Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2019/2020

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
850 03.06.2020 18:28 STO Snina B
MŠK VSTK Vranov n/T C
5 : 13 Web zápis
I.Malinič
4LV
1082 03.06.2020 14:58 STO Letanovce B
TJ Baník Mlynky A
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
1081 03.06.2020 14:57 MŠK STO Krompachy A
STŠK Obec Hrabušice A
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
1080 03.06.2020 14:56 OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
J.Balla
4LSG
1052 03.06.2020 14:55 ŠK Jablonov n/Turňou A
Geológ Rožňava C
11 : 7 Web zápis
A.Kardos
4LSG
1051 03.06.2020 14:53 S.T.K. Plešivec A
ŠK Harichovce A
14 : 4 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
1050 03.06.2020 14:52 ŠKST Margecany B
AŠK Maria Huta B
3 : 15 Web zápis
J.Tokarčík
4LSG
1022 03.06.2020 14:45 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠKST Spišský Štvrtok B
10 : 8 Web zápis
J.Stanko
4LP
1021 03.06.2020 14:44 STO Švábovce A
Fortuna Kežmarok C
14 : 4 Web zápis
S.Lipták
4LP
1020 03.06.2020 14:43 STK Nová Lesná A
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Web zápis
G.Knižka
4LP
992 03.06.2020 14:42 STO Spišské Bystré A
St. Ľubovňa/Jakubany B
6 : 12 Web zápis
F.Bednár
4LP
991 03.06.2020 14:41 ŠK Veterán Poprad B
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Web zápis
T.Horák
4LP
990 03.06.2020 14:40 TJ Spišský Štiavnik A
TJ Požiarnik Rakúsy A
12 : 6 Web zápis
D.Martinko
4LP
966 03.06.2020 14:38 OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
9 : 9 Web zápis
M.Olejar
4LZK
965 03.06.2020 14:37 ŠKST Pribeník A
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Web zápis
Z.Filep
4LZK
942 03.06.2020 14:36 OKST Dúbravka A
ŠKST Michalovce D
11 : 7 Web zápis
M.Leško
4LZK
941 03.06.2020 14:35 TJ Čečehov B
MKST Veľké Kapušany C
17 : 1 Web zápis
R.Terezka
4LZK
927 03.06.2020 14:34 ŠKST Michalovce D
OKST Dúbravka A
8 : 10 Web zápis
J.Blaško
4LZK
940 03.06.2020 14:33 KST plus 40 Trebišov A
TTC Vojany Tigers B
1 : 17 Web zápis
A.Dula
4LZK
912 03.06.2020 14:31 Športklub MSS Prešov A
STO Sedlice B
11 : 7 Web zápis
M.Gábor
4LSD
911 03.06.2020 14:30 STK Lemešany B
JMC Lužany pri Topli B
9 : 9 Web zápis
J.Surgent
4LSD
910 03.06.2020 14:29 ŠKP Prešov A
OŠK ST Bzenov-Janov A
5 : 13 Web zápis
V.Pištej
4LSD
882 03.06.2020 14:28 TJ Magura Zborov A
STJ Družba Bardejov B
9 : 9 Web zápis
A.Baran
4LSD
881 03.06.2020 14:27 ŠaZZ Trnkov A
OŠK Šariš. Michaľany B
5 : 13 Web zápis
J.Onofrej
4LSD
880 03.06.2020 14:26 STMK Stropkov A
STK Lipany A
11 : 7 Web zápis
J.Bunda
4LSD
1112 03.06.2020 14:21 ŠKST Humenné C
TJ Šimonka Čierne nT A
12 : 6 Web zápis
A.Pavlotty
4LV
1111 03.06.2020 14:20 ŠK Orion Belá n/Cir. B
OŠK Vyšný Žipov A
15 : 3 Web zápis
J.Brečka
4LV
1110 03.06.2020 14:20 ŠKST Zemplín. Hámre A
STO Košarovce B
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
4LV
852 03.06.2020 14:17 STO TTC Kochanovce A
STO Dlhé n/Cirochou A
12 : 6 Web zápis
J.Baránek
4LV
851 03.06.2020 14:17 OŠK Kamienka B
ŠKST Kamenica n/Cir. B
16 : 2 Web zápis
B.Blaha
4LV
822 03.06.2020 14:05 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
ŠKST Spišské Vlachy A
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
3LZ
821 03.06.2020 14:04 STK Gemerská Poloma A
ŠK Veterán Poprad A
11 : 7 Web zápis
J.Trojan
3LZ
820 03.06.2020 14:04 TJ Javorinka Levoča A
STO Poprad Veľká A
12 : 6 Web zápis
E.Rusnák
3LZ
