Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2019/2020

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
1065 22.01.2020 21:30 BBF Spišská Nová Ves A
OTJ STO Jamník A
8 : 10 Web zápis
J.Sagula
4LSG
926 22.01.2020 19:08 MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
2 : 16 Web zápis
Š.Popély
4LZK
379 22.01.2020 15:29 JMC Lužany pri Topli B
STK Lipany A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
594 22.01.2020 12:00 BBF Spišská Nová Ves A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Web zápis
J.Sagula
4LSG
593 22.01.2020 11:57 STŠK Obec Hrabušice A
OTJ STO Jamník A
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
4LSG
592 22.01.2020 11:56 ŠK Harichovce A
STO Letanovce B
16 : 2 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
591 22.01.2020 11:53 ŠKST Margecany B
MŠK STO Krompachy A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
590 22.01.2020 11:51 TJ Baník Mlynky A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Web zápis
J.Černický
4LSG
589 22.01.2020 11:50 Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
8 : 10 Web zápis
A.Ružik
4LSG
588 22.01.2020 11:48 S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
15 : 3 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
587 22.01.2020 11:47 MŠK STO Krompachy A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
586 22.01.2020 11:44 STO Letanovce B
ŠKST Margecany B
4 : 14 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
585 22.01.2020 11:41 OTJ STO Jamník A
ŠK Harichovce A
5 : 13 Web zápis
J.Balla
4LSG
584 22.01.2020 11:40 AŠK Maria Huta B
STŠK Obec Hrabušice A
16 : 2 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
583 22.01.2020 11:37 ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Web zápis
A.Kardos
4LSG
582 22.01.2020 11:35 STŠK Obec Hrabušice A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
P.Popadič
4LSG
581 22.01.2020 11:34 ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta B
6 : 12 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
580 22.01.2020 11:33 ŠKST Margecany B
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
579 22.01.2020 11:32 TJ Baník Mlynky A
STO Letanovce B
9 : 9 Web zápis
J.Černický
4LSG
578 22.01.2020 11:30 Geológ Rožňava C
MŠK STO Krompachy A
14 : 4 Web zápis
A.Ružik
4LSG
577 22.01.2020 11:29 S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
13 : 5 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
576 22.01.2020 11:28 MŠK STO Krompachy A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
575 22.01.2020 11:27 STO Letanovce B
Geológ Rožňava C
8 : 10 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
574 22.01.2020 11:26 OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Web zápis
J.Balla
4LSG
573 22.01.2020 11:25 AŠK Maria Huta B
ŠKST Margecany B
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
572 22.01.2020 11:24 BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Harichovce A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
571 22.01.2020 11:22 ŠK Jablonov n/Turňou A
STŠK Obec Hrabušice A
11 : 7 Web zápis
A.Kardos
4LSG
570 22.01.2020 11:20 ŠK Harichovce A
STŠK Obec Hrabušice A
13 : 5 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
569 22.01.2020 11:18 ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
568 22.01.2020 11:17 TJ Baník Mlynky A
AŠK Maria Huta B
3 : 15 Web zápis
J.Černický
4LSG
567 22.01.2020 11:16 Geológ Rožňava C
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Web zápis
A.Ružik
4LSG
566 22.01.2020 11:15 S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
14 : 4 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
565 22.01.2020 11:13 MŠK STO Krompachy A
ŠK Jablonov n/Turňou A
6 : 12 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
528 22.01.2020 11:11 TJ Sokol Jakubany A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Web zápis
P.Sykora
4LP
527 22.01.2020 11:10 TJ Spišský Štiavnik A
STO Spišské Bystré A
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
4LP
526 22.01.2020 11:09 TJ Požiarnik Rakúsy A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
P.Andráš
4LP
525 22.01.2020 11:08 St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠKST Spišský Štvrtok B
13 : 5 Web zápis
J.Štucka
4LP
524 22.01.2020 11:07 STK Nová Lesná A
TJ STO Slovenská Ves B
6 : 12 Web zápis
G.Knižka
4LP
523 22.01.2020 11:06 ŠK Veterán Poprad B
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
4LP
521 22.01.2020 11:04 ŠKST Spišský Štvrtok B
STK Nová Lesná A
9 : 9 Web zápis
V.Dunčko
4LP
520 22.01.2020 11:03 Fortuna Kežmarok C
St. Ľubovňa/Jakubany B
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
4LP
519 22.01.2020 11:01 STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
8 : 10 Web zápis
F.Bednár
4LP
518 22.01.2020 11:00 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Spišský Štiavnik A
4 : 14 Web zápis
J.Stanko
4LP
522 22.01.2020 10:59 TJ STO Slovenská Ves B
ŠK Veterán Poprad B
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
517 22.01.2020 10:59 STO Švábovce A
TJ Sokol Jakubany A
8 : 10 Web zápis
S.Lipták
4LP
516 22.01.2020 10:57 TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Web zápis
D.Martinko
4LP
515 22.01.2020 10:56 TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
16 : 2 Web zápis
P.Andráš
