Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Markovič Ladislav STO Švábovce A 5 5 0 100.00
2 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 4 4 0 100.00
3 Erbn Tomáš STO Švábovce A 3 3 0 100.00
4 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 6 5 1 83.33
5 Lipták Stanislav STO Švábovce A 6 5 1 83.33
6 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 6 5 1 83.33
7 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 6 5 1 83.33
8 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 3 1 75.00
9 Kubis Jaroslav STO Švábovce A 4 3 1 75.00
10 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 3 2 1 66.67
11 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 5 3 2 60.00
12 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 6 3 3 50.00
13 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 4 2 2 50.00
14 Mlej Ján STK Nová Lesná A 5 2 3 40.00
15 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 6 2 4 33.33
16 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 6 2 4 33.33
17 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 6 2 4 33.33
18 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 6 2 4 33.33
19 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 6 2 4 33.33
20 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 3 1 2 33.33
21 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 3 1 2 33.33
22 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 3 1 2 33.33
23 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 4 1 3 25.00
24 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 5 1 4 20.00
25 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 5 0 5 0.00
26 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 3 0 3 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Koš František STO Švábovce A 2 2 0 100.00
2 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok B 2 1 1 50.00
3 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 2 0 2 0.00
4 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 2 0 2 0.00
5 Gallik Matúš STK Nová Lesná A 1 0 1 0.00
6 Forgáč Matúš ŠKST Spišský Štvrtok B 1 0 1 0.00
7 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 1 0 1 0.00
8 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 1 0 1 0.00
9 Facek Oto TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(6) do 50%(3) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 5 5 0 100.00
2 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 4 4 0 100.00
3 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 3 3 0 100.00
4 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 3 3 0 100.00
5 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 6 5 1 83.33
6 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 5 4 1 80.00
7 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 4 3 1 75.00
8 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 4 3 1 75.00
9 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 6 4 2 66.67
10 Bednár František STO Spišské Bystré A 3 2 1 66.67
11 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 3 2 1 66.67
12 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 5 3 2 60.00
13 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 5 3 2 60.00
14 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3 50.00
15 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 4 2 2 50.00
16 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 4 2 2 50.00
17 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 4 2 2 50.00
18 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 5 2 3 40.00
19 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 5 2 3 40.00
20 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 5 2 3 40.00
21 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 5 2 3 40.00
22 Szentiványi Peter ŠK Veterán Poprad B 5 2 3 40.00
23 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 6 2 4 33.33
24 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 6 2 4 33.33
25 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 3 1 2 33.33
26 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 5 0 5 0.00
27 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 5 0 5 0.00
28 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 3 0 3 0.00
Od 50%(3) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 1 1 0 100.00
2 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 1 0 100.00
3 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 1 1 0 100.00
4 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 2 1 1 50.00
5 Haky Patrik St. Ľubovňa/Jakubany B 2 0 2 0.00
6 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 1 0 1 0.00
7 Marhefka Lukáš ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
8 Vlaháč Ladislav ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
9 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
10 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 1 0 1 0.00
11 Štucka Ján st. TJ Sokol Jakubany A 1 0 1 0.00
12 Klein Róbert ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
13 Tran Thanh Long ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
14 Petruľa Štefan STO Spišské Bystré A 1 0 1 0.00
15 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(11) do 50%(5,5) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 10 10 0 100.00
2 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 9 9 0 100.00
3 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 8 7 1 87.50
4 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 11 9 2 81.82
5 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 10 8 2 80.00
6 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 9 7 2 77.78
7 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 8 6 2 75.00
8 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 8 6 2 75.00
9 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 8 6 2 75.00
10 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 7 5 2 71.43
11 Szentiványi Peter ŠK Veterán Poprad B 7 5 2 71.43
12 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 10 7 3 70.00
13 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 10 7 3 70.00
14 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 10 7 3 70.00
15 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 10 7 3 70.00
16 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 11 7 4 63.64
17 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 11 7 4 63.64
18 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 8 5 3 62.50
19 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 8 5 3 62.50
20 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 10 6 4 60.00
21 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 10 6 4 60.00
22 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 10 6 4 60.00
23 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 10 6 4 60.00
24 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 7 4 3 57.14
25 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 9 5 4 55.56
26 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 8 4 4 50.00
27 Erbn Tomáš STO Švábovce A 8 4 4 50.00
28 Bednár František STO Spišské Bystré A 6 3 3 50.00
29 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 9 4 5 44.44
30 Markovič Ladislav STO Švábovce A 9 4 5 44.44
31 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 9 4 5 44.44
32 Mlej Ján STK Nová Lesná A 9 4 5 44.44
33 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 10 4 6 40.00
34 Lipták Stanislav STO Švábovce A 10 4 6 40.00
35 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 10 4 6 40.00
36 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 10 4 6 40.00
37 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 9 3 6 33.33
38 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 6 2 4 33.33
39 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 10 3 7 30.00
40 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 10 3 7 30.00
41 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 10 3 7 30.00
42 Koš František STO Švábovce A 7 2 5 28.57
43 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 7 2 5 28.57
44 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 7 2 5 28.57
45 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 11 3 8 27.27
46 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 11 2 9 18.18
47 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 9 1 8 11.11
Od 50%(5,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč|Hráči Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 4 4 0 100.00
2 Faix Michal STO Spišské Bystré A 1 1 0 100.00
3 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 1 1 0 100.00
4 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 1 1 0 100.00
5 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 3 2 1 66.67
6 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 3 2 1 66.67
7 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 2 1 1 50.00
8 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok B 2 1 1 50.00
9 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 2 1 1 50.00
10 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 5 2 3 40.00
11 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 5 2 3 40.00
12 Kubis Jaroslav STO Švábovce A 5 2 3 40.00
13 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 5 2 3 40.00
14 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 3 1 2 33.33
15 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 4 1 3 25.00
16 Gallik Matúš STK Nová Lesná A 4 0 4 0.00
17 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 0 4 0.00
18 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
19 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
20 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 3 0 3 0.00
21 Lörinc Marcel ŠKST Spišský Štvrtok B 2 0 2 0.00
22 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 2 0 2 0.00
23 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 2 0 2 0.00
24 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 2 0 2 0.00
25 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 1 0 1 0.00
26 Strakula Stanislav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 1 0 1 0.00
27 Dzurilla Dalibor ŠKST Spišský Štvrtok B 1 0 1 0.00
28 Šifra Marián STK Nová Lesná A 1 0 1 0.00
29 Forgáč Matúš ŠKST Spišský Štvrtok B 1 0 1 0.00
30 Vlaháč Ladislav ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
31 Bukovič Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 1 0 1 0.00
32 Dávid Dominik STO Spišské Bystré A 1 0 1 0.00
33 Hertely Milan TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 1 0 1 0.00
34 Zacher František ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
35 Foriš Jaroslav STO Spišské Bystré A 1 0 1 0.00
36 Víjt Jakub Fortuna Kežmarok C 1 0 1 0.00
37 Chovanec Ján STO Švábovce A 1 0 1 0.00
38 Tran Thanh Long ŠK Veterán Poprad B 1 0 1 0.00
39 Ovšonka Dávid TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 1 0 1 0.00