Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Juh, muži 2019/2020

Zmeny v rozpise súťaží

Id Dátum Kolo Mužstvá Status Pozn.
2.liga muži - 1.-6. 2L
613 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Humenné A
ŠKST Sokol Vojčice A
Zrušené
614 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Margecany A
OŠK Šariš. Michaľany A
Zrušené
615 15.03.2020
Ne 10:00
7 MKST Veľké Kapušany A
AŠK Maria Huta A
Zrušené
616 21.03.2020
So 17:00
8 ŠKST Sokol Vojčice A
MKST Veľké Kapušany A
Zrušené
617 22.03.2020
Ne 10:00
8 AŠK Maria Huta A
ŠKST Margecany A
Zrušené
618 21.03.2020
So 17:00
8 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKST Humenné A
Zrušené
619 28.03.2020
So 17:00
9 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKST Sokol Vojčice A
Zrušené
620 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Humenné A
AŠK Maria Huta A
Zrušené
621 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Margecany A
MKST Veľké Kapušany A
Zrušené
622 04.04.2020
So 17:00
10 ŠKST Sokol Vojčice A
ŠKST Margecany A
Zrušené
623 05.04.2020
Ne 10:00
10 MKST Veľké Kapušany A
ŠKST Humenné A
Zrušené
624 05.04.2020
Ne 10:00
10 AŠK Maria Huta A
OŠK Šariš. Michaľany A
Zrušené
2.liga muži - 7.-12. 2L
643 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKP PŠ Košice A
TJ Čečehov A
Zrušené
644 15.03.2020
Ne 10:00
7 Geológ Rožňava B
STO Valaliky A
Zrušené
645 15.03.2020
Ne 14:00
7 STK Zbereko Košice A
ŠŠK Centrál Svidník A
Zrušené
646 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ Čečehov A
STK Zbereko Košice A
Zrušené
647 21.03.2020
So 17:00
8 ŠŠK Centrál Svidník A
Geológ Rožňava B
Zrušené
648 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Valaliky A
ŠKP PŠ Košice A
Zrušené
649 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Valaliky A
TJ Čečehov A
Zrušené
650 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKP PŠ Košice A
ŠŠK Centrál Svidník A
Zrušené
651 29.03.2020
Ne 10:00
9 Geológ Rožňava B
STK Zbereko Košice A
Zrušené
652 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ Čečehov A
Geológ Rožňava B
Zrušené
653 05.04.2020
Ne 14:00
10 STK Zbereko Košice A
ŠKP PŠ Košice A
Zrušené
654 04.04.2020
So 17:00
10 ŠŠK Centrál Svidník A
STO Valaliky A
Zrušené
3.liga muži skupina SEVEROVÝCHOD - 1.-6. 3LSV
673 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Humenné B
STO Snina A
Zrušené
674 15.03.2020
Ne 10:00
7 JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
Zrušené
675 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
Zrušené
676 22.03.2020
Ne 14:00
8 STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Zrušené
677 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
Zrušené
678 22.03.2020
Ne 10:00
8 OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
Zrušené
679 29.03.2020
Ne 10:00
9 OŠK Kamienka A
STO Snina A
Zrušené
680 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
Zrušené
681 29.03.2020
Ne 10:00
9 JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Zrušené
682 05.04.2020
Ne 14:00
10 STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
Zrušené
683 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
Zrušené
684 05.04.2020
Ne 10:00
10 MŠK VSTK Vranov n/T B
OŠK Kamienka A
Zrušené
3.liga muži skupina SEVEROVÝCHOD - 7.-12.3LSV
703 14.03.2020
So 17:00
7 STO Košarovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Zrušené
704 14.03.2020
So 17:00
7 STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Zrušené
705 15.03.2020
Ne 10:00
7 STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
Zrušené
706 21.03.2020
So 17:00
8 ŠAZZOH Hendrichovce A
STK Lemešany A
Zrušené
707 22.03.2020
Ne 14:00
8 OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
Zrušené
