Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-11.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
5 . kolo
963 22.02.2020
So 17:00
OKST Somotor B
SŠK Poproč B
8 : 10 Web zápis
S.Sopko
 
964 22.02.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Web zápis
M.Olejar
 
4 . kolo
961 16.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Duby Parchovany A
3 : 15 Web zápis
Z.Filep
 
962 16.02.2020
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
D.Juroš
 
3 . kolo
959 09.02.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
 
960 08.02.2020
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
 
2 . kolo
957 02.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Somotor B
8 : 10 Web zápis
Z.Filep
 
958 02.02.2020
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč B
8 : 10 Web zápis
D.Juroš
 
1 . kolo
955 26.01.2020
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Pribeník A
11 : 7 Web zápis
D.Juroš
 
956 26.01.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
5 . kolo
937 20.02.2020
Št 18:10
ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
6 : 12 Web zápis
A.Dula
 
938 22.02.2020
So 17:00
OKST Dúbravka A
MKST Veľké Kapušany C
14 : 4 Web zápis
M.Leško
 
939 19.02.2020
St 18:00
TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
11 : 7 Web zápis
R.Terezka
 
4 . kolo
934 14.02.2020
Pi 19:00
KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
5 : 13 Web zápis
A.Dula
 
935 16.02.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
11 : 7 Web zápis
Z.Krajnyik
 
936 15.02.2020
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
ŠKST Michalovce D
5 : 13 Web zápis
Š.Popély
 
3 . kolo
931 08.02.2020
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
11 : 7 Web zápis
Š.Popély
 
932 04.02.2020
Ut 18:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
8 : 10 Web zápis
J.Blaško
 
933 08.02.2020
So 17:00
OKST Dúbravka A
TJ Čečehov B
8 : 10 Web zápis
M.Leško
 
2 . kolo
928 02.02.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
7 : 11 Web zápis
A.Dula
 
929 28.01.2020
Ut 19:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
15 : 3 Web zápis
R.Terezka
 
930 02.02.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
MKST Veľké Kapušany C
15 : 3 Web zápis
Z.Krajnyik
 
1 . kolo
925 26.01.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
10 : 8 Web zápis
Z.Krajnyik
 
926 22.01.2020
St 17:00
MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
2 : 16 Web zápis
Š.Popély
 
927 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Dúbravka A
8 : 10 Web zápis
J.Blaško
   

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
457 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
12 : 6 Web zápis
J.Blaško
 
458 21.12.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
SŠK Poproč B
10 : 8 Web zápis
M.Leško
 
459 22.12.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Web zápis
D.Juroš
 
460 22.12.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
9 : 9 Web zápis
A.Dula
 
462 21.12.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Somotor B
8 : 10 Web zápis
Š.Popély
 
10 . kolo
451 15.12.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
MKST Veľké Kapušany C
7 : 11 Web zápis
Z.Krajnyik
 
452 14.12.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
 
454 15.12.2019
Ne 10:00
TJ Čečehov B
OKST Regmont Hraň A
12 : 6 Web zápis
R.Terezka
 
455 14.12.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Dúbravka A
10 : 8 Web zápis
M.Olejar
 
456 15.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Web zápis
M.Gumáň
 
9 . kolo
445 08.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
TTC Vojany Tigers B
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
 
446 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
J.Blaško
 
447 07.12.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
TJ Čečehov B
7 : 11 Web zápis
M.Leško
 
449 08.12.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Somotor B
15 : 3 Web zápis
A.Dula
 
450 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Web zápis
Z.Filep
 
8 . kolo
439 01.12.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Pribeník A
16 : 2 Web zápis
Z.Krajnyik
 
440 30.11.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
14 : 4 Web zápis
Š.Popély
 
441 30.11.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Web zápis
S.Sopko
 
443 30.11.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Web zápis
R.Terezka
 
444 30.11.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
7 : 11 Web zápis
M.Olejar
 
7 . kolo
433 23.11.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
TTC Vojany Tigers B
4 : 14 Web zápis
M.Olejar
 
434 24.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
TJ Čečehov B
6 : 12 Web zápis
M.Gumáň
 
436 23.11.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
M.Leško
 
437 24.11.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
MKST Veľké Kapušany C
13 : 5 Web zápis
D.Juroš
 
438 24.11.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Pribeník A
16 : 2 Web zápis
A.Dula
 
6 . kolo
427 17.11.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
17 : 1 Web zápis
Z.Krajnyik
 
428 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Regmont Hraň A
7 : 11 Web zápis
Z.Filep
 
429 16.11.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
 
430 16.11.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
 
432 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Čečehov B
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Web zápis
R.Terezka
 
5 . kolo
421 09.11.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
6 : 12 Web zápis
R.Terezka
 
423 10.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
M.Gumáň
 
424 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
10 : 8 Web zápis
J.Blaško
 
425 09.11.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
M.Leško
 
426 10.11.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Web zápis
D.Juroš
 
4 . kolo
415 27.10.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Regmont Hraň A
11 : 7 Web zápis
Z.Krajnyik
 
416 27.10.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
7 : 11 Web zápis
A.Dula
 
417 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
ŠKST Michalovce D
3 : 15 Web zápis
Z.Filep
 
418 26.10.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
SŠK Poproč B
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
 
419 26.10.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
 
3 . kolo
410 19.10.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
OKST Somotor B
6 : 12 Web zápis
R.Terezka
 
411 19.10.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Web zápis
M.Olejar
 
412 20.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
 
413 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
5 : 13 Web zápis
J.Blaško
 
414 19.10.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Web zápis
M.Leško
 
2 . kolo
403 13.10.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
7 : 11 Web zápis
Z.Krajnyik
 
404 13.10.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
8 : 10 Web zápis
D.Juroš
 
405 13.10.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
SŠK Poproč B
9 : 9 Web zápis
A.Dula
 
406 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Duby Parchovany A
4 : 14 Web zápis
Z.Filep
 
407 12.10.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
 
1 . kolo
397 05.10.2019
So 17:00
OKST Somotor B
TTC Vojany Tigers B
6 : 12 Web zápis
S.Sopko
 
399 05.10.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Pribeník A
10 : 8 Web zápis
R.Terezka
 
400 05.10.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
KST plus 40 Trebišov A
8 : 10 Web zápis
M.Olejar
 
401 06.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Web zápis
M.Gumáň
 
402 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Dúbravka A
6 : 12 Web zápis
J.Blaško