4LP
514 22.01.2020 10:55 St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
13 : 5 Web zápis
J.Štucka
4LP
513 22.01.2020 10:54 STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
3 : 15 Web zápis
G.Knižka
4LP
512 22.01.2020 10:53 ŠK Veterán Poprad B
ŠKST Spišský Štvrtok B
14 : 4 Web zápis
T.Valluš
4LP
511 22.01.2020 10:52 TJ STO Slovenská Ves B
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
510 22.01.2020 10:51 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
3 : 15 Web zápis
V.Dunčko
4LP
509 22.01.2020 10:50 Fortuna Kežmarok C
ŠK Veterán Poprad B
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
508 22.01.2020 10:48 STO Spišské Bystré A
STK Nová Lesná A
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
4LP
507 22.01.2020 10:47 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
St. Ľubovňa/Jakubany B
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
4LP
506 22.01.2020 10:46 TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
505 22.01.2020 10:41 STO Švábovce A
TJ Spišský Štiavnik A
4 : 14 Web zápis
S.Lipták
4LP
504 22.01.2020 10:38 TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Web zápis
P.Andráš
4LP
503 22.01.2020 10:34 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Web zápis
J.Štucka
4LP
502 22.01.2020 10:33 STK Nová Lesná A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Web zápis
G.Knižka
4LP
501 22.01.2020 10:32 ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
4LP
500 22.01.2020 10:31 TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
499 22.01.2020 10:31 ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Švábovce A
5 : 13 Web zápis
V.Dunčko
4LP
462 22.01.2020 10:29 MKST Veľké Kapušany C
OKST Somotor B
8 : 10 Web zápis
Š.Popély
4LZK
460 22.01.2020 10:28 KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
9 : 9 Web zápis
A.Dula
4LZK
459 22.01.2020 10:27 OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Web zápis
D.Juroš
4LZK
458 22.01.2020 10:26 OKST Dúbravka A
SŠK Poproč B
10 : 8 Web zápis
M.Leško
4LZK
457 22.01.2020 10:25 ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
12 : 6 Web zápis
J.Blaško
4LZK
456 22.01.2020 10:23 SŠK Poproč B
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
455 22.01.2020 10:22 OKST Duby Parchovany A
OKST Dúbravka A
10 : 8 Web zápis
M.Olejar
4LZK
454 22.01.2020 10:22 TJ Čečehov B
OKST Regmont Hraň A
12 : 6 Web zápis
R.Terezka
4LZK
452 22.01.2020 10:20 OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
4LZK
451 22.01.2020 10:20 TTC Vojany Tigers B
MKST Veľké Kapušany C
7 : 11 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
450 22.01.2020 10:18 ŠKST Pribeník A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Web zápis
Z.Filep
4LZK
449 22.01.2020 10:17 KST plus 40 Trebišov A
OKST Somotor B
15 : 3 Web zápis
A.Dula
4LZK
447 22.01.2020 10:17 OKST Dúbravka A
TJ Čečehov B
7 : 11 Web zápis
M.Leško
4LZK
446 22.01.2020 10:16 ŠKST Michalovce D
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
J.Blaško
4LZK
445 22.01.2020 10:15 SŠK Poproč B
TTC Vojany Tigers B
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
444 22.01.2020 10:14 OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
7 : 11 Web zápis
M.Olejar
4LZK
443 22.01.2020 10:13 TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Web zápis
R.Terezka
4LZK
441 22.01.2020 10:12 OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Web zápis
S.Sopko
4LZK
440 22.01.2020 10:11 MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
14 : 4 Web zápis
Š.Popély
4LZK
439 22.01.2020 10:10 TTC Vojany Tigers B
ŠKST Pribeník A
16 : 2 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
438 22.01.2020 10:09 KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Pribeník A
16 : 2 Web zápis
A.Dula
4LZK
437 22.01.2020 10:08 OKST Regmont Hraň A
MKST Veľké Kapušany C
13 : 5 Web zápis
D.Juroš
4LZK
436 22.01.2020 10:06 OKST Dúbravka A
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
M.Leško
4LZK
434 22.01.2020 10:05 SŠK Poproč B
TJ Čečehov B
6 : 12 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
433 22.01.2020 10:04 OKST Duby Parchovany A
TTC Vojany Tigers B
4 : 14 Web zápis
M.Olejar
4LZK
396 22.01.2020 10:03 OŠK Šariš. Michaľany B
STJ Družba Bardejov B
10 : 8 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
395 22.01.2020 10:00 STO Sedlice B
ŠKP Prešov A
14 : 4 Web zápis
J.Veľas
4LSD
394 22.01.2020 10:00 STMK Stropkov A
Športklub MSS Prešov A
10 : 8 Web zápis
J.Bunda
4LSD
393 22.01.2020 09:59 STK Lemešany B
ŠaZZ Trnkov A
7 : 11 Web zápis
J.Surgent
4LSD
392 22.01.2020 09:58 OŠK ST Bzenov-Janov A
JMC Lužany pri Topli B
6 : 12 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
391 22.01.2020 09:57 TJ Magura Zborov A
STK Lipany A
12 : 6 Web zápis
A.Baran
4LSD
390 22.01.2020 09:56 JMC Lužany pri Topli B
TJ Magura Zborov A
8 : 10 Web zápis
M.Cigán
4LSD
389 22.01.2020 09:54 ŠaZZ Trnkov A
OŠK ST Bzenov-Janov A
15 : 3 Web zápis
J.Onofrej
4LSD
388 22.01.2020 09:53 Športklub MSS Prešov A
STK Lemešany B
12 : 6 Web zápis
M.Gábor
4LSD
387 22.01.2020 09:52 ŠKP Prešov A
STMK Stropkov A
9 : 9 Web zápis
V.Pištej
4LSD
386 22.01.2020 09:51 STJ Družba Bardejov B
STO Sedlice B
13 : 5 Web zápis
J.Jakub
4LSD
385 22.01.2020 09:50 STK Lipany A
OŠK Šariš. Michaľany B
9 : 9 Web zápis
J.Triščík
4LSD