Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(10) do 50%(5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 7 6 1 85.71
2 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 7 6 1 85.71
3 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 6 5 1 83.33
4 Kmec Filip OKST Dúbravka A 10 8 2 80.00
5 Franko Július TTC Vojany Tigers B 8 6 2 75.00
6 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 7 5 2 71.43
7 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 7 5 2 71.43
8 Sopko Silvester OKST Somotor B 10 7 3 70.00
9 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 10 7 3 70.00
10 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 9 6 3 66.67
11 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 9 6 3 66.67
12 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 9 6 3 66.67
13 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 6 4 2 66.67
14 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 8 5 3 62.50
15 Bók Ľudovít OKST Somotor B 10 6 4 60.00
16 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 10 6 4 60.00
17 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 10 6 4 60.00
18 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 10 6 4 60.00
19 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 10 6 4 60.00
20 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 10 6 4 60.00
21 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 5 3 2 60.00
22 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 5 3 2 60.00
23 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 5 3 2 60.00
24 Majcher Daniel SŠK Poproč B 7 4 3 57.14
25 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 7 4 3 57.14
26 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 9 5 4 55.56
27 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 9 5 4 55.56
28 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 9 5 4 55.56
29 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 10 5 5 50.00
30 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 6 3 3 50.00
31 Dekány Radoslav OKST Dúbravka A 6 3 3 50.00
32 Gumáň Martin SŠK Poproč B 6 3 3 50.00
33 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 9 4 5 44.44
34 Wagner Valter OKST Somotor B 9 3 6 33.33
35 Leško Marek OKST Dúbravka A 6 2 4 33.33
36 Fülőp Jozef ŠKST Pribeník A 10 3 7 30.00
37 Petričko Milan SŠK Poproč B 7 2 5 28.57
38 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 8 2 6 25.00
39 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 10 2 8 20.00
40 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 10 2 8 20.00
41 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 10 2 8 20.00
42 Nagy Tomáš OKST Somotor B 10 2 8 20.00
43 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 5 1 4 20.00
44 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 8 1 7 12.50
45 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 9 1 8 11.11
46 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 10 1 9 10.00
Od 50%(5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 3 3 0 100.00
2 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 2 2 0 100.00
3 Gerboc Ján TJ Čečehov B 1 1 0 100.00
4 Chomča Igor ŠKST Michalovce D 1 1 0 100.00
5 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers B 1 1 0 100.00
6 Géreši Tomáš ŠKST Pribeník A 1 1 0 100.00
7 Kocur Milan SŠK Poproč B 4 3 1 75.00
8 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 3 2 1 66.67
9 Mišinský Július MKST Veľké Kapušany C 3 2 1 66.67
10 Sikora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 3 2 1 66.67
11 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 4 2 2 50.00
12 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 2 1 1 50.00
13 Filep Zoltán ml. ŠKST Pribeník A 2 1 1 50.00
14 Žiga Bohuš SŠK Poproč B 2 1 1 50.00
15 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany C 3 1 2 33.33
16 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 4 1 3 25.00
17 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 4 1 3 25.00
18 Rakovský Roman TJ Čečehov B 4 0 4 0.00
19 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 2 0 2 0.00
20 Eľko Štefan OKST Dúbravka A 2 0 2 0.00
21 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 2 0 2 0.00
22 Popély Štefan st. MKST Veľké Kapušany C 1 0 1 0.00
23 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 1 0 1 0.00
24 Matej Ján ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
25 Róth Roland OKST Somotor B 1 0 1 0.00
26 Petráš Peter SŠK Poproč B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Melikant Lukáš TJ Čečehov B 6 6 0 100.00
2 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 5 5 0 100.00
3 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 4 4 0 100.00
4 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 3 3 0 100.00
5 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 6 5 1 83.33
6 Franko Július TTC Vojany Tigers B 6 5 1 83.33
7 Kmec Filip OKST Dúbravka A 6 5 1 83.33
8 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 6 5 1 83.33
9 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 5 4 1 80.00
10 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 3 2 1 66.67
11 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 5 3 2 60.00
12 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 5 3 2 60.00
13 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 6 3 3 50.00
14 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 4 2 2 50.00
15 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 5 2 3 40.00
16 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 4 1 3 25.00
17 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 4 1 3 25.00
18 Leško Marek OKST Dúbravka A 4 1 3 25.00
19 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 4 1 3 25.00
20 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 5 1 4 20.00
21 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 6 1 5 16.67
22 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 6 1 5 16.67
23 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 5 0 5 0.00
24 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 3 0 3 0.00
25 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 3 0 3 0.00
26 Sikora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 3 0 3 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 2 2 0 100.00
2 Dekány Radoslav OKST Dúbravka A 1 1 0 100.00
3 Bogda Ján KST plus 40 Trebišov A 2 1 1 50.00
4 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers B 2 1 1 50.00
5 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 2 1 1 50.00
6 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany C 2 0 2 0.00
7 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
8 Papcun Marek ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
9 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
10 Bašár Milan ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00
11 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 1 0 1 0.00
12 Štefančík Anton MKST Veľké Kapušany C 1 0 1 0.00
13 Habura Róbert TJ Čečehov B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 7.-11.

Od 100%(5) do 50%(2,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 5 4 1 80.00
2 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 5 4 1 80.00
3 Majcher Daniel SŠK Poproč B 4 3 1 75.00
4 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 4 3 1 75.00
5 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 3 2 1 66.67
6 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 3 2 1 66.67
7 Gumáň Martin SŠK Poproč B 3 2 1 66.67
8 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 5 3 2 60.00
9 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 5 3 2 60.00
10 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 4 2 2 50.00
11 Sopko Silvester OKST Somotor B 4 2 2 50.00
12 Fülőp Jozef ŠKST Pribeník A 4 2 2 50.00
13 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 4 2 2 50.00
14 Kocur Milan SŠK Poproč B 4 2 2 50.00
15 Wagner Valter OKST Somotor B 4 2 2 50.00
16 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 3 1 2 33.33
17 Bók Ľudovít OKST Somotor B 3 1 2 33.33
18 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 4 1 3 25.00
19 Nagy Tomáš OKST Somotor B 4 1 3 25.00
20 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 5 1 4 20.00
Od 50%(2,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 1 1 0 100.00
2 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 2 0 2 0.00
3 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
4 Hajdu Róbert OKST Somotor B 1 0 1 0.00
5 Petráš Peter SŠK Poproč B 1 0 1 0.00
6 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 1 0 1 0.00
7 Tóth Peter ŠKST Pribeník A 1 0 1 0.00