Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Vihorlatská, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 50%(5,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gajdoš Daniel ml. OŠK Kamienka B 9 9 0 100.00
2 Forró Ladislav STO TTC Kochanovce A 11 10 1 90.91
3 Šepeľa Peter STO TTC Kochanovce A 11 10 1 90.91
4 Chuzha Yurii OŠK Kamienka B 10 9 1 90.00
5 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. B 11 9 2 81.82
6 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. B 10 8 2 80.00
7 Kolesár Tomáš STO Dlhé n/Cirochou A 10 8 2 80.00
8 Barnišin Peter STO Dlhé n/Cirochou A 10 8 2 80.00
9 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. B 10 8 2 80.00
10 Fekete Stepan OŠK Kamienka B 11 8 3 72.73
11 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. B 10 7 3 70.00
12 Malinič Igor STO Snina B 10 7 3 70.00
13 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. B 9 6 3 66.67
14 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. B 9 6 3 66.67
15 Kopáč Alexander STO Snina B 9 6 3 66.67
16 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T C 6 4 2 66.67
17 Kaščák Ľubomír STO TTC Kochanovce A 6 4 2 66.67
18 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T C 8 5 3 62.50
19 Židzik Viktor ŠKST Humenné C 8 5 3 62.50
20 Zajac Martin MŠK VSTK Vranov n/T C 10 6 4 60.00
21 Fečo Michal MŠK VSTK Vranov n/T C 7 4 3 57.14
22 Krokker Karol ŠKST Humenné C 9 5 4 55.56
23 Brečka Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. B 9 5 4 55.56
24 Pillár Ľuboš OŠK Vyšný Žipov A 6 3 3 50.00
25 Kachman Bohuš ml. TJ Šimonka Čierne nT A 9 4 5 44.44
26 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. B 7 3 4 42.86
27 Porochnavý Miroslav STO TTC Kochanovce A 7 3 4 42.86
28 Kohut Slavomír STO Dlhé n/Cirochou A 10 4 6 40.00
29 Milčík Patrik STO Dlhé n/Cirochou A 10 4 6 40.00
30 Topoľančin Juraj ŠKST Zemplín. Hámre A 11 4 7 36.36
31 Kachman Rastislav TJ Šimonka Čierne nT A 11 4 7 36.36
32 Michalenko Silvester ŠKST Zemplín. Hámre A 11 4 7 36.36
33 Kachman Jaroslav TJ Šimonka Čierne nT A 9 3 6 33.33
34 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. B 6 2 4 33.33
35 Cogan Slavomír ŠKST Zemplín. Hámre A 10 3 7 30.00
36 Vagaský Ondrej OŠK Vyšný Žipov A 10 3 7 30.00
37 Gerboc Marián ŠKST Humenné C 7 2 5 28.57
38 Haňo Roman TJ Šimonka Čierne nT A 7 2 5 28.57
39 Širgeľ Jozef ŠKST Zemplín. Hámre A 11 3 8 27.27
40 Turčík Ján STO Košarovce B 8 2 6 25.00
41 Paulík Pavol STO Snina B 9 2 7 22.22
42 Sabol Andrej STO Košarovce B 9 2 7 22.22
43 Beňatinský Michal STO Snina B 6 1 5 16.67
44 Kachman Bohuš st. TJ Šimonka Čierne nT A 6 1 5 16.67
45 Mihalčin Stanislav OŠK Vyšný Žipov A 7 1 6 14.29
46 Bašista Jozef OŠK Vyšný Žipov A 8 1 7 12.50
47 Katin Michal OŠK Vyšný Žipov A 8 1 7 12.50
Od 50%(5,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Hudák Martin OŠK Vyšný Žipov A 2 2 0 100.00
2 Pavlík Martin ŠK Orion Belá n/Cir. B 2 2 0 100.00
3 Kolečava Jaroslav MŠK VSTK Vranov n/T C 2 2 0 100.00
4 Madura Milan TJ Šimonka Čierne nT A 1 1 0 100.00
5 Hűbler Lukáš TJ Šimonka Čierne nT A 1 1 0 100.00
