Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
133 06.10.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
TTC Vojany Tigers A
6 : 12 Schválené  
134 06.10.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠK STO Kráľovce A
13 : 5 Schválené  
135 06.10.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Schválené  
136 05.10.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
ŠKST Michalovce C
9 : 9 Schválené  
137 06.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
SO TJ Čičarovce A
14 : 4 Schválené  
138 06.10.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
STO Košické Olšany A
5 : 13 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
139 12.10.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
14 : 4 Schválené  
140 13.10.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
SO TJ Malý Kamenec A
9 : 9 Schválené  
141 12.10.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
SŠK Poproč A
12 : 6 Schválené  
142 13.10.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠKST Sokol Vojčice B
5 : 13 Schválené  
143 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STO Valaliky B
8 : 10 Schválené  
144 13.10.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
145 20.10.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
TTC Vojany Tigers A
10 : 8 Schválené  
146 20.10.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
OKST Somotor A
7 : 11 Schválené  
147 19.10.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
ŠK STO Kráľovce A
6 : 12 Schválené  
148 20.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
12 : 6 Schválené  
149 20.10.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Michalovce C
15 : 3 Schválené  
150 19.10.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
SO TJ Čičarovce A
14 : 4 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
151 26.10.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
SO TJ Čičarovce A
12 : 6 Schválené  
152 26.10.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
STO Košické Olšany A
8 : 10 Schválené  
153 27.10.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SO TJ Malý Kamenec A
1 : 17 Schválené  
154 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SŠK Poproč A
13 : 5 Schválené  
155 27.10.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
ŠKST Sokol Vojčice B
8 : 10 Schválené  
156 27.10.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
STO Valaliky B
14 : 4 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
157 10.11.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
TTC Vojany Tigers A
4 : 14 Schválené  
158 09.11.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Schválené  
159 10.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
OKST Somotor A
6 : 12 Schválené  
160 10.11.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠK STO Kráľovce A
11 : 7 Schválené  
161 09.11.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
STK Slávia Sobrance A
14 : 4 Schválené  
162 10.11.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠKST Michalovce C
4 : 14 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
163 16.11.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠKST Michalovce C
14 : 4 Schválené  
164 17.11.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SO TJ Čičarovce A
10 : 8 Schválené  
165 17.11.2019
Ne 11:00
ŠK STO Kráľovce A
STO Košické Olšany A
6 : 12 Schválené  
166 17.11.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
SO TJ Malý Kamenec A
7 : 11 Schválené  
167 17.11.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
SŠK Poproč A
13 : 5 Schválené  
168 17.11.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
ŠKST Sokol Vojčice B
7 : 11 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
169 23.11.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
TTC Vojany Tigers A
7 : 11 Schválené  
170 24.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STO Valaliky B
9 : 9 Schválené  
171 24.11.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Schválené  
172 23.11.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
OKST Somotor A
11 : 7 Schválené  
173 24.11.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠK STO Kráľovce A
3 : 15 Schválené  
174 23.11.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
STK Slávia Sobrance A
15 : 3 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
175 30.11.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
STK Slávia Sobrance A
17 : 1 Schválené  
176 01.12.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
ŠKST Michalovce C
9 : 9 Schválené  
177 01.12.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
SO TJ Čičarovce A
10 : 8 Schválené  
178 01.12.2019
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
STO Košické Olšany A
15 : 3 Schválené  
179 01.12.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
SO TJ Malý Kamenec A
5 : 13 Schválené  
180 30.11.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
SŠK Poproč A
12 : 6 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
181 08.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
TTC Vojany Tigers A
6 : 12 Schválené  
182 08.12.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Sokol Vojčice B
9 : 9 Schválené  
183 02.12.2019
Po 18:00
STO Košické Olšany A
STO Valaliky B
6 : 12 Schválené  
184 08.12.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
MKST Veľké Kapušany B
5 : 13 Schválené  
185 07.12.2019
So 17:00
ŠKST Michalovce C
OKST Somotor A
9 : 9 Schválené  
186 08.12.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
2 : 16 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
187 14.12.2019
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠK STO Kráľovce A
13 : 5 Schválené  
188 15.12.2019
Ne 10:00
OKST Somotor A
STK Slávia Sobrance A
15 : 3 Schválené  
189 13.12.2019
Pi 17:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Michalovce C
9 : 9 Schválené  
190 15.12.2019
Ne 14:00
STO Valaliky B
SO TJ Čičarovce A
8 : 10 Schválené  
191 14.12.2019
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
STO Košické Olšany A
11 : 7 Schválené  
192 15.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč A
SO TJ Malý Kamenec A
2 : 16 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
193 22.12.2019
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
TTC Vojany Tigers A
8 : 10 Schválené  
194 21.12.2019
So 17:00
STO Košické Olšany A
SŠK Poproč A
12 : 6 Schválené  
195 22.12.2019
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠKST Sokol Vojčice B
9 : 9 Schválené  
196 19.12.2019
št 18:00
ŠKST Michalovce C
STO Valaliky B
