - OSTK Hencovce A 10 : 8 ( Ľ.Vozár 3 ,  J.Drotár 2.5 ,  J.Drab 2.5 ,  Š.Országh 1 ,  J.Mitrík 1  -  V.Zimný 4.5 ,  T.Haňo 3.5 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 OŠK Kamienka A 11 10 1 0 0 155 : 43 32 0
2 JMC Lužany pri Topli A 11 9 0 2 0 130 : 68 29 0
3 MŠK VSTK Vranov n/T B 11 8 2 1 0 130 : 68 29 0
4 ŠKST Humenné B 11 8 1 2 0 111 : 87 28 0
5 ŠKST Kamenica n/Cir. A 11 5 2 4 0 109 : 89 23 0
6 STO Snina A 11 5 1 5 0 98 : 100 22 0
7 ŠK Orion Belá n/Cir. A 11 4 2 5 0 85 : 113 21 0
8 STO Sedlice A 11 4 1 6 0 91 : 107 20 0
9 ŠAZZOH Hendrichovce A 11 3 2 6 0 95 : 103 19 0
10 OSTK Hencovce A 11 2 0 9 0 63 : 135 15 0
11 STK Lemešany A 11 1 2 8 0 79 : 119 15 0
12 STO Košarovce A 11 0 0 11 0 42 : 156 11 0

Výsledky nadstavba 1.-6.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

nadstavba 1.-6.:
6 . kolo
STO Snina A - MŠK VSTK Vranov n/T B 6 : 12 ( Š.Štuň 4 ,  M.Bajus 1 ,  M.Charitún 1  -  Ľ.Jurkanin 3.5 ,  I.Turanský 3.5 ,  K.Paľko 3.5 ,  M.Baran 1.5 ) ;  OŠK Kamienka A - ŠKST Kamenica n/Cir. A 11 : 7 ( J.Gajdoš 3.5 ,  Y.Chuzha 3.5 ,  D.Gajdoš st. 2.5 ,  M.Stoi 1.5  -  Z.Szilagi 3 ,  O.Mahochi 2 ,  M.Bocko 1 ,  V.Hej 1 ) ;  ŠKST Humenné B - JMC Lužany pri Topli A 6 : 12 ( L.Tkáč 3 ,  S.Frandoferová 1 ,  M.Gerboc 1 ,  P.Novák 1  -  M.Kravec 4.5 ,  J.Stolárik 2.5 ,  E.Tomko 2.5 ,  S.Daňko 2.5 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 OŠK Kamienka A 17 15 1 1 0 221 : 85 48 0
2 JMC Lužany pri Topli A 17 14 0 3 0 195 : 111 45 0
3 MŠK VSTK Vranov n/T B 17 12 2 3 0 194 : 112 43 0
4 ŠKST Humenné B 17 11 1 5 0 161 : 145 40 0
5 ŠKST Kamenica n/Cir. A 17 6 2 9 0 157 : 149 31 0
6 STO Snina A 17 5 1 11 0 129 : 177 28 0

Výsledky nadstavba 7.-12.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

nadstavba 7.-12.:
6 . kolo
ŠAZZOH Hendrichovce A - OSTK Hencovce A 10 : 8 ( R.Polák 4.5 ,  J.Kacvinský 3.5 ,  Ľ.Buzinkay 1 ,  J.Beliš 1  -  M.Tomáš 2.5 ,  T.Haňo 2 ,  V.Zimný 2 ,  P.Tomáš 1.5 ) ;  ŠK Orion Belá n/Cir. A - STK Lemešany A 13 : 5 ( Ľ.Vozár 3.5 ,  Š.Országh 3.5 ,  M.Charitun 3 ,  P.Sabač 2.5 ,  J.Drab 0.5  -  C.Sabol 4 ,  M.Čarnogurský 1 ) ;  STO Košarovce A - STO Sedlice A 5 : 13 ( A.Sabol 2 ,  T.Korba 2 ,  K.Karabinčík ml. 1  -  M.Bittner 4.5 ,  Ľ.Kollarčík 4.5 ,  P.Kollarčík 2.5 ,  D.Toporcerová 1.5 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 ŠK Orion Belá n/Cir. A 17 10 2 5 0 159 : 147 39 0
2 ŠAZZOH Hendrichovce A 17 7 2 8 0 151 : 155 33 0
3 STO Sedlice A 17 7 1 9 0 148 : 158 32 0
4 STK Lemešany A 17 4 2 11 0 131 : 175 27 0
5 OSTK Hencovce A 17 4 0 13 0 117 : 189 25 0
6 STO Košarovce A 17 0 0 17 0 73 : 233 17 0