Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
772 05.04.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SO TJ Čičarovce A
Zrušené    
773 05.04.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
OKST Somotor A
Zrušené    
774 05.04.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STO Valaliky B
Zrušené    
9 . kolo
769 29.03.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
STK Slávia Sobrance A
Zrušené    
770 29.03.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
ŠK STO Kráľovce A
Zrušené    
771 29.03.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
SŠK Poproč A
Zrušené    
8 . kolo
766 22.03.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SŠK Poproč A
Zrušené    
767 22.03.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SO TJ Čičarovce A
Zrušené    
768 22.03.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
OKST Somotor A
Zrušené    
7 . kolo
763 15.03.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
STK Slávia Sobrance A
Zrušené    
764 15.03.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
STO Valaliky B
Zrušené    
765 15.03.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
ŠK STO Kráľovce A
Zrušené    
6 . kolo
760 08.03.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
6 : 12 Web zápis
V.Timočko
 
761 08.03.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
SŠK Poproč A
12 : 6 Web zápis
M.Sepeši
 
762 08.03.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
SO TJ Čičarovce A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
 
5 . kolo
757 23.02.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Web zápis
J.Molnár
 
758 23.02.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
SŠK Poproč A
14 : 4 Web zápis
S.Sopko
 
759 23.02.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
ŠK STO Kráľovce A
9 : 9 Web zápis
M.Sepeši
 
4 . kolo
754 16.02.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
STO Valaliky B
8 : 10 Web zápis
V.Timočko
 
755 16.02.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
OKST Somotor A
9 : 9 Web zápis
P.Papáč
 
756 16.02.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
SO TJ Čičarovce A
7 : 11 Web zápis
M.Gumáň
 
3 . kolo
751 09.02.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
 
752 09.02.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠK STO Kráľovce A
11 : 7 Web zápis
J.Molnár
 
753 09.02.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
STO Valaliky B
9 : 9 Web zápis
S.Sopko
 
2 . kolo
748 02.02.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
OKST Somotor A
7 : 11 Web zápis
V.Timočko
 
749 02.02.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
SO TJ Čičarovce A
8 : 10 Web zápis
M.Sepeši
 
750 02.02.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SŠK Poproč A
15 : 3 Web zápis
P.Papáč
 
1 . kolo
745 26.01.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STK Slávia Sobrance A
12 : 6 Web zápis
P.Papáč
 
746 26.01.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STO Valaliky B
3 : 15 Web zápis
M.Gumáň
 
747 26.01.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
OKST Somotor A
10 : 8 Web zápis
J.Molnár
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
742 05.04.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Sokol Vojčice B
Zrušené    
743 04.04.2020
So 17:00
ŠKST Michalovce C
STO Košické Olšany A
Zrušené    
744 04.04.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
MKST Veľké Kapušany B
Zrušené    
9 . kolo
739 29.03.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
SO TJ Malý Kamenec A
Zrušené    
740 28.03.2020
So 17:00
STO Košické Olšany A
TTC Vojany Tigers A
Zrušené    
741 28.03.2020
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
ŠKST Michalovce C
Zrušené    
8 . kolo
736 22.03.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Michalovce C
Zrušené    
737 21.03.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠKST Sokol Vojčice B
Zrušené    
738 22.03.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
STO Košické Olšany A
Zrušené    
7 . kolo
733 14.03.2020
So 17:00
STO Košické Olšany A
SO TJ Malý Kamenec A
Zrušené    
734 14.03.2020
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
MKST Veľké Kapušany B
Zrušené    
735 14.03.2020
So 17:00
ŠKST Michalovce C
TTC Vojany Tigers A
Zrušené    
6 . kolo
730 08.03.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
TTC Vojany Tigers A
5 : 13 Web zápis
C.Máté
 
731 08.03.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Michalovce C
12 : 6 Web zápis
Š.Popély
 
732 06.03.2020
Pi 17:00
STO Košické Olšany A
ŠKST Sokol Vojčice B
10 : 8 Web zápis
J.Hiľovský
 
