Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Severovýchod, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
67 06.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
3 : 15 Schválené  
68 06.10.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Schválené  
69 05.10.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
11 : 7 Schválené  
70 06.10.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Humenné B
7 : 11 Schválené  
71 06.10.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Košarovce A
17 : 1 Schválené  
72 06.10.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
MŠK VSTK Vranov n/T B
9 : 9 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
73 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Schválené  
74 13.10.2019
Ne 14:00
STO Košarovce A
OŠK Kamienka A
0 : 18 Schválené  
75 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
10 : 8 Schválené  
76 12.10.2019
So 17:00
STO Sedlice A
STO Snina A
13 : 5 Schválené  
77 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Schválené  
78 13.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
10 : 8 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
79 20.10.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
3 : 15 Schválené  
80 19.10.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OSTK Hencovce A
15 : 3 Schválené  
81 20.10.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
12 : 6 Schválené  
82 20.10.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Sedlice A
14 : 4 Schválené  
83 20.10.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
15 : 3 Schválené  
84 20.10.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Košarovce A
17 : 1 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
85 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Košarovce A
13 : 5 Schválené  
86 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
9 : 9 Schválené  
87 26.10.2019
So 17:00
STO Sedlice A
OŠK Kamienka A
5 : 13 Schválené  
88 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Schválené  
89 27.10.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Snina A
3 : 15 Schválené  
90 24.10.2019
št 18:00
STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
9 : 9 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
91 09.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
5 : 13 Schválené  
92 10.11.2019
Ne 14:00
STO Snina A
STK Lemešany A
12 : 6 Schválené  
93 10.11.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OSTK Hencovce A
16 : 2 Schválené  
94 10.11.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
16 : 2 Schválené  
95 10.11.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Sedlice A
10 : 8 Schválené  
96 09.11.2019
So 17:00
STO Košarovce A
ŠKST Humenné B
5 : 13 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
97 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
12 : 6 Schválené  
98 16.11.2019
So 17:00
STO Sedlice A
STO Košarovce A
11 : 7 Schválené  
99 17.11.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Schválené  
100 17.11.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
OŠK Kamienka A
2 : 16 Schválené  
101 17.11.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Schválené  
102 16.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Snina A
9 : 9 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
103 24.11.2019
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Schválené  
104 24.11.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠAZZOH Hendrichovce A
12 : 6 Schválené  
105 24.11.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STK Lemešany A
14 : 4 Schválené  
106 22.11.2019
Pi 17:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
OSTK Hencovce A
13 : 5 Schválené  
107 20.11.2019
St 17:00
STO Košarovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
7 : 11 Schválené  
108 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Sedlice A
13 : 5 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
109 29.11.2019
Pi 17:30
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Sedlice A
9 : 9 Schválené  
110 01.12.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Schválené  
111 01.12.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
13 : 5 Schválené  
112 01.12.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
MŠK VSTK Vranov n/T B
4 : 14 Schválené  
113 30.11.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OŠK Kamienka A
5 : 13 Schválené  
114 01.12.2019
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
115 08.12.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Schválené  
116 08.12.2019
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STO Snina A
14 : 4 Schválené  
117 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠAZZOH Hendrichovce A
14 : 4 Schválené  
118 07.12.2019
So 17:00
STO Košarovce A
STK Lemešany A
1 : 17 Schválené  
119 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OSTK Hencovce A
12 : 6 Schválené  
120 05.12.2019
št 18:00
STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
8 : 10 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
121 13.12.2019
Pi 17:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
9 : 9 Schválené  
122 15.12.2019
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
8 : 10 Schválené  
123 15.12.2019
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Schválené  
124 14.12.2019
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Košarovce A
15 : 3 Schválené  
125 15.12.2019
Ne 14:00
STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Schválené  
126 15.12.2019
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
5 : 13 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
127 20.12.2019
Pi 17:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
14 : 4 Schválené  
128 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Schválené  
129 21.12.2019
So 17:00
STO Košarovce A
STO Snina A
7 : 11 Schválené  
130 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Schválené  
