Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
397 05.10.2019
So 17:00
OKST Somotor B
TTC Vojany Tigers B
 
399 05.10.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Pribeník A
 
400 05.10.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
KST plus 40 Trebišov A
 
401 06.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
 
402 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Dúbravka A
 
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
403 13.10.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
 
404 13.10.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
 
405 13.10.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
SŠK Poproč B
 
406 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Duby Parchovany A
 
407 12.10.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
 
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
410 19.10.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
OKST Somotor B
 
411 19.10.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
MKST Veľké Kapušany C
 
412 20.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
 
413 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
 
414 19.10.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
OKST Regmont Hraň A
 
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
415 27.10.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Regmont Hraň A
 
416 27.10.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
 
417 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
ŠKST Michalovce D
 
418 26.10.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
SŠK Poproč B
 
419 26.10.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
 
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
421 09.11.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
 
423 10.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
 
424 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
 
425 09.11.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
ŠKST Pribeník A
 
426 10.11.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
KST plus 40 Trebišov A
 
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
427 17.11.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
 
428 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Regmont Hraň A
 
429 16.11.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
 
430 16.11.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Michalovce D
 
432 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Čečehov B
OKST Duby Parchovany A
 
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
433 23.11.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
TTC Vojany Tigers B
 
434 24.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
TJ Čečehov B
 
436 23.11.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
OKST Somotor B
 
437 24.11.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
MKST Veľké Kapušany C
 
438 24.11.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Pribeník A
 
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
439 01.12.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Pribeník A
 
440 30.11.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
 
441 30.11.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
 
443 30.11.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
 
444 30.11.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
 
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
445 08.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
TTC Vojany Tigers B
 
446 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Duby Parchovany A
 
447 07.12.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
TJ Čečehov B
 
449 08.12.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Somotor B
 
450 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
MKST Veľké Kapušany C
 
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
451 15.12.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
MKST Veľké Kapušany C
 
452 14.12.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
 
454 15.12.2019
Ne 10:00
TJ Čečehov B
OKST Regmont Hraň A
 
455 14.12.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Dúbravka A
 
456 15.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Michalovce D
 
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
457 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
 
458 21.12.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
SŠK Poproč B
 
459 22.12.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
 
460 22.12.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
 
462 21.12.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Somotor B