5 . kolo
727 21.02.2020
Pi 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
SO TJ Malý Kamenec A
6 : 12 Web zápis
M.Konečný
 
728 22.02.2020
So 17:00
STO Košické Olšany A
ŠKST Michalovce C
10 : 8 Web zápis
J.Hiľovský
 
729 23.02.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
TTC Vojany Tigers A
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
 
4 . kolo
724 16.02.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
MKST Veľké Kapušany B
6 : 12 Web zápis
C.Máté
 
725 15.02.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
15 : 3 Web zápis
Z.Krajnyik
 
726 15.02.2020
So 17:00
ŠKST Michalovce C
ŠKST Sokol Vojčice B
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
 
3 . kolo
721 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce C
SO TJ Malý Kamenec A
6 : 12 Web zápis
J.Blaško
 
722 06.02.2020
št 18:00
ŠKST Sokol Vojčice B
TTC Vojany Tigers A
3 : 15 Web zápis
M.Konečný
 
723 08.02.2020
So 14:30
STO Košické Olšany A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Web zápis
J.Hiľovský
 
2 . kolo
718 02.02.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
STO Košické Olšany A
8 : 10 Web zápis
C.Máté
 
719 02.02.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Sokol Vojčice B
14 : 4 Web zápis
Š.Popély
 
720 01.02.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠKST Michalovce C
15 : 3 Web zápis
Z.Krajnyik
 
1 . kolo
715 25.01.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
SO TJ Malý Kamenec A
10 : 8 Web zápis
Z.Krajnyik
 
716 23.01.2020
št 18:00
ŠKST Michalovce C
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Web zápis
J.Blaško
 
717 25.01.2020
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
STO Košické Olšany A
8 : 10 Web zápis
M.Konečný
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
193 22.12.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
TTC Vojany Tigers A
8 : 10 Web zápis
C.Máté
 
194 21.12.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
SŠK Poproč A
12 : 6 Web zápis
J.Hiľovský
 
195 22.12.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠKST Sokol Vojčice B
9 : 9 Web zápis
J.Molnár
 
196 19.12.2019
št 18:00
ŠKST Michalovce C
STO Valaliky B
11 : 7 Web zápis
J.Blaško
 
197 22.12.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
MKST Veľké Kapušany B
6 : 12 Web zápis
V.Timočko
 
198 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
OKST Somotor A
12 : 6 Web zápis
P.Papáč
 
10 . kolo
187 14.12.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠK STO Kráľovce A
13 : 5 Web zápis
Z.Krajnyik
 
188 15.12.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
STK Slávia Sobrance A
15 : 3 Web zápis
S.Sopko
 
189 13.12.2019
Pi 17:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Michalovce C
9 : 9 Web zápis
Š.Popély
 
190 15.12.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
SO TJ Čičarovce A
8 : 10 Web zápis
M.Sepeši
 
191 14.12.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
STO Košické Olšany A
11 : 7 Web zápis
M.Konečný
 
192 15.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
SO TJ Malý Kamenec A
2 : 16 Web zápis
M.Gumáň
 
9 . kolo
181 08.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
TTC Vojany Tigers A
6 : 12 Web zápis
M.Gumáň
 
182 08.12.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Sokol Vojčice B
9 : 9 Web zápis
C.Máté
 
183 02.12.2019
Po 18:00
STO Košické Olšany A
STO Valaliky B
6 : 12 Web zápis
J.Hiľovský
 
184 08.12.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
MKST Veľké Kapušany B
5 : 13 Web zápis
J.Molnár
 
185 07.12.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
OKST Somotor A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
 
186 08.12.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
2 : 16 Web zápis
V.Timočko
 
8 . kolo
175 30.11.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
STK Slávia Sobrance A
17 : 1 Web zápis
Z.Krajnyik
 
176 01.12.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
ŠKST Michalovce C
9 : 9 Web zápis
P.Papáč
 
177 01.12.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
SO TJ Čičarovce A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
 
