Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Szabó Dávid SO TJ Malý Kamenec A 31 30 1 96.77
2 Šinkár Dmitrij ŠKST Michalovce C 28 27 1 96.43
3 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany B 40 36 4 90.00
4 Takáč Roman STO Valaliky B 44 36 8 81.82
5 Nagy Attila OKST Somotor A 44 34 10 77.27
6 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 39 30 9 76.92
7 Szücs Róbert TTC Vojany Tigers A 41 30 11 73.17
8 Rindoš Miroslav STO Košické Olšany A 44 32 12 72.73
9 Kovács Zoltán MKST Veľké Kapušany B 40 29 11 72.50
10 Kóbori Pavol TTC Vojany Tigers A 37 26 11 70.27
11 Nagyidai Ladislav TTC Vojany Tigers A 41 28 13 68.29
12 Konečný Martin ŠKST Sokol Vojčice B 40 27 13 67.50
13 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 44 29 15 65.91
14 Bača Jerguš ŠKST Sokol Vojčice B 20 13 7 65.00
15 Hrčka Matúš SŠK Poproč A 28 18 10 64.29
16 Kiss Ladislav ml. SO TJ Malý Kamenec A 32 20 12 62.50
17 Krištof Florián MKST Veľké Kapušany B 37 21 16 56.76
18 Vasiľ Tibor STO Košické Olšany A 36 20 16 55.56
19 Balogh Erik OKST Somotor A 36 20 16 55.56
20 Štim Ján st. MKST Veľké Kapušany B 18 10 8 55.56
21 Ivan Michal ŠKST Sokol Vojčice B 24 13 11 54.17
22 Váradi Béla SO TJ Malý Kamenec A 39 21 18 53.85
23 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany B 26 14 12 53.85
24 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce C 34 18 16 52.94
25 Sepeši Luca STO Valaliky B 38 20 18 52.63
26 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 21 11 10 52.38
27 Molnár Norbert SO TJ Čičarovce A 44 23 21 52.27
28 Balog Peter OKST Somotor A 44 23 21 52.27
29 Máté Csaba SO TJ Malý Kamenec A 29 15 14 51.72
30 Czingely Tibor SO TJ Malý Kamenec A 34 17 17 50.00
31 Baranišin Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 24 12 12 50.00
32 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers A 18 9 9 50.00
33 Than Duck Hong SŠK Poproč A 39 19 20 48.72
34 Čuri Branislav ŠK STO Kráľovce A 40 19 21 47.50
35 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 36 17 19 47.22
36 Just Milan STO Košické Olšany A 41 19 22 46.34
37 Gúth Joachim STO Košické Olšany A 39 18 21 46.15
38 Chomča Igor ŠKST Michalovce C 20 9 11 45.00
39 Petričko Milan SŠK Poproč A 20 9 11 45.00
40 Űveges Kristián SO TJ Čičarovce A 36 15 21 41.67
41 Csanak Zsolt SO TJ Čičarovce A 44 18 26 40.91
42 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce C 24 9 15 37.50
43 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 27 10 17 37.04
44 Lugoš Peter ŠKST Michalovce C 36 13 23 36.11
45 Ujhelyi František ŠKST Sokol Vojčice B 23 8 15 34.78
46 Flegner Rudolf SŠK Poproč A 39 13 26 33.33
47 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 35 10 25 28.57
48 Gánoczi Gabriel OKST Somotor A 36 8 28 22.22
49 Némethová Nina STO Valaliky B 18 4 14 22.22
50 Maurer Michal STO Valaliky B 18 3 15 16.67
51 Németh Juraj STO Valaliky B 23 3 20 13.04
52 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 39 5 34 12.82
53 Molnár Ján SO TJ Čičarovce A 44 4 40 9.09
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bajcura Marián ŠKST Michalovce C 4 4 0 100.00
2 Dulič Anatolij ŠKST Sokol Vojčice B 16 12 4 75.00
3 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 4 3 1 75.00
4 Hanke Stefan ŠKST Michalovce C 4 3 1 75.00
