Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mryglot Ivo Fortuna Kežmarok B 36 34 2 94.44
2 Milan Martin STO Letanovce A 44 39 5 88.64
3 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 40 33 7 82.50
4 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 44 35 9 79.55
5 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 34 9 79.07
6 Plačko Dávid ŠKST Spišský Štvrtok A 44 34 10 77.27
7 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 28 20 8 71.43
8 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 44 30 14 68.18
9 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 40 27 13 67.50
10 Kovalčík Kamil Fortuna Kežmarok B 43 29 14 67.44
11 Nycz Zbigniew Fortuna Kežmarok B 43 29 14 67.44
12 Jaško Jozef STO Poprad Veľká A 24 16 8 66.67
13 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 20 13 7 65.00
14 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 20 13 7 65.00
15 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 44 28 16 63.64
16 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 40 25 15 62.50
17 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 34 21 13 61.76
18 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 44 27 17 61.36
19 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 36 22 14 61.11
20 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 36 21 15 58.33
21 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 39 22 17 56.41
22 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 40 22 18 55.00
23 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 40 22 18 55.00
24 Škára Martin Fortuna Kežmarok B 39 21 18 53.85
25 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 44 23 21 52.27
26 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 37 19 18 51.35
27 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 44 22 22 50.00
28 Uhrin Samuel STO Letanovce A 42 21 21 50.00
29 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 36 18 18 50.00
30 Havrilla Miroslav ŠKST Spišské Vlachy A 20 10 10 50.00
31 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 44 21 23 47.73
32 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 44 21 23 47.73
33 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 42 20 22 47.62
34 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 36 17 19 47.22
35 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 19 8 11 42.11
36 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 43 18 25 41.86
37 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 44 18 26 40.91
38 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 20 8 12 40.00
39 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 28 11 17 39.29
40 Lesňák Róbert STO Letanovce A 34 13 21 38.24
41 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 44 16 28 36.36
42 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 30 10 20 33.33
43 Benko Martin STO Poprad Veľká A 21 7 14 33.33
44 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 40 13 27 32.50
45 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 37 12 25 32.43
46 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 32 10 22 31.25
47 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 39 12 27 30.77
48 Čarnoky Peter STK Gemerská Poloma A 44 13 31 29.55
49 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 32 9 23 28.13
50 Šebest Michal STO Poprad Veľká A 32 8 24 25.00
51 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 20 5 15 25.00
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 2 2 0 100.00
2 Vnenčák Radoslav STK Severka Kežmarok A 4 3 1 75.00
3 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 16 10 6 62.50
4 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 8 4 4 50.00
5 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 10 4 6 40.00
6 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 13 4 9 30.77
7 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 10 3 7 30.00
8 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 15 4 11 26.67
9 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves A 4 1 3 25.00
10 Gašparovič Tomáš STK Severka Kežmarok A 4 1 3 25.00
11 Solár Lukáš STO Letanovce A 9 2 7 22.22
12 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad A 5 1 4 20.00
13 Pekarčík Ján STO Poprad Veľká A 16 3 13 18.75
14 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok B 6 1 5 16.67
15 Mušuta Augustín STO Letanovce A 6 1 5 16.67
16 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 14 2 12 14.29
17 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 12 1 11 8.33
18 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 16 1 15 6.25
19 Ďurán Miloslav STK Gemerská Poloma A 8 0 8 0.00
20 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 6 0 6 0.00
21 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 4 0.00
22 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 4 0.00
23 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy A 4 0 4 0.00
24 Taratuta Erik TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
25 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
26 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves A 4 0 4 0.00
27 Hertely Milan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 4 0.00
