Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice 2019/2020

Monitor zadaných výsledkov

Id Dátum Zápas Výsledok Status Súťaž
165 17.11.2019 19:38 ŠK STO Kráľovce A
STO Košické Olšany A
6 : 12 Web zápis
P.Papáč
3LJ
297 17.11.2019 19:30 ŠK Orion Belá n/Cir. B
MŠK VSTK Vranov n/T C
5 : 13 Web zápis
J.Brečka
4LV
100 17.11.2019 18:16 OSTK Hencovce A
OŠK Kamienka A
2 : 16 Web zápis
M.Tomáš
3LSV
296 17.11.2019 18:13 OŠK Vyšný Žipov A
ŠKST Zemplín. Hámre A
14 : 4 Web zápis
O.Vagaský
4LV
300 17.11.2019 18:05 STO TTC Kochanovce A
STO Snina B
9 : 9 Web zápis
J.Baránek
4LV
33 17.11.2019 17:50 STK Zbereko Košice A
AŠK Maria Huta A
5 : 13 Web zápis
M.Vaňo
2L
493 17.11.2019 17:03 STO Švábovce A
TJ Požiarnik Rakúsy A
5 : 13 Web zápis
S.Lipták
4LP
101 17.11.2019 17:02 STK Lemešany A
JMC Lužany pri Topli A
6 : 12 Web zápis
C.Sabol
3LSV
361 17.11.2019 16:48 STK Lipany A
STMK Stropkov A
14 : 4 Web zápis
J.Triščík
4LSD
99 17.11.2019 16:43 ŠK Orion Belá n/Cir. A
MŠK VSTK Vranov n/T B
6 : 12 Web zápis
J.Dráb
3LSV
168 17.11.2019 16:42 STO Valaliky B
ŠKST Sokol Vojčice B
7 : 11 Web zápis
M.Sepeši
3LJ
97 17.11.2019 16:34 ŠKST Kamenica n/Cir. A
ŠKST Humenné B
12 : 6 Web zápis
J.Sojčák
3LSV
295 17.11.2019 16:27 ŠKST Kamenica n/Cir. B
ŠKST Humenné C
8 : 10 Web zápis
J.Sojčák
4LV
164 17.11.2019 15:45 STK Slávia Sobrance A
SO TJ Čičarovce A
10 : 8 Web zápis
V.Timočko
3LJ
561 17.11.2019 15:43 BBF Spišská Nová Ves A
TJ Baník Mlynky A
11 : 7 Web zápis
J.Sagula
4LSG
230 17.11.2019 15:12 MŠK Slavoj Sp. Belá A
STK Severka Kežmarok A
13 : 5 Web zápis
M.Matava
3LZ
563 17.11.2019 15:09 OTJ STO Jamník A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Web zápis
J.Balla
4LSG
365 17.11.2019 15:09 ŠKP Prešov A
JMC Lužany pri Topli B
10 : 8 Web zápis
V.Pištej
4LSD
233 17.11.2019 14:40 ŠKST Spišské Vlachy A
TJ STO Slovenská Ves A
8 : 10 Web zápis
R.Jánoš
3LZ
497 17.11.2019 14:29 STO Spišské Bystré A
TJ STO Slovenská Ves B
16 : 2 Web zápis
F.Bednár
4LP
496 17.11.2019 14:25 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B
ŠK Veterán Poprad B
10 : 8 Web zápis
J.Stanko
4LP
232 17.11.2019 14:17 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A
TJ Javorinka Levoča A
8 : 10 Web zápis
J.Stanko
3LZ
231 17.11.2019 14:16 STO Poprad Veľká A
STK Gemerská Poloma A
5 : 13 Web zápis
M.Pisarčík
3LZ
428 17.11.2019 14:08 ŠKST Pribeník A
OKST Regmont Hraň A
7 : 11 Web zápis
Z.Filep
4LZK
363 17.11.2019 14:08 OŠK Šariš. Michaľany B
OŠK ST Bzenov-Janov A
15 : 3 Web zápis
V.Žofčák
4LSD
36 17.11.2019 14:06 STO Valaliky A
ŠKP PŠ Košice A
9 : 9 Web zápis
M.Sepeši
2L
427 17.11.2019 14:00 TTC Vojany Tigers B
KST plus 40 Trebišov A
17 : 1 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
560 17.11.2019 13:58 STŠK Obec Hrabušice A
ŠKST Margecany B
7 : 11 Web zápis
P.Popadič
4LSG
163 17.11.2019 13:58 TTC Vojany Tigers A
ŠKST Michalovce C
14 : 4 Web zápis
Z.Krajnyik
3LJ
234 17.11.2019 13:38 STO Letanovce A
ŠKST Spišský Štvrtok A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
3LZ
495 17.11.2019 13:10 TJ Sokol Jakubany A
STK Nová Lesná A
12 : 6 Web zápis
P.Sykora
4LP
498 17.11.2019 13:04 Fortuna Kežmarok C
ŠKST Spišský Štvrtok B
8 : 10 Web zápis
M.Harabin
4LP
166 17.11.2019 12:46 OKST Somotor A
SO TJ Malý Kamenec A
