Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Vihorlatská, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T C
1 Jurkanin Ľubomír 10 9 1 90.00
2 Džujka Dominik 22 19 3 86.36
3 Zajac Martin 41 33 8 80.49
4 Fečo Michal 30 24 6 80.00
5 Holp Marek 35 24 11 68.57
6 Kolečava Jaroslav 15 8 7 53.33
7 Hudáková Ivana 19 8 11 42.11
OŠK Kamienka B
1 Chuzha Yurii 40 36 4 90.00
2 Gajdoš Daniel ml. 36 27 9 75.00
3 Starec Ján 8 6 2 75.00
4 Fekete Stepan 44 28 16 63.64
5 Beľančin Lukáš 8 3 5 37.50
6 Kolbasovskyi Vladyslav 20 7 13 35.00
7 Blaha Benjamín 16 2 14 12.50
8 Rudik Štefan 4 0 4 0.00
OŠK Vyšný Žipov A
1 Vagaský Ondrej 40 31 9 77.50
2 Pillár Ľuboš 24 18 6 75.00
3 Hudák Martin 8 6 2 75.00
4 Stredný Peter 8 4 4 50.00
5 Mihalčin Stanislav 28 4 24 14.29
6 Katin Michal 28 3 25 10.71
7 Bašista Jozef 32 2 30 6.25
8 Mihalčinová Sabína 8 0 8 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 Charitun Mikuláš 43 30 13 69.77
2 Országh Šimon 36 25 11 69.44
3 Sabač Peter 40 23 17 57.50
4 Brečka Jozef 36 14 22 38.89
5 Pavlík Martin 8 2 6 25.00
6 Krešilová Andrea 12 2 10 16.67
7 Brečka Pavol 1 0 1 0.00
ŠKST Humenné C
1 Fink Daniel 12 12 0 100.00
2 Židzik Viktor 32 23 9 71.88
3 Pavlotty Anton 12 5 7 41.67
4 Gajdoš Miroslav 13 5 8 38.46
5 Gerboc Marián 32 11 21 34.38
6 Gibas Marek 6 2 4 33.33
7 Krokker Karol 26 7 19 26.92
8 Treščák Štefan 12 3 9 25.00
9 Nitkulinec Štefan 21 3 18 14.29
10 Pančišin Radoslav 2 0 2 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Beniak Paulo 40 31 9 77.50
2 Bocko Marek 36 23 13 63.89
3 Bokša Peter 4 2 2 50.00
4 Šram Štefan 44 20 24 45.45
5 Sojčák Filip 28 8 20 28.57
6 Sojčák Ján 24 5 19 20.83
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Brečka Bohuslav 1 1 0 100.00
2 Topoľančin Juraj 44 17 27 38.64
3 Cogan Slavomír 38 12 26 31.58
4 Širgeľ Jozef 42 13 29 30.95
5 Dzubák Jaroslav 8 2 6 25.00
6 Michalenko Silvester 43 10 33 23.26
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Barnišin Peter 40 31 9 77.50
2 Milčík Patrik 40 29 11 72.50
3 Kolesár Tomáš 40 26 14 65.00
4 Kohut Marek 4 2 2 50.00
5 Kohut Slavomír 40 16 24 40.00
6 Kohut Pavol 4 0 4 0.00
7 Jenčo Ľuboslav 4 0 4 0.00
8 Dzurikanin Jozef 2 0 2 0.00
9 Polačko Milan 2 0 2 0.00
STO Košarovce B
1 Sabol Andrej 36 19 17 52.78
2 Jakub Tomáš 18 5 13 27.78
3 Turčík Ján 32 8 24 25.00
4 Kaňuk Michal st. 16 4 12 25.00
5 Karabinčík Kamil st. 12 3 9 25.00
6 Vinčur Martin 20 3 17 15.00
7 Olexik Ondrej 20 2 18 10.00
8 Karabin Jozef 14 0 14 0.00
9 Nazad Jozef 8 0 8 0.00
STO Snina B
1 Malinič Igor 39 29 10 74.36
2 Paulík Pavol 39 29 10 74.36
3 Beňatinský Michal 31 17 14 54.84
4 Kontuľ Dušan 4 2 2 50.00
5 Butala Daniel 21 10 11 47.62
6 Kopáč Alexander 28 13 15 46.43
7 Karľa Jozef 8 2 6 25.00
8 Galanda Róbert 2 0 2 0.00
STO TTC Kochanovce A
1 Gajdoš Michal 2 2 0 100.00
2 Zubek Ladislav 20 18 2 90.00
3 Kaščák Ľubomír 24 21 3 87.50
4 Krídla Jozef 4 3 1 75.00
5 Šepeľa Peter 44 32 12 72.73
6 Porochnavý Miroslav 34 18 16 52.94
7 Forró Ladislav 38 16 22 42.11
8 Hromňák Stanislav 10 1 9 10.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Kachman Rastislav 44 29 15 65.91
