Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany B 40 36 36
2 Takáč Roman STO Valaliky B 44 36 36
3 Nagy Attila OKST Somotor A 44 34 34
4 Rindoš Miroslav STO Košické Olšany A 44 32 32
5 Szabó Dávid SO TJ Malý Kamenec A 31 30 30
6 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 39 30 30
7 Szücs Róbert TTC Vojany Tigers A 41 30 30
8 Kovács Zoltán MKST Veľké Kapušany B 40 29 29
9 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 44 29 29
10 Nagyidai Ladislav TTC Vojany Tigers A 41 28 28
11 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce C 28 27 27
12 Konečný Martin ŠKST Sokol Vojčice B 40 27 27
13 Kóbori Pavol TTC Vojany Tigers A 37 26 26
14 Molnár Norbert SO TJ Čičarovce A 44 23 23
15 Balog Peter OKST Somotor A 44 23 23
16 Krištof Florián MKST Veľké Kapušany B 37 21 21
17 Váradi Béla SO TJ Malý Kamenec A 39 21 21
18 Kiss Ladislav ml. SO TJ Malý Kamenec A 32 20 20
19 Balogh Erik OKST Somotor A 36 20 20
20 Vasiľ Tibor STO Košické Olšany A 36 20 20
21 Sepeši Luca STO Valaliky B 38 20 20
22 Than Duck Hong SŠK Poproč A 39 19 19
23 Čuri Branislav ŠK STO Kráľovce A 40 19 19
24 Just Milan STO Košické Olšany A 41 19 19
25 Hrčka Matúš SŠK Poproč A 28 18 18
26 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce C 34 18 18
27 Gúth Joachim STO Košické Olšany A 39 18 18
28 Csanak Zsolt SO TJ Čičarovce A 44 18 18
29 Czingely Tibor SO TJ Malý Kamenec A 34 17 17
30 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 36 17 17
31 Máté Csaba SO TJ Malý Kamenec A 29 15 15
32 Űveges Kristián SO TJ Čičarovce A 36 15 15
33 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany B 26 14 14
34 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice B 20 13 13
35 Ivan Michal ŠKST Sokol Vojčice B 24 13 13
36 Lugoš Peter ŠKST Michalovce C 36 13 13
37 Flegner Rudolf SŠK Poproč A 39 13 13
38 Dulič Anatolij ŠKST Sokol Vojčice B 16 12 12
39 Baranišin Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 24 12 12
40 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 21 11 11
41 Franko Adam TTC Vojany Tigers A 16 10 10
42 Štim Ján st. MKST Veľké Kapušany B 18 10 10
43 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 27 10 10
44 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 35 10 10
45 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers A 18 9 9
46 Chomča Igor ŠKST Michalovce C 20 9 9
47 Petričko Milan SŠK Poproč A 20 9 9
48 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce C 24 9 9
49 Klučárová Agáta STO Valaliky B 15 8 8
50 Ujhelyi František ŠKST Sokol Vojčice B 23 8 8
51 Gánoczi Gabriel OKST Somotor A 36 8 8
52 Franko Július TTC Vojany Tigers A 8 5 5
53 Zausin Juraj ŠKST Michalovce C 8 5 5
54 Bók Ľudovít OKST Somotor A 9 5 5
55 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany B 11 5 5
56 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 39 5 5
57 Bajcura Marián ŠKST Michalovce C 4 4 4
58 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 16 4 4
59 Némethová Nina STO Valaliky B 18 4 4
60 Molnár Ján SO TJ Čičarovce A 44 4 4
61 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 4 3 3
62 Hanke Stefan ŠKST Michalovce C 4 3 3
63 Majcher Daniel SŠK Poproč A 11 3 3
64 Stanislav Ján STO Košické Olšany A 14 3 3
65 Hajáš Marcel STK Slávia Sobrance A 15 3 3
66 Maurer Michal STO Valaliky B 18 3 3
67 Németh Juraj STO Valaliky B 23 3 3
68 Žiga Bohuš SŠK Poproč A 4 2 2
69 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers A 4 2 2
70 Szabó Ľudovít SO TJ Malý Kamenec A 7 2 2
71 Majcher Slavomír SŠK Poproč A 7 2 2
72 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 16 2 2
73 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers A 2 1 1
74 Blaško Jozef ŠKST Michalovce C 2 1 1
75 Wagner Valter OKST Somotor A 4 1 1
76 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce C 4 1 1
77 Tkáč Matej ŠKST Michalovce C 4 1 1
78 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 8 1 1
79 Gumáň Martin SŠK Poproč A 8 1 1
80 Mato Norbert STO Valaliky B 8 1 1
81 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 1 0 0
82 Hiľovský Jaroslav STO Košické Olšany A 1 0 0
83 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 1 0 0
84 Rindoš Vincent STO Košické Olšany A 1 0 0
85 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers A 1 0 0
86 Sopko Silvester OKST Somotor A 3 0 0
87 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 4 0 0
88 Hreščák Michal STK Slávia Sobrance A 4 0 0
89 Blaško Nikolas ŠKST Michalovce C 4 0 0
90 Gallo Ľubomír STK Slávia Sobrance A 4 0 0
91 Tkačik Juraj STK Slávia Sobrance A 4 0 0
92 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany B 4 0 0
93 Laci Patrik STK Slávia Sobrance A 4 0 0
94 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice B 7 0 0
95 Harčarik Miroslav SŠK Poproč A 7 0 0
96 Kocur Milan SŠK Poproč A 9 0 0
97 Olejník Róbert STO Valaliky B 12 0 0