Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Kmec Filip OKST Dúbravka A 40 34 34
2 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 40 29 29
3 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 40 29 29
4 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 32 27 27
5 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 34 27 27
6 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 39 27 27
7 Franko Július TTC Vojany Tigers B 31 25 25
8 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 26 24 24
9 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 35 24 24
10 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 40 24 24
11 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 30 23 23
12 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 36 23 23
13 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 32 22 22
14 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 40 22 22
15 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 28 21 21
16 Wagner Valter OKST Somotor B 36 20 20
17 Majcher Daniel SŠK Poproč B 28 19 19
18 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 40 19 19
19 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 40 19 19
20 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 32 18 18
21 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 35 18 18
22 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 37 18 18
23 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 38 18 18
24 Bók Ľudovít OKST Somotor B 40 18 18
25 Petričko Milan SŠK Poproč B 28 17 17
26 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 40 17 17
27 Sopko Silvester OKST Somotor B 40 17 17
28 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 24 16 16
29 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 34 15 15
30 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 27 14 14
31 Nagy Tomáš OKST Somotor B 40 14 14
32 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 20 13 13
33 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 24 13 13
34 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany C 12 12 12
35 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 20 12 12
36 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 36 12 12
37 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 38 12 12
38 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 30 11 11
39 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 40 11 11
40 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 20 9 9
41 Dekány Radoslav OKST Dúbravka A 24 9 9
42 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 20 8 8
43 Sikora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 12 7 7
44 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 24 7 7
45 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 32 7 7
46 Fülőp Jozef ŠKST Pribeník A 36 7 7
47 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 15 6 6
48 Žiga Bohuš SŠK Poproč B 8 5 5
49 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 8 5 5
50 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 12 5 5
51 Kocur Milan SŠK Poproč B 16 5 5
52 Leško Marek OKST Dúbravka A 23 5 5
53 Gumáň Martin SŠK Poproč B 24 5 5
54 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers B 4 4 4
55 Mišinský Július MKST Veľké Kapušany C 10 4 4
56 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 18 4 4
57 Blaško Jozef ŠKST Michalovce D 3 3 3
58 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 10 3 3
59 Eľko Štefan OKST Dúbravka A 12 3 3
60 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 14 3 3
61 Terezková Jana TJ Čečehov B 2 2 2
62 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 6 2 2
63 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 9 2 2
64 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 2 1 1
65 Rakovský Roman TJ Čečehov B 16 1 1
66 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany C 1 0 0
67 Štefančík Anton MKST Veľké Kapušany C 1 0 0
68 Lengyel Alexander TTC Vojany Tigers B 2 0 0
69 Chomča Igor ŠKST Michalovce D 2 0 0
70 Petráš Peter SŠK Poproč B 2 0 0
71 Matej Ján ŠKST Michalovce D 3 0 0
72 Popély Štefan st. MKST Veľké Kapušany C 4 0 0
73 Géreši Tomáš ŠKST Pribeník A 4 0 0
74 Róth Roland OKST Somotor B 4 0 0
75 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 8 0 0
76 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 8 0 0
77 Gerboc Ján TJ Čečehov B 9 0 0
78 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 10 0 0
79 Filep Zoltán ml. ŠKST Pribeník A 12 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Melikant Lukáš TJ Čečehov B 4 4 4
2 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 3 3 3
3 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 4 3 3
4 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 4 3 3
5 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 4 2 2
6 Terezková Jana TJ Čečehov B 1 1 1
7 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 4 0 0
8 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 4 0 0
9 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 4 0 0