Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MKST Veľké Kapušany B
1 Kovács Gabriel 40 36 4 90.00
2 Kovács Zoltán 40 29 11 72.50
3 Krištof Florián 37 21 16 56.76
4 Štim Ján st. 18 10 8 55.56
5 Štim Ján ml. 26 14 12 53.85
6 Vargovčik Erik 11 5 6 45.45
7 Krištof Valentín 4 0 4 0.00
OKST Somotor A
1 Nagy Attila 44 34 10 77.27
2 Balogh Erik 36 20 16 55.56
3 Bók Ľudovít 9 5 4 55.56
4 Balog Peter 44 23 21 52.27
5 Wagner Valter 4 1 3 25.00
6 Gánoczi Gabriel 36 8 28 22.22
7 Sopko Silvester 3 0 3 0.00
ŠK STO Kráľovce A
1 Pekár Ján 39 30 9 76.92
2 Papáč Peter 44 29 15 65.91
3 Čuri Branislav 40 19 21 47.50
4 Čulka Miroslav 36 17 19 47.22
5 Soľar Martin 8 1 7 12.50
6 Tkáč Ľubomír 4 0 4 0.00
7 Papáč Pavol 1 0 1 0.00
ŠKST Michalovce C
1 Bajcura Marián 4 4 0 100.00
2 Šinkár Dmitrij 28 27 1 96.43
3 Hanke Stefan 4 3 1 75.00
4 Zausin Juraj 8 5 3 62.50
5 Soták Ľubomír 34 18 16 52.94
6 Blaško Jozef 2 1 1 50.00
7 Chomča Igor 20 9 11 45.00
8 Šinkárová Monika 24 9 15 37.50
9 Lugoš Peter 36 13 23 36.11
10 Tkáč Matej 4 1 3 25.00
11 Meňovčík Imrich 4 1 3 25.00
12 Blaško Nikolas 4 0 4 0.00
ŠKST Sokol Vojčice B
1 Dulič Anatolij 16 12 4 75.00
2 Konečný Martin 40 27 13 67.50
3 Bača Jerguš 20 13 7 65.00
4 Ivan Michal 24 13 11 54.17
5 Drabiščák Jozef 21 11 10 52.38
6 Baranišin Jozef 24 12 12 50.00
7 Ujhelyi František 23 8 15 34.78
8 Poľačok Miroslav 7 0 7 0.00
9 Mihok Jozef 1 0 1 0.00
SO TJ Čičarovce A
1 Molnár Norbert 44 23 21 52.27
2 Űveges Kristián 36 15 21 41.67
3 Csanak Zsolt 44 18 26 40.91
4 Molnár Ján 44 4 40 9.09
SO TJ Malý Kamenec A
1 Szabó Dávid 31 30 1 96.77
2 Kiss Ladislav ml. 32 20 12 62.50
3 Váradi Béla 39 21 18 53.85
4 Máté Csaba 29 15 14 51.72
5 Czingely Tibor 34 17 17 50.00
6 Szabó Ľudovít 7 2 5 28.57
SŠK Poproč A
1 Hrčka Matúš 28 18 10 64.29
2 Žiga Bohuš 4 2 2 50.00
3 Than Duck Hong 39 19 20 48.72
4 Petričko Milan 20 9 11 45.00
5 Flegner Rudolf 39 13 26 33.33
6 Majcher Slavomír 7 2 5 28.57
7 Majcher Daniel 11 3 8 27.27
8 Gumáň Martin 8 1 7 12.50
9 Kocur Milan 9 0 9 0.00
10 Harčarik Miroslav 7 0 7 0.00
STK Slávia Sobrance A
1 Varchola Mikuláš 4 3 1 75.00
2 Levický Michal st. 27 10 17 37.04
3 Levický Michal ml. 35 10 25 28.57
4 Lešo Martin 16 4 12 25.00
5 Hajáš Marcel 15 3 12 20.00
6 Timočko Vladimír 39 5 34 12.82
7 Kozma Jozef 16 2 14 12.50
8 Hreščák Michal 4 0 4 0.00
9 Gallo Ľubomír 4 0 4 0.00
10 Tkačik Juraj 4 0 4 0.00
11 Laci Patrik 4 0 4 0.00
STO Košické Olšany A
1 Rindoš Miroslav 44 32 12 72.73
2 Vasiľ Tibor 36 20 16 55.56
3 Just Milan 41 19 22 46.34
4 Gúth Joachim 39 18 21 46.15
5 Stanislav Ján 14 3 11 21.43
6 Hiľovský Jaroslav 1 0 1 0.00
7 Rindoš Vincent 1 0 1 0.00
STO Valaliky B
1 Takáč Roman 44 36 8 81.82
2 Klučárová Agáta 15 8 7 53.33
3 Sepeši Luca 38 20 18 52.63
4 Némethová Nina 18 4 14 22.22
5 Maurer Michal 18 3 15 16.67
6 Németh Juraj 23 3 20 13.04
7 Mato Norbert 8 1 7 12.50
8 Olejník Róbert 12 0 12 0.00
TTC Vojany Tigers A
1 Szücs Róbert 41 30 11 73.17
2 Kóbori Pavol 37 26 11 70.27
3 Nagyidai Ladislav 41 28 13 68.29
4 Franko Adam 16 10 6 62.50
5 Franko Július 8 5 3 62.50
6 Berkeš Andronik 18 9 9 50.00
7 Molnár Ladislav 4 2 2 50.00
8 Krajnyik Zsolt 2 1 1 50.00
9 Palinský Štefan 1 0 1 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MKST Veľké Kapušany B
1 Krištof Florián 4 3 1 75.00
2 Štim Ján ml. 4 3 1 75.00
3 Štim Ján st. 4 2 2 50.00
4 Popély Štefan st. 4 0 4 0.00
ŠKST Michalovce C
1 Soták Ľubomír 4 3 1 75.00
2 Šinkárová Monika 4 2 2 50.00
3 Lugoš Peter 4 2 2 50.00
4 Blaško Nikolas 4 1 3 25.00