792 03.06.2020 14:03 STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
3LZ
791 03.06.2020 14:02 Fortuna Kežmarok B
STK Severka Kežmarok A
12 : 6 Web zápis
M.Harabin
3LZ
790 03.06.2020 14:00 MŠK Slavoj Sp. Belá A
TJ STO Slovenská Ves A
15 : 3 Web zápis
M.Matava
3LZ
762 03.06.2020 13:58 OKST Somotor A
SO TJ Čičarovce A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
3LJ
761 03.06.2020 13:56 STO Valaliky B
SŠK Poproč A
12 : 6 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
760 03.06.2020 13:55 STK Slávia Sobrance A
ŠK STO Kráľovce A
6 : 12 Web zápis
V.Timočko
3LJ
732 03.06.2020 13:54 STO Košické Olšany A
ŠKST Sokol Vojčice B
10 : 8 Web zápis
J.Hiľovský
3LJ
731 03.06.2020 13:50 MKST Veľké Kapušany B
ŠKST Michalovce C
12 : 6 Web zápis
Š.Popély
3LJ
730 03.06.2020 13:48 SO TJ Malý Kamenec A
TTC Vojany Tigers A
5 : 13 Web zápis
C.Máté
3LJ
702 03.06.2020 13:43 STO Košarovce A
STO Sedlice A
5 : 13 Web zápis
P.Kaňuk
3LSV
701 03.06.2020 13:42 ŠK Orion Belá n/Cir. A
STK Lemešany A
13 : 5 Web zápis
J.Dráb
3LSV
700 03.06.2020 13:41 ŠAZZOH Hendrichovce A
OSTK Hencovce A
10 : 8 Web zápis
L.Žemba
3LSV
672 03.06.2020 13:39 ŠKST Humenné B
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Web zápis
A.Pavlotty
3LSV
671 03.06.2020 13:38 OŠK Kamienka A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
11 : 7 Web zápis
B.Blaha
3LSV
670 03.06.2020 13:37 STO Snina A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Web zápis
I.Malinič
3LSV
642 03.06.2020 13:34 ŠKP PŠ Košice A
Geológ Rožňava B
5 : 13 Web zápis
T.Hovanec
2L
641 03.06.2020 13:33 STO Valaliky A
STK Zbereko Košice A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
2L
640 03.06.2020 13:31 TJ Čečehov A
ŠŠK Centrál Svidník A
13 : 5 Web zápis
R.Terezka
2L
612 03.06.2020 13:29 ŠKST Humenné A
ŠKST Margecany A
11 : 7 Web zápis
A.Pavlotty
2L
611 03.06.2020 13:28 OŠK Šariš. Michaľany A
MKST Veľké Kapušany A
15 : 3 Web zápis
J.Gombík
2L
610 03.06.2020 13:27 ŠKST Sokol Vojčice A
AŠK Maria Huta A
8 : 10 Web zápis
M.Konečný
2L
503 12.03.2020 07:51 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
810 28.02.2020 13:40 STO Poprad Veľká A
ŠK Veterán Poprad A
12 : 6 Web zápis
M.Pisarčík
3LZ
1079 27.02.2020 14:42 MŠK STO Krompachy A
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
1078 27.02.2020 14:42 STO Letanovce B
STŠK Obec Hrabušice A
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
1077 27.02.2020 14:41 TJ Baník Mlynky A
OTJ STO Jamník A
5 : 13 Web zápis
J.Černický
4LSG
1076 27.02.2020 14:40 STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky A
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
4LSG
1075 27.02.2020 14:39 BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Sagula
4LSG
1074 27.02.2020 14:38 OTJ STO Jamník A
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Web zápis
J.Balla
4LSG
1073 27.02.2020 14:38 STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
1072 27.02.2020 14:37 TJ Baník Mlynky A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
J.Černický
4LSG
1071 27.02.2020 14:36 STŠK Obec Hrabušice A
OTJ STO Jamník A
9 : 9 Web zápis
P.Popadič
4LSG
1070 27.02.2020 12:49 BBF Spišská Nová Ves A
STŠK Obec Hrabušice A
17 : 1 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
1069 27.02.2020 12:47 MŠK STO Krompachy A
TJ Baník Mlynky A
16 : 2 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
1068 27.02.2020 12:47 OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
