Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Zempl.-Koš., muži 2019/2020

Zmeny v rozpise súťaží

Id Dátum Kolo Mužstvá Status Pozn.
2.liga muži - 1.-6. 2L
613 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Humenné A
ŠKST Sokol Vojčice A
Odložené
614 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Margecany A
OŠK Šariš. Michaľany A
Odložené
615 15.03.2020
Ne 10:00
7 MKST Veľké Kapušany A
AŠK Maria Huta A
Odložené
616 21.03.2020
So 17:00
8 ŠKST Sokol Vojčice A
MKST Veľké Kapušany A
Odložené
617 22.03.2020
Ne 10:00
8 AŠK Maria Huta A
ŠKST Margecany A
Odložené
618 21.03.2020
So 17:00
8 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKST Humenné A
Odložené
619 28.03.2020
So 17:00
9 OŠK Šariš. Michaľany A
ŠKST Sokol Vojčice A
Odložené
620 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Humenné A
AŠK Maria Huta A
Odložené
621 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Margecany A
MKST Veľké Kapušany A
Odložené
622 04.04.2020
So 17:00
10 ŠKST Sokol Vojčice A
ŠKST Margecany A
Odložené
623 05.04.2020
Ne 10:00
10 MKST Veľké Kapušany A
ŠKST Humenné A
Odložené
624 05.04.2020
Ne 10:00
10 AŠK Maria Huta A
OŠK Šariš. Michaľany A
Odložené
2.liga muži - 7.-12. 2L
643 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKP PŠ Košice A
TJ Čečehov A
Odložené
644 15.03.2020
Ne 10:00
7 Geológ Rožňava B
STO Valaliky A
Odložené
645 15.03.2020
Ne 14:00
7 STK Zbereko Košice A
ŠŠK Centrál Svidník A
Odložené
646 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ Čečehov A
STK Zbereko Košice A
Odložené
647 21.03.2020
So 17:00
8 ŠŠK Centrál Svidník A
Geológ Rožňava B
Odložené
648 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Valaliky A
ŠKP PŠ Košice A
Odložené
649 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Valaliky A
TJ Čečehov A
Odložené
650 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKP PŠ Košice A
ŠŠK Centrál Svidník A
Odložené
651 29.03.2020
Ne 10:00
9 Geológ Rožňava B
STK Zbereko Košice A
Odložené
652 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ Čečehov A
Geológ Rožňava B
Odložené
653 05.04.2020
Ne 14:00
10 STK Zbereko Košice A
ŠKP PŠ Košice A
Odložené
654 04.04.2020
So 17:00
10 ŠŠK Centrál Svidník A
STO Valaliky A
Odložené
3.liga muži skupina SEVEROVÝCHOD - 1.-6. 3LSV
673 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Humenné B
STO Snina A
Odložené
674 15.03.2020
Ne 10:00
7 JMC Lužany pri Topli A
OŠK Kamienka A
Odložené
675 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Kamenica n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
Odložené
676 22.03.2020
Ne 14:00
8 STO Snina A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Odložené
677 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK VSTK Vranov n/T B
JMC Lužany pri Topli A
Odložené
678 22.03.2020
Ne 10:00
8 OŠK Kamienka A
ŠKST Humenné B
Odložené
679 29.03.2020
Ne 10:00
9 OŠK Kamienka A
STO Snina A
Odložené
680 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Humenné B
MŠK VSTK Vranov n/T B
Odložené
681 29.03.2020
Ne 10:00
9 JMC Lužany pri Topli A
ŠKST Kamenica n/Cir. A
Odložené
682 05.04.2020
Ne 14:00
10 STO Snina A
JMC Lužany pri Topli A
Odložené
683 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
Odložené
684 05.04.2020
Ne 10:00
10 MŠK VSTK Vranov n/T B
OŠK Kamienka A
Odložené
3.liga muži skupina SEVEROVÝCHOD - 7.-12.3LSV
703 14.03.2020
So 17:00
7 STO Košarovce A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené
704 14.03.2020
So 17:00
7 STO Sedlice A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Odložené
705 15.03.2020
Ne 10:00
7 STK Lemešany A
OSTK Hencovce A
Odložené
706 21.03.2020
So 17:00
8 ŠAZZOH Hendrichovce A
STK Lemešany A
Odložené
707 22.03.2020
Ne 14:00
8 OSTK Hencovce A
STO Sedlice A