708 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Košarovce A
Zrušené
709 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Zrušené
710 28.03.2020
So 17:00
9 STO Košarovce A
OSTK Hencovce A
Zrušené
711 28.03.2020
So 17:00
9 STO Sedlice A
STK Lemešany A
Zrušené
712 04.04.2020
So 17:00
10 ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
Zrušené
713 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Lemešany A
STO Košarovce A
Zrušené
714 05.04.2020
Ne 14:00
10 OSTK Hencovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Zrušené
3.liga muži skupina JUH - 1.-6. 3LJ
733 14.03.2020
So 17:00
7 STO Košické Olšany A
SO TJ Malý Kamenec A
Zrušené
734 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Sokol Vojčice B
MKST Veľké Kapušany B
Zrušené
735 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Michalovce C
TTC Vojany Tigers A
Zrušené
736 22.03.2020
Ne 10:00
8 SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Michalovce C
Zrušené
737 21.03.2020
So 17:00
8 TTC Vojany Tigers A
ŠKST Sokol Vojčice B
Zrušené
738 22.03.2020
Ne 10:00
8 MKST Veľké Kapušany B
STO Košické Olšany A
Zrušené
739 29.03.2020
Ne 10:00
9 MKST Veľké Kapušany B
SO TJ Malý Kamenec A
Zrušené
740 28.03.2020
So 17:00
9 STO Košické Olšany A
TTC Vojany Tigers A
Zrušené
741 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Sokol Vojčice B
ŠKST Michalovce C
Zrušené
742 05.04.2020
Ne 10:00
10 SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Sokol Vojčice B
Zrušené
743 04.04.2020
So 17:00
10 ŠKST Michalovce C
STO Košické Olšany A
Zrušené
744 04.04.2020
So 17:00
10 TTC Vojany Tigers A
MKST Veľké Kapušany B
Zrušené
3.liga muži skupina JUH - 7.-12. 3LJ
763 15.03.2020
Ne 10:00
7 OKST Somotor A
STK Slávia Sobrance A
Zrušené
764 15.03.2020
Ne 14:00
7 SO TJ Čičarovce A
STO Valaliky B
Zrušené
765 15.03.2020
Ne 10:00
7 SŠK Poproč A
ŠK STO Kráľovce A
Zrušené
766 22.03.2020
Ne 10:00
8 STK Slávia Sobrance A
SŠK Poproč A
Zrušené
767 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠK STO Kráľovce A
SO TJ Čičarovce A
Zrušené
768 22.03.2020
Ne 14:00
8 STO Valaliky B
OKST Somotor A
Zrušené
769 29.03.2020
Ne 14:00
9 STO Valaliky B
STK Slávia Sobrance A
Zrušené
770 29.03.2020
Ne 10:00
9 OKST Somotor A
ŠK STO Kráľovce A
Zrušené
771 29.03.2020
Ne 14:00
9 SO TJ Čičarovce A
SŠK Poproč A
Zrušené
772 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Slávia Sobrance A
SO TJ Čičarovce A
Zrušené
773 05.04.2020
Ne 10:00
10 SŠK Poproč A
OKST Somotor A
Zrušené
774 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠK STO Kráľovce A
STO Valaliky B
Zrušené
3.liga muži skupina ZÁPAD - 1.-6. 3LZ
793 15.03.2020
Ne 10:00
7 STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Zrušené
794 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok B
Zrušené
795 15.03.2020
Ne 10:00
7 STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
Zrušené
796 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
Zrušené
797 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Zrušené
798 22.03.2020
Ne 10:00
8 Fortuna Kežmarok B
STO Letanovce A
Zrušené
799 29.03.2020
Ne 10:00
9 Fortuna Kežmarok B
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Zrušené
800 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
Zrušené
801 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Severka Kežmarok A
Zrušené
802 05.04.2020
Ne 10:00
10 MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Zrušené
803 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
Zrušené
804 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ STO Slovenská Ves A
Fortuna Kežmarok B
Zrušené
3.liga muži skupina ZÁPAD - 7.-12. 3LZ
823 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
Zrušené
824 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
