Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Kmec Filip OKST Dúbravka A 40 34 34
2 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 40 29 29
3 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 40 29 29
4 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 32 27 27
5 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 34 27 27
6 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 39 27 27
7 Franko Július TTC Vojany Tigers B 31 25 25
8 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 26 24 24
9 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 35 24 24
10 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 40 24 24
11 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 30 23 23
12 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 36 23 23
13 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 32 22 22
14 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 40 22 22
15 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 28 21 21
16 Wagner Valter OKST Somotor B 36 20 20
17 Majcher Daniel SŠK Poproč B 28 19 19
18 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 40 19 19
19 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 40 19 19
20 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 32 18 18
21 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 35 18 18
22 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 37 18 18
23 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 38 18 18
24 Bók Ľudovít OKST Somotor B 40 18 18
25 Petričko Milan SŠK Poproč B 28 17 17
26 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 40 17 17
27 Sopko Silvester OKST Somotor B 40 17 17
28 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 24 16 16
29 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 34 15 15
30 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 27 14 14
31 Nagy Tomáš OKST Somotor B 40 14 14
32 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 20 13 13
33 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 24 13 13
34 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany C 12 12 12
35 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 20 12 12
36 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 36 12 12
37 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 38 12 12
38 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 30 11 11
39 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 40 11 11
40 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 20 9 9
41 Dekány Radoslav OKST Dúbravka A 24 9 9
42 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 20 8 8
43 Sikora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 12 7 7
44 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 24 7 7
45 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 32 7 7
46 Fülőp Jozef ŠKST Pribeník A 36 7 7
47 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 15 6 6
48 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 8 5 5
49 Žiga Bohuš SŠK Poproč B 8 5 5
50 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 12 5 5
51 Kocur Milan SŠK Poproč B 16 5 5
52 Leško Marek OKST Dúbravka A 23 5 5
53 Gumáň Martin SŠK Poproč B 24 5 5
54 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers B 4 4 4
55 Mišinský Július MKST Veľké Kapušany C 10 4 4
56 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 18 4 4
57 Blaško Jozef ŠKST Michalovce D 3 3 3
58 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 10 3 3
59 Eľko Štefan OKST Dúbravka A 12 3 3
60 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 14 3 3
61 Terezková Jana TJ Čečehov B 2 2 2
62 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 6 2 2
63 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 9 2 2
64 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 2 1 1
65 Rakovský Roman TJ Čečehov B 16 1 1
66 Štefančík Anton MKST Veľké Kapušany C 1 0 0
67 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany C 1 0 0
68 Chomča Igor ŠKST Michalovce D 2 0 0
69 Petráš Peter SŠK Poproč B 2 0 0
70 Lengyel Alexander TTC Vojany Tigers B 2 0 0
71 Matej Ján ŠKST Michalovce D 3 0 0
72 Géreši Tomáš ŠKST Pribeník A 4 0 0
73 Róth Roland OKST Somotor B 4 0 0
74 Popély Štefan st. MKST Veľké Kapušany C 4 0 0
75 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 8 0 0
76 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 8 0 0
77 Gerboc Ján TJ Čečehov B 9 0 0
78 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 10 0 0
79 Filep Zoltán ml. ŠKST Pribeník A 12 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Melikant Lukáš TJ Čečehov B 22 21 21
2 Kmec Filip OKST Dúbravka A 23 21 21
3 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 23 17 17
4 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 24 17 17
5 Franko Július TTC Vojany Tigers B 24 17 17
6 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 20 14 14
7 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 19 13 13
8 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 20 13 13
9 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 12 12 12
10 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 24 11 11
11 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 20 10 10
12 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 24 10 10
13 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 13 9 9
14 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 16 9 9
15 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 16 9 9
16 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 13 8 8
17 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 16 8 8
18 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 24 8 8
19 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 14 7 7
20 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 15 7 7
21 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers B 6 6 6
22 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 12 6 6
23 Sikora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 12 6 6
24 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 20 5 5
25 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 24 4 4
26 Habura Róbert TJ Čečehov B 4 3 3
27 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 8 3 3
28 Dekány Radoslav OKST Dúbravka A 7 2 2
29 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 12 2 2
30 Terezková Jana TJ Čečehov B 1 1 1
31 Rakovský Roman TJ Čečehov B 2 1 1
32 Savko Pavol KST plus 40 Trebišov A 3 1 1
33 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 4 1 1
34 Bašár Milan ŠKST Michalovce D 5 1 1
35 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 8 1 1
36 Matej Ján ŠKST Michalovce D 1 0 0
37 Gerboc Ján TJ Čečehov B 2 0 0
38 Štefančík Anton MKST Veľké Kapušany C 4 0 0
39 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 4 0 0
40 Papcun Marek ŠKST Michalovce D 4 0 0
41 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 4 0 0
42 Eľko Štefan OKST Dúbravka A 7 0 0
43 Bogda Ján KST plus 40 Trebišov A 8 0 0
44 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany C 8 0 0
45 Leško Marek OKST Dúbravka A 16 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 7.-11.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 20 17 17
2 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 20 16 16
3 Majcher Daniel SŠK Poproč B 16 13 13
4 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 18 12 12
5 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 19 12 12
6 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 12 11 11
7 Wagner Valter OKST Somotor B 16 11 11
8 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 15 9 9
9 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 19 9 9
10 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 20 9 9
11 Bók Ľudovít OKST Somotor B 12 7 7
12 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 13 7 7
13 Nagy Tomáš OKST Somotor B 16 7 7
14 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 19 7 7
15 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 11 6 6
16 Sopko Silvester OKST Somotor B 16 6 6
17 Kocur Milan SŠK Poproč B 16 6 6
18 Fülőp Jozef ŠKST Pribeník A 19 5 5
19 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 19 4 4
20 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 20 4 4
21 Gumáň Martin SŠK Poproč B 12 3 3
22 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 4 1 1
23 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 4 1 1
24 Hajdu Róbert OKST Somotor B 4 1 1
25 Petráš Peter SŠK Poproč B 4 0 0
26 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 4 0 0