Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
Fortuna Kežmarok C
1 Harabin Miroslav 16 7 9 43.75
2 Hiščar Stanislav 40 15 25 37.50
3 Šleboda Eduard 39 12 27 30.77
4 Kovalčík Tomáš 30 9 21 30.00
5 Svitana Jozef 15 1 14 6.67
6 Kovalčík Marcel 16 0 16 0.00
7 Pisoň Marek 16 0 16 0.00
8 Víjt Jakub 4 0 4 0.00
ŠK Veterán Poprad B
1 Horák Tomáš 36 32 4 88.89
2 Kancír Milan 22 13 9 59.09
3 Valluš Tomáš 39 20 19 51.28
4 Szentiványi Peter 28 14 14 50.00
5 Blaha František 20 8 12 40.00
6 Tran Thanh Long 3 1 2 33.33
7 Vlaháč Ladislav 5 1 4 20.00
8 Jadamec František 11 0 11 0.00
9 Zacher František 4 0 4 0.00
10 Marhefka Lukáš 4 0 4 0.00
ŠKST Spišský Štvrtok B
1 Caltík Ján 40 23 17 57.50
2 Sopka Marek 44 20 24 45.45
3 Dunčko Vladimír 37 8 29 21.62
4 Hozza Peter 26 4 22 15.38
5 Forgáč Matúš 9 1 8 11.11
6 Javorský Ladislav 8 0 8 0.00
7 Lörinc Marcel 8 0 8 0.00
8 Dzurilla Dalibor 4 0 4 0.00
St. Ľubovňa/Jakubany B
1 Pavlík Jaroslav 40 40 0 100.00
2 Haky Ondrej st. 30 25 5 83.33
3 Štucka Ján ml. 44 28 16 63.64
4 Kunák Ľubomír 8 5 3 62.50
5 Venglár Juraj 40 24 16 60.00
6 Benko Pavol 6 3 3 50.00
7 Bukovič Jozef 8 2 6 25.00
STK Nová Lesná A
1 Mlej Ján 36 16 20 44.44
2 Kučečka Adrián 28 11 17 39.29
3 Rezničák Ladislav 44 13 31 29.55
4 Knižka Gabriel 40 6 34 15.00
5 Gallik Branislav 12 1 11 8.33
6 Gallik Matúš 12 0 12 0.00
7 Šifra Marián 4 0 4 0.00
STO Spišské Bystré A
1 Šimonovič Ján 2 2 0 100.00
2 Škyrta Peter 43 35 8 81.40
3 Bednár František 29 22 7 75.86
4 Kundis Jozef 39 24 15 61.54
5 Petruľa Ján 39 22 17 56.41
6 Vitko Jozef 6 3 3 50.00
7 Faix Michal 4 1 3 25.00
8 Foriš Jaroslav 6 1 5 16.67
9 Dávid Dominik 4 0 4 0.00
STO Švábovce A
1 Chovanec Ján 4 3 1 75.00
2 Erbn Tomáš 36 26 10 72.22
3 Lipták Stanislav 42 26 16 61.90
4 Markovič Ladislav 36 19 17 52.78
5 Koš František 22 8 14 36.36
6 Kubis Jaroslav 26 7 19 26.92
7 Lovas Marek 2 0 2 0.00
TJ Požiarnik Rakúsy A
1 Andráš Peter 42 32 10 76.19
2 Kuruc Miroslav 43 30 13 69.77
3 Ploščica Peter 31 17 14 54.84
4 Andráš Stanislav 35 18 17 51.43
5 Pitoňák František 5 2 3 40.00
6 Ištók Pavol 16 6 10 37.50
TJ Sokol Jakubany A
1 Kandrik Marcel 36 27 9 75.00
2 Sykora Kristián 10 6 4 60.00
3 Pokrivčák Miroslav 44 25 19 56.82
4 Sykora Peter 36 14 22 38.89
5 Starinský Jozef 30 11 19 36.67
6 Krafčík Štefan 16 3 13 18.75
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
1 Dubiel Ján st. 40 27 13 67.50
2 Strakula Stanislav 4 2 2 50.00
3 Čarnogurský Jaroslav 34 12 22 35.29
4 Hovana Tomáš 26 9 17 34.62
5 Hovana Peter 36 11 25 30.56
6 Hovana Anton st. 24 6 18 25.00
7 Ovšonka Dávid 4 0 4 0.00
8 Hertely Milan 4 0 4 0.00
TJ Spišský Štiavnik A
1 Černický Timotej 41 40 1 97.56
2 Maliňák Milan 30 28 2 93.33
3 Maliňák Jozef 33 28 5 84.85
4 Janík Peter 33 25 8 75.76
5 Strakuľa František 21 11 10 52.38
6 Kusko Ivan 12 4 8 33.33
7 Strakuľa Ján st. 1 0 1 0.00
8 Strakuľa Ján ml. 1 0 1 0.00
TJ STO Slovenská Ves B
1 Roth Peter 40 27 13 67.50
2 Strišovský Maroš 40 26 14 65.00
