Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
Fortuna Kežmarok B
1 Mryglot Ivo 36 34 2 94.44
2 Kovalčík Kamil 43 29 14 67.44
3 Nycz Zbigniew 43 29 14 67.44
4 Škára Martin 39 21 18 53.85
5 Harabin Miroslav 6 1 5 16.67
6 Kovalčík Tomáš 3 0 3 0.00
7 Pisoň Marek 2 0 2 0.00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
1 Tropp Rastislav 43 34 9 79.07
2 Smik Miroslav ml. 39 22 17 56.41
3 Matava Matúš 43 18 25 41.86
4 Smik Miroslav st. 39 12 27 30.77
5 Čarnogurský Michal 6 0 6 0.00
6 Molitoris František 2 0 2 0.00
ŠK Veterán Poprad A
1 Kancír Milan 2 2 0 100.00
2 Funket Róbert 20 13 7 65.00
3 Šifra Miroslav 37 19 18 51.35
4 Bujňák Tibor 42 20 22 47.62
5 Horák Tomáš 36 17 19 47.22
6 Pitoňák Peter 28 11 17 39.29
7 Valluš Tomáš 5 1 4 20.00
8 Jadamec František 4 0 4 0.00
9 Blaha František 2 0 2 0.00
ŠKST Spišské Vlachy A
1 Ledecký Lukáš 40 27 13 67.50
2 Jánoš Rudolf 44 22 22 50.00
3 Havrilla Miroslav 20 10 10 50.00
4 Medvec Marcel 44 21 23 47.73
5 Hric Matúš 20 5 15 25.00
6 Nemčík Bruno 4 0 4 0.00
7 Hric Rastislav 4 0 4 0.00
ŠKST Spišský Štvrtok A
1 Kapinus Ľubomír 44 35 9 79.55
2 Plačko Dávid 44 34 10 77.27
3 Toporcer Peter 44 21 23 47.73
4 Bohunčák František 30 10 20 33.33
5 Caltík Ján 10 3 7 30.00
6 Dunčko Vladimír 4 0 4 0.00
STK Gemerská Poloma A
1 Babič Radovan 20 13 7 65.00
2 Trojan Michal 44 27 17 61.36
3 Žúdel Ondrej 8 4 4 50.00
4 Trojan Jozef 40 13 27 32.50
5 Čarnoky Peter 44 13 31 29.55
6 Gajdoš Jaroslav 12 1 11 8.33
7 Ďurán Miloslav 8 0 8 0.00
STK Severka Kežmarok A
1 Brežina Pavel 40 33 7 82.50
2 Vnenčák Radoslav 4 3 1 75.00
3 Kelbel Štefan 40 25 15 62.50
4 Vnenčák Štefan 40 22 18 55.00
5 Pojedinec Pavol 44 18 26 40.91
6 Gašparovič Tomáš 4 1 3 25.00
7 Groman Miroslav 4 0 4 0.00
STO Letanovce A
1 Milan Martin 44 39 5 88.64
2 Kandráč Ladislav 40 22 18 55.00
3 Uhrin Samuel 42 21 21 50.00
4 Lesňák Róbert 34 13 21 38.24
5 Solár Lukáš 9 2 7 22.22
6 Mušuta Augustín 6 1 5 16.67
7 Gabriš Peter 1 0 1 0.00
STO Poprad Veľká A
1 Jaško Jozef 24 16 8 66.67
2 Zahradník Aleš 10 4 6 40.00
3 Benko Martin 21 7 14 33.33
4 Pisarčík Martin 37 12 25 32.43
5 Pisarčík Ľuboš 32 9 23 28.13
6 Šebest Michal 32 8 24 25.00
7 Pekarčík Ján 16 3 13 18.75
TJ Javorinka Levoča A
1 Jinda Pavol 36 21 15 58.33
2 Černický Marián 44 23 21 52.27
3 Novák Pavol 36 18 18 50.00
4 Taratuta Stanislav 19 8 11 42.11
5 Krajňák Matúš 13 4 9 30.77
6 Seman Jaroslav 16 1 15 6.25
7 Taratuta Erik 4 0 4 0.00
8 Hanisko Dušan 4 0 4 0.00
9 Balogh Slavomír 4 0 4 0.00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
1 Novotný Radovan 34 21 13 61.76
2 Hovana Anton ml. 20 8 12 40.00
3 Kowalczyk Krištof 44 16 28 36.36
4 Stanko Ján 32 10 22 31.25
5 Čarnogurský Jaroslav 15 4 11 26.67
6 Hovana Anton st. 14 2 12 14.29
7 Dubiel Ján st. 4 0 4 0.00
8 Hertely Milan 4 0 4 0.00
9 Facek Oto 2 0 2 0.00
10 Dubiel Ján ml. 2 0 2 0.00