6 Gajdoš Michal STO TTC Kochanovce A 1 1 0 100.00
7 Zajac Michal MŠK VSTK Vranov n/T C 1 1 0 100.00
8 Kolbasovskyi Vladyslav OŠK Kamienka B 5 4 1 80.00
9 Zubek Ladislav STO TTC Kochanovce A 5 4 1 80.00
10 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T C 5 4 1 80.00
11 Jurkanin Ľubomír MŠK VSTK Vranov n/T C 3 2 1 66.67
12 Nitkulinec Štefan ŠKST Humenné C 3 2 1 66.67
13 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. B 3 2 1 66.67
14 Blaha Benjamín OŠK Kamienka B 4 2 2 50.00
15 Starec Ján OŠK Kamienka B 2 1 1 50.00
16 Beľančin Lukáš OŠK Kamienka B 2 1 1 50.00
17 Stredný Peter OŠK Vyšný Žipov A 2 1 1 50.00
18 Butala Daniel STO Snina B 5 2 3 40.00
19 Fink Daniel ŠKST Humenné C 3 1 2 33.33
20 Treščák Štefan ŠKST Humenné C 3 1 2 33.33
21 Kaňuk Michal st. STO Košarovce B 4 1 3 25.00
22 Jakub Tomáš STO Košarovce B 4 1 3 25.00
23 Olexik Ondrej STO Košarovce B 5 1 4 20.00
24 Vinčur Martin STO Košarovce B 5 1 4 20.00
25 Gajdoš Miroslav ŠKST Humenné C 4 0 4 0.00
26 Karabin Jozef STO Košarovce B 4 0 4 0.00
27 Karabinčík Kamil st. STO Košarovce B 3 0 3 0.00
28 Hromňák Stanislav STO TTC Kochanovce A 2 0 2 0.00
29 Pavlotty Anton ŠKST Humenné C 2 0 2 0.00
30 Karľa Jozef STO Snina B 2 0 2 0.00
31 Nazad Jozef STO Košarovce B 2 0 2 0.00
32 Kohut Pavol STO Dlhé n/Cirochou A 1 0 1 0.00
33 Jenčo Ľuboslav STO Dlhé n/Cirochou A 1 0 1 0.00
34 Gibas Marek ŠKST Humenné C 1 0 1 0.00
35 Dzubák Jaroslav ŠKST Zemplín. Hámre A 1 0 1 0.00
36 Polačko Milan STO Dlhé n/Cirochou A 1 0 1 0.00
37 Bokša Peter ŠKST Kamenica n/Cir. B 1 0 1 0.00
38 Kohut Marek STO Dlhé n/Cirochou A 1 0 1 0.00
39 Kontuľ Dušan STO Snina B 1 0 1 0.00
40 Rudik Štefan OŠK Kamienka B 1 0 1 0.00
41 Mihalčinová Sabína OŠK Vyšný Žipov A 1 0 1 0.00
42 Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir. B 1 0 1 0.00
43 Krídla Jozef STO TTC Kochanovce A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Beľančin Lukáš OŠK Kamienka B 3 3 0 100.00
2 Forró Ladislav STO TTC Kochanovce A 6 5 1 83.33
3 Šepeľa Peter STO TTC Kochanovce A 6 5 1 83.33
4 Paulík Pavol STO Snina B 4 3 1 75.00
5 Milčík Patrik STO Dlhé n/Cirochou A 4 3 1 75.00
6 Beniak Paulo ŠKST Kamenica n/Cir. B 3 2 1 66.67
7 Starec Ján OŠK Kamienka B 3 2 1 66.67
8 Holp Marek MŠK VSTK Vranov n/T C 5 3 2 60.00
9 Šram Štefan ŠKST Kamenica n/Cir. B 5 3 2 60.00
10 Barnišin Peter STO Dlhé n/Cirochou A 5 3 2 60.00
11 Zajac Martin MŠK VSTK Vranov n/T C 5 3 2 60.00
12 Fekete Stepan OŠK Kamienka B 6 3 3 50.00
13 Malinič Igor STO Snina B 6 3 3 50.00
14 Džujka Dominik MŠK VSTK Vranov n/T C 6 3 3 50.00
15 Gajdoš Daniel ml. OŠK Kamienka B 6 3 3 50.00
16 Porochnavý Miroslav STO TTC Kochanovce A 6 3 3 50.00
17 Polačko Milan STO Dlhé n/Cirochou A 4 2 2 50.00
18 Kohut Marek STO Dlhé n/Cirochou A 4 2 2 50.00
19 Chuzha Yurii OŠK Kamienka B 4 2 2 50.00
20 Fečo Michal MŠK VSTK Vranov n/T C 5 2 3 40.00
21 Beňatinský Michal STO Snina B 6 2 4 33.33
22 Butala Daniel STO Snina B 6 2 4 33.33
23 Mahochi Olexandr ŠKST Kamenica n/Cir. B 3 1 2 33.33
24 Sojčák Filip ŠKST Kamenica n/Cir. B 6 1 5 16.67
