Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2019/2020

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
1014 16.02.2020 19:53 STK Nová Lesná A
STO Švábovce A
6 : 12 Web zápis
G.Knižka
4LP
875 16.02.2020 19:11 STK Lipany A
TJ Magura Zborov A
7 : 11 Web zápis
J.Triščík
4LSD
636 16.02.2020 18:07 STK Zbereko Košice A
Geológ Rožňava B
10 : 8 Web zápis
M.Vaňo
2L
664 16.02.2020 18:07 STO Snina A
OŠK Kamienka A
7 : 11 Web zápis
I.Malinič
3LSV
906 16.02.2020 18:06 JMC Lužany pri Topli B
STO Sedlice B
5 : 13 Web zápis
M.Cigán
4LSD
695 16.02.2020 18:05 OSTK Hencovce A
STO Košarovce A
14 : 4 Web zápis
M.Tomáš
3LSV
1104 16.02.2020 17:59 ŠKST Zemplín. Hámre A
ŠK Orion Belá n/Cir. B
3 : 15 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
756 16.02.2020 17:12 SŠK Poproč A
SO TJ Čičarovce A
7 : 11 Web zápis
M.Gumáň
3LJ
605 16.02.2020 16:53 AŠK Maria Huta A
ŠKST Humenné A
10 : 8 Web zápis
Ľ.Marcinko
2L
666 16.02.2020 16:44 ŠKST Kamenica n/Cir. A
JMC Lužany pri Topli A
8 : 10 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
785 16.02.2020 16:42 TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
3LZ
784 16.02.2020 16:23 MŠK Slavoj Sp. Belá A
Fortuna Kežmarok B
2 : 16 Web zápis
M.Matava
3LZ
1098 16.02.2020 16:17 ŠKST Zemplín. Hámre A
ŠKST Humenné C
0 : 18 wo Web zápis
J.Pitoňák
4LV
874 16.02.2020 16:12 STMK Stropkov A
ŠaZZ Trnkov A
14 : 4 Web zápis
J.Bunda
4LSD
1106 16.02.2020 15:43 OŠK Vyšný Žipov A
TJ Šimonka Čierne nT A
9 : 9 Web zápis
O.Vagaský
4LV
786 16.02.2020 15:43 STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
13 : 5 Web zápis
J.Novotný
3LZ
876 16.02.2020 15:35 OŠK Šariš. Michaľany B
STJ Družba Bardejov B
9 : 9 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
905 16.02.2020 15:10 OŠK ST Bzenov-Janov A
Športklub MSS Prešov A
6 : 12 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
815 16.02.2020 15:02 STO Poprad Veľká A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
9 : 9 Web zápis
M.Pisarčík
3LZ
904 16.02.2020 15:00 ŠKP Prešov A
STK Lemešany B
11 : 7 Web zápis
V.Pištej
4LSD
725 16.02.2020 14:54 TTC Vojany Tigers A
STO Košické Olšany A
15 : 3 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
755 16.02.2020 14:53 ŠK STO Kráľovce A
OKST Somotor A
9 : 9 Web zápis
P.Papáč
3LJ
754 16.02.2020 14:51 STK Slávia Sobrance A
STO Valaliky B
8 : 10 Web zápis
V.Timočko
3LJ
724 16.02.2020 14:40 SO TJ Malý Kamenec A
MKST Veľké Kapušany B
6 : 12 Web zápis
C.Máté
3LJ
726 16.02.2020 14:18 ŠKST Michalovce C
ŠKST Sokol Vojčice B
11 : 7 Web zápis
J.Blaško
3LJ
935 16.02.2020 14:14 TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
11 : 7 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
962 16.02.2020 14:10 OKST Regmont Hraň A
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
D.Juroš
4LZK
1015 16.02.2020 14:08 TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1075 16.02.2020 14:04 BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Sagula
4LSG
696 16.02.2020 13:49 STK Lemešany A
STO Sedlice A
11 : 7 Web zápis
C.Sabol
3LSV
845 16.02.2020 13:46 MŠK VSTK Vranov n/T C
STO TTC Kochanovce A
14 : 4 Web zápis
A.Hajduk
4LV
1016 16.02.2020 13:40 Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
4LP
665 16.02.2020 13:38 MŠK VSTK Vranov n/T B
ŠKST Humenné B
15 : 3 Web zápis
A.Hajduk
3LSV
