Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 40 40 0 100.00
2 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 41 40 1 97.56
3 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 30 28 2 93.33
4 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 36 32 4 88.89
5 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 33 28 5 84.85
6 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 30 25 5 83.33
7 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 43 35 8 81.40
8 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 42 32 10 76.19
9 Bednár František STO Spišské Bystré A 29 22 7 75.86
10 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 33 25 8 75.76
11 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 36 27 9 75.00
12 Erbn Tomáš STO Švábovce A 36 26 10 72.22
13 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 43 30 13 69.77
14 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 40 27 13 67.50
15 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 40 27 13 67.50
16 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 40 26 14 65.00
17 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 44 28 16 63.64
18 Lipták Stanislav STO Švábovce A 42 26 16 61.90
19 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 39 24 15 61.54
20 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 40 24 16 60.00
21 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 22 13 9 59.09
22 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 40 23 17 57.50
23 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 44 25 19 56.82
24 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 39 22 17 56.41
25 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 31 17 14 54.84
26 Markovič Ladislav STO Švábovce A 36 19 17 52.78
27 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 21 11 10 52.38
28 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 35 18 17 51.43
29 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 39 20 19 51.28
30 Szentiványi Peter ŠK Veterán Poprad B 28 14 14 50.00
31 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 26 12 14 46.15
32 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 44 20 24 45.45
33 Mlej Ján STK Nová Lesná A 36 16 20 44.44
34 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 20 8 12 40.00
35 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 28 11 17 39.29
36 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 36 14 22 38.89
37 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 40 15 25 37.50
38 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 30 11 19 36.67
39 Koš František STO Švábovce A 22 8 14 36.36
40 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 34 12 22 35.29
41 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 26 9 17 34.62
42 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 39 12 27 30.77
43 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 36 11 25 30.56
44 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 23 7 16 30.43
45 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 30 9 21 30.00
46 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 44 13 31 29.55
47 Kubis Jaroslav STO Švábovce A 26 7 19 26.92
48 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 34 9 25 26.47
49 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 24 6 18 25.00
50 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 37 8 29 21.62
51 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 26 4 22 15.38
52 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 40 6 34 15.00
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 2 2 0 100.00
2 Chovanec Ján STO Švábovce A 4 3 1 75.00
3 Kunák Ľubomír St. Ľubovňa/Jakubany B 8 5 3 62.50
4 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 10 6 4 60.00
5 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 5 3 2 60.00
6 Vitko Jozef STO Spišské Bystré A 6 3 3 50.00
7 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 6 3 3 50.00
8 Strakula Stanislav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 2 2 50.00
9 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 16 7 9 43.75
10 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 5 2 3 40.00
11 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 16 6 10 37.50
12 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 12 4 8 33.33
13 Tran Thanh Long ŠK Veterán Poprad B 3 1 2 33.33
14 Bukovič Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 8 2 6 25.00
15 Faix Michal STO Spišské Bystré A 4 1 3 25.00
16 Vlaháč Ladislav ŠK Veterán Poprad B 5 1 4 20.00
17 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 16 3 13 18.75
18 Foriš Jaroslav STO Spišské Bystré A 6 1 5 16.67
19 Forgáč Matúš ŠKST Spišský Štvrtok B 9 1 8 11.11
20 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 12 1 11 8.33
21 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 15 1 14 6.67
22 Kovalčík Marcel Fortuna Kežmarok C 16 0 16 0.00
23 Pisoň Marek Fortuna Kežmarok C 16 0 16 0.00
24 Gallik Matúš STK Nová Lesná A 12 0 12 0.00
25 Jadamec František ŠK Veterán Poprad B 11 0 11 0.00
26 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 8 0 8 0.00
27 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok B 8 0 8 0.00
28 Lörinc Marcel ŠKST Spišský Štvrtok B 8 0 8 0.00