7 : 11 Web zápis
J.Balla
4LSG
1067 27.02.2020 12:46 TJ Baník Mlynky A
STO Letanovce B
8 : 10 Web zápis
J.Černický
4LSG
1066 27.02.2020 12:45 STŠK Obec Hrabušice A
MŠK STO Krompachy A
1 : 17 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
1065 27.02.2020 12:42 BBF Spišská Nová Ves A
OTJ STO Jamník A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
1049 27.02.2020 12:37 S.T.K. Plešivec A
AŠK Maria Huta B
9 : 9 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
1048 27.02.2020 12:36 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
4LSG
1047 27.02.2020 12:25 Geológ Rožňava C
ŠKST Margecany B
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
4LSG
1046 27.02.2020 12:23 ŠK Harichovce A
Geológ Rožňava C
15 : 3 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
1045 27.02.2020 12:16 AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
18 : 0 wo Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
1044 27.02.2020 12:15 ŠKST Margecany B
S.T.K. Plešivec A
1 : 17 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
1043 27.02.2020 12:14 ŠK Jablonov n/Turňou A
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
4LSG
1042 27.02.2020 12:14 Geológ Rožňava C
AŠK Maria Huta B
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
4LSG
1041 27.02.2020 12:13 ŠK Harichovce A
ŠKST Margecany B
10 : 8 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
1040 27.02.2020 12:11 AŠK Maria Huta B
ŠK Harichovce A
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
1039 27.02.2020 12:09 S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
13 : 5 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
1038 27.02.2020 12:09 ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
1037 27.02.2020 12:07 Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
10 : 8 Web zápis
A.Ružik
4LSG
1036 27.02.2020 12:07 ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
3 : 15 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
1035 27.02.2020 12:06 AŠK Maria Huta B
ŠKST Margecany B
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
1019 27.02.2020 12:03 STO Švábovce A
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 5 Web zápis
S.Lipták
4LP
1018 27.02.2020 12:03 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Fortuna Kežmarok C
14 : 4 Web zápis
J.Stanko
4LP
1017 27.02.2020 12:01 ŠKST Spišský Štvrtok B
STK Nová Lesná A
7 : 11 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1016 27.02.2020 12:00 Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
4LP
1014 27.02.2020 12:00 STK Nová Lesná A
STO Švábovce A
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1013 27.02.2020 11:57 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
J.Stanko
4LP
1012 27.02.2020 11:56 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1011 27.02.2020 11:55 Fortuna Kežmarok C
STK Nová Lesná A
9 : 9 Web zápis
M.Harabin
4LP
1009 27.02.2020 11:54 STO Švábovce A
ŠKST Spišský Štvrtok B
11 : 7 Web zápis
S.Lipták
4LP
1008 27.02.2020 11:54 STK Nová Lesná A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
7 : 11 Web zápis
G.Knižka
4LP
1007 27.02.2020 11:53 ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
4LP
1006 27.02.2020 11:52 Fortuna Kežmarok C
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
4LP
1015 27.02.2020 11:50 TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
4LP
1010 27.02.2020 11:50 TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
4LP