Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 40 40 40
2 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 41 40 40
3 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 43 35 35
4 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 36 32 32
5 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 42 32 32
6 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 43 30 30
7 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 30 28 28
8 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 33 28 28
9 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 44 28 28
10 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 36 27 27
11 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 40 27 27
12 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 40 27 27
13 Erbn Tomáš STO Švábovce A 36 26 26
14 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 40 26 26
15 Lipták Stanislav STO Švábovce A 42 26 26
16 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 30 25 25
17 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 33 25 25
18 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 44 25 25
19 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 39 24 24
20 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 40 24 24
21 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 40 23 23
22 Bednár František STO Spišské Bystré A 29 22 22
23 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 39 22 22
24 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 39 20 20
25 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 44 20 20
26 Markovič Ladislav STO Švábovce A 36 19 19
27 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 35 18 18
28 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 31 17 17
29 Mlej Ján STK Nová Lesná A 36 16 16
30 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 40 15 15
31 Szentiványi Peter ŠK Veterán Poprad B 28 14 14
32 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 36 14 14
33 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 22 13 13
34 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 44 13 13
35 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 26 12 12
36 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 34 12 12
37 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 39 12 12
38 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 21 11 11
39 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 28 11 11
40 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 30 11 11
41 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 36 11 11
42 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 26 9 9
43 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 30 9 9
44 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 34 9 9
45 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 20 8 8
46 Koš František STO Švábovce A 22 8 8
47 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 37 8 8
48 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 16 7 7
49 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 23 7 7
50 Kubis Jaroslav STO Švábovce A 26 7 7
51 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 10 6 6
52 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 16 6 6
53 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 24 6 6
54 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 40 6 6
55 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 8 5 5
56 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 12 4 4
57 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 26 4 4
58 Chovanec Ján STO Švábovce A 4 3 3
59 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 5 3 3
60 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 6 3 3
61 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3
62 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 16 3 3
63 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 2 2 2
64 Strakula Stanislav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 2 2
65 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 5 2 2
66 Bukovič Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 8 2 2
67 Tran Thanh Long ŠK Veterán Poprad B 3 1 1
68 Faix Michal STO Spišské Bystré A 4 1 1
69 Vlaháč Ladislav ŠK Veterán Poprad B 5 1 1
70 Foriš Jaroslav STO Spišské Bystré A 6 1 1
71 Forgáč Matúš ŠKST Spišský Štvrtok B 9 1 1
72 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 12 1 1
73 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 15 1 1
74 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 0
75 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 0
76 Lovas Marek STO Švábovce A 2 0 0
77 Šifra Marián STK Nová Lesná A 4 0 0
78 Zacher František ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
79 Ovšonka Dávid TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 0 0
80 Marhefka Lukáš ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
81 Hertely Milan TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 0 0
82 Dzurilla Dalibor ŠKST Spišský Štvrtok B 4 0 0
83 Dávid Dominik STO Spišské Bystré A 4 0 0
84 Víjt Jakub Fortuna Kežmarok C 4 0 0
85 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 8 0 0
86 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok B 8 0 0
87 Lörinc Marcel ŠKST Spišský Štvrtok B 8 0 0
88 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 11 0 0
89 Gallik Matúš STK Nová Lesná A 12 0 0
90 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 16 0 0
91 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 16 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 24 18 18
2 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 24 18 18
3 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 21 17 17
4 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 16 16 16
5 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 16 13 13
6 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 14 12 12
7 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 20 12 12
8 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 24 12 12
9 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 24 12 12
10 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 16 11 11
11 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 22 11 11
12 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 18 10 10
13 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 20 10 10
14 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 20 10 10
15 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 15 9 9
16 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 12 8 8
17 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 20 8 8
18 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 20 8 8
19 Bednár František STO Spišské Bystré A 12 7 7
20 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 16 7 7
21 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 16 7 7
22 Szentiványi Peter ŠK Veterán Poprad B 20 7 7
23 Haky Patrik St. Ľubovňa/Jakubany B 14 6 6
24 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 16 6 6
25 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 14 4 4
26 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 16 4 4
27 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 4 3 3
28 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 6 3 3
29 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 8 3 3
30 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 8 3 3
31 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 8 3 3
32 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 14 3 3
33 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 4 2 2
34 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 2 2
35 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 4 2 2
36 Štucka Ján st. TJ Sokol Jakubany A 4 1 1
37 Bukovič Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 2 0 0
38 Klein Róbert ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
39 Marhefka Lukáš ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
40 Petruľa Štefan STO Spišské Bystré A 4 0 0
41 Tran Thanh Long ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
42 Vlaháč Ladislav ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
43 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad B 4 0 0
44 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 4 0 0
45 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 12 0 0

Tabuľka hráčov - body: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 24 19 19
2 Markovič Ladislav STO Švábovce A 22 18 18
3 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 24 18 18
4 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 24 17 17
5 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 24 17 17
6 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 24 15 15
7 Mlej Ján STK Nová Lesná A 20 14 14
8 Lipták Stanislav STO Švábovce A 22 14 14
9 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 16 13 13
10 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 20 12 12
11 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 23 11 11
12 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 20 10 10
13 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 24 10 10
14 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 24 10 10
15 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 12 9 9
16 Erbn Tomáš STO Švábovce A 15 9 9
17 Kubis Jaroslav STO Švábovce A 19 9 9
18 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 20 9 9
19 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 24 9 9
20 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 15 8 8
21 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 24 5 5
22 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 4 4 4
23 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 11 3 3
24 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 15 3 3
25 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 2 2
26 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 8 2 2
27 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 16 2 2
28 Facek Oto TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 1 1
29 Koš František STO Švábovce A 7 1 1
30 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok B 9 1 1
31 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 12 1 1
32 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 12 1 1
33 Gallik Matúš STK Nová Lesná A 4 0 0
34 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 4 0 0
35 Forgáč Matúš ŠKST Spišský Štvrtok B 4 0 0