Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
259 21.12.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
 
260 21.12.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
3 : 15 Web zápis
J.Trojan
 
261 22.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
12 : 6 Web zápis
D.Gašparovič
 
262 22.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
STO Letanovce A
13 : 5 Web zápis
M.Harabin
 
263 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
12 : 6 Web zápis
M.Matava
 
264 22.12.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
7 : 11 Web zápis
M.Pisarčík
 
10 . kolo
253 14.12.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STO Poprad Veľká A
15 : 3 Web zápis
T.Valluš
 
254 15.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
6 : 12 Web zápis
J.Stanko
 
255 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Fortuna Kežmarok B
4 : 14 Web zápis
R.Jánoš
 
256 15.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Web zápis
R.Lesňák
 
257 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Gemerská Poloma A
13 : 5 Web zápis
V.Dunčko
 
258 15.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Javorinka Levoča A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
 
9 . kolo
247 08.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠK Veterán Poprad A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
 
248 07.12.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Web zápis
E.Rusnák
 
249 07.12.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
4 : 14 Web zápis
J.Trojan
 
250 08.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Web zápis
D.Gašparovič
 
251 08.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
15 : 3 Web zápis
M.Harabin
 
252 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STO Poprad Veľká A
14 : 4 Web zápis
M.Matava
 
8 . kolo
241 30.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
9 : 9 Web zápis
T.Valluš
 
242 01.12.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Web zápis
M.Pisarčík
 
243 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
6 : 12 Web zápis
J.Stanko
 
244 01.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
11 : 7 Web zápis
R.Jánoš
 
245 01.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Javorinka Levoča A
13 : 5 Web zápis
R.Lesňák
 
246 01.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Web zápis
V.Dunčko
 
7 . kolo
235 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠK Veterán Poprad A
10 : 8 Web zápis
V.Dunčko
 
236 24.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
 
237 23.11.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišské Vlachy A
13 : 5 Web zápis
E.Rusnák
 
238 23.11.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Web zápis
J.Trojan
 
239 24.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Poprad Veľká A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
 
240 21.11.2019
Št 18:00
Fortuna Kežmarok B
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Web zápis
M.Harabin
 
6 . kolo
229 16.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
Fortuna Kežmarok B
3 : 15 Web zápis
T.Valluš
 
230 17.11.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Web zápis
M.Matava
 
231 17.11.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STK Gemerská Poloma A
5 : 13 Web zápis
M.Pisarčík
 
232 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
 
233 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Web zápis
R.Jánoš
 
234 17.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
 
5 . kolo
223 10.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
 
224 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Web zápis
V.Dunčko
 
225 10.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
 
226 09.11.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Poprad Veľká A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
 
227 09.11.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
10 : 8 Web zápis
J.Trojan
 
228 10.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Web zápis
D.Gašparovič
 
4 . kolo
217 25.10.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STK Severka Kežmarok A
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
 
218 27.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
STK Gemerská Poloma A
14 : 4 Web zápis
M.Harabin
 
219 27.10.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Javorinka Levoča A
10 : 8 Web zápis
M.Matava
 
220 27.10.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ STO Slovenská Ves A
5 : 13 Web zápis
M.Pisarčík
 
221 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
 
222 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Letanovce A
8 : 10 Web zápis
R.Jánoš
 
3 . kolo
211 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
ŠK Veterán Poprad A
13 : 5 Web zápis
R.Jánoš
 
212 20.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
 
213 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
 
214 20.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
 
215 19.10.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Web zápis
E.Rusnák
 
216 19.10.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Severka Kežmarok A
5 : 13 Web zápis
J.Trojan
 
2 . kolo
205 12.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STK Gemerská Poloma A
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
 
206 13.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Javorinka Levoča A
16 : 2 Web zápis
D.Gašparovič
 
207 13.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
TJ STO Slovenská Ves A
7 : 11 Web zápis
M.Harabin
 
208 13.10.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
4 : 14 Web zápis
M.Matava
 
209 13.10.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STO Letanovce A
7 : 11 Web zápis
M.Pisarčík
 
210 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Web zápis
J.Stanko
 
1 . kolo
199 06.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠK Veterán Poprad A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
200 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Web zápis
R.Jánoš
 
201 06.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
10 : 8 Web zápis
R.Lesňák
 
202 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok B
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
 
203 06.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
 
204 05.10.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
8 : 10 Web zápis
E.Rusnák
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
1 . kolo
775 26.01.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
     
776 26.01.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Fortuna Kežmarok B
     
777 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Letanovce A
     

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
1 . kolo
805 26.01.2020
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Javorinka Levoča A
     
806 25.01.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STK Gemerská Poloma A
     
807 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A