Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
KST plus 40 Trebišov A
1 Popaďák Ján 20 13 7 65.00
2 Ščerba Emil 40 24 16 60.00
3 Bandoľa Andrej 20 12 8 60.00
4 Sikora Miroslav 12 7 5 58.33
5 Dula Anton 24 13 11 54.17
6 Štiblický Dominik 20 9 11 45.00
7 Wawrek Gabriel 14 3 11 21.43
8 Dandár Štefan 10 0 10 0.00
MKST Veľké Kapušany C
1 Kovács Gabriel 12 12 0 100.00
2 Štim Ján ml. 40 29 11 72.50
3 Vargovčik Erik 40 22 18 55.00
4 Sabo Pavol 37 18 19 48.65
5 Molnár Štefan 15 6 9 40.00
6 Mišinský Július 10 4 6 40.00
7 Popély Štefan st. 4 0 4 0.00
8 Štefančík Anton 1 0 1 0.00
9 Krištof Valentín 1 0 1 0.00
OKST Dúbravka A
1 Kmec Filip 40 34 6 85.00
2 Michalčo Marián 34 27 7 79.41
3 Červenak Viliam 27 14 13 51.85
4 Dekány Radoslav 24 9 15 37.50
5 Eľko Štefan 12 3 9 25.00
6 Leško Marek 23 5 18 21.74
OKST Duby Parchovany A
1 Leščinský Martin 32 18 14 56.25
2 Lehončák Ján 38 18 20 47.37
3 Kos Peter st. 40 17 23 42.50
4 Olejár Martin 12 5 7 41.67
5 Račok Drahomír 38 12 26 31.58
OKST Regmont Hraň A
1 Juroš Jakub 28 21 7 75.00
2 Bobík Peter 40 29 11 72.50
3 Hrivňák Štefan 36 23 13 63.89
4 Tomko Tomáš 40 11 29 27.50
5 Pustai Adrián 8 0 8 0.00
6 Jarábek Radoslav 8 0 8 0.00
OKST Somotor B
1 Wagner Valter 36 20 16 55.56
2 Bók Ľudovít 40 18 22 45.00
3 Sopko Silvester 40 17 23 42.50
4 Nagy Tomáš 40 14 26 35.00
5 Róth Roland 4 0 4 0.00
ŠKST Michalovce D
1 Blaško Jozef 3 3 0 100.00
2 Kostovčík Martin 39 27 12 69.23
3 Hanke Stefan 8 5 3 62.50
4 Mertens Edgar 35 18 17 51.43
5 Lugoš Peter 2 1 1 50.00
6 Dugas Martin 34 15 19 44.12
7 Meňovčík Imrich 30 11 19 36.67
8 Matej Ján 3 0 3 0.00
9 Chomča Igor 2 0 2 0.00
ŠKST Pribeník A
1 Filep Zoltán st. 40 19 21 47.50
2 Tóth Andrej 36 12 24 33.33
3 Filep Simeon 32 7 25 21.88
4 Fülőp Jozef 36 7 29 19.44
5 Filep Zoltán ml. 12 0 12 0.00
6 Géreši Tomáš 4 0 4 0.00
SŠK Poproč B
1 Majcher Slavomír 30 23 7 76.67
2 Majcher Daniel 28 19 9 67.86
3 Žiga Bohuš 8 5 3 62.50
4 Petričko Milan 28 17 11 60.71
5 Kocur Milan 16 5 11 31.25
6 Harčarik Miroslav 24 7 17 29.17
7 Gumáň Martin 24 5 19 20.83
8 Petráš Peter 2 0 2 0.00
TJ Čečehov B
1 Terezková Jana 2 2 0 100.00
2 Terezka Tomáš 26 24 2 92.31
3 Terezka Rastislav 32 27 5 84.38
4 Riebesam Nórbert 40 19 21 47.50
5 Astaloš Gabriel 20 8 12 40.00
6 Danilovič Dušan 6 2 4 33.33
7 Rakovský Imrich 9 2 7 22.22
8 Rakovský Roman 16 1 15 6.25
9 Gerboc Ján 9 0 9 0.00
TTC Vojany Tigers B
1 Berkeš Andronik 4 4 0 100.00
2 Franko Július 31 25 6 80.65