131 17.12.2019
Ut 18:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
11 : 7 Schválené  
132 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
10 : 8 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
655 26.01.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
STO Snina A
17 : 1 Schválené  
656 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
OŠK Kamienka A
7 : 11 Schválené  
657 26.01.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Humenné B
8 : 10 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
658 02.02.2020
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Humenné B
6 : 12 Schválené  
659 02.02.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Schválené  
660 02.02.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
10 : 8 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
661 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Snina A
12 : 6 Schválené  
662 09.02.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
MŠK VSTK Vranov n/T B
12 : 6 Schválené  
663 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
OŠK Kamienka A
7 : 11 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
664 16.02.2020
Ne 14:00
STO Snina A
OŠK Kamienka A
7 : 11 Schválené  
665 16.02.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Humenné B
15 : 3 Schválené  
666 16.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
667 23.02.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
STO Snina A
13 : 5 Schválené  
668 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
ŠKST Kamenica n/Cir. A
12 : 6 Schválené  
669 23.02.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
MŠK VSTK Vranov n/T B
14 : 4 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
670 08.03.2020
Ne 14:00
STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Schválené  
671 08.03.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Schválené  
672 08.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
673 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
STO Snina A
Zrušené
674 15.03.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
Zrušené
675 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
Zrušené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
676 22.03.2020
Ne 14:00
STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Zrušené
677 22.03.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
Zrušené
678 22.03.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
Zrušené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
679 29.03.2020
Ne 10:00
OŠK Kamienka A
STO Snina A
Zrušené
680 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
Zrušené
681 29.03.2020
Ne 10:00
JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Zrušené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
682 05.04.2020
Ne 14:00
STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
Zrušené
683 05.04.2020
Ne 10:00
ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
Zrušené
684 05.04.2020
Ne 10:00
MŠK VSTK Vranov n/T B
OŠK Kamienka A
Zrušené

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
685 26.01.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
8 : 10 Schválené  
686 26.01.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Schválené  
687 18.01.2020
So 17:30
STO Sedlice A
STO Košarovce A
12 : 6 Schválené  
2 . kolo - 04. týždeň roku 2020
688 23.01.2020
št 18:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Košarovce A
11 : 7 Schválené  
689 02.02.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Sedlice A
12 : 6 Schválené  
690 02.02.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STK Lemešany A
12 : 6 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
691 09.02.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Schválené  
692 08.02.2020
So 17:00
STO Sedlice A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Schválené  
693 07.02.2020
Pi 17:00
STO Košarovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
5 : 13 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
694 15.02.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Schválené  
695 16.02.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
14 : 4 Schválené  
696 16.02.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Sedlice A
11 : 7 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
697 22.02.2020
So 17:00
STO Sedlice A
ŠAZZOH Hendrichovce A
7 : 11 Schválené  
698 22.02.2020
So 17:00
STO Košarovce A
STK Lemešany A
4 : 14 Schválené  
699 23.02.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
700 07.03.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
OSTK Hencovce A
10 : 8 Schválené  
701 08.03.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STK Lemešany A
13 : 5 Schválené  
702 07.03.2020
So 17:00
STO Košarovce A
STO Sedlice A
5 : 13 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
703 14.03.2020
So 17:00
STO Košarovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Zrušené
704 14.03.2020
So 17:00
STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Zrušené
705 15.03.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
Zrušené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
706 21.03.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STK Lemešany A
Zrušené
707 22.03.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
Zrušené
708 22.03.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Košarovce A
Zrušené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
709 29.03.2020
Ne 10:00
ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Zrušené
710 28.03.2020
So 17:00
STO Košarovce A
OSTK Hencovce A
Zrušené
711 28.03.2020
So 17:00
STO Sedlice A
STK Lemešany A
Zrušené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
712 04.04.2020
So 17:00
ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
Zrušené
713 05.04.2020
Ne 10:00
STK Lemešany A
STO Košarovce A
Zrušené
714 05.04.2020
Ne 14:00
OSTK Hencovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Zrušené