Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 50%(5,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce C 8 8 0 100.00
2 Takáč Roman STO Valaliky B 11 10 1 90.91
3 Nagyidai Ladislav TTC Vojany Tigers A 9 8 1 88.89
4 Szücs Róbert TTC Vojany Tigers A 9 8 1 88.89
5 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 9 8 1 88.89
6 Štim Ján st. MKST Veľké Kapušany B 8 7 1 87.50
7 Ivan Michal ŠKST Sokol Vojčice B 6 5 1 83.33
8 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers A 6 5 1 83.33
9 Németh Juraj STO Valaliky B 6 5 1 83.33
10 Klučárová Agáta STO Valaliky B 6 5 1 83.33
11 Molnár Norbert SO TJ Čičarovce A 11 9 2 81.82
12 Konečný Martin ŠKST Sokol Vojčice B 10 8 2 80.00
13 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 11 8 3 72.73
14 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany B 10 7 3 70.00
15 Kiss Ladislav ml. SO TJ Malý Kamenec A 10 7 3 70.00
16 Gúth Joachim STO Košické Olšany A 10 7 3 70.00
17 Űveges Kristián SO TJ Čičarovce A 9 6 3 66.67
18 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany B 6 4 2 66.67
19 Just Milan STO Košické Olšany A 11 7 4 63.64
20 Rindoš Miroslav STO Košické Olšany A 11 7 4 63.64
21 Kóbori Pavol TTC Vojany Tigers A 8 5 3 62.50
22 Kovács Zoltán MKST Veľké Kapušany B 10 6 4 60.00
23 Vasiľ Tibor STO Košické Olšany A 10 6 4 60.00
24 Krištof Florián MKST Veľké Kapušany B 7 4 3 57.14
25 Szabó Dávid SO TJ Malý Kamenec A 7 4 3 57.14
26 Balogh Erik OKST Somotor A 9 5 4 55.56
27 Nagy Attila OKST Somotor A 11 6 5 54.55
28 Váradi Béla SO TJ Malý Kamenec A 11 6 5 54.55
29 Czingely Tibor SO TJ Malý Kamenec A 8 4 4 50.00
30 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 10 4 6 40.00
31 Čuri Branislav ŠK STO Kráľovce A 9 3 6 33.33
32 Chomča Igor ŠKST Michalovce C 6 2 4 33.33
33 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice B 6 2 4 33.33
34 Flegner Rudolf SŠK Poproč A 10 3 7 30.00
35 Hrčka Matúš SŠK Poproč A 7 2 5 28.57
36 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 7 2 5 28.57
37 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce C 7 2 5 28.57
38 Csanak Zsolt SO TJ Čičarovce A 11 3 8 27.27
39 Gánoczi Gabriel OKST Somotor A 8 2 6 25.00
40 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 9 2 7 22.22
41 Molnár Ján SO TJ Čičarovce A 9 2 7 22.22
42 Than Duck Hong SŠK Poproč A 10 2 8 20.00
43 Lugoš Peter ŠKST Michalovce C 10 2 8 20.00
44 Sepeši Luca STO Valaliky B 10 2 8 20.00
45 Balog Peter OKST Somotor A 11 2 9 18.18
46 Némethová Nina STO Valaliky B 6 1 5 16.67
47 Ujhelyi František ŠKST Sokol Vojčice B 7 1 6 14.29
48 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 9 0 9 0.00
Od 50%(5,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce C 5 5 0 100.00
2 Zausin Juraj ŠKST Michalovce C 2 2 0 100.00
3 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers A 1 1 0 100.00
4 Tkáč Matej ŠKST Michalovce C 1 1 0 100.00
5 Hanke Stefan ŠKST Michalovce C 1 1 0 100.00
6 Bajcura Marián ŠKST Michalovce C 1 1 0 100.00
7 Majcher Slavomír SŠK Poproč A 1 1 0 100.00
8 Franko Adam TTC Vojany Tigers A 5 4 1 80.00
9 Máté Csaba SO TJ Malý Kamenec A 4 3 1 75.00
10 Franko Július TTC Vojany Tigers A 2 1 1 50.00
11 Stanislav Ján STO Košické Olšany A 2 1 1 50.00
12 Gumáň Martin SŠK Poproč A 2 1 1 50.00
13 Maurer Michal STO Valaliky B 3 1 2 33.33
14 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 3 1 2 33.33
15 Dulič Anatolij ŠKST Sokol Vojčice B 4 1 3 25.00
16 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 4 1 3 25.00
17 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 4 1 3 25.00
18 Sopko Silvester OKST Somotor A 4 1 3 25.00
19 Petričko Milan SŠK Poproč A 5 1 4 20.00
20 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 5 1 4 20.00
21 Baranišin Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 4 0 4 0.00
22 Hajáš Marcel STK Slávia Sobrance A 3 0 3 0.00
23 Kocur Milan SŠK Poproč A 3 0 3 0.00
24 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany B 2 0 2 0.00
25 Szabó Ľudovít SO TJ Malý Kamenec A 2 0 2 0.00
26 Mato Norbert STO Valaliky B 2 0 2 0.00
27 Majcher Daniel SŠK Poproč A 2 0 2 0.00
28 Gallo Ľubomír STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
29 Tkačik Juraj STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
30 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce C 1 0 1 0.00
31 Laci Patrik STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
32 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 1 0 1 0.00
33 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice B 1 0 1 0.00
34 Wagner Valter OKST Somotor A 1 0 1 0.00
35 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 1 0 1 0.00
36 Harčarik Miroslav SŠK Poproč A 1 0 1 0.00
37 Žiga Bohuš SŠK Poproč A 1 0 1 0.00
38 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany B 1 0 1 0.00