Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
5 . kolo
1017 22.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STK Nová Lesná A
7 : 11 Web zápis
V.Dunčko
 
1018 23.02.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Fortuna Kežmarok C
14 : 4 Web zápis
J.Stanko
 
1019 23.02.2020
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 5 Web zápis
S.Lipták
 
4 . kolo
1014 16.02.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
STO Švábovce A
6 : 12 Web zápis
G.Knižka
 
1015 16.02.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
 
1016 16.02.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
 
3 . kolo
1011 09.02.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STK Nová Lesná A
9 : 9 Web zápis
M.Harabin
 
1012 08.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
 
1013 09.02.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
J.Stanko
 
2 . kolo
1008 02.02.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
7 : 11 Web zápis
G.Knižka
 
1009 30.01.2020
Št 18:00
STO Švábovce A
ŠKST Spišský Štvrtok B
11 : 7 Web zápis
S.Lipták
 
1010 30.01.2020
Št 18:00
TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
 
1 . kolo
1005 26.01.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Nová Lesná A
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
 
1006 26.01.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
 
1007 25.01.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
5 . kolo
987 23.02.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Spišský Štiavnik A
10 : 8 Web zápis
J.Štucka
 
988 23.02.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Web zápis
F.Bednár
 
989 14.02.2020
Pi 16:30
ŠK Veterán Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
 
4 . kolo
984 15.02.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠK Veterán Poprad B
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
 
985 16.02.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
14 : 4 Web zápis
P.Andráš
 
986 14.02.2020
Pi 17:00
TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
6 : 12 Web zápis
P.Sykora
 
3 . kolo
981 05.02.2020
St 18:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Web zápis
P.Sykora
 
982 07.02.2020
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
8 : 10 Web zápis
J.Štucka
 
983 09.02.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
14 : 4 Web zápis
F.Bednár
 
2 . kolo
978 01.02.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Web zápis
D.Martinko
 
979 31.01.2020
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
 
980 02.02.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
12 : 6 Web zápis
P.Andráš
 
1 . kolo
975 24.01.2020
Pi 18:30
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Web zápis
P.Andráš
 
976 26.01.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
ŠK Veterán Poprad B
12 : 6 Web zápis
P.Sykora
 
977 26.01.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
10 : 8 Web zápis
J.Štucka
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
523 21.12.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
 
524 22.12.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ STO Slovenská Ves B
6 : 12 Web zápis
G.Knižka
 
525 21.12.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠKST Spišský Štvrtok B
13 : 5 Web zápis
J.Štucka
 
526 21.12.2019
So 16:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
P.Andráš
 
527 21.12.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STO Spišské Bystré A
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
 
528 22.12.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Web zápis
P.Sykora
 
10 . kolo
517 15.12.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ Sokol Jakubany A
8 : 10 Web zápis
S.Lipták
 
518 15.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Spišský Štiavnik A
4 : 14 Web zápis
J.Stanko
 
519 15.12.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
8 : 10 Web zápis
F.Bednár
 
520 15.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
St. Ľubovňa/Jakubany B
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
 
521 14.12.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STK Nová Lesná A
9 : 9 Web zápis
V.Dunčko
 
522 15.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
ŠK Veterán Poprad B
9 : 9 Web zápis
J.Pitoňák
 
9 . kolo
511 08.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STO Švábovce A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
 
512 06.12.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad B
ŠKST Spišský Štvrtok B
14 : 4 Web zápis
T.Valluš
 
513 08.12.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
3 : 15 Web zápis
G.Knižka
 
514 07.12.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
13 : 5 Web zápis
J.Štucka
 
515 08.12.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
16 : 2 Web zápis
P.Andráš
 
516 04.12.2019
St 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Web zápis
D.Martinko
 
8 . kolo
505 01.12.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ Spišský Štiavnik A
4 : 14 Web zápis
S.Lipták
 
506 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
 
507 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
St. Ľubovňa/Jakubany B
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
 
508 01.12.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STK Nová Lesná A
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
 
509 01.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠK Veterán Poprad B
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
 
510 30.11.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
3 : 15 Web zápis
V.Dunčko
 
7 . kolo
499 23.11.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Švábovce A
5 : 13 Web zápis
V.Dunčko
 
500 24.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
 
501 23.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
 
502 24.11.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Web zápis
G.Knižka
 
503 23.11.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Web zápis
J.Štucka
 
504 24.11.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Web zápis
P.Andráš
 
6 . kolo
493 17.11.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Web zápis
S.Lipták
 
494 16.11.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
St. Ľubovňa/Jakubany B
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
 
495 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STK Nová Lesná A
12 : 6 Web zápis
P.Sykora
 
496 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠK Veterán Poprad B
10 : 8 Web zápis
J.Stanko
 
497 17.11.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
 
498 17.11.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
 
5 . kolo
487 10.11.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STO Švábovce A
3 : 15 Web zápis
M.Harabin
 
488 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Spišské Bystré A
4 : 14 Web zápis
V.Dunčko
 
489 10.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
 
490 09.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Web zápis
T.Valluš
 
491 10.11.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Spišský Štiavnik A
1 : 17 Web zápis
J.Pitoňák
 
492 08.11.2019
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Web zápis
J.Štucka
 
4 . kolo
481 27.10.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
St. Ľubovňa/Jakubany B
2 : 16 Web zápis
S.Lipták
 
482 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Nová Lesná A
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
483 23.10.2019
St 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠK Veterán Poprad B
16 : 2 Web zápis
D.Martinko
 
484 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 7 Web zápis
P.Sykora
 
485 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠKST Spišský Štvrtok B
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
 
486 27.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
 
3 . kolo
475 20.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STO Švábovce A
12 : 6 Web zápis
F.Bednár
 
476 20.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
6 : 12 Web zápis
M.Harabin
 
477 19.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sokol Jakubany A
8 : 10 Web zápis
V.Dunčko
 
478 20.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Spišský Štiavnik A
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
 
479 19.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
 
480 20.10.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
St. Ľubovňa/Jakubany B
3 : 15 Web zápis
J.Pitoňák
 
2 . kolo
469 13.10.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
STK Nová Lesná A
13 : 5 Web zápis
S.Lipták
 
470 11.10.2019
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
15 : 3 Web zápis
J.Štucka
 
471 12.10.2019
So 14:30
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ STO Slovenská Ves B
12 : 6 Web zápis
P.Andráš
 
472 12.10.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišský Štvrtok B
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
 
473 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
Fortuna Kežmarok C
15 : 3 Web zápis
P.Sykora
 
474 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Spišské Bystré A
3 : 15 Web zápis
J.Stanko
 
1 . kolo
463 06.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Švábovce A
7 : 11 Web zápis
J.Stanko
 
464 06.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Web zápis
F.Bednár
 
465 06.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Spišský Štiavnik A
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
 
466 05.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Web zápis
V.Dunčko
 
467 06.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
St. Ľubovňa/Jakubany B
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
468 05.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STK Nová Lesná A
15 : 3 Web zápis
T.Valluš