5 Franko Adam TTC Vojany Tigers A 16 10 6 62.50
6 Zausin Juraj ŠKST Michalovce C 8 5 3 62.50
7 Franko Július TTC Vojany Tigers A 8 5 3 62.50
8 Bók Ľudovít OKST Somotor A 9 5 4 55.56
9 Klučárová Agáta STO Valaliky B 15 8 7 53.33
10 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers A 4 2 2 50.00
11 Žiga Bohuš SŠK Poproč A 4 2 2 50.00
12 Blaško Jozef ŠKST Michalovce C 2 1 1 50.00
13 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers A 2 1 1 50.00
14 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany B 11 5 6 45.45
15 Szabó Ľudovít SO TJ Malý Kamenec A 7 2 5 28.57
16 Majcher Slavomír SŠK Poproč A 7 2 5 28.57
17 Majcher Daniel SŠK Poproč A 11 3 8 27.27
18 Lešo Martin STK Slávia Sobrance A 16 4 12 25.00
19 Wagner Valter OKST Somotor A 4 1 3 25.00
20 Tkáč Matej ŠKST Michalovce C 4 1 3 25.00
21 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce C 4 1 3 25.00
22 Stanislav Ján STO Košické Olšany A 14 3 11 21.43
23 Hajáš Marcel STK Slávia Sobrance A 15 3 12 20.00
24 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 16 2 14 12.50
25 Mato Norbert STO Valaliky B 8 1 7 12.50
26 Gumáň Martin SŠK Poproč A 8 1 7 12.50
27 Soľar Martin ŠK STO Kráľovce A 8 1 7 12.50
28 Olejník Róbert STO Valaliky B 12 0 12 0.00
29 Kocur Milan SŠK Poproč A 9 0 9 0.00
30 Poľačok Miroslav ŠKST Sokol Vojčice B 7 0 7 0.00
31 Harčarik Miroslav SŠK Poproč A 7 0 7 0.00
32 Hreščák Michal STK Slávia Sobrance A 4 0 4 0.00
33 Gallo Ľubomír STK Slávia Sobrance A 4 0 4 0.00
34 Tkačik Juraj STK Slávia Sobrance A 4 0 4 0.00
35 Laci Patrik STK Slávia Sobrance A 4 0 4 0.00
36 Blaško Nikolas ŠKST Michalovce C 4 0 4 0.00
37 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 4 0 4 0.00
38 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany B 4 0 4 0.00
39 Sopko Silvester OKST Somotor A 3 0 3 0.00
40 Rindoš Vincent STO Košické Olšany A 1 0 1 0.00
41 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers A 1 0 1 0.00
42 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 1 0 1 0.00
43 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 1 0 1 0.00
44 Hiľovský Jaroslav STO Košické Olšany A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(20) do 40%(8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Szabó Dávid SO TJ Malý Kamenec A 16 16 0 100.00
2 Szücs Róbert TTC Vojany Tigers A 15 14 1 93.33
3 Salaky Martin MKST Veľké Kapušany B 12 11 1 91.67
4 Just Milan STO Košické Olšany A 15 12 3 80.00
5 Krištof Florián MKST Veľké Kapušany B 15 11 4 73.33
6 Kóbori Pavol TTC Vojany Tigers A 13 9 4 69.23
7 Kovács Zoltán MKST Veľké Kapušany B 15 10 5 66.67
8 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany B 15 10 5 66.67
9 Vasiľ Tibor STO Košické Olšany A 20 13 7 65.00
10 Nagyidai Ladislav TTC Vojany Tigers A 19 12 7 63.16
11 Rindoš Miroslav STO Košické Olšany A 16 10 6 62.50
12 Czingely Tibor SO TJ Malý Kamenec A 16 10 6 62.50
13 Váradi Béla SO TJ Malý Kamenec A 12 7 5 58.33
14 Štim Ján st. MKST Veľké Kapušany B 12 7 5 58.33
15 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers A 18 10 8 55.56
16 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce C 20 10 10 50.00
17 Šinkárová Monika ŠKST Michalovce C 10 5 5 50.00
18 Konečný Martin ŠKST Sokol Vojčice B 20 9 11 45.00
19 Kiss Ladislav ml. SO TJ Malý Kamenec A 16 6 10 37.50