25 Sojčák Ján ŠKST Kamenica n/Cir. B 5 0 5 0.00
26 Jenčo Ľuboslav STO Dlhé n/Cirochou A 3 0 3 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kolesár Tomáš STO Dlhé n/Cirochou A 2 2 0 100.00
2 Hromňák Stanislav STO TTC Kochanovce A 1 1 0 100.00
3 Krídla Jozef STO TTC Kochanovce A 1 1 0 100.00
4 Bocko Marek ŠKST Kamenica n/Cir. B 1 1 0 100.00
5 Blaha Benjamín OŠK Kamienka B 1 1 0 100.00
6 Kelich Jozef STO TTC Kochanovce A 2 1 1 50.00
7 Hudáková Ivana MŠK VSTK Vranov n/T C 2 1 1 50.00
8 Bogner Róbert STO Snina B 2 0 2 0.00
9 Kohut Pavol STO Dlhé n/Cirochou A 1 0 1 0.00
10 Kolbasovskyi Vladyslav OŠK Kamienka B 1 0 1 0.00
11 Magura Stanislav ŠKST Kamenica n/Cir. B 1 0 1 0.00
12 Zajac Michal MŠK VSTK Vranov n/T C 1 0 1 0.00
13 Zubek Ladislav STO TTC Kochanovce A 1 0 1 0.00
14 Kohut Slavomír STO Dlhé n/Cirochou A 1 0 1 0.00
15 Baránek Jozef STO TTC Kochanovce A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Charitun Mikuláš ŠK Orion Belá n/Cir. B 5 5 0 100.00
2 Vagaský Ondrej OŠK Vyšný Žipov A 6 5 1 83.33
3 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir. B 6 5 1 83.33
4 Kaňuk Michal ml. STO Košarovce B 4 3 1 75.00
5 Katin Michal OŠK Vyšný Žipov A 3 2 1 66.67
6 Sabač Peter ŠK Orion Belá n/Cir. B 5 3 2 60.00
7 Cogan Slavomír ŠKST Zemplín. Hámre A 5 3 2 60.00
8 Kachman Rastislav TJ Šimonka Čierne nT A 5 3 2 60.00
9 Židzik Viktor ŠKST Humenné C 5 3 2 60.00
10 Širgeľ Jozef ŠKST Zemplín. Hámre A 5 3 2 60.00
11 Mihalčin Stanislav OŠK Vyšný Žipov A 6 3 3 50.00
12 Kachman Bohuš ml. TJ Šimonka Čierne nT A 6 3 3 50.00
13 Bašista Jozef OŠK Vyšný Žipov A 4 2 2 50.00
14 Kachman Bohuš st. TJ Šimonka Čierne nT A 5 2 3 40.00
15 Kachman Jaroslav TJ Šimonka Čierne nT A 6 2 4 33.33
16 Kaňuk Michal st. STO Košarovce B 3 1 2 33.33
17 Brečka Jozef ŠK Orion Belá n/Cir. B 3 1 2 33.33
18 Topoľančin Juraj ŠKST Zemplín. Hámre A 5 1 4 20.00
19 Turčík Ján STO Košarovce B 5 1 4 20.00
20 Michalenko Silvester ŠKST Zemplín. Hámre A 5 1 4 20.00
21 Sabol Andrej STO Košarovce B 6 1 5 16.67
22 Gajdoš Miroslav ŠKST Humenné C 4 0 4 0.00
23 Gerboc Marián ŠKST Humenné C 4 0 4 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pavlotty Anton ŠKST Humenné C 2 2 0 100.00
2 Pillár Ľuboš OŠK Vyšný Žipov A 2 2 0 100.00
3 Fink Daniel ŠKST Humenné C 2 2 0 100.00
4 Karabinčík Kamil st. STO Košarovce B 1 1 0 100.00
5 Jakub Tomáš STO Košarovce B 1 1 0 100.00
6 Krokker Karol ŠKST Humenné C 1 1 0 100.00
7 Vinčur Martin STO Košarovce B 1 1 0 100.00
8 Stredný Peter OŠK Vyšný Žipov A 1 1 0 100.00
9 Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir. B 1 1 0 100.00
10 Hudák Martin OŠK Vyšný Žipov A 2 1 1 50.00
11 Pavlík Martin ŠK Orion Belá n/Cir. B 2 1 1 50.00
12 Karabin Jozef STO Košarovce B 2 1 1 50.00
13 Nitkulinec Štefan ŠKST Humenné C 2 0 2 0.00
14 Madura Milan TJ Šimonka Čierne nT A 1 0 1 0.00
15 Yuhan Tetiana ŠK Orion Belá n/Cir. B 1 0 1 0.00
16 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir. B 1 0 1 0.00
17 Sabol Daniel STO Košarovce B 1 0 1 0.00
18 Haňo Roman TJ Šimonka Čierne nT A 1 0 1 0.00