Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Podtatranská, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
463 06.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Švábovce A
7 : 11 Schválené  
464 06.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Schválené  
465 06.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Spišský Štiavnik A
2 : 16 Schválené  
466 05.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Požiarnik Rakúsy A
6 : 12 Schválené  
467 06.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
St. Ľubovňa/Jakubany B
4 : 14 Schválené  
468 05.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STK Nová Lesná A
15 : 3 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
469 13.10.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
STK Nová Lesná A
13 : 5 Schválené  
470 11.10.2019
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
15 : 3 Schválené  
471 12.10.2019
So 14:30
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ STO Slovenská Ves B
12 : 6 Schválené  
472 12.10.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠKST Spišský Štvrtok B
15 : 3 Schválené  
473 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
Fortuna Kežmarok C
15 : 3 Schválené  
474 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Spišské Bystré A
3 : 15 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
475 20.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STO Švábovce A
12 : 6 Schválené  
476 20.10.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
6 : 12 Schválené  
477 19.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sokol Jakubany A
8 : 10 Schválené  
478 20.10.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Spišský Štiavnik A
5 : 13 Schválené  
479 19.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Schválené  
480 20.10.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
St. Ľubovňa/Jakubany B
3 : 15 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
481 27.10.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
St. Ľubovňa/Jakubany B
2 : 16 Schválené  
482 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STK Nová Lesná A
14 : 4 Schválené  
483 23.10.2019
St 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠK Veterán Poprad B
16 : 2 Schválené  
484 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 7 Schválené  
485 27.10.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠKST Spišský Štvrtok B
13 : 5 Schválené  
486 27.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
487 10.11.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STO Švábovce A
3 : 15 Schválené  
488 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Spišské Bystré A
4 : 14 Schválené  
489 10.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Schválené  
490 09.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Schválené  
491 10.11.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Spišský Štiavnik A
1 : 17 Schválené  
492 08.11.2019
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
11 : 7 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
493 17.11.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Schválené  
494 16.11.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
St. Ľubovňa/Jakubany B
14 : 4 Schválené  
495 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STK Nová Lesná A
12 : 6 Schválené  
496 17.11.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠK Veterán Poprad B
10 : 8 Schválené  
497 17.11.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
16 : 2 Schválené  
498 17.11.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
8 : 10 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
499 23.11.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Švábovce A
5 : 13 Schválené  
500 24.11.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Schválené  
501 23.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
11 : 7 Schválené  
502 24.11.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
11 : 7 Schválené  
503 23.11.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
14 : 4 Schválené  
504 24.11.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
505 01.12.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ Spišský Štiavnik A
4 : 14 Schválené  
506 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
7 : 11 Schválené  
507 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
St. Ľubovňa/Jakubany B
5 : 13 Schválené  
508 01.12.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
STK Nová Lesná A
16 : 2 Schválené  
509 01.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠK Veterán Poprad B
5 : 13 Schválené  
510 30.11.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
3 : 15 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
511 08.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STO Švábovce A
8 : 10 Schválené  
512 06.12.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad B
ŠKST Spišský Štvrtok B
14 : 4 Schválené  
513 08.12.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
3 : 15 Schválené  
514 07.12.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
13 : 5 Schválené  
515 08.12.2019
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
16 : 2 Schválené  
516 04.12.2019
St 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
13 : 5 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
517 15.12.2019
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ Sokol Jakubany A
8 : 10 Schválené  
518 15.12.2019
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ Spišský Štiavnik A
4 : 14 Schválené  
519 15.12.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
8 : 10 Schválené  
520 15.12.2019
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
St. Ľubovňa/Jakubany B
2 : 16 Schválené  
521 14.12.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STK Nová Lesná A
9 : 9 Schválené  
522 15.12.2019
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
ŠK Veterán Poprad B
9 : 9 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
523 21.12.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Švábovce A
8 : 10 Schválené  
524 22.12.2019
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ STO Slovenská Ves B
6 : 12 Schválené  
525 21.12.2019
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠKST Spišský Štvrtok B
13 : 5 Schválené  
526 21.12.2019
So 16:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Schválené  
527 21.12.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STO Spišské Bystré A
14 : 4 Schválené  
528 22.12.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
12 : 6 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