20 Lugoš Peter ŠKST Michalovce C 20 7 13 35.00
21 Drabiščák Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 20 6 14 30.00
22 Baranišin Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 16 4 12 25.00
23 Máté Csaba SO TJ Malý Kamenec A 16 3 13 18.75
24 Ujhelyi František ŠKST Sokol Vojčice B 16 2 14 12.50
25 Stanislav Ján STO Košické Olšany A 12 0 12 0.00
26 Hiľovský Jaroslav STO Košické Olšany A 11 0 11 0.00
Od 40%(8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Tkáč Matej ŠKST Michalovce C 4 4 0 100.00
2 Zausin Juraj ŠKST Michalovce C 4 3 1 75.00
3 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany B 6 4 2 66.67
4 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers A 4 2 2 50.00
5 Mihok Jozef ŠKST Sokol Vojčice B 4 2 2 50.00
6 Hanke Stefan ŠKST Michalovce C 4 2 2 50.00
7 Dugas Martin ŠKST Michalovce C 4 1 3 25.00
8 Ivan Michal ŠKST Sokol Vojčice B 4 1 3 25.00
9 Blaško Nikolas ŠKST Michalovce C 4 1 3 25.00
10 Franko Július TTC Vojany Tigers A 5 1 4 20.00
11 Chomča Igor ŠKST Michalovce C 6 1 5 16.67
12 Popély Štefan st. MKST Veľké Kapušany B 5 0 5 0.00
13 Szabó Ľudovít SO TJ Malý Kamenec A 4 0 4 0.00
14 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce C 4 0 4 0.00
15 Rindoš Vincent STO Košické Olšany A 2 0 2 0.00
16 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers A 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(20) do 40%(8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Varchola Mikuláš STK Slávia Sobrance A 20 20 0 100.00
2 Takáč Roman STO Valaliky B 12 11 1 91.67
3 Nagy Attila OKST Somotor A 20 18 2 90.00
4 Papáč Peter ŠK STO Kráľovce A 12 10 2 83.33
5 Molnár Norbert SO TJ Čičarovce A 20 16 4 80.00
6 Űveges Kristián SO TJ Čičarovce A 20 14 6 70.00
7 Čulka Miroslav ŠK STO Kráľovce A 16 11 5 68.75
8 Čuri Branislav ŠK STO Kráľovce A 15 10 5 66.67
9 Sepeši Luca STO Valaliky B 12 8 4 66.67
10 Balog Peter OKST Somotor A 20 12 8 60.00
11 Csanak Zsolt SO TJ Čičarovce A 20 12 8 60.00
12 Hajáš Marcel STK Slávia Sobrance A 10 6 4 60.00
13 Balogh Erik OKST Somotor A 16 8 8 50.00
14 Majcher Daniel SŠK Poproč A 8 4 4 50.00
15 Olejník Róbert STO Valaliky B 16 6 10 37.50
16 Levický Michal st. STK Slávia Sobrance A 16 6 10 37.50
17 Than Duck Hong SŠK Poproč A 20 7 13 35.00
18 Kocur Matúš SŠK Poproč A 20 6 14 30.00
19 Gánoczi Gabriel OKST Somotor A 16 4 12 25.00
20 Tkáč Ľubomír ŠK STO Kráľovce A 8 2 6 25.00
21 Németh Juraj STO Valaliky B 8 2 6 25.00
22 Timočko Vladimír STK Slávia Sobrance A 14 3 11 21.43
23 Flegner Rudolf SŠK Poproč A 20 4 16 20.00
24 Kozma Jozef STK Slávia Sobrance A 8 1 7 12.50
25 Levický Michal ml. STK Slávia Sobrance A 8 1 7 12.50
26 Molnár Ján SO TJ Čičarovce A 20 1 19 5.00
Od 40%(8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Klučárová Agáta STO Valaliky B 4 4 0 100.00
2 Bók Ľudovít OKST Somotor A 4 3 1 75.00
3 Némethová Nina STO Valaliky B 4 3 1 75.00
4 Pekár Ján ŠK STO Kráľovce A 7 5 2 71.43
5 Wagner Valter OKST Somotor A 4 2 2 50.00
6 Mato Norbert STO Valaliky B 4 1 3 25.00
7 Kocur Milan SŠK Poproč A 4 1 3 25.00
8 Majcher Slavomír SŠK Poproč A 4 1 3 25.00
9 Maurer Michal STO Valaliky B 4 1 3 25.00
10 Papáč Pavol ŠK STO Kráľovce A 6 0 6 0.00
11 Petráš Peter SŠK Poproč A 4 0 4 0.00
12 Hreščák Michal STK Slávia Sobrance A 4 0 4 0.00