3 Habiňák Marek 5 3 2 60.00
4 Belončák Ján 26 12 14 46.15
5 Pitoňák Ján 23 7 16 30.43
6 Pašinský Ján 34 9 25 26.47
7 Kovalčík Juraj 8 0 8 0.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
ŠK Veterán Poprad B
1 Horák Tomáš 12 8 4 66.67
2 Kancír Milan 20 8 12 40.00
3 Valluš Tomáš 16 6 10 37.50
4 Blaha František 8 3 5 37.50
5 Szentiványi Peter 20 7 13 35.00
6 Klein Róbert 4 0 4 0.00
7 Marhefka Lukáš 4 0 4 0.00
8 Tran Thanh Long 4 0 4 0.00
9 Vlaháč Ladislav 4 0 4 0.00
10 Soboňa Rastislav 4 0 4 0.00
St. Ľubovňa/Jakubany B
1 Pavlík Jaroslav 16 16 0 100.00
2 Haky Ondrej st. 14 12 2 85.71
3 Benko Pavol 4 3 1 75.00
4 Venglár Juraj 22 11 11 50.00
5 Haky Patrik 14 6 8 42.86
6 Štucka Jozef 8 3 5 37.50
7 Štucka Ján ml. 16 4 12 25.00
8 Bukovič Jozef 2 0 2 0.00
STO Spišské Bystré A
1 Škyrta Peter 24 18 6 75.00
2 Bednár František 12 7 5 58.33
3 Kundis Jozef 24 12 12 50.00
4 Petruľa Ján 20 10 10 50.00
5 Šimonovič Ján 12 0 12 0.00
6 Petruľa Štefan 4 0 4 0.00
TJ Požiarnik Rakúsy A
1 Andráš Peter 21 17 4 80.95
2 Ištók Pavol 15 9 6 60.00
3 Kuruc Miroslav 18 10 8 55.56
4 Ploščica Peter 20 10 10 50.00
5 Pitoňák František 6 3 3 50.00
6 Andráš Stanislav 16 7 9 43.75
TJ Sokol Jakubany A
1 Kandrik Marcel 20 12 8 60.00
2 Starinský Jozef 24 12 12 50.00
3 Pokrivčák Miroslav 16 7 9 43.75
4 Sykora Kristián 20 8 12 40.00
5 Sykora Peter 8 3 5 37.50
6 Štucka Ján st. 4 1 3 25.00
7 Krafčík Štefan 4 0 4 0.00
TJ Spišský Štiavnik A
1 Maliňák Milan 16 13 3 81.25
2 Maliňák Jozef 24 18 6 75.00
3 Černický Timotej 16 11 5 68.75
4 Strakuľa Ján st. 4 2 2 50.00
5 Strakuľa Ján ml. 4 2 2 50.00
6 Kusko Ivan 4 2 2 50.00
7 Janík Peter 14 4 10 28.57
8 Strakuľa František 14 3 11 21.43

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
Fortuna Kežmarok C
1 Kovalčík Tomáš 20 10 10 50.00
2 Hiščar Stanislav 24 10 14 41.67
3 Šleboda Eduard 24 9 15 37.50
4 Svitana Jozef 8 2 6 25.00
5 Harabin Miroslav 16 2 14 12.50
ŠKST Spišský Štvrtok B
1 Caltík Ján 24 18 6 75.00
2 Sopka Marek 24 15 9 62.50
3 Hozza Peter 11 3 8 27.27
4 Dunčko Vladimír 24 5 19 20.83
5 Javorský Ladislav 9 1 8 11.11
6 Forgáč Matúš 4 0 4 0.00
STK Nová Lesná A
1 Rezničák Ladislav 24 19 5 79.17
2 Mlej Ján 20 14 6 70.00
3 Kučečka Adrián 24 10 14 41.67
4 Gallik Branislav 12 1 11 8.33
5 Knižka Gabriel 12 1 11 8.33
6 Gallik Matúš 4 0 4 0.00
STO Švábovce A
1 Markovič Ladislav 22 18 4 81.82
2 Lipták Stanislav 22 14 8 63.64
3 Erbn Tomáš 15 9 6 60.00
4 Kubis Jaroslav 19 9 10 47.37
5 Koš František 7 1 6 14.29
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
1 Čarnogurský Jaroslav 24 17 7 70.83
2 Dubiel Ján st. 24 17 7 70.83
3 Hovana Anton st. 20 12 8 60.00
4 Hovana Tomáš 4 2 2 50.00
5 Hovana Peter 20 9 11 45.00
6 Facek Oto 4 1 3 25.00
TJ STO Slovenská Ves B
1 Habiňák Marek 4 4 0 100.00
2 Strišovský Maroš 16 13 3 81.25
3 Pitoňák Ján 12 9 3 75.00
4 Roth Peter 15 8 7 53.33
5 Belončák Ján 23 11 12 47.83
6 Pašinský Ján 15 3 12 20.00
7 Kovalčík Juraj 4 0 4 0.00