Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Milan Martin STO Letanovce A 44 39 39
2 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 44 35 35
3 Mryglot Ivo Fortuna Kežmarok B 36 34 34
4 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 34 34
5 Plačko Dávid ŠKST Spišský Štvrtok A 44 34 34
6 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 40 33 33
7 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 44 30 30
8 Kovalčík Kamil Fortuna Kežmarok B 43 29 29
9 Nycz Zbigniew Fortuna Kežmarok B 43 29 29
10 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 44 28 28
11 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 40 27 27
12 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 44 27 27
13 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 40 25 25
14 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 44 23 23
15 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 36 22 22
16 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 39 22 22
17 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 40 22 22
18 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 40 22 22
19 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 44 22 22
20 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 34 21 21
21 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 36 21 21
22 Škára Martin Fortuna Kežmarok B 39 21 21
23 Uhrin Samuel STO Letanovce A 42 21 21
24 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 44 21 21
25 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 44 21 21
26 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 28 20 20
27 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 42 20 20
28 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 37 19 19
29 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 36 18 18
30 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 18 18
31 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 44 18 18
32 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 36 17 17
33 Jaško Jozef STO Poprad Veľká A 24 16 16
34 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 44 16 16
35 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 20 13 13
36 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 20 13 13
37 Lesňák Róbert STO Letanovce A 34 13 13
38 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 40 13 13
39 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 44 13 13
40 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 37 12 12
41 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 39 12 12
42 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 28 11 11
43 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 16 10 10
44 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 20 10 10
45 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 30 10 10
46 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 32 10 10
47 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 32 9 9
48 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 19 8 8
49 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 20 8 8
50 Šebest Michal STO Poprad Veľká A 32 8 8
51 Benko Martin STO Poprad Veľká A 21 7 7
52 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 20 5 5
53 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 8 4 4
54 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 10 4 4
55 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 13 4 4
56 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 15 4 4
57 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 4 3 3
58 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 10 3 3
59 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 16 3 3
60 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 2 2 2
61 Solár Lukáš STO Letanovce A 9 2 2
62 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 14 2 2
63 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves A 4 1 1
64 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 4 1 1
65 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad A 5 1 1
66 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok B 6 1 1
67 Mušuta Augustín STO Letanovce A 6 1 1
68 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 12 1 1
69 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 16 1 1
70 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 0
71 Gabriš Peter STO Letanovce A 1 0 0
72 Molitoris František MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 0
73 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok B 2 0 0
74 Blaha František ŠK Veterán Poprad A 2 0 0
75 Facek Oto TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 0 0
76 Dubiel Ján ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 0 0
77 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok B 3 0 0
78 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 0
79 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 0
80 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 0
81 Taratuta Erik TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
82 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
83 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves A 4 0 0
84 Hertely Milan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 0
85 Jadamec František ŠK Veterán Poprad A 4 0 0
86 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
87 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 0
88 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 4 0 0
89 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 6 0 0
90 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 8 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Mryglot Ivo Fortuna Kežmarok B 24 23 23
2 Milan Martin STO Letanovce A 24 21 21
3 Plačko Dávid ŠKST Spišský Štvrtok A 24 17 17
4 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 24 17 17
5 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 23 16 16
6 Nycz Zbigniew Fortuna Kežmarok B 24 16 16
7 Kovalčík Kamil Fortuna Kežmarok B 24 15 15
8 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 14 14
9 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 24 12 12
10 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 12 12
11 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 24 11 11
12 Škára Martin Fortuna Kežmarok B 24 11 11
13 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 16 10 10
14 Uhrin Samuel STO Letanovce A 24 10 10
15 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 16 9 9
16 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 23 9 9
17 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 24 9 9
18 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 24 9 9
19 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 24 9 9
20 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 11 7 7
21 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 20 7 7
22 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 11 5 5
23 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 12 5 5
24 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 5 5
25 Solár Lukáš STO Letanovce A 6 2 2
26 Lesňák Róbert STO Letanovce A 4 1 1
27 Mušuta Augustín STO Letanovce A 6 1 1
28 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 1 1
29 Gabriš Martin STO Letanovce A 4 0 0
30 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves A 4 0 0
31 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves A 4 0 0
32 Gabriš Peter STO Letanovce A 4 0 0
33 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 0
34 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 8 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 24 23 23
2 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 23 17 17
3 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 24 17 17
4 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 24 16 16
5 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 16 15 15
6 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 20 13 13
7 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 24 13 13
8 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 23 12 12
9 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 24 12 12
10 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 19 11 11
11 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 24 11 11
12 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 20 10 10
13 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 20 10 10
14 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 12 9 9
15 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 14 9 9
16 Šebest Michal STO Poprad Veľká A 20 9 9
17 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 24 9 9
18 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 12 8 8
19 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 24 8 8
20 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 24 8 8
21 Jaško Jozef STO Poprad Veľká A 8 6 6
22 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 12 6 6
23 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 16 6 6
24 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 20 6 6
25 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 12 5 5
26 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 20 5 5
27 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 4 3 3
28 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 8 3 3
29 Benko Martin STO Poprad Veľká A 12 2 2
30 Ďuríček Marián STK Gemerská Poloma A 15 2 2
31 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 4 1 1
32 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad A 4 1 1
33 Janczy Martin TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 1 1
34 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 0
35 Taratuta Erik TJ Javorinka Levoča A 3 0 0
36 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
37 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 4 0 0
38 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 0
39 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 4 0 0