Zrušené
825 14.03.2020
So 17:00
7 ŠK Veterán Poprad A
STO Poprad Veľká A
Zrušené
826 21.03.2020
So 17:00
8 TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
Zrušené
827 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Poprad Veľká A
ŠKST Spišské Vlachy A
Zrušené
828 21.03.2020
So 17:00
8 STK Gemerská Poloma A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Zrušené
829 28.03.2020
So 17:00
9 STK Gemerská Poloma A
TJ Javorinka Levoča A
Zrušené
830 29.03.2020
Ne 10:00
9 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STO Poprad Veľká A
Zrušené
831 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Spišské Vlachy A
ŠK Veterán Poprad A
Zrušené
832 04.04.2020
So 17:00
10 TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišské Vlachy A
Zrušené
833 04.04.2020
So 17:00
10 ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Zrušené
834 05.04.2020
Ne 10:00
10 STO Poprad Veľká A
STK Gemerská Poloma A
Zrušené
4.liga muži skupina VIHORLATSKÁ - 1.-6. 4LV
853 15.03.2020
Ne 14:00
7 STO TTC Kochanovce A
STO Snina B
Zrušené
854 15.03.2020
Ne 14:00
7 STO Dlhé n/Cirochou A
OŠK Kamienka B
Zrušené
855 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Kamenica n/Cir. B
MŠK VSTK Vranov n/T C
Zrušené
856 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Snina B
ŠKST Kamenica n/Cir. B
Zrušené
857 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK VSTK Vranov n/T C
STO Dlhé n/Cirochou A
Zrušené
858 22.03.2020
Ne 10:00
8 OŠK Kamienka B
STO TTC Kochanovce A
Zrušené
859 29.03.2020
Ne 10:00
9 OŠK Kamienka B
STO Snina B
Zrušené
860 29.03.2020
Ne 14:00
9 STO TTC Kochanovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
Zrušené
861 29.03.2020
Ne 14:00
9 STO Dlhé n/Cirochou A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
Zrušené
862 05.04.2020
Ne 10:00
10 STO Snina B
STO Dlhé n/Cirochou A
Zrušené
863 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKST Kamenica n/Cir. B
STO TTC Kochanovce A
Zrušené
864 05.04.2020
Ne 10:00
10 MŠK VSTK Vranov n/T C
OŠK Kamienka B
Zrušené
4.liga muži skupina VIHORLATSKÁ - 7.-12. 4LV
1113 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Humenné C
ŠKST Zemplín. Hámre A
Zrušené
1114 14.03.2020
So 17:00
7 TJ Šimonka Čierne nT A
ŠK Orion Belá n/Cir. B
Zrušené
1115 15.03.2020
Ne 10:00
7 OŠK Vyšný Žipov A
STO Košarovce B
Zrušené
1116 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠKST Zemplín. Hámre A
OŠK Vyšný Žipov A
Zrušené
1117 21.03.2020
So 17:00
8 STO Košarovce B
TJ Šimonka Čierne nT A
Zrušené
1118 22.03.2020
Ne 14:00
8 ŠK Orion Belá n/Cir. B
ŠKST Humenné C
Zrušené
1119 29.03.2020
Ne 14:00
9 ŠK Orion Belá n/Cir. B
ŠKST Zemplín. Hámre A
Zrušené
1120 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Humenné C
STO Košarovce B
Zrušené
1121 28.03.2020
So 17:00
9 TJ Šimonka Čierne nT A
OŠK Vyšný Žipov A
Zrušené
1122 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKST Zemplín. Hámre A
TJ Šimonka Čierne nT A
Zrušené
1123 05.04.2020
Ne 10:00
10 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Humenné C
Zrušené
1124 04.04.2020
So 17:00
10 STO Košarovce B
ŠK Orion Belá n/Cir. B
Zrušené
4.liga muži skupina ŠARIŠKO-DUKLIANSKA - 1.-6. 4LSD
883 14.03.2020
So 17:00
7 TJ Magura Zborov A
STMK Stropkov A
Zrušené
884 14.03.2020
So 17:00
7 ŠaZZ Trnkov A
STJ Družba Bardejov B
Zrušené
885 14.03.2020
So 17:00
7 OŠK Šariš. Michaľany B
STK Lipany A
Zrušené
886 22.03.2020
Ne 10:00
8 STMK Stropkov A
OŠK Šariš. Michaľany B
Zrušené
887 21.03.2020
So 17:00
8 STK Lipany A
STJ Družba Bardejov B
Zrušené
888 18.03.2020
St 18:00
8 ŠaZZ Trnkov A
TJ Magura Zborov A
Zrušené
889 28.03.2020
So 17:00
9 ŠaZZ Trnkov A
STMK Stropkov A
Zrušené
890 28.03.2020
So 17:00
9 TJ Magura Zborov A