2 Haňo Roman 32 19 13 59.38
3 Kachman Jaroslav 36 11 25 30.56
4 Kachman Bohuš st. 21 6 15 28.57
5 Kachman Bohuš ml. 35 9 26 25.71
6 Madura Milan 4 0 4 0.00
7 Hűbler Lukáš 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK VSTK Vranov n/T C
1 Džujka Dominik 24 21 3 87.50
2 Zajac Martin 23 19 4 82.61
3 Hudáková Ivana 8 6 2 75.00
4 Fečo Michal 20 13 7 65.00
5 Holp Marek 18 10 8 55.56
6 Kolečava Jaroslav 3 0 3 0.00
OŠK Kamienka B
1 Chuzha Yurii 15 13 2 86.67
2 Fekete Stepan 24 18 6 75.00
3 Gajdoš Daniel ml. 24 15 9 62.50
4 Starec Ján 16 9 7 56.25
5 Beľančin Lukáš 12 6 6 50.00
6 Kolbasovskyi Vladyslav 4 0 4 0.00
7 Rudik Štefan 1 0 1 0.00
ŠKST Kamenica n/Cir. B
1 Beniak Paulo 12 11 1 91.67
2 Mahochi Olexandr 8 6 2 75.00
3 Bocko Marek 4 3 1 75.00
4 Sojčák Filip 24 9 15 37.50
5 Šram Štefan 22 8 14 36.36
6 Sojčák Ján 18 1 17 5.56
7 Magura Stanislav 8 0 8 0.00
STO Dlhé n/Cirochou A
1 Milčík Patrik 16 13 3 81.25
2 Barnišin Peter 20 10 10 50.00
3 Kohut Slavomír 4 2 2 50.00
4 Kohut Marek 11 3 8 27.27
5 Polačko Milan 19 5 14 26.32
6 Kolesár Tomáš 8 2 6 25.00
7 Jenčo Ľuboslav 12 0 12 0.00
8 Kohut Pavol 6 0 6 0.00
STO Snina B
1 Paulík Pavol 16 11 5 68.75
2 Malinič Igor 24 12 12 50.00
3 Beňatinský Michal 24 10 14 41.67
4 Butala Daniel 24 3 21 12.50
5 Bogner Róbert 8 1 7 12.50
STO TTC Kochanovce A
1 Zubek Ladislav 4 4 0 100.00
2 Krídla Jozef 4 3 1 75.00
3 Porochnavý Miroslav 24 15 9 62.50
4 Šepeľa Peter 24 12 12 50.00
5 Forró Ladislav 24 11 13 45.83
6 Kelich Jozef 8 3 5 37.50
7 Baránek Jozef 4 0 4 0.00
8 Hromňák Stanislav 4 0 4 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OŠK Vyšný Žipov A
1 Pillár Ľuboš 8 8 0 100.00
2 Vagaský Ondrej 21 20 1 95.24
3 Hudák Martin 6 5 1 83.33
4 Stredný Peter 4 2 2 50.00
5 Mihalčin Stanislav 24 9 15 37.50
6 Bašista Jozef 18 2 16 11.11
7 Katin Michal 13 1 12 7.69
8 Červeňák Róbert 2 0 2 0.00
ŠK Orion Belá n/Cir. B
1 Yuhan Tetiana 4 4 0 100.00
2 Országh Šimon 24 23 1 95.83
3 Charitun Mikuláš 20 18 2 90.00
4 Sabač Peter 20 16 4 80.00
5 Krešilová Andrea 4 3 1 75.00
6 Brečka Pavol 4 3 1 75.00
7 Pavlík Martin 8 5 3 62.50
8 Brečka Jozef 12 7 5 58.33
ŠKST Humenné C
1 Treščák Štefan 2 2 0 100.00
2 Fink Daniel 8 7 1 87.50
3 Židzik Viktor 20 11 9 55.00
4 Pavlotty Anton 8 4 4 50.00
5 Krokker Karol 2 1 1 50.00
6 Gerboc Marián 16 5 11 31.25
7 Gajdoš Miroslav 16 4 12 25.00
8 Nitkulinec Štefan 8 0 8 0.00
ŠKST Zemplín. Hámre A
1 Brečka Bohuslav 1 1 0 100.00
2 Topoľančin Juraj 20 10 10 50.00
3 Cogan Slavomír 15 7 8 46.67
4 Michalenko Silvester 19 6 13 31.58
5 Širgeľ Jozef 20 6 14 30.00
6 Dzubák Jaroslav 5 0 5 0.00
STO Košarovce B
1 Vinčur Martin 4 2 2 50.00
2 Sabol Andrej 20 9 11 45.00
3 Kaňuk Michal st. 12 5 7 41.67
4 Turčík Ján 20 7 13 35.00
5 Kaňuk Michal ml. 16 4 12 25.00
6 Jakub Tomáš 4 1 3 25.00
7 Karabin Jozef 8 0 8 0.00
8 Sabol Daniel 4 0 4 0.00
9 Nazad Jozef 4 0 4 0.00
10 Karabinčík Kamil st. 4 0 4 0.00
TJ Šimonka Čierne nT A
1 Kachman Rastislav 20 19 1 95.00
2 Haňo Roman 10 6 4 60.00
3 Kachman Bohuš st. 18 10 8 55.56
4 Kachman Jaroslav 22 9 13 40.91
5 Kachman Bohuš ml. 22 9 13 40.91
6 Hűbler Lukáš 3 1 2 33.33
7 Madura Milan 1 0 1 0.00