11 : 7 Schválené  
197 22.12.2019
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
MKST Veľké Kapušany B
6 : 12 Schválené  
198 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
OKST Somotor A
12 : 6 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
715 25.01.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
SO TJ Malý Kamenec A
10 : 8 Schválené  
716 23.01.2020
št 18:00
ŠKST Michalovce C
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Schválené  
717 25.01.2020
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
STO Košické Olšany A
8 : 10 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
718 02.02.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
STO Košické Olšany A
8 : 10 Schválené  
719 02.02.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Sokol Vojčice B
14 : 4 Schválené  
720 01.02.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠKST Michalovce C
15 : 3 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
721 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce C
SO TJ Malý Kamenec A
6 : 12 Schválené  
722 06.02.2020
št 18:00
ŠKST Sokol Vojčice B
TTC Vojany Tigers A
3 : 15 Schválené  
723 08.02.2020
So 14:30
STO Košické Olšany A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
724 16.02.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
MKST Veľké Kapušany B
6 : 12 Schválené  
725 15.02.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
15 : 3 Schválené  
726 15.02.2020
So 17:00
ŠKST Michalovce C
ŠKST Sokol Vojčice B
11 : 7 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
727 21.02.2020
Pi 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
SO TJ Malý Kamenec A
6 : 12 Schválené  
728 22.02.2020
So 17:00
STO Košické Olšany A
ŠKST Michalovce C
10 : 8 Schválené  
729 23.02.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
TTC Vojany Tigers A
13 : 5 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
730 08.03.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
TTC Vojany Tigers A
5 : 13 Schválené  
731 08.03.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Michalovce C
12 : 6 Schválené  
732 06.03.2020
Pi 17:00
STO Košické Olšany A
ŠKST Sokol Vojčice B
10 : 8 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
733 14.03.2020
So 17:00
STO Košické Olšany A
SO TJ Malý Kamenec A
Zrušené
734 14.03.2020
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
MKST Veľké Kapušany B
Zrušené
735 14.03.2020
So 17:00
ŠKST Michalovce C
TTC Vojany Tigers A
Zrušené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
736 22.03.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Michalovce C
Zrušené
737 21.03.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
ŠKST Sokol Vojčice B
Zrušené
738 22.03.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
STO Košické Olšany A
Zrušené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
739 29.03.2020
Ne 10:00
MKST Veľké Kapušany B
SO TJ Malý Kamenec A
Zrušené
740 28.03.2020
So 17:00
STO Košické Olšany A
TTC Vojany Tigers A
Zrušené
741 28.03.2020
So 17:00
ŠKST Sokol Vojčice B
ŠKST Michalovce C
Zrušené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
742 05.04.2020
Ne 10:00
SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Sokol Vojčice B
Zrušené
743 04.04.2020
So 17:00
ŠKST Michalovce C
STO Košické Olšany A
Zrušené
744 04.04.2020
So 17:00
TTC Vojany Tigers A
MKST Veľké Kapušany B
Zrušené

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
745 26.01.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STK Slávia Sobrance A
12 : 6 Schválené  
746 26.01.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STO Valaliky B
3 : 15 Schválené  
747 26.01.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
OKST Somotor A
10 : 8 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
748 02.02.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
OKST Somotor A
7 : 11 Schválené  
749 02.02.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
SO TJ Čičarovce A
8 : 10 Schválené  
750 02.02.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SŠK Poproč A
15 : 3 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
751 09.02.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
10 : 8 Schválené  
752 09.02.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
ŠK STO Kráľovce A
11 : 7 Schválené  
753 09.02.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
STO Valaliky B
9 : 9 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
754 16.02.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
STO Valaliky B
8 : 10 Schválené  
755 16.02.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
OKST Somotor A
9 : 9 Schválené  
756 16.02.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
SO TJ Čičarovce A
7 : 11 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
757 23.02.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
STK Slávia Sobrance A
7 : 11 Schválené  
758 23.02.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
SŠK Poproč A
14 : 4 Schválené  
759 23.02.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
ŠK STO Kráľovce A
9 : 9 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
760 08.03.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
6 : 12 Schválené  
761 08.03.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
SŠK Poproč A
12 : 6 Schválené  
762 08.03.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
SO TJ Čičarovce A
12 : 6 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
763 15.03.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
STK Slávia Sobrance A
Zrušené
764 15.03.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
STO Valaliky B
Zrušené
765 15.03.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
ŠK STO Kráľovce A
Zrušené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
766 22.03.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SŠK Poproč A
Zrušené
767 22.03.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
SO TJ Čičarovce A
Zrušené
768 22.03.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
OKST Somotor A
Zrušené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
769 29.03.2020
Ne 14:00
STO Valaliky B
STK Slávia Sobrance A
Zrušené
770 29.03.2020
Ne 10:00
OKST Somotor A
ŠK STO Kráľovce A
Zrušené
771 29.03.2020
Ne 14:00
SO TJ Čičarovce A
SŠK Poproč A
Zrušené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
772 05.04.2020
Ne 10:00
STK Slávia Sobrance A
SO TJ Čičarovce A
Zrušené
773 05.04.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč A
OKST Somotor A
Zrušené
774 05.04.2020
Ne 10:00
ŠK STO Kráľovce A
STO Valaliky B
Zrušené