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
3LJ
98 17.11.2019 12:38 STO Sedlice A
STO Košarovce A
11 : 7 Web zápis
R.Kotulič
3LSV
432 17.11.2019 12:34 TJ Čečehov B
OKST Duby Parchovany A
12 : 6 Web zápis
R.Terezka
4LZK
167 17.11.2019 12:23 MKST Veľké Kapušany B
SŠK Poproč A
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
3LJ
31 17.11.2019 12:22 TJ Čečehov A
ŠKST Humenné A
0 : 18 Web zápis
R.Terezka
2L
102 17.11.2019 11:13 ŠAZZOH Hendrichovce A
STO Snina A
9 : 9 Web zápis
L.Žemba
3LSV
364 17.11.2019 09:35 STJ Družba Bardejov B
TJ Magura Zborov A
9 : 9 Web zápis
J.Jakub
4LSD
559 17.11.2019 08:31 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
12 : 6 Web zápis
A.Kardos
4LSG
430 17.11.2019 08:11 OKST Somotor B
ŠKST Michalovce D
7 : 11 Web zápis
S.Sopko
4LZK
229 17.11.2019 00:05 ŠK Veterán Poprad A
Fortuna Kežmarok B
3 : 15 Web zápis
T.Valluš
3LZ
494 16.11.2019 22:56 TJ Spišský Štiavnik A
St. Ľubovňa/Jakubany B
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
4LP
362 16.11.2019 21:51 STO Sedlice B
STK Lemešany B
11 : 7 Web zápis
J.Veľas
4LSD
366 16.11.2019 21:46 Športklub MSS Prešov A
ŠaZZ Trnkov A
5 : 13 Web zápis
M.Gábor
4LSD
564 16.11.2019 20:49 STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
298 16.11.2019 20:22 TJ Šimonka Čierne nT A
OŠK Kamienka B
5 : 13 Web zápis
B.Kachman
4LV
562 16.11.2019 19:47 AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
429 16.11.2019 19:16 MKST Veľké Kapušany C
OKST Dúbravka A
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
4LZK
299 16.11.2019 17:50 STO Košarovce B
STO Dlhé n/Cirochou A
3 : 15 Web zápis
P.Kaňuk
4LV
32 16.11.2019 16:30 ŠKST Sokol Vojčice A
MKST Veľké Kapušany A
7 : 11 Web zápis
Š.Popély
2L
35 15.11.2019 21:53 ŠKST Margecany A
OŠK Šariš. Michaľany A
9 : 9 Web zápis
S.Trojan
2L
373 15.11.2019 10:18 STK Lipany A
STO Sedlice B
13 : 5 Web zápis
J.Triščík
4LSD
34 14.11.2019 21:48 ŠŠK Centrál Svidník A
Geológ Rožňava B
16 : 2 Web zápis
M.Kurečko
2L
558 12.11.2019 16:22 ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
6 : 12 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
557 12.11.2019 16:20 TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
556 12.11.2019 16:18 Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
4LSG
555 12.11.2019 15:59 S.T.K. Plešivec A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
554 12.11.2019 15:58 MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
10 : 8 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
553 12.11.2019 15:55 STO Letanovce B
ŠK Jablonov n/Turňou A
2 : 16 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
552 12.11.2019 15:53 OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
11 : 7 Web zápis
J.Balla
4LSG
551 12.11.2019 14:15 AŠK Maria Huta B
MŠK STO Krompachy A
12 : 6 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
550 12.11.2019 14:08 BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Web zápis
J.Sagula
4LSG
549 12.11.2019 14:05 STŠK Obec Hrabušice A
Geológ Rožňava C
7 : 11 Web zápis
P.Popadič
4LSG
548 12.11.2019 14:03 ŠK Harichovce A
TJ Baník Mlynky A
14 : 4 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
547 12.11.2019 14:02 ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
4LSG
546 12.11.2019 14:00 TJ Baník Mlynky A
ŠKST Margecany B