Odložené
708 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠK Orion Belá n/Cir. A
STO Košarovce A
Odložené
709 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠK Orion Belá n/Cir. A
ŠAZZOH Hendrichovce A
Odložené
710 28.03.2020
So 17:00
9 STO Košarovce A
OSTK Hencovce A
Odložené
711 28.03.2020
So 17:00
9 STO Sedlice A
STK Lemešany A
Odložené
712 04.04.2020
So 17:00
10 ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Sedlice A
Odložené
713 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Lemešany A
STO Košarovce A
Odložené
714 05.04.2020
Ne 14:00
10 OSTK Hencovce A
ŠK Orion Belá n/Cir. A
Odložené
3.liga muži skupina JUH - 1.-6. 3LJ
733 14.03.2020
So 17:00
7 STO Košické Olšany A
SO TJ Malý Kamenec A
Odložené
734 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Sokol Vojčice B
MKST Veľké Kapušany B
Odložené
735 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Michalovce C
TTC Vojany Tigers A
Odložené
736 22.03.2020
Ne 10:00
8 SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Michalovce C
Odložené
737 21.03.2020
So 17:00
8 TTC Vojany Tigers A
ŠKST Sokol Vojčice B
Odložené
738 22.03.2020
Ne 10:00
8 MKST Veľké Kapušany B
STO Košické Olšany A
Odložené
739 29.03.2020
Ne 10:00
9 MKST Veľké Kapušany B
SO TJ Malý Kamenec A
Odložené
740 28.03.2020
So 17:00
9 STO Košické Olšany A
TTC Vojany Tigers A
Odložené
741 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Sokol Vojčice B
ŠKST Michalovce C
Odložené
742 05.04.2020
Ne 10:00
10 SO TJ Malý Kamenec A
ŠKST Sokol Vojčice B
Odložené
743 04.04.2020
So 17:00
10 ŠKST Michalovce C
STO Košické Olšany A
Odložené
744 04.04.2020
So 17:00
10 TTC Vojany Tigers A
MKST Veľké Kapušany B
Odložené
3.liga muži skupina JUH - 7.-12. 3LJ
763 15.03.2020
Ne 10:00
7 OKST Somotor A
STK Slávia Sobrance A
Odložené
764 15.03.2020
Ne 14:00
7 SO TJ Čičarovce A
STO Valaliky B
Odložené
765 15.03.2020
Ne 10:00
7 SŠK Poproč A
ŠK STO Kráľovce A
Odložené
766 22.03.2020
Ne 10:00
8 STK Slávia Sobrance A
SŠK Poproč A
Odložené
767 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠK STO Kráľovce A
SO TJ Čičarovce A
Odložené
768 22.03.2020
Ne 14:00
8 STO Valaliky B
OKST Somotor A
Odložené
769 29.03.2020
Ne 14:00
9 STO Valaliky B
STK Slávia Sobrance A
Odložené
770 29.03.2020
Ne 10:00
9 OKST Somotor A
ŠK STO Kráľovce A
Odložené
771 29.03.2020
Ne 14:00
9 SO TJ Čičarovce A
SŠK Poproč A
Odložené
772 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Slávia Sobrance A
SO TJ Čičarovce A
Odložené
773 05.04.2020
Ne 10:00
10 SŠK Poproč A
OKST Somotor A
Odložené
774 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠK STO Kráľovce A
STO Valaliky B
Odložené
3.liga muži skupina ZÁPAD - 1.-6. 3LZ
793 15.03.2020
Ne 10:00
7 STO Letanovce A
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
794 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Spišský Štvrtok A
Fortuna Kežmarok B
Odložené
795 15.03.2020
Ne 10:00
7 STK Severka Kežmarok A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené
796 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
797 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ STO Slovenská Ves A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
798 22.03.2020
Ne 10:00
8 Fortuna Kežmarok B
STO Letanovce A
Odložené
799 29.03.2020
Ne 10:00
9 Fortuna Kežmarok B
MŠK Slavoj Sp. Belá A
Odložené
800 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Letanovce A
TJ STO Slovenská Ves A
Odložené
801 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Spišský Štvrtok A
STK Severka Kežmarok A
Odložené
802 05.04.2020
Ne 10:00
10 MŠK Slavoj Sp. Belá A
ŠKST Spišský Štvrtok A
Odložené
803 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Severka Kežmarok A
STO Letanovce A
Odložené