3 Lukáč Jozef 32 22 10 68.75
4 Krajnyik Zsolt 35 24 11 68.57
5 Molnár Ladislav 24 16 8 66.67
6 Mórik Alexander 10 3 7 30.00
7 Palinský Štefan 18 4 14 22.22
8 Lengyel Alexander 2 0 2 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
KST plus 40 Trebišov A
1 Bandoľa Andrej 12 8 4 66.67
2 Dula Anton 12 8 4 66.67
3 Ščerba Emil 16 9 7 56.25
4 Sikora Miroslav 12 6 6 50.00
5 Popaďák Ján 8 3 5 37.50
6 Fekete Daniel 8 2 6 25.00
7 Bogda Ján 8 0 8 0.00
8 Wawrek Gabriel 4 0 4 0.00
MKST Veľké Kapušany C
1 Štim Ján ml. 12 6 6 50.00
2 Vargovčik Erik 20 9 11 45.00
3 Sabo Pavol 20 5 15 25.00
4 Molnár Štefan 20 4 16 20.00
5 Krištof Valentín 4 0 4 0.00
OKST Dúbravka A
1 Kmec Filip 19 17 2 89.47
2 Červenak Viliam 19 14 5 73.68
3 Dekány Radoslav 3 2 1 66.67
4 Michalčo Marián 12 7 5 58.33
5 Leško Marek 16 0 16 0.00
6 Eľko Štefan 7 0 7 0.00
ŠKST Michalovce D
1 Hanke Stefan 15 10 5 66.67
2 Mertens Edgar 20 10 10 50.00
3 Meňovčík Imrich 15 7 8 46.67
4 Kostovčík Martin 20 6 14 30.00
5 Bašár Milan 5 1 4 20.00
6 Papcun Marek 4 0 4 0.00
7 Matej Ján 1 0 1 0.00
TJ Čečehov B
1 Terezka Tomáš 10 10 0 100.00
2 Terezková Jana 1 1 0 100.00
3 Melikant Lukáš 18 17 1 94.44
4 Habura Róbert 4 3 1 75.00
5 Terezka Rastislav 13 9 4 69.23
6 Maskaľ Peter 16 10 6 62.50
7 Riebesam Nórbert 16 6 10 37.50
8 Gerboc Ján 2 0 2 0.00
TTC Vojany Tigers B
1 Berkeš Andronik 6 6 0 100.00
2 Krajnyik Zsolt 20 13 7 65.00
3 Franko Július 20 13 7 65.00
4 Lukáč Jozef 16 9 7 56.25
5 Molnár Ladislav 10 4 6 40.00
6 Mórik Alexander 8 1 7 12.50

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-11.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
OKST Duby Parchovany A
1 Leščinský Martin 14 10 4 71.43
2 Račok Drahomír 9 6 3 66.67
3 Olejár Martin 11 7 4 63.64
4 Kos Peter st. 11 6 5 54.55
5 Lehončák Ján 15 7 8 46.67
OKST Regmont Hraň A
1 Bobík Peter 16 13 3 81.25
2 Hrivňák Štefan 16 12 4 75.00
3 Tomko Tomáš 16 4 12 25.00
4 Juroš Jakub 4 1 3 25.00
5 Jarábek Radoslav 4 1 3 25.00
OKST Somotor B
1 Wagner Valter 16 11 5 68.75
2 Bók Ľudovít 12 7 5 58.33
3 Nagy Tomáš 16 7 9 43.75
4 Sopko Silvester 16 6 10 37.50
5 Hajdu Róbert 4 1 3 25.00
ŠKST Pribeník A
1 Filep Zoltán st. 15 10 5 66.67
2 Tóth Andrej 15 5 10 33.33
3 Fülőp Jozef 15 3 12 20.00
4 Filep Simeon 15 2 13 13.33
SŠK Poproč B
1 Majcher Slavomír 8 7 1 87.50
2 Majcher Daniel 12 10 2 83.33
3 Kocur Milan 12 6 6 50.00
4 Harčarik Miroslav 16 7 9 43.75
5 Gumáň Martin 12 3 9 25.00
6 Petráš Peter 4 0 4 0.00