7 : 11 Web zápis
J.Černický
4LSG
545 12.11.2019 13:59 Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
7 : 11 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
544 12.11.2019 13:56 S.T.K. Plešivec A
STŠK Obec Hrabušice A
18 : 0 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
543 12.11.2019 13:55 MŠK STO Krompachy A
BBF Spišská Nová Ves A
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
542 12.11.2019 13:53 STO Letanovce B
AŠK Maria Huta B
2 : 16 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
541 12.11.2019 13:51 OTJ STO Jamník A
ŠK Jablonov n/Turňou A
2 : 16 Web zápis
J.Balla
4LSG
426 12.11.2019 13:46 OKST Regmont Hraň A
KST plus 40 Trebišov A
9 : 9 Web zápis
D.Juroš
4LZK
425 12.11.2019 13:45 OKST Dúbravka A
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
M.Leško
4LZK
424 12.11.2019 13:43 ŠKST Michalovce D
MKST Veľké Kapušany C
10 : 8 Web zápis
J.Blaško
4LZK
423 12.11.2019 13:26 SŠK Poproč B
OKST Somotor B
11 : 7 Web zápis
M.Gumáň
4LZK
421 12.11.2019 13:25 TJ Čečehov B
TTC Vojany Tigers B
6 : 12 Web zápis
R.Terezka
4LZK
540 12.11.2019 11:04 AŠK Maria Huta B
OTJ STO Jamník A
17 : 1 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
539 12.11.2019 11:03 BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Sagula
4LSG
538 12.11.2019 11:02 STŠK Obec Hrabušice A
MŠK STO Krompachy A
8 : 10 Web zápis
J.Pitoňák
4LSG
537 12.11.2019 10:50 ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Web zápis
J.Lizanec
4LSG
536 12.11.2019 10:49 ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
10 : 8 Web zápis
Ľ.Tomaga
4LSG
535 12.11.2019 10:47 ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
13 : 5 Web zápis
A.Kardos
4LSG
534 12.11.2019 10:45 Geológ Rožňava C
TJ Baník Mlynky A
13 : 5 Web zápis
A.Ružik
4LSG
533 12.11.2019 10:44 S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
18 : 0 Web zápis
F.Nemčok
4LSG
532 12.11.2019 10:43 MŠK STO Krompachy A
ŠK Harichovce A
4 : 14 Web zápis
E.Ivančák
4LSG
531 12.11.2019 10:42 STO Letanovce B
STŠK Obec Hrabušice A
9 : 9 Web zápis
R.Lesňák
4LSG
530 12.11.2019 10:40 OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
J.Balla
4LSG
529 12.11.2019 10:39 AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
11 : 7 Web zápis
Ľ.Marcinko
4LSG
419 12.11.2019 10:35 OKST Somotor B
OKST Duby Parchovany A
10 : 8 Web zápis
S.Sopko
4LZK
418 12.11.2019 10:34 MKST Veľké Kapušany C
SŠK Poproč B
13 : 5 Web zápis
Š.Popély
4LZK
417 12.11.2019 10:32 ŠKST Pribeník A
ŠKST Michalovce D
3 : 15 Web zápis
Z.Filep
4LZK
416 12.11.2019 10:30 KST plus 40 Trebišov A
OKST Dúbravka A
7 : 11 Web zápis
A.Dula
4LZK
415 12.11.2019 10:28 TTC Vojany Tigers B
OKST Regmont Hraň A
11 : 7 Web zápis
Z.Krajnyik
4LZK
414 12.11.2019 10:26 OKST Dúbravka A
OKST Regmont Hraň A
13 : 5 Web zápis
M.Leško
4LZK
413 12.11.2019 10:23 ŠKST Michalovce D
KST plus 40 Trebišov A
5 : 13 Web zápis
J.Blaško
4LZK
412 12.11.2019 10:22 SŠK Poproč B
ŠKST Pribeník A
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
4LZK
411 12.11.2019 10:19 OKST Duby Parchovany A
MKST Veľké Kapušany C
6 : 12 Web zápis
M.Olejar
4LZK
410 12.11.2019 10:18 TJ Čečehov B
OKST Somotor B
6 : 12 Web zápis
R.Terezka
4LZK
407 12.11.2019 10:17 MKST Veľké Kapušany C
TJ Čečehov B
10 : 8 Web zápis
Š.Popély
4LZK