Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2019/2020

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
558 12.11.2019 16:22 ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
6 : 12 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
557 12.11.2019 16:20 TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
556 12.11.2019 16:18 Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
4LSG
555 12.11.2019 15:59 S.T.K. Plešivec A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
554 12.11.2019 15:58 MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
10 : 8 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
553 12.11.2019 15:55 STO Letanovce B
ŠK Jablonov n/Turňou A
2 : 16 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
552 12.11.2019 15:53 OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
11 : 7 Web zápis
J.Balla
4LSG
551 12.11.2019 14:15 AŠK Maria Huta B
MŠK STO Krompachy A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
550 12.11.2019 14:08 BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Web zápis
J.Sagula
4LSG
549 12.11.2019 14:05 STŠK Obec Hrabušice A
Geológ Rožňava C
7 : 11 Web zápis
P.Popadič
4LSG
548 12.11.2019 14:03 ŠK Harichovce A
TJ Baník Mlynky A
14 : 4 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
547 12.11.2019 14:02 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
4LSG
546 12.11.2019 14:00 TJ Baník Mlynky A
ŠKST Margecany B
7 : 11 Web zápis
J.Černický
4LSG
545 12.11.2019 13:59 Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
544 12.11.2019 13:56 S.T.K. Plešivec A
STŠK Obec Hrabušice A
18 : 0 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
543 12.11.2019 13:55 MŠK STO Krompachy A
BBF Spišská Nová Ves A
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
542 12.11.2019 13:53 STO Letanovce B
AŠK Maria Huta B
2 : 16 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
541 12.11.2019 13:51 OTJ STO Jamník A
ŠK Jablonov n/Turňou A
2 : 16 Web zápis
J.Balla
4LSG
426 12.11.2019 13:46 OKST Regmont Hraň A
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Web zápis
D.Juroš
4LZK
425 12.11.2019 13:45 OKST Dúbravka A
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
M.Leško
4LZK
424 12.11.2019 13:43 ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
10 : 8 Web zápis
J.Blaško
4LZK
423 12.11.2019 13:26 SŠK Poproč B
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
421 12.11.2019 13:25 TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
6 : 12 Web zápis
R.Terezka
4LZK
540 12.11.2019 11:04 AŠK Maria Huta B
OTJ STO Jamník A
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
539 12.11.2019 11:03 BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Sagula
4LSG
538 12.11.2019 11:02 STŠK Obec Hrabušice A
MŠK STO Krompachy A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
537 12.11.2019 10:50 ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
536 12.11.2019 10:49 ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
10 : 8 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
535 12.11.2019 10:47 ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
13 : 5 Web zápis
A.Kardos
4LSG
534 12.11.2019 10:45 Geológ Rožňava C
TJ Baník Mlynky A
13 : 5 Web zápis
A.Ružik
4LSG
533 12.11.2019 10:44 S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
18 : 0 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
532 12.11.2019 10:43 MŠK STO Krompachy A