804 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ STO Slovenská Ves A
Fortuna Kežmarok B
Odložené
3.liga muži skupina ZÁPAD - 7.-12. 3LZ
823 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
824 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Spišské Vlachy A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
825 14.03.2020
So 17:00
7 ŠK Veterán Poprad A
STO Poprad Veľká A
Odložené
826 21.03.2020
So 17:00
8 TJ Javorinka Levoča A
ŠK Veterán Poprad A
Odložené
827 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Poprad Veľká A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
828 21.03.2020
So 17:00
8 STK Gemerská Poloma A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené
829 28.03.2020
So 17:00
9 STK Gemerská Poloma A
TJ Javorinka Levoča A
Odložené
830 29.03.2020
Ne 10:00
9 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
STO Poprad Veľká A
Odložené
831 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Spišské Vlachy A
ŠK Veterán Poprad A
Odložené
832 04.04.2020
So 17:00
10 TJ Javorinka Levoča A
ŠKST Spišské Vlachy A
Odložené
833 04.04.2020
So 17:00
10 ŠK Veterán Poprad A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
Odložené
834 05.04.2020
Ne 10:00
10 STO Poprad Veľká A
STK Gemerská Poloma A
Odložené
4.liga muži skupina VIHORLATSKÁ - 1.-6. 4LV
853 15.03.2020
Ne 14:00
7 STO TTC Kochanovce A
STO Snina B
Odložené
854 15.03.2020
Ne 14:00
7 STO Dlhé n/Cirochou A
OŠK Kamienka B
Odložené
855 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Kamenica n/Cir. B
MŠK VSTK Vranov n/T C
Odložené
856 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Snina B
ŠKST Kamenica n/Cir. B
Odložené
857 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK VSTK Vranov n/T C
STO Dlhé n/Cirochou A
Odložené
858 22.03.2020
Ne 10:00
8 OŠK Kamienka B
STO TTC Kochanovce A
Odložené
859 29.03.2020
Ne 10:00
9 OŠK Kamienka B
STO Snina B
Odložené
860 29.03.2020
Ne 14:00
9 STO TTC Kochanovce A
MŠK VSTK Vranov n/T C
Odložené
861 29.03.2020
Ne 14:00
9 STO Dlhé n/Cirochou A
ŠKST Kamenica n/Cir. B
Odložené
862 05.04.2020
Ne 10:00
10 STO Snina B
STO Dlhé n/Cirochou A
Odložené
863 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKST Kamenica n/Cir. B
STO TTC Kochanovce A
Odložené
864 05.04.2020
Ne 10:00
10 MŠK VSTK Vranov n/T C
OŠK Kamienka B
Odložené
4.liga muži skupina VIHORLATSKÁ - 7.-12. 4LV
1113 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠKST Humenné C
ŠKST Zemplín. Hámre A
Odložené
1114 14.03.2020
So 17:00
7 TJ Šimonka Čierne nT A
ŠK Orion Belá n/Cir. B
Odložené
1115 15.03.2020
Ne 10:00
7 OŠK Vyšný Žipov A
STO Košarovce B
Odložené
1116 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠKST Zemplín. Hámre A
OŠK Vyšný Žipov A
Odložené
1117 21.03.2020
So 17:00
8 STO Košarovce B
TJ Šimonka Čierne nT A
Odložené
1118 22.03.2020
Ne 14:00
8 ŠK Orion Belá n/Cir. B
ŠKST Humenné C
Odložené
1119 29.03.2020
Ne 14:00
9 ŠK Orion Belá n/Cir. B
ŠKST Zemplín. Hámre A
Odložené
1120 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Humenné C
STO Košarovce B
Odložené
1121 28.03.2020
So 17:00
9 TJ Šimonka Čierne nT A
OŠK Vyšný Žipov A
Odložené
1122 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKST Zemplín. Hámre A
TJ Šimonka Čierne nT A
Odložené
1123 05.04.2020
Ne 10:00
10 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Humenné C
Odložené
1124 04.04.2020
So 17:00
10 STO Košarovce B
ŠK Orion Belá n/Cir. B
Odložené
4.liga muži skupina ŠARIŠKO-DUKLIANSKA - 1.-6. 4LSD
883 14.03.2020
So 17:00
7 TJ Magura Zborov A
STMK Stropkov A
Odložené
884 14.03.2020
So 17:00
7 ŠaZZ Trnkov A
STJ Družba Bardejov B
Odložené
885 14.03.2020
So 17:00
7 OŠK Šariš. Michaľany B
STK Lipany A
Odložené
886 22.03.2020
Ne 10:00
8 STMK Stropkov A
OŠK Šariš. Michaľany B
Odložené
