Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
199 06.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠK Veterán Poprad A
6 : 12 Schválené  
200 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Schválené  
201 06.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
10 : 8 Schválené  
202 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok B
12 : 6 Schválené  
203 06.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Schválené  
204 05.10.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
8 : 10 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
205 12.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STK Gemerská Poloma A
11 : 7 Schválené  
206 13.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ Javorinka Levoča A
16 : 2 Schválené  
207 13.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
TJ STO Slovenská Ves A
7 : 11 Schválené  
208 13.10.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
4 : 14 Schválené  
209 13.10.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STO Letanovce A
7 : 11 Schválené  
210 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
6 : 12 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
211 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
ŠK Veterán Poprad A
13 : 5 Schválené  
212 20.10.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
12 : 6 Schválené  
213 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Poprad Veľká A
8 : 10 Schválené  
214 20.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
15 : 3 Schválené  
215 19.10.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Schválené  
216 19.10.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STK Severka Kežmarok A
5 : 13 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
217 25.10.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STK Severka Kežmarok A
5 : 13 Schválené  
218 27.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
STK Gemerská Poloma A
14 : 4 Schválené  
219 27.10.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ Javorinka Levoča A
10 : 8 Schválené  
220 27.10.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ STO Slovenská Ves A
5 : 13 Schválené  
221 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišský Štvrtok A
5 : 13 Schválené  
222 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Letanovce A
8 : 10 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
223 10.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Schválené  
224 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Schválené  
225 10.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
13 : 5 Schválené  
226 09.11.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Poprad Veľká A
10 : 8 Schválené  
227 09.11.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
10 : 8 Schválené  
228 10.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
229 16.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
Fortuna Kežmarok B
3 : 15 Schválené  
230 17.11.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Schválené  
231 17.11.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STK Gemerská Poloma A
5 : 13 Schválené  
232 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
8 : 10 Schválené  
233 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Schválené  
234 17.11.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
235 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
ŠK Veterán Poprad A
10 : 8 Schválené  
236 24.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
10 : 8 Schválené  
237 23.11.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišské Vlachy A
13 : 5 Schválené  
238 23.11.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
11 : 7 Schválené  
239 24.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Poprad Veľká A
11 : 7 Schválené  
240 21.11.2019
Št 18:00
Fortuna Kežmarok B
MŠK Slavoj Sp. Belá A
12 : 6 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
241 30.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
9 : 9 Schválené  
242 01.12.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Schválené  
243 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Severka Kežmarok A
6 : 12 Schválené  
244 01.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
11 : 7 Schválené  
245 01.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ Javorinka Levoča A
13 : 5 Schválené  
246 01.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ STO Slovenská Ves A
9 : 9 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
247 08.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠK Veterán Poprad A
9 : 9 Schválené  
248 07.12.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišský Štvrtok A
7 : 11 Schválené  
249 07.12.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STO Letanovce A
4 : 14 Schválené  
250 08.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišské Vlachy A
9 : 9 Schválené  
251 08.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
15 : 3 Schválené  
252 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STO Poprad Veľká A
14 : 4 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
253 14.12.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STO Poprad Veľká A
15 : 3 Schválené  
254 15.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
6 : 12 Schválené  
255 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
Fortuna Kežmarok B
4 : 14 Schválené  
256 15.12.2019
Ne 10:00
STO Letanovce A
STK Severka Kežmarok A
8 : 10 Schválené  
257 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Gemerská Poloma A
13 : 5 Schválené  
258 15.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
TJ Javorinka Levoča A
10 : 8 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
259 21.12.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
10 : 8 Schválené  
260 21.12.2019
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ STO Slovenská Ves A
3 : 15 Schválené  
261 22.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
12 : 6 Schválené  
262 22.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
STO Letanovce A
13 : 5 Schválené  
263 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišské Vlachy A
12 : 6 Schválené  
264 22.12.2019
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
7 : 11 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
775 26.01.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
 
776 26.01.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
Fortuna Kežmarok B
 
777 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STO Letanovce A
 
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
778 02.02.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STO Letanovce A
 
779 02.02.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
ŠKST Spišský Štvrtok A
 
780 02.02.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STK Severka Kežmarok A
 
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
781 09.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
 
782 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
TJ STO Slovenská Ves A
 
783 09.02.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
Fortuna Kežmarok B
 
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
784 16.02.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Fortuna Kežmarok B
 
785 16.02.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
STO Letanovce A
 
786 16.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
ŠKST Spišský Štvrtok A
 
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
787 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
 
788 23.02.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
STK Severka Kežmarok A
 
789 23.02.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
TJ STO Slovenská Ves A
 
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
790 08.03.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ STO Slovenská Ves A
 
791 08.03.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
STK Severka Kežmarok A
 
792 08.03.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
 
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
793 15.03.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
 
794 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok B
 
795 15.03.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
 
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
796 22.03.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
 
797 22.03.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
 
798 22.03.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
STO Letanovce A
 
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
799 29.03.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok B
MŠK Slavoj Sp. Belá A
 
800 29.03.2020
Ne 10:00
STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
 
801 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Severka Kežmarok A
 
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
802 05.04.2020
Ne 10:00
MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
 
803 05.04.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
 
804 05.04.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves A
Fortuna Kežmarok B
 

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
805 26.01.2020
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Javorinka Levoča A
 
806 25.01.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STK Gemerská Poloma A
 
807 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
 
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
808 01.02.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
 
809 01.02.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠKST Spišské Vlachy A
 
810 02.02.2020
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
ŠK Veterán Poprad A
 
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
811 08.02.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Javorinka Levoča A
 
812 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STO Poprad Veľká A
 
813 09.02.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STK Gemerská Poloma A
 
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
814 15.02.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STK Gemerská Poloma A
 
815 16.02.2020
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
 
816 15.02.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
ŠKST Spišské Vlachy A
 
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
817 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
TJ Javorinka Levoča A
 
818 23.02.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠK Veterán Poprad A
 
819 22.02.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
STO Poprad Veľká A
 
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
820 07.03.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
STO Poprad Veľká A
 
821 07.03.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
ŠK Veterán Poprad A
 
822 08.03.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
 
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
823 15.03.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
 
824 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
 
825 14.03.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
STO Poprad Veľká A
 
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
826 21.03.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
 
827 22.03.2020
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
ŠKST Spišské Vlachy A
 
828 21.03.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
 
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
829 28.03.2020
So 17:00
STK Gemerská Poloma A
TJ Javorinka Levoča A
 
830 29.03.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STO Poprad Veľká A
 
831 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišské Vlachy A
ŠK Veterán Poprad A
 
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
832 04.04.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišské Vlachy A
 
833 04.04.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
 
834 05.04.2020
Ne 10:00
STO Poprad Veľká A
STK Gemerská Poloma A