ŠK Harichovce A
4 : 14 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
531 12.11.2019 10:42 STO Letanovce B
STŠK Obec Hrabušice A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
530 12.11.2019 10:40 OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
J.Balla
4LSG
529 12.11.2019 10:39 AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
419 12.11.2019 10:35 OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
4LZK
418 12.11.2019 10:34 MKST Veľké Kapušany C
SŠK Poproč B
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
4LZK
417 12.11.2019 10:32 ŠKST Pribeník A
ŠKST Michalovce D
3 : 15 Web zápis
Z.Filep
4LZK
416 12.11.2019 10:30 KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
7 : 11 Web zápis
A.Dula
4LZK
415 12.11.2019 10:28 TTC Vojany Tigers B
OKST Regmont Hraň A
11 : 7 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
414 12.11.2019 10:26 OKST Dúbravka A
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Web zápis
M.Leško
4LZK
413 12.11.2019 10:23 ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
5 : 13 Web zápis
J.Blaško
4LZK
412 12.11.2019 10:22 SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
411 12.11.2019 10:19 OKST Duby Parchovany A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Web zápis
M.Olejar
4LZK
410 12.11.2019 10:18 TJ Čečehov B
OKST Somotor B
6 : 12 Web zápis
R.Terezka
4LZK
407 12.11.2019 10:17 MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
4LZK
406 12.11.2019 10:15 ŠKST Pribeník A
OKST Duby Parchovany A
4 : 14 Web zápis
Z.Filep
4LZK
405 12.11.2019 10:14 KST plus 40 Trebišov A
SŠK Poproč B
9 : 9 Web zápis
A.Dula
4LZK
404 12.11.2019 10:13 OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
8 : 10 Web zápis
D.Juroš
4LZK
403 12.11.2019 10:10 TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
7 : 11 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
402 12.11.2019 10:07 ŠKST Michalovce D
OKST Dúbravka A
6 : 12 Web zápis
J.Blaško
4LZK
401 12.11.2019 10:05 SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
400 12.11.2019 10:03 OKST Duby Parchovany A
KST plus 40 Trebišov A
8 : 10 Web zápis
M.Olejar
4LZK
399 12.11.2019 10:02 TJ Čečehov B
ŠKST Pribeník A
10 : 8 Web zápis
R.Terezka
4LZK
397 12.11.2019 09:59 OKST Somotor B
TTC Vojany Tigers B
6 : 12 Web zápis
S.Sopko
4LZK
360 12.11.2019 09:36 STK Lemešany B
STMK Stropkov A
7 : 11 Web zápis
J.Surgent
4LSD
359 12.11.2019 09:35 OŠK ST Bzenov-Janov A
STO Sedlice B
4 : 14 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
358 12.11.2019 09:32 TJ Magura Zborov A
OŠK Šariš. Michaľany B
8 : 10 Web zápis
A.Baran
4LSD
357 12.11.2019 09:28 JMC Lužany pri Topli B
STJ Družba Bardejov B
5 : 13 Web zápis
M.Cigán
4LSD
356 12.11.2019 09:26 ŠaZZ Trnkov A
ŠKP Prešov A
12 : 6 Web zápis
J.Onofrej
4LSD
355 12.11.2019 09:24 Športklub MSS Prešov A
STK Lipany A
5 : 13 Web zápis
M.Gábor
4LSD
354 12.11.2019 09:22 ŠKP Prešov A
Športklub MSS Prešov A
10 : 8 Web zápis
V.Pištej
4LSD
353 12.11.2019 09:19 STJ Družba Bardejov B
ŠaZZ Trnkov A
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
4LSD
352 12.11.2019 09:17 OŠK Šariš. Michaľany B
JMC Lužany pri Topli B
9 : 9 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
351 12.11.2019 09:15 STO Sedlice B
TJ Magura Zborov A
2 : 16 Web zápis
J.Veľas
4LSD
350 12.11.2019 09:13 STMK Stropkov A
OŠK ST Bzenov-Janov A
11 : 7 Web zápis
J.Bunda
4LSD
