Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Vihorlatská, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T C
1 Džujka Dominik 18 16 2 88.89
2 Zajac Martin 33 29 4 87.88
3 Jurkanin Ľubomír 8 7 1 87.50
4 Fečo Michal 22 18 4 81.82
5 Holp Marek 27 19 8 70.37
6 Kolečava Jaroslav 13 7 6 53.85
7 Hudáková Ivana 19 8 11 42.11
OŠK Kamienka B
1 Chuzha Yurii 36 33 3 91.67
2 Gajdoš Daniel ml. 32 25 7 78.13
3 Fekete Stepan 36 24 12 66.67
4 Starec Ján 4 2 2 50.00
5 Beľančin Lukáš 4 2 2 50.00
6 Kolbasovskyi Vladyslav 20 7 13 35.00
7 Blaha Benjamín 12 2 10 16.67
OŠK Vyšný Žipov A
1 Hudák Martin 4 3 1 75.00
2 Vagaský Ondrej 32 23 9 71.88
3 Pillár Ľuboš 16 11 5 68.75
4 Mihalčin Stanislav 24 4 20 16.67
5 Katin Michal 28 3 25 10.71
6 Bašista Jozef 32 2 30 6.25
7 Mihalčinová Sabína 8 0 8 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 Charitun Mikuláš 39 27 12 69.23
2 Országh Šimon 32 21 11 65.63
3 Sabač Peter 36 21 15 58.33
4 Brečka Jozef 32 13 19 40.63
5 Pavlík Martin 8 2 6 25.00
6 Krešilová Andrea 12 2 10 16.67
7 Brečka Pavol 1 0 1 0.00
ŠKST Humenné C
1 Fink Daniel 12 12 0 100.00
2 Židzik Viktor 28 21 7 75.00
3 Pavlotty Anton 8 4 4 50.00
4 Gibas Marek 2 1 1 50.00
5 Krokker Karol 23 7 16 30.43
6 Gerboc Marián 24 6 18 25.00
7 Treščák Štefan 12 3 9 25.00
8 Gajdoš Miroslav 8 1 7 12.50
9 Nitkulinec Štefan 17 2 15 11.76
10 Pančišin Radoslav 2 0 2 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Beniak Paulo 36 28 8 77.78
2 Bocko Marek 32 21 11 65.63
3 Bokša Peter 4 2 2 50.00
4 Šram Štefan 40 18 22 45.00
5 Sojčák Filip 24 7 17 29.17
6 Sojčák Ján 24 5 19 20.83
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Topoľančin Juraj 36 14 22 38.89
2 Širgeľ Jozef 34 10 24 29.41
3 Cogan Slavomír 30 8 22 26.67
4 Michalenko Silvester 36 9 27 25.00
5 Dzubák Jaroslav 8 2 6 25.00
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Milčík Patrik 32 26 6 81.25
2 Barnišin Peter 32 26 6 81.25
3 Kolesár Tomáš 32 22 10 68.75
4 Kohut Marek 4 2 2 50.00
5 Kohut Slavomír 32 13 19 40.63
6 Kohut Pavol 4 0 4 0.00
7 Jenčo Ľuboslav 4 0 4 0.00
8 Polačko Milan 2 0 2 0.00
9 Dzurikanin Jozef 2 0 2 0.00
STO Košarovce B
1 Sabol Andrej 32 17 15 53.13
2 Turčík Ján 28 8 20 28.57
3 Kaňuk Michal st. 12 3 9 25.00
4 Jakub Tomáš 14 3 11 21.43
5 Olexik Ondrej 16 2 14 12.50
6 Karabinčík Kamil st. 8 1 7 12.50
7 Vinčur Martin 16 1 15 6.25
8 Karabin Jozef 10 0 10 0.00
9 Nazad Jozef 8 0 8 0.00
STO Snina B
1 Malinič Igor 35 27 8 77.14
2 Paulík Pavol 35 27 8 77.14
3 Beňatinský Michal 27 17 10 62.96
4 Butala Daniel 16 8 8 50.00
5 Kopáč Alexander 21 9 12 42.86
6 Karľa Jozef 4 1 3 25.00
7 Galanda Róbert 2 0 2 0.00
STO TTC Kochanovce A
1 Gajdoš Michal 2 2 0 100.00
2 Kaščák Ľubomír 20 17 3 85.00
3 Zubek Ladislav 12 10 2 83.33
4 Krídla Jozef 4 3 1 75.00
5 Šepeľa Peter 36 26 10 72.22
6 Porochnavý Miroslav 27 13 14 48.15
7 Forró Ladislav 33 15 18 45.45
8 Hromňák Stanislav 10 1 9 10.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Kachman Rastislav 36 23 13 63.89
2 Haňo Roman 24 15 9 62.50
3 Kachman Bohuš ml. 27 8 19 29.63
4 Kachman Bohuš st. 17 5 12 29.41
5 Kachman Jaroslav 32 9 23 28.13
6 Madura Milan 4 0 4 0.00
7 Hűbler Lukáš 4 0 4 0.00