28 Balogh Slavomír TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
29 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 4 0.00
30 Jadamec František ŠK Veterán Poprad A 4 0 4 0.00
31 Groman Miroslav STK Severka Kežmarok A 4 0 4 0.00
32 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok B 3 0 3 0.00
33 Molitoris František MŠK Slavoj Sp. Belá A 2 0 2 0.00
34 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok B 2 0 2 0.00
35 Blaha František ŠK Veterán Poprad A 2 0 2 0.00
36 Facek Oto TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 0 2 0.00
37 Dubiel Ján ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 2 0 2 0.00
38 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 1 0 1 0.00
39 Gabriš Peter STO Letanovce A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mryglot Ivo Fortuna Kežmarok B 24 23 1 95.83
2 Milan Martin STO Letanovce A 24 21 3 87.50
3 Plačko Dávid ŠKST Spišský Štvrtok A 24 17 7 70.83
4 Brežina Pavel STK Severka Kežmarok A 24 17 7 70.83
5 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves A 23 16 7 69.57
6 Nycz Zbigniew Fortuna Kežmarok B 24 16 8 66.67
7 Popovič Alex TJ STO Slovenská Ves A 11 7 4 63.64
8 Kovalčík Kamil Fortuna Kežmarok B 24 15 9 62.50
9 Smik Miroslav ml. MŠK Slavoj Sp. Belá A 16 10 6 62.50
10 Tropp Rastislav MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 14 10 58.33
11 Popovič Peter TJ STO Slovenská Ves A 16 9 7 56.25
12 Kapinus Ľubomír ŠKST Spišský Štvrtok A 24 12 12 50.00
13 Matava Matúš MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 12 12 50.00
14 Vnenčák Štefan STK Severka Kežmarok A 24 11 13 45.83
15 Škára Martin Fortuna Kežmarok B 24 11 13 45.83
16 Strišovský Damián TJ STO Slovenská Ves A 11 5 6 45.45
17 Uhrin Samuel STO Letanovce A 24 10 14 41.67
18 Bohunčák František ŠKST Spišský Štvrtok A 12 5 7 41.67
19 Marek Jozef TJ STO Slovenská Ves A 23 9 14 39.13
20 Kelbel Štefan STK Severka Kežmarok A 24 9 15 37.50
21 Pojedinec Pavol STK Severka Kežmarok A 24 9 15 37.50
22 Toporcer Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 24 9 15 37.50
23 Kandráč Ladislav STO Letanovce A 20 7 13 35.00
24 Smik Miroslav st. MŠK Slavoj Sp. Belá A 24 5 19 20.83
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Solár Lukáš STO Letanovce A 6 2 4 33.33
2 Lesňák Róbert STO Letanovce A 4 1 3 25.00
3 Mušuta Augustín STO Letanovce A 6 1 5 16.67
4 Čarnogurský Michal MŠK Slavoj Sp. Belá A 8 1 7 12.50
5 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok A 8 0 8 0.00
6 Gabriš Martin STO Letanovce A 4 0 4 0.00
7 Zgeburová Anastázia TJ STO Slovenská Ves A 4 0 4 0.00
8 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves A 4 0 4 0.00
9 Gabriš Peter STO Letanovce A 4 0 4 0.00
10 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok A 4 0 4 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ledecký Lukáš ŠKST Spišské Vlachy A 24 23 1 95.83
2 Jinda Pavol TJ Javorinka Levoča A 16 15 1 93.75
3 Zahradník Aleš STO Poprad Veľká A 12 9 3 75.00
4 Medvec Marcel ŠKST Spišské Vlachy A 23 17 6 73.91
5 Trojan Michal STK Gemerská Poloma A 24 17 7 70.83
6 Jánoš Rudolf ŠKST Spišské Vlachy A 24 16 8 66.67
7 Novák Pavol TJ Javorinka Levoča A 12 8 4 66.67
8 Novotný Radovan TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 20 13 7 65.00
9 Krajňák Matúš TJ Javorinka Levoča A 14 9 5 64.29
10 Taratuta Stanislav TJ Javorinka Levoča A 19 11 8 57.89
11 Černický Marián TJ Javorinka Levoča A 24 13 11 54.17
12 Bujňák Tibor ŠK Veterán Poprad A 23 12 11 52.17
13 Hovana Anton ml. TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 24 12 12 50.00
14 Hric Matúš ŠKST Spišské Vlachy A 20 10 10 50.00
15 Šifra Miroslav ŠK Veterán Poprad A 20 10 10 50.00
16 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad A 12 6 6 50.00
17 Kowalczyk Krištof TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 24 11 13 45.83
18 Šebest Michal STO Poprad Veľká A 20 9 11 45.00
19 Funket Róbert ŠK Veterán Poprad A 12 5 7 41.67
20 Trojan Jozef STK Gemerská Poloma A 24 9 15 37.50
21 Pitoňák Peter ŠK Veterán Poprad A 16 6 10 37.50
22 Žúdel Ondrej STK Gemerská Poloma A 24 8 16 33.33
23 Pisarčík Martin STO Poprad Veľká A 24 8 16 33.33
24 Pisarčík Ľuboš STO Poprad Veľká A 20 6 14 30.00
25 Stanko Ján TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 20 5 15 25.00
26 Benko Martin STO Poprad Veľká A 12 2 10 16.67
27 Ďuríček Marián STK Gemerská Poloma A 15 2 13 13.33
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Jaško Jozef STO Poprad Veľká A 8 6 2 75.00
2 Babič Radovan STK Gemerská Poloma A 4 3 1 75.00
3 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad A 8 3 5 37.50
4 Nemčík Bruno ŠKST Spišské Vlachy A 4 1 3 25.00
5 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad A 4 1 3 25.00
6 Janczy Martin TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 1 3 25.00
7 Hanisko Dušan TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
8 Seman Jaroslav TJ Javorinka Levoča A 4 0 4 0.00
9 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica A 4 0 4 0.00
10 Gajdoš Jaroslav STK Gemerská Poloma A 4 0 4 0.00
11 Taratuta Erik TJ Javorinka Levoča A 3 0 3 0.00
12 Hric Rastislav ŠKST Spišské Vlachy A 1 0 1 0.00