11 Hovana Tomáš 1 0 1 0.00
TJ STO Slovenská Ves A
1 Strišovský Damián 28 20 8 71.43
2 Popovič Peter 44 30 14 68.18
3 Habiňák Marek 44 28 16 63.64
4 Popovič Alex 16 10 6 62.50
5 Marek Jozef 36 22 14 61.11
6 Pitoňák Ján 4 1 3 25.00
7 Strišovský Maroš 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
Fortuna Kežmarok B
1 Mryglot Ivo 24 23 1 95.83
2 Nycz Zbigniew 24 16 8 66.67
3 Kovalčík Kamil 24 15 9 62.50
4 Škára Martin 24 11 13 45.83
MŠK Slavoj Sp. Belá A
1 Smik Miroslav ml. 16 10 6 62.50
2 Tropp Rastislav 24 14 10 58.33
3 Matava Matúš 24 12 12 50.00
4 Smik Miroslav st. 24 5 19 20.83
5 Čarnogurský Michal 8 1 7 12.50
ŠKST Spišský Štvrtok A
1 Plačko Dávid 24 17 7 70.83
2 Kapinus Ľubomír 24 12 12 50.00
3 Bohunčák František 12 5 7 41.67
4 Toporcer Peter 24 9 15 37.50
5 Caltík Ján 8 0 8 0.00
6 Hozza Peter 4 0 4 0.00
STK Severka Kežmarok A
1 Brežina Pavel 24 17 7 70.83
2 Vnenčák Štefan 24 11 13 45.83
3 Kelbel Štefan 24 9 15 37.50
4 Pojedinec Pavol 24 9 15 37.50
STO Letanovce A
1 Milan Martin 24 21 3 87.50
2 Uhrin Samuel 24 10 14 41.67
3 Kandráč Ladislav 20 7 13 35.00
4 Solár Lukáš 6 2 4 33.33
5 Lesňák Róbert 4 1 3 25.00
6 Mušuta Augustín 6 1 5 16.67
7 Gabriš Martin 4 0 4 0.00
8 Gabriš Peter 4 0 4 0.00
TJ STO Slovenská Ves A
1 Habiňák Marek 23 16 7 69.57
2 Popovič Alex 11 7 4 63.64
3 Popovič Peter 16 9 7 56.25
4 Strišovský Damián 11 5 6 45.45
5 Marek Jozef 23 9 14 39.13
6 Zgeburová Anastázia 4 0 4 0.00
7 Kovalčík Juraj 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
ŠK Veterán Poprad A
1 Bujňák Tibor 23 12 11 52.17
2 Šifra Miroslav 20 10 10 50.00
3 Horák Tomáš 12 6 6 50.00
4 Funket Róbert 12 5 7 41.67
5 Pitoňák Peter 16 6 10 37.50
6 Kancír Milan 8 3 5 37.50
7 Valluš Tomáš 4 1 3 25.00
ŠKST Spišské Vlachy A
1 Ledecký Lukáš 24 23 1 95.83
2 Medvec Marcel 23 17 6 73.91
3 Jánoš Rudolf 24 16 8 66.67
4 Hric Matúš 20 10 10 50.00
5 Nemčík Bruno 4 1 3 25.00
6 Hric Rastislav 1 0 1 0.00
STK Gemerská Poloma A
1 Babič Radovan 4 3 1 75.00
2 Trojan Michal 24 17 7 70.83
3 Trojan Jozef 24 9 15 37.50
4 Žúdel Ondrej 24 8 16 33.33
5 Ďuríček Marián 15 2 13 13.33
6 Gajdoš Jaroslav 4 0 4 0.00
STO Poprad Veľká A
1 Zahradník Aleš 12 9 3 75.00
2 Jaško Jozef 8 6 2 75.00
3 Šebest Michal 20 9 11 45.00
4 Pisarčík Martin 24 8 16 33.33
5 Pisarčík Ľuboš 20 6 14 30.00
6 Benko Martin 12 2 10 16.67
TJ Javorinka Levoča A
1 Jinda Pavol 16 15 1 93.75
2 Novák Pavol 12 8 4 66.67
3 Krajňák Matúš 14 9 5 64.29
4 Taratuta Stanislav 19 11 8 57.89
5 Černický Marián 24 13 11 54.17
6 Hanisko Dušan 4 0 4 0.00
7 Seman Jaroslav 4 0 4 0.00
8 Taratuta Erik 3 0 3 0.00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
1 Novotný Radovan 20 13 7 65.00
2 Hovana Anton ml. 24 12 12 50.00
3 Kowalczyk Krištof 24 11 13 45.83
4 Stanko Ján 20 5 15 25.00
5 Janczy Martin 4 1 3 25.00
6 Čarnogurský Jaroslav 4 0 4 0.00