STK Lipany A
Zrušené
891 28.03.2020
So 17:00
9 STJ Družba Bardejov B
OŠK Šariš. Michaľany B
Zrušené
892 05.04.2020
Ne 10:00
10 STMK Stropkov A
STJ Družba Bardejov B
Zrušené
893 04.04.2020
So 17:00
10 OŠK Šariš. Michaľany B
TJ Magura Zborov A
Zrušené
894 04.04.2020
So 17:00
10 STK Lipany A
ŠaZZ Trnkov A
Zrušené
4.liga muži skupina ŠARIŠKO-DUKLIANSKA - 7.-12.4LSD
913 14.03.2020
So 17:00
7 Športklub MSS Prešov A
ŠKP Prešov A
Zrušené
914 14.03.2020
So 17:00
7 STO Sedlice B
STK Lemešany B
Zrušené
915 14.03.2020
So 17:00
7 JMC Lužany pri Topli B
OŠK ST Bzenov-Janov A
Zrušené
916 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠKP Prešov A
JMC Lužany pri Topli B
Zrušené
917 21.03.2020
So 17:00
8 OŠK ST Bzenov-Janov A
STO Sedlice B
Zrušené
918 22.03.2020
Ne 10:00
8 STK Lemešany B
Športklub MSS Prešov A
Zrušené
919 29.03.2020
Ne 10:00
9 STK Lemešany B
ŠKP Prešov A
Zrušené
920 28.03.2020
So 17:00
9 Športklub MSS Prešov A
OŠK ST Bzenov-Janov A
Zrušené
921 28.03.2020
So 17:00
9 STO Sedlice B
JMC Lužany pri Topli B
Zrušené
922 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKP Prešov A
STO Sedlice B
Zrušené
923 04.04.2020
So 17:00
10 JMC Lužany pri Topli B
Športklub MSS Prešov A
Zrušené
924 04.04.2020
So 17:00
10 OŠK ST Bzenov-Janov A
STK Lemešany B
Zrušené
4.liga muži skupina ZEMPLÍNSKO-KOŠICKÁ - 1.-6. 4LZK
943 14.03.2020
So 17:00
7 OKST Dúbravka A
KST plus 40 Trebišov A
Zrušené
944 12.03.2020
št 18:00
7 ŠKST Michalovce D
TJ Čečehov B
Zrušené
945 14.03.2020
So 17:00
7 MKST Veľké Kapušany C
TTC Vojany Tigers B
Zrušené
946 22.03.2020
Ne 10:00
8 KST plus 40 Trebišov A
MKST Veľké Kapušany C
Zrušené
947 22.03.2020
Ne 10:00
8 TTC Vojany Tigers B
ŠKST Michalovce D
Zrušené
948 21.03.2020
So 17:00
8 TJ Čečehov B
OKST Dúbravka A
Zrušené
949 28.03.2020
So 17:00
9 TJ Čečehov B
KST plus 40 Trebišov A
Zrušené
950 28.03.2020
So 17:00
9 OKST Dúbravka A
TTC Vojany Tigers B
Zrušené
951 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
Zrušené
952 05.04.2020
Ne 10:00
10 KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
Zrušené
953 04.04.2020
So 17:00
10 MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
Zrušené
954 05.04.2020
Ne 10:00
10 TTC Vojany Tigers B
TJ Čečehov B
Zrušené
4.liga muži skupina ZEMPLÍNSKO-KOŠICKÁ - 7.-11.4LZK
967 14.03.2020
So 17:00
7 OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
Zrušené
968 15.03.2020
Ne 10:00
7 SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
Zrušené
969 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠKST Pribeník A
SŠK Poproč B
Zrušené
970 21.03.2020
So 17:00
8 OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
Zrušené
971 28.03.2020
So 17:00
9 OKST Duby Parchovany A
ŠKST Pribeník A
Zrušené
972 28.03.2020
So 17:00
9 OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
Zrušené
973 05.04.2020
Ne 10:00
10 SŠK Poproč B
OKST Somotor B
Zrušené
974 05.04.2020
Ne 10:00
10 OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
Zrušené
4.liga muži skupina PODTATRANSKÁ - 1.-6. 4LP
993 15.03.2020
Ne 10:00
7 STO Spišské Bystré A
TJ Spišský Štiavnik A
Zrušené
994 13.03.2020
Pi 17:00
7 St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
Zrušené
995 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
Zrušené
996 21.03.2020
So 17:00
8 TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
Zrušené
997 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Zrušené
998 21.03.2020
So 17:00
8 ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
Zrušené
999 28.03.2020
So 17:00
9 ŠK Veterán Poprad B
TJ Spišský Štiavnik A
Zrušené
1000 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
Zrušené
1001 28.03.2020
So 17:00
9 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
Zrušené