1076 16.02.2020 13:35 STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky A
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
4LSG
961 16.02.2020 13:33 ŠKST Pribeník A
OKST Duby Parchovany A
3 : 15 Web zápis
Z.Filep
4LZK
985 16.02.2020 13:08 TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
14 : 4 Web zápis
P.Andráš
4LP
1074 16.02.2020 13:05 OTJ STO Jamník A
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Web zápis
J.Balla
4LSG
844 16.02.2020 12:47 STO Snina B
OŠK Kamienka B
4 : 14 Web zápis
I.Malinič
4LV
1046 16.02.2020 12:46 ŠK Harichovce A
Geológ Rožňava C
15 : 3 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
634 16.02.2020 12:45 TJ Čečehov A
STO Valaliky A
6 : 12 Web zápis
R.Terezka
2L
694 16.02.2020 09:59 ŠAZZOH Hendrichovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
6 : 12 Web zápis
L.Žemba
3LSV
814 15.02.2020 21:32 TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
12 : 6 Web zápis
E.Rusnák
3LZ
816 15.02.2020 21:14 ŠK Veterán Poprad A
ŠKST Spišské Vlachy A
7 : 11 Web zápis
T.Valluš
3LZ
1044 15.02.2020 20:26 ŠKST Margecany B
S.T.K. Plešivec A
1 : 17 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
1105 15.02.2020 20:23 STO Košarovce B
ŠKST Humenné C
1 : 17 Web zápis
P.Kaňuk
4LV
984 15.02.2020 20:08 TJ Spišský Štiavnik A
ŠK Veterán Poprad B
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
4LP
936 15.02.2020 19:24 MKST Veľké Kapušany C
ŠKST Michalovce D
5 : 13 Web zápis
Š.Popély
4LZK
1045 15.02.2020 19:06 AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
18 : 0 wo Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
635 15.02.2020 18:03 ŠŠK Centrál Svidník A
ŠKP PŠ Košice A
18 : 0 wo Web zápis
M.Kurečko
2L
986 15.02.2020 16:48 TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
6 : 12 Web zápis
P.Sykora
4LP
604 15.02.2020 14:13 ŠKST Sokol Vojčice A
OŠK Šariš. Michaľany A
14 : 4 Web zápis
M.Konečný
2L
846 15.02.2020 12:45 ŠKST Kamenica n/Cir. B
STO Dlhé n/Cirochou A
10 : 8 Web zápis
J.Sojčák
4LV
989 15.02.2020 08:40 ŠK Veterán Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
4LP
934 15.02.2020 08:15 KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
5 : 13 Web zápis
A.Dula
4LZK
606 14.02.2020 22:28 MKST Veľké Kapušany A
ŠKST Margecany A
11 : 7 Web zápis
Š.Popély
2L
1011 09.02.2020 21:53 Fortuna Kežmarok C
STK Nová Lesná A
9 : 9 Web zápis
M.Harabin
4LP
902 09.02.2020 21:49 STO Sedlice B
OŠK ST Bzenov-Janov A
11 : 7 Web zápis
J.Veľas
4LSD
1072 09.02.2020 20:37 TJ Baník Mlynky A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
J.Černický
4LSG
1101 09.02.2020 18:53 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Zemplín. Hámre A
12 : 6 Web zápis
O.Vagaský
4LV
842 09.02.2020 17:51 STO Dlhé n/Cirochou A
MŠK VSTK Vranov n/T C
4 : 14 Web zápis
M.Kohut
4LV
631 09.02.2020 17:29 STK Zbereko Košice A
TJ Čečehov A
12 : 6 Web zápis
M.Vaňo
2L
752 09.02.2020 17:17 SO TJ Čičarovce A
ŠK STO Kráľovce A
11 : 7 Web zápis
J.Molnár
3LJ
959 09.02.2020 17:17 SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
632 09.02.2020 17:16 Geológ Rožňava B
ŠŠK Centrál Svidník A
12 : 6 Web zápis
A.Ružik
2L
721 09.02.2020 16:55 ŠKST Michalovce C
SO TJ Malý Kamenec A
6 : 12 Web zápis
J.Blaško
3LJ
843 09.02.2020 16:43 STO TTC Kochanovce A
OŠK Kamienka B
11 : 7 Web zápis
J.Baránek
4LV
1071 09.02.2020 15:46 STŠK Obec Hrabušice A