887 21.03.2020
So 17:00
8 STK Lipany A
STJ Družba Bardejov B
Odložené
888 18.03.2020
St 18:00
8 ŠaZZ Trnkov A
TJ Magura Zborov A
Odložené
889 28.03.2020
So 17:00
9 ŠaZZ Trnkov A
STMK Stropkov A
Odložené
890 28.03.2020
So 17:00
9 TJ Magura Zborov A
STK Lipany A
Odložené
891 28.03.2020
So 17:00
9 STJ Družba Bardejov B
OŠK Šariš. Michaľany B
Odložené
892 05.04.2020
Ne 10:00
10 STMK Stropkov A
STJ Družba Bardejov B
Odložené
893 04.04.2020
So 17:00
10 OŠK Šariš. Michaľany B
TJ Magura Zborov A
Odložené
894 04.04.2020
So 17:00
10 STK Lipany A
ŠaZZ Trnkov A
Odložené
4.liga muži skupina ŠARIŠKO-DUKLIANSKA - 7.-12.4LSD
913 14.03.2020
So 17:00
7 Športklub MSS Prešov A
ŠKP Prešov A
Odložené
914 14.03.2020
So 17:00
7 STO Sedlice B
STK Lemešany B
Odložené
915 14.03.2020
So 17:00
7 JMC Lužany pri Topli B
OŠK ST Bzenov-Janov A
Odložené
916 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠKP Prešov A
JMC Lužany pri Topli B
Odložené
917 21.03.2020
So 17:00
8 OŠK ST Bzenov-Janov A
STO Sedlice B
Odložené
918 22.03.2020
Ne 10:00
8 STK Lemešany B
Športklub MSS Prešov A
Odložené
919 29.03.2020
Ne 10:00
9 STK Lemešany B
ŠKP Prešov A
Odložené
920 28.03.2020
So 17:00
9 Športklub MSS Prešov A
OŠK ST Bzenov-Janov A
Odložené
921 28.03.2020
So 17:00
9 STO Sedlice B
JMC Lužany pri Topli B
Odložené
922 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠKP Prešov A
STO Sedlice B
Odložené
923 04.04.2020
So 17:00
10 JMC Lužany pri Topli B
Športklub MSS Prešov A
Odložené
924 04.04.2020
So 17:00
10 OŠK ST Bzenov-Janov A
STK Lemešany B
Odložené
4.liga muži skupina ZEMPLÍNSKO-KOŠICKÁ - 1.-6. 4LZK
943 14.03.2020
So 17:00
7 OKST Dúbravka A
KST plus 40 Trebišov A
Odložené
944 12.03.2020
št 18:00
7 ŠKST Michalovce D
TJ Čečehov B
Odložené
945 14.03.2020
So 17:00
7 MKST Veľké Kapušany C
TTC Vojany Tigers B
Odložené
946 22.03.2020
Ne 10:00
8 KST plus 40 Trebišov A
MKST Veľké Kapušany C
Odložené
947 22.03.2020
Ne 10:00
8 TTC Vojany Tigers B
ŠKST Michalovce D
Odložené
948 21.03.2020
So 17:00
8 TJ Čečehov B
OKST Dúbravka A
Odložené
949 28.03.2020
So 17:00
9 TJ Čečehov B
KST plus 40 Trebišov A
Odložené
950 28.03.2020
So 17:00
9 OKST Dúbravka A
TTC Vojany Tigers B
Odložené
951 29.03.2020
Ne 10:00
9 ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
Odložené
952 05.04.2020
Ne 10:00
10 KST plus 40 Trebišov A
ŠKST Michalovce D
Odložené
953 04.04.2020
So 17:00
10 MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
Odložené
954 05.04.2020
Ne 10:00
10 TTC Vojany Tigers B
TJ Čečehov B
Odložené
4.liga muži skupina ZEMPLÍNSKO-KOŠICKÁ - 7.-11.4LZK
967 14.03.2020
So 17:00
7 OKST Somotor B
ŠKST Pribeník A
Odložené
968 15.03.2020
Ne 10:00
7 SŠK Poproč B
OKST Regmont Hraň A
Odložené
969 22.03.2020
Ne 10:00
8 ŠKST Pribeník A
SŠK Poproč B
Odložené
970 21.03.2020
So 17:00
8 OKST Duby Parchovany A
OKST Somotor B
Odložené
971 28.03.2020
So 17:00
9 OKST Duby Parchovany A
ŠKST Pribeník A
Odložené
972 28.03.2020
So 17:00
9 OKST Somotor B
OKST Regmont Hraň A
Odložené
973 05.04.2020
Ne 10:00
10 SŠK Poproč B
OKST Somotor B
Odložené
974 05.04.2020
Ne 10:00
10 OKST Regmont Hraň A
OKST Duby Parchovany A
Odložené
4.liga muži skupina PODTATRANSKÁ - 1.-6. 4LP
993 15.03.2020
Ne 10:00
7 STO Spišské Bystré A
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
994 13.03.2020
Pi 17:00
7 St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
Odložené
995 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
Odložené
996 21.03.2020
So 17:00
8 TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
Odložené
997 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené
998 21.03.2020
So 17:00
8 ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
Odložené
999 28.03.2020
So 17:00
9 ŠK Veterán Poprad B
TJ Spišský Štiavnik A
Odložené