1002 04.04.2020
So 17:00
10 TJ Spišský Štiavnik A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Zrušené
1003 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
Zrušené
1004 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ Požiarnik Rakúsy A
ŠK Veterán Poprad B
Zrušené
4.liga muži skupina PODTATRANSKÁ - 7.-12. 4LP
1023 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Nová Lesná A
Zrušené
1024 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Švábovce A
Zrušené
1025 15.03.2020
Ne 10:00
7 Fortuna Kežmarok C
TJ STO Slovenská Ves B
Zrušené
1026 22.03.2020
Ne 10:00
8 STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
Zrušené
1027 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ STO Slovenská Ves B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Zrušené
1028 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Švábovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Zrušené
1029 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Švábovce A
STK Nová Lesná A
Zrušené
1030 29.03.2020
Ne 10:00
9 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
Zrušené
1031 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Spišský Štvrtok B
Fortuna Kežmarok C
Zrušené
1032 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Nová Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok B
Zrušené
1033 05.04.2020
Ne 10:00
10 Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Zrušené
1034 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ STO Slovenská Ves B
STO Švábovce A
Zrušené
4.liga muži skupina SPIŠSKO-GEMERSKÁ - 1.-6. 4LSG
1053 14.03.2020
So 17:00
7 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
Zrušené
1054 14.03.2020
So 17:00
7 Geológ Rožňava C
S.T.K. Plešivec A
Zrušené
1055 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta B
Zrušené
1056 21.03.2020
So 17:00
8 ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
Zrušené
1057 21.03.2020
So 17:00
8 AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
Zrušené
1058 21.03.2020
So 17:00
8 S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
Zrušené
1059 28.03.2020
So 17:00
9 S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
Zrušené
1060 28.03.2020
So 17:00
9 ŠK Jablonov n/Turňou A
AŠK Maria Huta B
Zrušené
1061 28.03.2020
So 17:00
9 Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
Zrušené
1062 04.04.2020
So 17:00
10 ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
Zrušené
1063 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠK Harichovce A
ŠK Jablonov n/Turňou A
Zrušené
1064 04.04.2020
So 17:00
10 AŠK Maria Huta B
S.T.K. Plešivec A
Zrušené
4.liga muži skupina SPIŠSKO-GEMERSKÁ - 7.-12.4LSG
1083 14.03.2020
So 17:00
7 STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
Zrušené
1084 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Baník Mlynky A
MŠK STO Krompachy A
Zrušené
1085 15.03.2020
Ne 10:00
7 STŠK Obec Hrabušice A
BBF Spišská Nová Ves A
Zrušené
1086 22.03.2020
Ne 10:00
8 OTJ STO Jamník A
STŠK Obec Hrabušice A
Zrušené
1087 22.03.2020
Ne 10:00
8 BBF Spišská Nová Ves A
TJ Baník Mlynky A
Zrušené
1088 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK STO Krompachy A
STO Letanovce B
Zrušené
1089 29.03.2020
Ne 10:00
9 MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
Zrušené
1090 28.03.2020
So 17:00
9 STO Letanovce B
BBF Spišská Nová Ves A
Zrušené
1091 29.03.2020
Ne 10:00
9 TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
Zrušené
1092 05.04.2020
Ne 10:00
10 OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
Zrušené
1093 05.04.2020
Ne 10:00
10 STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce B
Zrušené
1094 05.04.2020
Ne 10:00
10 BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A
Zrušené