Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 3.liga Západ, muži 2019/2020

Zoznam zadávateľov výsledkov súťaže.

Por. Zadávateľ email Mužstvá
1 Bajtoš Anton  abajtos@carrytons.eu ŠKST Spišský Štvrtok A
2 Comisso Alexander  zahradnik.jozef45@gmail.com ŠK Veterán Poprad A
3 Dunčko Vladimír  stolnytenis@texnet.sk ŠKST Spišský Štvrtok A
4 Gašparovič Daniel  daniel.gasparovic@gmail.com STK Severka Kežmarok A
5 Gurčík Anton  antongurcik@centrum.sk ŠKST Spišské Vlachy A
6 Harabin Miroslav  ppcfortuna@centrum.sk Fortuna Kežmarok B
7 Horák Tomáš  tominohk@gmail.com ŠK Veterán Poprad A
8 Hric Rastislav  rasto36@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy A
9 Jankura Rastislav  rastislav.kk@gmail.com STK Severka Kežmarok A
10 Jánoš Rudolf  rudojanos@gmail.com ŠKST Spišské Vlachy A
11 Lesňák Róbert  roboles17@gmail.com STO Letanovce A
12 Marhefka Lukáš  marhefka.luky@gmail.com ŠK Veterán Poprad A
13 Matava Matúš  matuskomatava@gmail.com MŠK Slavoj Sp. Belá A
14 Novotný Jaroslav  novotnyjaroslav90@gmail.com STK Severka Kežmarok A
15 Pisarčík Martin  11pisso@gmail.com STO Poprad Veľká A
16 Pitoňák Ján  janpitonak208@gmail.com TJ STO Slovenská Ves A, ŠK Veterán Poprad A, MŠK Slavoj Sp. Belá A, TJ Javorinka Levoča A, STO Poprad Veľká A, Fortuna Kežmarok B, TJ Sp.St.Ves-Lesnica A, STK Gemerská Poloma A, STK Severka Kežmarok A, STO Letanovce A, ŠKST Spišské Vlachy A, ŠKST Spišský Štvrtok A
17 Popovič Peter  popovic@zoznam.sk TJ STO Slovenská Ves A
18 Roth Peter  roth.peto@gmail.com TJ STO Slovenská Ves A
19 Rusnák Ernest  rzlevoca@pobox.sk TJ Javorinka Levoča A
20 Sendecký Jaroslav  jaroslavsendecky@azet.sk STO Poprad Veľká A
21 Stanko Ján  jan.stanko@centrum.sk TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
22 Strišovský Maroš  strisovsky@drepal.sk TJ STO Slovenská Ves A
23 Toporcer Peter  toporcerpeter@zoznam.sk ŠKST Spišský Štvrtok A
24 Trojan Jozef  jozef.3jan@gmail.com STK Gemerská Poloma A
25 Valluš Tomáš  tvallus@centrum.sk ŠK Veterán Poprad A
26 Vlaháč Ladislav  lvlahac@azet.sk ŠK Veterán Poprad A