Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(40) do 40%(16) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 26 24 2 92.31
2 Kmec Filip OKST Dúbravka A 40 34 6 85.00
3 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 32 27 5 84.38
4 Franko Július TTC Vojany Tigers B 31 25 6 80.65
5 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 34 27 7 79.41
6 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 30 23 7 76.67
7 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 28 21 7 75.00
8 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 40 29 11 72.50
9 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 40 29 11 72.50
10 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 39 27 12 69.23
11 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 32 22 10 68.75
12 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 35 24 11 68.57
13 Majcher Daniel SŠK Poproč B 28 19 9 67.86
14 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 24 16 8 66.67
15 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 20 13 7 65.00
16 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 36 23 13 63.89
17 Petričko Milan SŠK Poproč B 28 17 11 60.71
18 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 40 24 16 60.00
19 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 20 12 8 60.00
20 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 32 18 14 56.25
21 Wagner Valter OKST Somotor B 36 20 16 55.56
22 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 40 22 18 55.00
23 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 24 13 11 54.17
24 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 27 14 13 51.85
25 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 35 18 17 51.43
26 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 37 18 19 48.65
27 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 40 19 21 47.50
28 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 40 19 21 47.50
29 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 38 18 20 47.37
30 Bók Ľudovít OKST Somotor B 40 18 22 45.00
31 Štiblický Dominik KST plus 40 Trebišov A 20 9 11 45.00
32 Dugas Martin ŠKST Michalovce D 34 15 19 44.12
33 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 40 17 23 42.50
34 Sopko Silvester OKST Somotor B 40 17 23 42.50
35 Astaloš Gabriel TJ Čečehov B 20 8 12 40.00
36 Dekány Radoslav OKST Dúbravka A 24 9 15 37.50
37 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 30 11 19 36.67
38 Nagy Tomáš OKST Somotor B 40 14 26 35.00
39 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 36 12 24 33.33
40 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 38 12 26 31.58
41 Kocur Milan SŠK Poproč B 16 5 11 31.25
42 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 24 7 17 29.17
43 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 40 11 29 27.50
44 Palinský Štefan TTC Vojany Tigers B 18 4 14 22.22
45 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 32 7 25 21.88
46 Leško Marek OKST Dúbravka A 23 5 18 21.74
47 Gumáň Martin SŠK Poproč B 24 5 19 20.83
48 Fülőp Jozef ŠKST Pribeník A 36 7 29 19.44
49 Rakovský Roman TJ Čečehov B 16 1 15 6.25
Od 40%(16) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kovács Gabriel MKST Veľké Kapušany C 12 12 0 100.00
2 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers B 4 4 0 100.00
3 Blaško Jozef ŠKST Michalovce D 3 3 0 100.00
4 Terezková Jana TJ Čečehov B 2 2 0 100.00
5 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 8 5 3 62.50
6 Žiga Bohuš SŠK Poproč B 8 5 3 62.50
7 Sikora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 12 7 5 58.33
8 Lugoš Peter ŠKST Michalovce D 2 1 1 50.00
9 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 12 5 7 41.67
10 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 15 6 9 40.00
11 Mišinský Július MKST Veľké Kapušany C 10 4 6 40.00
12 Danilovič Dušan TJ Čečehov B 6 2 4 33.33
13 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 10 3 7 30.00
14 Eľko Štefan OKST Dúbravka A 12 3 9 25.00
15 Rakovský Imrich TJ Čečehov B 9 2 7 22.22
16 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 14 3 11 21.43
17 Filep Zoltán ml. ŠKST Pribeník A 12 0 12 0.00
18 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 10 0 10 0.00
19 Gerboc Ján TJ Čečehov B 9 0 9 0.00