349 12.11.2019 09:12 STK Lipany A
STK Lemešany B
13 : 5 Web zápis
J.Triščík
4LSD
348 12.11.2019 09:11 OŠK ST Bzenov-Janov A
STK Lemešany B
4 : 14 Web zápis
V.Lučanský
4LSD
347 12.11.2019 09:09 TJ Magura Zborov A
STMK Stropkov A
11 : 7 Web zápis
A.Baran
4LSD
346 12.11.2019 09:08 JMC Lužany pri Topli B
STO Sedlice B
14 : 4 Web zápis
M.Cigán
4LSD
345 12.11.2019 09:05 ŠaZZ Trnkov A
OŠK Šariš. Michaľany B
7 : 11 Web zápis
J.Onofrej
4LSD
344 12.11.2019 09:04 Športklub MSS Prešov A
STJ Družba Bardejov B
1 : 17 Web zápis
M.Gábor
4LSD
343 12.11.2019 09:02 ŠKP Prešov A
STK Lipany A
9 : 9 Web zápis
V.Pištej
4LSD
294 12.11.2019 08:50 ŠKST Zemplín. Hámre A
ŠKST Humenné C
6 : 12 Web zápis
J.Širgeľ
4LV
293 12.11.2019 08:49 MŠK VSTK Vranov n/T C
OŠK Vyšný Žipov A
13 : 5 Web zápis
A.Hajduk
4LV
292 12.11.2019 08:46 OŠK Kamienka B
ŠK Orion Belá n/Cir. B
10 : 8 Web zápis
B.Blaha
4LV
291 12.11.2019 08:45 STO Dlhé n/Cirochou A
TJ Šimonka Čierne nT A
15 : 3 Web zápis
M.Kohut
4LV
290 12.11.2019 08:27 STO Snina B
STO Košarovce B
13 : 5 Web zápis
I.Malinič
4LV
289 12.11.2019 08:25 STO TTC Kochanovce A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
13 : 5 Web zápis
J.Baránek
4LV
288 12.11.2019 08:24 STO Košarovce B
STO TTC Kochanovce A
3 : 15 Web zápis
P.Kaňuk
4LV
287 12.11.2019 08:22 TJ Šimonka Čierne nT A
STO Snina B
8 : 10 Web zápis
B.Kachman
4LV
286 12.11.2019 08:20 ŠK Orion Belá n/Cir. B
STO Dlhé n/Cirochou A
7 : 11 Web zápis
J.Brečka
4LV
285 12.11.2019 08:18 OŠK Vyšný Žipov A
OŠK Kamienka B
3 : 15 Web zápis
O.Vagaský
4LV
284 12.11.2019 08:17 ŠKST Humenné C
MŠK VSTK Vranov n/T C
5 : 13 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
283 12.11.2019 08:16 ŠKST Kamenica n/Cir. B
ŠKST Zemplín. Hámre A
12 : 6 Web zápis
J.Sojčák
4LV
492 11.11.2019 14:32 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Web zápis
J.Štucka
4LP
491 11.11.2019 14:30 STK Nová Lesná A
TJ Spišský Štiavnik A
1 : 17 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
490 11.11.2019 14:26 ŠK Veterán Poprad B
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Web zápis
T.Valluš
4LP
489 11.11.2019 14:24 TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
488 11.11.2019 14:24 ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Spišské Bystré A
4 : 14 Web zápis
V.Dunčko
4LP
487 11.11.2019 14:23 Fortuna Kežmarok C
STO Švábovce A
3 : 15 Web zápis
M.Harabin
4LP
486 11.11.2019 14:21 STO Spišské Bystré A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
4LP
485 11.11.2019 14:19 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠKST Spišský Štvrtok B
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
4LP
484 11.11.2019 14:17 TJ Sokol Jakubany A
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 7 Web zápis
P.Sykora
4LP
483 11.11.2019 14:16 TJ Spišský Štiavnik A
ŠK Veterán Poprad B
16 : 2 Web zápis
D.Martinko
4LP
482 11.11.2019 14:14 TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Nová Lesná A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
481 11.11.2019 14:11 STO Švábovce A
St. Ľubovňa/Jakubany B
2 : 16 Web zápis
S.Lipták
4LP
228 11.11.2019 13:18 STK Severka Kežmarok A
Fortuna Kežmarok B
5 : 13 Web zápis
D.Gašparovič
3LZ
227 11.11.2019 13:17 STK Gemerská Poloma A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
10 : 8 Web zápis
J.Trojan
3LZ
226 11.11.2019 13:15 TJ Javorinka Levoča A
STO Poprad Veľká A
10 : 8 Web zápis
E.Rusnák
3LZ