178 01.12.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
STO Košické Olšany A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
 
179 01.12.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
SO TJ Malý Kamenec A
5 : 13 Web zápis
M.Sepeši
 
180 30.11.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
SŠK Poproč A
12 : 6 Web zápis
M.Konečný
 
7 . kolo
169 23.11.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
TTC Vojany Tigers A
7 : 11 Web zápis
M.Konečný
 
170 24.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STO Valaliky B
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
 
171 24.11.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Web zápis
C.Máté
 
172 23.11.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
OKST Somotor A
11 : 7 Web zápis
J.Hiľovský
 
173 24.11.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠK STO Kráľovce A
3 : 15 Web zápis
J.Molnár
 
174 23.11.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
STK Slávia Sobrance A
15 : 3 Web zápis
J.Blaško
 
6 . kolo
163 16.11.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠKST Michalovce C
14 : 4 Web zápis
Z.Krajnyik
 
164 17.11.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SO TJ Čičarovce A
10 : 8 Web zápis
V.Timočko
 
165 17.11.2019
Ne 11:00
ŠK STO Kráľovce A
STO Košické Olšany A
6 : 12 Web zápis
P.Papáč
 
166 17.11.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
SO TJ Malý Kamenec A
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
 
167 17.11.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
SŠK Poproč A
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
 
168 17.11.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
ŠKST Sokol Vojčice B
7 : 11 Web zápis
M.Sepeši
 
5 . kolo
157 10.11.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
TTC Vojany Tigers A
4 : 14 Web zápis
M.Sepeši
 
158 09.11.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Web zápis
M.Konečný
 
159 10.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
OKST Somotor A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
160 10.11.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠK STO Kráľovce A
11 : 7 Web zápis
C.Máté
 
161 09.11.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Web zápis
J.Hiľovský
 
162 10.11.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠKST Michalovce C
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
4 . kolo
151 26.10.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
SO TJ Čičarovce A
12 : 6 Web zápis
Z.Krajnyik
 
152 26.10.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
STO Košické Olšany A
8 : 10 Web zápis
J.Blaško
 
153 27.10.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SO TJ Malý Kamenec A
1 : 17 Web zápis
V.Timočko
 
154 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SŠK Poproč A
13 : 5 Web zápis
P.Papáč
 
155 27.10.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
ŠKST Sokol Vojčice B
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
 
156 27.10.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
STO Valaliky B
14 : 4 Web zápis
Š.Popély
 
3 . kolo
145 20.10.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
TTC Vojany Tigers A
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
 
146 20.10.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
OKST Somotor A
7 : 11 Web zápis
M.Sepeši
 
147 19.10.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
ŠK STO Kráľovce A
6 : 12 Web zápis
M.Konečný
 
148 20.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
12 : 6 Web zápis
M.Gumáň
 
149 20.10.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Michalovce C
15 : 3 Web zápis
C.Máté
 
150 19.10.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
SO TJ Čičarovce A
14 : 4 Web zápis
J.Hiľovský
 
2 . kolo
139 12.10.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
14 : 4 Web zápis
Z.Krajnyik
 
140 13.10.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Web zápis
J.Molnár
 
141 12.10.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
SŠK Poproč A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
 
142 13.10.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠKST Sokol Vojčice B
5 : 13 Web zápis
V.Timočko
 
143 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STO Valaliky B
8 : 10 Web zápis
P.Papáč
 
144 13.10.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Web zápis
S.Sopko
 
1 . kolo
133 06.10.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
TTC Vojany Tigers A
6 : 12 Web zápis
S.Sopko
 
134 06.10.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠK STO Kráľovce A
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
 
135 06.10.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Web zápis
 
136 05.10.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
ŠKST Michalovce C
9 : 9 Web zápis
M.Konečný
 
137 06.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
SO TJ Čičarovce A
14 : 4 Web zápis
M.Gumáň
 
138 06.10.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
STO Košické Olšany A
5 : 13 Web zápis
C.Máté