20 Pustai Adrián OKST Regmont Hraň A 8 0 8 0.00
21 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 8 0 8 0.00
22 Géreši Tomáš ŠKST Pribeník A 4 0 4 0.00
23 Róth Roland OKST Somotor B 4 0 4 0.00
24 Popély Štefan st. MKST Veľké Kapušany C 4 0 4 0.00
25 Matej Ján ŠKST Michalovce D 3 0 3 0.00
26 Chomča Igor ŠKST Michalovce D 2 0 2 0.00
27 Petráš Peter SŠK Poproč B 2 0 2 0.00
28 Lengyel Alexander TTC Vojany Tigers B 2 0 2 0.00
29 Štefančík Anton MKST Veľké Kapušany C 1 0 1 0.00
30 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany C 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Terezka Tomáš TJ Čečehov B 12 12 0 100.00
2 Melikant Lukáš TJ Čečehov B 22 21 1 95.45
3 Kmec Filip OKST Dúbravka A 23 21 2 91.30
4 Červenak Viliam OKST Dúbravka A 23 17 6 73.91
5 Krajnyik Zsolt TTC Vojany Tigers B 24 17 7 70.83
6 Franko Július TTC Vojany Tigers B 24 17 7 70.83
7 Maskaľ Peter TJ Čečehov B 20 14 6 70.00
8 Terezka Rastislav TJ Čečehov B 13 9 4 69.23
9 Hanke Stefan ŠKST Michalovce D 19 13 6 68.42
10 Lukáč Jozef TTC Vojany Tigers B 20 13 7 65.00
11 Dula Anton KST plus 40 Trebišov A 13 8 5 61.54
12 Ščerba Emil KST plus 40 Trebišov A 16 9 7 56.25
13 Michalčo Marián OKST Dúbravka A 16 9 7 56.25
14 Riebesam Nórbert TJ Čečehov B 20 10 10 50.00
15 Bandoľa Andrej KST plus 40 Trebišov A 16 8 8 50.00
16 Molnár Ladislav TTC Vojany Tigers B 14 7 7 50.00
17 Štim Ján ml. MKST Veľké Kapušany C 12 6 6 50.00
18 Sikora Miroslav KST plus 40 Trebišov A 12 6 6 50.00
19 Meňovčík Imrich ŠKST Michalovce D 15 7 8 46.67
20 Mertens Edgar ŠKST Michalovce D 24 11 13 45.83
21 Vargovčik Erik MKST Veľké Kapušany C 24 10 14 41.67
22 Kostovčík Martin ŠKST Michalovce D 24 8 16 33.33
23 Sabo Pavol MKST Veľké Kapušany C 20 5 15 25.00
24 Molnár Štefan MKST Veľké Kapušany C 24 4 20 16.67
25 Fekete Daniel KST plus 40 Trebišov A 12 2 10 16.67
26 Leško Marek OKST Dúbravka A 16 0 16 0.00
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Berkeš Andronik TTC Vojany Tigers B 6 6 0 100.00
2 Terezková Jana TJ Čečehov B 1 1 0 100.00
3 Habura Róbert TJ Čečehov B 4 3 1 75.00
4 Rakovský Roman TJ Čečehov B 2 1 1 50.00
5 Popaďák Ján KST plus 40 Trebišov A 8 3 5 37.50
6 Savko Pavol KST plus 40 Trebišov A 3 1 2 33.33
7 Dekány Radoslav OKST Dúbravka A 7 2 5 28.57
8 Soták Ľubomír ŠKST Michalovce D 4 1 3 25.00
9 Bašár Milan ŠKST Michalovce D 5 1 4 20.00
10 Mórik Alexander TTC Vojany Tigers B 8 1 7 12.50
11 Bogda Ján KST plus 40 Trebišov A 8 0 8 0.00
12 Krištof Valentín MKST Veľké Kapušany C 8 0 8 0.00
13 Eľko Štefan OKST Dúbravka A 7 0 7 0.00
14 Štefančík Anton MKST Veľké Kapušany C 4 0 4 0.00
15 Dandár Štefan KST plus 40 Trebišov A 4 0 4 0.00
16 Papcun Marek ŠKST Michalovce D 4 0 4 0.00
17 Wawrek Gabriel KST plus 40 Trebišov A 4 0 4 0.00
18 Gerboc Ján TJ Čečehov B 2 0 2 0.00
19 Matej Ján ŠKST Michalovce D 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 7.-11.

Od 100%(20) do 40%(8) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Majcher Slavomír SŠK Poproč B 12 11 1 91.67
2 Bobík Peter OKST Regmont Hraň A 20 17 3 85.00
3 Majcher Daniel SŠK Poproč B 16 13 3 81.25
4 Hrivňák Štefan OKST Regmont Hraň A 20 16 4 80.00
5 Wagner Valter OKST Somotor B 16 11 5 68.75
6 Leščinský Martin OKST Duby Parchovany A 18 12 6 66.67
7 Filep Zoltán st. ŠKST Pribeník A 19 12 7 63.16
8 Olejár Martin OKST Duby Parchovany A 15 9 6 60.00
9 Bók Ľudovít OKST Somotor B 12 7 5 58.33
10 Kos Peter st. OKST Duby Parchovany A 11 6 5 54.55
11 Račok Drahomír OKST Duby Parchovany A 13 7 6 53.85
12 Lehončák Ján OKST Duby Parchovany A 19 9 10 47.37
13 Harčarik Miroslav SŠK Poproč B 20 9 11 45.00
14 Nagy Tomáš OKST Somotor B 16 7 9 43.75
15 Sopko Silvester OKST Somotor B 16 6 10 37.50
16 Kocur Milan SŠK Poproč B 16 6 10 37.50
17 Tóth Andrej ŠKST Pribeník A 19 7 12 36.84
18 Fülőp Jozef ŠKST Pribeník A 19 5 14 26.32
19 Gumáň Martin SŠK Poproč B 12 3 9 25.00
20 Filep Simeon ŠKST Pribeník A 19 4 15 21.05
21 Tomko Tomáš OKST Regmont Hraň A 20 4 16 20.00
Od 40%(8) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Juroš Jakub OKST Regmont Hraň A 4 1 3 25.00
2 Jarábek Radoslav OKST Regmont Hraň A 4 1 3 25.00
3 Hajdu Róbert OKST Somotor B 4 1 3 25.00
4 Petráš Peter SŠK Poproč B 4 0 4 0.00
5 Zuskáč Patrik OKST Regmont Hraň A 4 0 4 0.00