Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
67 06.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
 
68 06.10.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
 
69 05.10.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
 
70 06.10.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Humenné B
 
71 06.10.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Košarovce A
 
72 06.10.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
MŠK VSTK Vranov n/T B
 
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
73 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
 
74 12.10.2019
So 17:00
STO Košarovce A
OŠK Kamienka A
 
75 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
 
76 12.10.2019
So 17:00
STO Sedlice A
STO Snina A
 
77 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
 
78 13.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
 
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
79 20.10.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
 
80 19.10.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OSTK Hencovce A
 
81 20.10.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
 
82 20.10.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Sedlice A
 
83 20.10.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
 
84 20.10.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Košarovce A
 
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
85 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Košarovce A
 
86 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
 
87 26.10.2019
So 17:00
STO Sedlice A
OŠK Kamienka A
 
88 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
 
89 27.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Snina A
 
90 27.10.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
 
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
91 09.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
 
92 10.11.2019
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
 
93 10.11.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
 
94 10.11.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
 
95 10.11.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Sedlice A
 
96 09.11.2019
So 17:00
STO Košarovce A
ŠKST Humenné B
 
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
97 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
 
98 16.11.2019
So 17:00
STO Sedlice A
STO Košarovce A
 
99 17.11.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
 
100 17.11.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
OŠK Kamienka A
 
101 17.11.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
JMC Lužany pri Topli A
 
102 16.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Snina A
 
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
103 24.11.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
 
104 24.11.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠAZZOH Hendrichovce A
 
105 24.11.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STK Lemešany A
 
106 24.11.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
OSTK Hencovce A
 
107 23.11.2019
So 17:00
STO Košarovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
 
108 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
 
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
109 01.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
 
110 01.12.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Humenné B
 
111 01.12.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
 
112 01.12.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
MŠK VSTK Vranov n/T B
 
113 30.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OŠK Kamienka A
 
114 01.12.2019
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
 
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
115 08.12.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
 
116 08.12.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STO Snina A
 
117 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠAZZOH Hendrichovce A
 
118 07.12.2019
So 17:00
STO Košarovce A
STK Lemešany A
 
119 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OSTK Hencovce A
 
120 07.12.2019
So 17:00
STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
 
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
121 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
 
122 15.12.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
 
123 15.12.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Humenné B
 
124 14.12.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Košarovce A
 
125 15.12.2019
Ne 14:00
STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T B
 
126 15.12.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
 
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
127 22.12.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
 
128 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
 
129 21.12.2019
So 17:00
STO Košarovce A
STO Snina A
 
130 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠAZZOH Hendrichovce A
 
131 21.12.2019
So 17:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
 
132 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A