29 Šifra Marián STK Nová Lesná A 4 0 4 0.00
30 Zacher František ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
31 Ovšonka Dávid TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 0 4 0.00
32 Marhefka Lukáš ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
33 Hertely Milan TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 0 4 0.00
34 Dzurilla Dalibor ŠKST Spišský Štvrtok B 4 0 4 0.00
35 Dávid Dominik STO Spišské Bystré A 4 0 4 0.00
36 Víjt Jakub Fortuna Kežmarok C 4 0 4 0.00
37 Lovas Marek STO Švábovce A 2 0 2 0.00
38 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00
39 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Pavlík Jaroslav St. Ľubovňa/Jakubany B 16 16 0 100.00
2 Haky Ondrej st. St. Ľubovňa/Jakubany B 14 12 2 85.71
3 Maliňák Milan TJ Spišský Štiavnik A 16 13 3 81.25
4 Andráš Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 21 17 4 80.95
5 Maliňák Jozef TJ Spišský Štiavnik A 24 18 6 75.00
6 Škyrta Peter STO Spišské Bystré A 24 18 6 75.00
7 Černický Timotej TJ Spišský Štiavnik A 16 11 5 68.75
8 Horák Tomáš ŠK Veterán Poprad B 12 8 4 66.67
9 Kandrik Marcel TJ Sokol Jakubany A 20 12 8 60.00
10 Ištók Pavol TJ Požiarnik Rakúsy A 15 9 6 60.00
11 Bednár František STO Spišské Bystré A 12 7 5 58.33
12 Kuruc Miroslav TJ Požiarnik Rakúsy A 18 10 8 55.56
13 Starinský Jozef TJ Sokol Jakubany A 24 12 12 50.00
14 Kundis Jozef STO Spišské Bystré A 24 12 12 50.00
15 Venglár Juraj St. Ľubovňa/Jakubany B 22 11 11 50.00
16 Ploščica Peter TJ Požiarnik Rakúsy A 20 10 10 50.00
17 Petruľa Ján STO Spišské Bystré A 20 10 10 50.00
18 Pokrivčák Miroslav TJ Sokol Jakubany A 16 7 9 43.75
19 Andráš Stanislav TJ Požiarnik Rakúsy A 16 7 9 43.75
20 Haky Patrik St. Ľubovňa/Jakubany B 14 6 8 42.86
21 Kancír Milan ŠK Veterán Poprad B 20 8 12 40.00
22 Sykora Kristián TJ Sokol Jakubany A 20 8 12 40.00
23 Valluš Tomáš ŠK Veterán Poprad B 16 6 10 37.50
24 Szentiványi Peter ŠK Veterán Poprad B 20 7 13 35.00
25 Janík Peter TJ Spišský Štiavnik A 14 4 10 28.57
26 Štucka Ján ml. St. Ľubovňa/Jakubany B 16 4 12 25.00
27 Strakuľa František TJ Spišský Štiavnik A 14 3 11 21.43
28 Šimonovič Ján STO Spišské Bystré A 12 0 12 0.00
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Benko Pavol St. Ľubovňa/Jakubany B 4 3 1 75.00
2 Pitoňák František TJ Požiarnik Rakúsy A 6 3 3 50.00
3 Strakuľa Ján st. TJ Spišský Štiavnik A 4 2 2 50.00
4 Strakuľa Ján ml. TJ Spišský Štiavnik A 4 2 2 50.00
5 Kusko Ivan TJ Spišský Štiavnik A 4 2 2 50.00
6 Sykora Peter TJ Sokol Jakubany A 8 3 5 37.50
7 Blaha František ŠK Veterán Poprad B 8 3 5 37.50
8 Štucka Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 8 3 5 37.50
9 Štucka Ján st. TJ Sokol Jakubany A 4 1 3 25.00
10 Klein Róbert ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
11 Marhefka Lukáš ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
12 Petruľa Štefan STO Spišské Bystré A 4 0 4 0.00
13 Tran Thanh Long ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
14 Vlaháč Ladislav ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
15 Soboňa Rastislav ŠK Veterán Poprad B 4 0 4 0.00
16 Krafčík Štefan TJ Sokol Jakubany A 4 0 4 0.00
17 Bukovič Jozef St. Ľubovňa/Jakubany B 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Markovič Ladislav STO Švábovce A 22 18 4 81.82
2 Strišovský Maroš TJ STO Slovenská Ves B 16 13 3 81.25
3 Rezničák Ladislav STK Nová Lesná A 24 19 5 79.17
4 Caltík Ján ŠKST Spišský Štvrtok B 24 18 6 75.00
5 Pitoňák Ján TJ STO Slovenská Ves B 12 9 3 75.00
6 Čarnogurský Jaroslav TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 24 17 7 70.83
7 Dubiel Ján st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 24 17 7 70.83
8 Mlej Ján STK Nová Lesná A 20 14 6 70.00
9 Lipták Stanislav STO Švábovce A 22 14 8 63.64
10 Sopka Marek ŠKST Spišský Štvrtok B 24 15 9 62.50
11 Hovana Anton st. TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 20 12 8 60.00
12 Erbn Tomáš STO Švábovce A 15 9 6 60.00
13 Roth Peter TJ STO Slovenská Ves B 15 8 7 53.33
14 Kovalčík Tomáš Fortuna Kežmarok C 20 10 10 50.00
15 Belončák Ján TJ STO Slovenská Ves B 23 11 12 47.83
16 Kubis Jaroslav STO Švábovce A 19 9 10 47.37
17 Hovana Peter TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 20 9 11 45.00
18 Hiščar Stanislav Fortuna Kežmarok C 24 10 14 41.67
19 Kučečka Adrián STK Nová Lesná A 24 10 14 41.67
20 Šleboda Eduard Fortuna Kežmarok C 24 9 15 37.50
21 Hozza Peter ŠKST Spišský Štvrtok B 11 3 8 27.27
22 Dunčko Vladimír ŠKST Spišský Štvrtok B 24 5 19 20.83
23 Pašinský Ján TJ STO Slovenská Ves B 15 3 12 20.00
24 Harabin Miroslav Fortuna Kežmarok C 16 2 14 12.50
25 Gallik Branislav STK Nová Lesná A 12 1 11 8.33
26 Knižka Gabriel STK Nová Lesná A 12 1 11 8.33
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Habiňák Marek TJ STO Slovenská Ves B 4 4 0 100.00
2 Hovana Tomáš TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 2 2 50.00
3 Svitana Jozef Fortuna Kežmarok C 8 2 6 25.00
4 Facek Oto TJ Sp.St.Ves-Lesnica B 4 1 3 25.00
5 Koš František STO Švábovce A 7 1 6 14.29
6 Javorský Ladislav ŠKST Spišský Štvrtok B 9 1 8 11.11
7 Gallik Matúš STK Nová Lesná A 4 0 4 0.00
8 Kovalčík Juraj TJ STO Slovenská Ves B 4 0 4 0.00
9 Forgáč Matúš ŠKST Spišský Štvrtok B 4 0 4 0.00