1000 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
Odložené
1001 28.03.2020
So 17:00
9 St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
Odložené
1002 04.04.2020
So 17:00
10 TJ Spišský Štiavnik A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Odložené
1003 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
Odložené
1004 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ Požiarnik Rakúsy A
ŠK Veterán Poprad B
Odložené
4.liga muži skupina PODTATRANSKÁ - 7.-12. 4LP
1023 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Nová Lesná A
Odložené
1024 14.03.2020
So 17:00
7 ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Švábovce A
Odložené
1025 15.03.2020
Ne 10:00
7 Fortuna Kežmarok C
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené
1026 22.03.2020
Ne 10:00
8 STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
Odložené
1027 22.03.2020
Ne 10:00
8 TJ STO Slovenská Ves B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
1028 22.03.2020
Ne 10:00
8 STO Švábovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené
1029 29.03.2020
Ne 10:00
9 STO Švábovce A
STK Nová Lesná A
Odložené
1030 29.03.2020
Ne 10:00
9 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
Odložené
1031 28.03.2020
So 17:00
9 ŠKST Spišský Štvrtok B
Fortuna Kežmarok C
Odložené
1032 05.04.2020
Ne 10:00
10 STK Nová Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok B
Odložené
1033 05.04.2020
Ne 10:00
10 Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Odložené
1034 05.04.2020
Ne 10:00
10 TJ STO Slovenská Ves B
STO Švábovce A
Odložené
4.liga muži skupina SPIŠSKO-GEMERSKÁ - 1.-6. 4LSG
1053 14.03.2020
So 17:00
7 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
Odložené
1054 14.03.2020
So 17:00
7 Geológ Rožňava C
S.T.K. Plešivec A
Odložené
1055 15.03.2020
Ne 10:00
7 ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta B
Odložené
1056 21.03.2020
So 17:00
8 ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
Odložené
1057 21.03.2020
So 17:00
8 AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
Odložené
1058 21.03.2020
So 17:00
8 S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené
1059 28.03.2020
So 17:00
9 S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
Odložené
1060 28.03.2020
So 17:00
9 ŠK Jablonov n/Turňou A
AŠK Maria Huta B
Odložené
1061 28.03.2020
So 17:00
9 Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
Odložené
1062 04.04.2020
So 17:00
10 ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
Odložené
1063 05.04.2020
Ne 10:00
10 ŠK Harichovce A
ŠK Jablonov n/Turňou A
Odložené
1064 04.04.2020
So 17:00
10 AŠK Maria Huta B
S.T.K. Plešivec A
Odložené
4.liga muži skupina SPIŠSKO-GEMERSKÁ - 7.-12.4LSG
1083 14.03.2020
So 17:00
7 STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
Odložené
1084 15.03.2020
Ne 10:00
7 TJ Baník Mlynky A
MŠK STO Krompachy A
Odložené
1085 15.03.2020
Ne 10:00
7 STŠK Obec Hrabušice A
BBF Spišská Nová Ves A
Odložené
1086 22.03.2020
Ne 10:00
8 OTJ STO Jamník A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
1087 22.03.2020
Ne 10:00
8 BBF Spišská Nová Ves A
TJ Baník Mlynky A
Odložené
1088 22.03.2020
Ne 10:00
8 MŠK STO Krompachy A
STO Letanovce B
Odložené
1089 29.03.2020
Ne 10:00
9 MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
Odložené
1090 28.03.2020
So 17:00
9 STO Letanovce B
BBF Spišská Nová Ves A
Odložené
1091 29.03.2020
Ne 10:00
9 TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
Odložené
1092 05.04.2020
Ne 10:00
10 OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
Odložené
1093 05.04.2020
Ne 10:00
10 STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce B
Odložené
1094 05.04.2020
Ne 10:00
10 BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A
Odložené