Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 50%(5,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mryglot Ivo Fortuna Kežmarok B 9 8 1 88.89
2 Milan Martin STO Letanovce A 11 9 2 81.82
3 Kovalčík Kamil Fortuna Kežmarok B 10 8 2 80.00
4 Lesňák Róbert STO Letanovce A 10 8 2 80.00
5 Nycz Zbigniew Fortuna Kežmarok B 11 8 3 72.73
6 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 7 5 2 71.43
7 Škára Martin Fortuna Kežmarok B 10 7 3 70.00
8 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 10 7 3 70.00
9 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 10 7 3 70.00
10 Uhrin Samuel STO Letanovce A 11 7 4 63.64
11 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 11 7 4 63.64
12 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 11 7 4 63.64
13 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 11 7 4 63.64
14 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 8 5 3 62.50
15 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 10 6 4 60.00
16 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 10 6 4 60.00
17 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 7 4 3 57.14
18 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 9 5 4 55.56
19 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 9 5 4 55.56
20 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 9 5 4 55.56
21 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 11 6 5 54.55
22 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 11 6 5 54.55
23 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 11 6 5 54.55
24 Šebest Michal STO Poprad Veľká A 8 4 4 50.00
25 Jaško Jozef STO Poprad Veľká A 6 3 3 50.00
26 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 11 5 6 45.45
27 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 11 5 6 45.45
28 Plačko Dávid ŠKST Spišský Štvrtok A 11 5 6 45.45
29 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 11 5 6 45.45
30 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 11 5 6 45.45
31 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 9 4 5 44.44
32 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 7 3 4 42.86
33 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 10 4 6 40.00
34 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 10 4 6 40.00
35 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 8 3 5 37.50
36 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 11 4 7 36.36
37 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 11 4 7 36.36
38 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 11 4 7 36.36
39 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 9 3 6 33.33
40 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 10 3 7 30.00
41 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 11 3 8 27.27
42 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 8 1 7 12.50
43 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 10 1 9 10.00
44 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 10 1 9 10.00
Od 50%(5,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 4 4 0 100.00
2 Mušuta Augustín STO Letanovce A 1 1 0 100.00
3 Solár Lukáš STO Letanovce A 1 1 0 100.00
4 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 1 1 0 100.00
5 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves A 1 1 0 100.00
6 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 1 0 100.00
7 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 5 4 1 80.00
8 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 3 2 1 66.67
9 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 3 2 1 66.67
10 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 3 2 1 66.67
11 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 5 3 2 60.00
12 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 5 3 2 60.00
13 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 5 3 2 60.00
14 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 4 2 2 50.00
15 Benko Martin STO Poprad Veľká A 4 2 2 50.00
16 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 2 1 1 50.00
17 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok B 2 1 1 50.00
18 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 5 2 3 40.00
19 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 5 1 4 20.00
20 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 4 0.00
21 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 3 0 3 0.00
22 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 3 0 3 0.00
23 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 2 0 2 0.00
24 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 2 0 2 0.00
25 Jadamec František ŠK Veterán Poprad A 2 0 2 0.00
26 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
27 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
28 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
29 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
30 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 1 0 1 0.00
31 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves A 1 0 1 0.00
32 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
33 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 1 0.00
34 Molitoris František MŠK Slavoj Sp. Belá A 1 0 1 0.00
35 Taratuta Erik TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
36 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 1 0 1 0.00
37 Hertely Milan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
38 Facek Oto TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kovalčík Kamil Fortuna Kežmarok B 6 6 0 100.00
2 Mryglot Ivo Fortuna Kežmarok B 6 6 0 100.00
3 Nycz Zbigniew Fortuna Kežmarok B 6 5 1 83.33
4 Škára Martin Fortuna Kežmarok B 6 5 1 83.33
5 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 5 4 1 80.00
6 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 4 3 1 75.00
7 Uhrin Samuel STO Letanovce A 6 4 2 66.67
8 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 6 4 2 66.67
9 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 6 4 2 66.67
10 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 3 2 1 66.67
11 Solár Lukáš STO Letanovce A 3 2 1 66.67
12 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 6 3 3 50.00
13 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 6 3 3 50.00
14 Milan Martin STO Letanovce A 6 3 3 50.00
15 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 6 3 3 50.00
16 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 5 2 3 40.00
17 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 6 2 4 33.33
18 Plačko Dávid ŠKST Spišský Štvrtok A 6 2 4 33.33
19 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 6 2 4 33.33
20 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 6 2 4 33.33
21 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 6 2 4 33.33
22 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 6 0 6 0.00
23 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 4 0 4 0.00
24 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 3 0 3 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Lesňák Róbert STO Letanovce A 1 1 0 100.00
2 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 2 0.00
3 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 2 0 2 0.00
4 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 2 0 2 0.00
5 Gabriš Peter STO Letanovce A 1 0 1 0.00
6 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves A 1 0 1 0.00
7 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves A 1 0 1 0.00
8 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 1 0 1 0.00
9 Gabriš Martin STO Letanovce A 0 0 0

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 4 4 0 100.00
2 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 6 5 1 83.33
3 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 6 5 1 83.33
4 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 5 4 1 80.00
5 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 4 3 1 75.00
6 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 6 4 2 66.67
7 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 6 4 2 66.67
8 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 6 4 2 66.67
9 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 6 4 2 66.67
10 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 3 2 1 66.67
11 Benko Martin STO Poprad Veľká A 3 2 1 66.67
12 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 3 2 1 66.67
13 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 5 3 2 60.00
14 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 5 3 2 60.00
15 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 5 3 2 60.00
16 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 6 3 3 50.00
17 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 5 2 3 40.00
18 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 5 2 3 40.00
19 Šebest Michal STO Poprad Veľká A 5 2 3 40.00
20 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 5 2 3 40.00
21 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 6 2 4 33.33
22 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 3 1 2 33.33
23 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 4 1 3 25.00
24 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 5 1 4 20.00
25 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 6 0 6 0.00
26 Ďuríček Marián STK Gemerská Poloma A 5 0 5 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jaško Jozef STO Poprad Veľká A 2 2 0 100.00
2 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 2 0 2 0.00
3 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 2 0 2 0.00
4 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
5 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
6 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 1 0 1 0.00
7 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 1 0 1 0.00
8 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00
9 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad A 1 0 1 0.00