OTJ STO Jamník A
9 : 9 Web zápis
P.Popadič
4LSG
983 09.02.2020 15:34 STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
14 : 4 Web zápis
F.Bednár
4LP
753 09.02.2020 14:46 OKST Somotor A
STO Valaliky B
9 : 9 Web zápis
S.Sopko
3LJ
751 09.02.2020 14:36 SŠK Poproč A
STK Slávia Sobrance A
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
3LJ
691 09.02.2020 14:30 STK Lemešany A
ŠAZZOH Hendrichovce A
10 : 8 Web zápis
C.Sabol
3LSV
601 09.02.2020 14:26 MKST Veľké Kapušany A
ŠKST Sokol Vojčice A
8 : 10 Web zápis
M.Konečný
2L
1103 09.02.2020 14:12 ŠKST Humenné C
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 : 17 Web zápis
P.Novák
4LV
663 09.02.2020 13:57 ŠKST Humenné B
OŠK Kamienka A
7 : 11 Web zápis
P.Novák
3LSV
1013 09.02.2020 13:54 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
J.Stanko
4LP
901 09.02.2020 13:49 JMC Lužany pri Topli B
ŠKP Prešov A
9 : 9 Web zápis
M.Cigán
4LSD
813 09.02.2020 13:46 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Gemerská Poloma A
12 : 6 Web zápis
J.Stanko
3LZ
662 09.02.2020 13:42 JMC Lužany pri Topli A
MŠK VSTK Vranov n/T B
12 : 6 Web zápis
E.Tomko
3LSV
782 09.02.2020 13:23 ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
3LZ
812 09.02.2020 13:21 ŠKST Spišské Vlachy A
STO Poprad Veľká A
14 : 4 Web zápis
R.Jánoš
3LZ
783 09.02.2020 13:15 STO Letanovce A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Web zápis
R.Lesňák
3LZ
781 09.02.2020 13:00 STK Severka Kežmarok A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Web zápis
D.Gašparovič
3LZ
1041 09.02.2020 12:57 ŠK Harichovce A
ŠKST Margecany B
10 : 8 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
841 09.02.2020 12:56 ŠKST Kamenica n/Cir. B
STO Snina B
14 : 4 Web zápis
J.Sojčák
4LV
661 09.02.2020 12:46 ŠKST Kamenica n/Cir. A
STO Snina A
12 : 6 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
871 09.02.2020 11:42 OŠK Šariš. Michaľany B
STMK Stropkov A
13 : 5 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
873 09.02.2020 08:47 TJ Magura Zborov A
ŠaZZ Trnkov A
15 : 3 Web zápis
A.Baran
4LSD
933 09.02.2020 08:43 OKST Dúbravka A
TJ Čečehov B
8 : 10 Web zápis
M.Leško
4LZK
903 08.02.2020 23:16 Športklub MSS Prešov A
STK Lemešany B
8 : 10 Web zápis
M.Gábor
4LSD
1042 08.02.2020 23:09 Geológ Rožňava C
AŠK Maria Huta B
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
4LSG
811 08.02.2020 22:13 ŠK Veterán Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
6 : 12 Web zápis
T.Valluš
3LZ
1043 08.02.2020 22:09 ŠK Jablonov n/Turňou A
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
4LSG
872 08.02.2020 22:01 STJ Družba Bardejov B
STK Lipany A
13 : 5 Web zápis
J.Jakub
4LSD
1073 08.02.2020 21:51 STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
692 08.02.2020 21:42 STO Sedlice A
OSTK Hencovce A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Kollarčík
3LSV
602 08.02.2020 21:16 ŠKST Margecany A
AŠK Maria Huta A
8 : 10 Web zápis
S.Trojan
2L
1012 08.02.2020 20:20 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
4LP
723 08.02.2020 20:08 STO Košické Olšany A
MKST Veľké Kapušany B
8 : 10 Web zápis
J.Hiľovský
3LJ
960 08.02.2020 20:05 OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
4LZK
931 08.02.2020 19:48 MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
11 : 7 Web zápis
Š.Popély
4LZK