Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
397 05.10.2019
So 17:00
OKST Somotor B
TTC Vojany Tigers B
6 : 12 Schválené  
399 05.10.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Pribeník A
10 : 8 Schválené  
400 05.10.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
KST plus 40 Trebišov A
8 : 10 Schválené  
401 06.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
9 : 9 Schválené  
402 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Dúbravka A
6 : 12 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
403 13.10.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
7 : 11 Schválené  
404 13.10.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Michalovce D
8 : 10 Schválené  
405 13.10.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
SŠK Poproč B
9 : 9 Schválené  
406 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Duby Parchovany A
4 : 14 Schválené  
407 12.10.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
10 : 8 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
410 19.10.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
OKST Somotor B
6 : 12 Schválené  
411 19.10.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Schválené  
412 20.10.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Schválené  
413 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
5 : 13 Schválené  
414 19.10.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
415 27.10.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Regmont Hraň A
11 : 7 Schválené  
416 27.10.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
7 : 11 Schválené  
417 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
ŠKST Michalovce D
3 : 15 Schválené  
418 26.10.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
SŠK Poproč B
13 : 5 Schválené  
419 26.10.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
421 09.11.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
6 : 12 Schválené  
423 10.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
11 : 7 Schválené  
424 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
10 : 8 Schválené  
425 09.11.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Schválené  
426 10.11.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
427 17.11.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
17 : 1 Schválené  
428 17.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Regmont Hraň A
7 : 11 Schválené  
429 16.11.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
10 : 8 Schválené  
430 16.11.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Schválené  
432 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Čečehov B
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
433 23.11.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
TTC Vojany Tigers B
4 : 14 Schválené  
434 24.11.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
TJ Čečehov B
6 : 12 Schválené  
436 23.11.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
OKST Somotor B
11 : 7 Schválené  
437 24.11.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
MKST Veľké Kapušany C
13 : 5 Schválené  
438 24.11.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Pribeník A
16 : 2 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
439 01.12.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Pribeník A
16 : 2 Schválené  
440 30.11.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
14 : 4 Schválené  
441 30.11.2019
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
6 : 12 Schválené  
443 30.11.2019
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Schválené  
444 30.11.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
7 : 11 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
445 08.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
TTC Vojany Tigers B
9 : 9 Schválené  
446 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Schválené  
447 07.12.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
TJ Čečehov B
7 : 11 Schválené  
449 08.12.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Somotor B
15 : 3 Schválené  
450 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
451 15.12.2019
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
MKST Veľké Kapušany C
7 : 11 Schválené  
452 14.12.2019
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
10 : 8 Schválené  
454 15.12.2019
Ne 10:00
TJ Čečehov B
OKST Regmont Hraň A
12 : 6 Schválené  
455 14.12.2019
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Dúbravka A
10 : 8 Schválené  
456 15.12.2019
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Michalovce D
10 : 8 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
457 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
12 : 6 Schválené  
458 21.12.2019
So 17:00
OKST Dúbravka A
SŠK Poproč B
10 : 8 Schválené  
459 22.12.2019
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Schválené  
460 22.12.2019
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
9 : 9 Schválené  
462 21.12.2019
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Somotor B
8 : 10 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
925 26.01.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
 
926 22.01.2020
St 17:00
MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
2 : 16 Web zápis
Š.Popély
 
927 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
OKST Dúbravka A
 
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
928 02.02.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
 
929 01.02.2020
So 17:00
TJ Čečehov B
ŠKST Michalovce D
 
930 02.02.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
MKST Veľké Kapušany C
 
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
931 08.02.2020
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
KST plus 40 Trebišov A
 
932 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
TTC Vojany Tigers B
 
933 08.02.2020
So 17:00
OKST Dúbravka A
TJ Čečehov B
 
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
934 16.02.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
TJ Čečehov B
 
935 16.02.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
OKST Dúbravka A
 
936 15.02.2020
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
ŠKST Michalovce D
 
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
937 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
 
938 22.02.2020
So 17:00
OKST Dúbravka A
MKST Veľké Kapušany C
 
939 23.02.2020
Ne 10:00
TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
 
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
940 08.03.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
TTC Vojany Tigers B
 
941 07.03.2020
So 17:00
TJ Čečehov B
MKST Veľké Kapušany C
 
942 07.03.2020
So 17:00
OKST Dúbravka A
ŠKST Michalovce D
 
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
943 14.03.2020
So 17:00
OKST Dúbravka A
KST plus 40 Trebišov A
 
944 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
TJ Čečehov B
 
945 14.03.2020
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
TTC Vojany Tigers B
 
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
946 22.03.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
MKST Veľké Kapušany C
 
947 22.03.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
ŠKST Michalovce D
 
948 21.03.2020
So 17:00
TJ Čečehov B
OKST Dúbravka A
 
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
949 28.03.2020
So 17:00
TJ Čečehov B
KST plus 40 Trebišov A
 
950 28.03.2020
So 17:00
OKST Dúbravka A
TTC Vojany Tigers B
 
951 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
 
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
952 05.04.2020
Ne 10:00
KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
 
953 04.04.2020
So 17:00
MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
 
954 05.04.2020
Ne 10:00
TTC Vojany Tigers B
TJ Čečehov B
 

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-11.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
955 26.01.2020
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
ŠKST Pribeník A
 
956 26.01.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Duby Parchovany A
 
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
957 02.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Somotor B
 
958 02.02.2020
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
SŠK Poproč B
 
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
959 09.02.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
 
960 08.02.2020
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
 
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
961 16.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Duby Parchovany A
 
962 16.02.2020
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Somotor B
 
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
963 22.02.2020
So 17:00
OKST Somotor B
SŠK Poproč B
 
964 22.02.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Regmont Hraň A
 
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
965 08.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
OKST Regmont Hraň A
 
966 07.03.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
SŠK Poproč B
 
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
967 14.03.2020
So 17:00
OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
 
968 15.03.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
 
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
969 22.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Pribeník A
SŠK Poproč B
 
970 21.03.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
 
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
971 28.03.2020
So 17:00
OKST Duby Parchovany A
ŠKST Pribeník A
 
972 28.03.2020
So 17:00
OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
 
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
973 05.04.2020
Ne 10:00
SŠK Poproč B
OKST Somotor B
 
974 05.04.2020
Ne 10:00
OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A