975 24.01.2020
Pi 18:30
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Schválené  
976 26.01.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
ŠK Veterán Poprad B
12 : 6 Schválené  
977 26.01.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
STO Spišské Bystré A
10 : 8 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
978 01.02.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
STO Spišské Bystré A
9 : 9 Schválené  
979 31.01.2020
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad B
St. Ľubovňa/Jakubany B
8 : 10 Schválené  
980 02.02.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
TJ Sokol Jakubany A
12 : 6 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
981 05.02.2020
St 18:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Spišský Štiavnik A
7 : 11 Schválené  
982 07.02.2020
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Požiarnik Rakúsy A
8 : 10 Schválené  
983 09.02.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
ŠK Veterán Poprad B
14 : 4 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
984 15.02.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
ŠK Veterán Poprad B
15 : 3 Schválené  
985 16.02.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
STO Spišské Bystré A
14 : 4 Schválené  
986 14.02.2020
Pi 17:00
TJ Sokol Jakubany A
St. Ľubovňa/Jakubany B
6 : 12 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
987 23.02.2020
Ne 10:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Spišský Štiavnik A
10 : 8 Schválené  
988 23.02.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Schválené  
989 14.02.2020
Pi 16:30
ŠK Veterán Poprad B
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
990 07.03.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Požiarnik Rakúsy A
12 : 6 Schválené  
991 07.03.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Sokol Jakubany A
11 : 7 Schválené  
992 08.03.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
St. Ľubovňa/Jakubany B
6 : 12 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
993 15.03.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Spišský Štiavnik A
Zrušené
994 13.03.2020
Pi 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
ŠK Veterán Poprad B
Zrušené
995 15.03.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
TJ Požiarnik Rakúsy A
Zrušené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
996 21.03.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
TJ Sokol Jakubany A
Zrušené
997 22.03.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Zrušené
998 21.03.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
STO Spišské Bystré A
Zrušené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
999 28.03.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad B
TJ Spišský Štiavnik A
Zrušené
1000 29.03.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré A
TJ Požiarnik Rakúsy A
Zrušené
1001 28.03.2020
So 17:00
St. Ľubovňa/Jakubany B
TJ Sokol Jakubany A
Zrušené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
1002 04.04.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik A
St. Ľubovňa/Jakubany B
Zrušené
1003 05.04.2020
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany A
STO Spišské Bystré A
Zrušené
1004 05.04.2020
Ne 10:00
TJ Požiarnik Rakúsy A
ŠK Veterán Poprad B
Zrušené

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
1005 26.01.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STK Nová Lesná A
11 : 7 Schválené  
1006 26.01.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STO Švábovce A
8 : 10 Schválené  
1007 25.01.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
6 : 12 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
1008 02.02.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
7 : 11 Schválené  
1009 30.01.2020
št 18:00
STO Švábovce A
ŠKST Spišský Štvrtok B
11 : 7 Schválené  
1010 30.01.2020
št 18:00
TJ STO Slovenská Ves B
Fortuna Kežmarok C
16 : 2 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
1011 09.02.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
STK Nová Lesná A
9 : 9 Schválené  
1012 08.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
TJ STO Slovenská Ves B
8 : 10 Schválené  
1013 09.02.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STO Švábovce A
8 : 10 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
1014 16.02.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
STO Švábovce A
6 : 12 Schválené  
1015 16.02.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
7 : 11 Schválené  
1016 16.02.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
8 : 10 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
1017 22.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STK Nová Lesná A
7 : 11 Schválené  
1018 23.02.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Fortuna Kežmarok C
14 : 4 Schválené  
1019 23.02.2020
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ STO Slovenská Ves B
11 : 5 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
1020 08.03.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
TJ STO Slovenská Ves B
9 : 9 Schválené  
1021 08.03.2020
Ne 10:00
STO Švábovce A
Fortuna Kežmarok C
14 : 4 Schválené  
1022 08.03.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠKST Spišský Štvrtok B
10 : 8 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
1023 15.03.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
STK Nová Lesná A
Zrušené
1024 14.03.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
STO Švábovce A
Zrušené
1025 15.03.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ STO Slovenská Ves B
Zrušené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
1026 22.03.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
Fortuna Kežmarok C
Zrušené
1027 22.03.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
ŠKST Spišský Štvrtok B
Zrušené
1028 22.03.2020
Ne 10:00
STO Švábovce A
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Zrušené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
1029 29.03.2020
Ne 10:00
STO Švábovce A
STK Nová Lesná A
Zrušené
1030 29.03.2020
Ne 10:00
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
TJ STO Slovenská Ves B
Zrušené
1031 28.03.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok B
Fortuna Kežmarok C
Zrušené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
1032 05.04.2020
Ne 10:00
STK Nová Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok B
Zrušené
1033 05.04.2020
Ne 10:00
Fortuna Kežmarok C
TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
Zrušené
1034 05.04.2020
Ne 10:00
TJ STO Slovenská Ves B
STO Švábovce A
Zrušené