Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

popisok

Zahornacký Jozef

Mužstvo: ŠKST Margecany
Narodený:
koeficient:
   
Pozn.:
  • Prehľad zápasov:

Základná časť

Domáci Mužstvo Hostia Mužstvo Výsledok Body
2 . kolo 4 /0 4
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Minčev Ilko Geológ Rožňava C 3 : 0
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 3 : 1
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Ružik Andrej Geológ Rožňava C 3 : 2
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Gallo Peter Geológ Rožňava C 3 : 2
3 . kolo 4 /0 4
Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 1 : 3
Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 1 : 3
Koutek František TJ Baník Mlynky A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 1 : 3
Šipula Peter TJ Baník Mlynky A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
4 . kolo 3 /1 3
Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 3 : 2
Verkin Dušan ŠK Jablonov n/Turňou A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 1 : 3
5 . kolo 4 /0 4
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 3 : 1
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 3 : 0
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Mlynarčík František ŠK Harichovce A 3 : 0
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 3 : 0
6 . kolo 3 /1 3
Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 3 : 2
Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 1 : 3
7 . kolo 4 /0 4
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 3 : 2
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 3 : 0
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 3 : 2
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 3 : 0
8 . kolo 4 /0 4
Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 2 : 3
Harman Lukáš AŠK Maria Huta B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 1 : 3
Marcinko Ľuboš AŠK Maria Huta B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
9 . kolo 2 /1 2
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 2 : 3
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Balla Jozef OTJ STO Jamník A 3 : 2
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 3 : 1
10 . kolo 4 /0 4
Gabriš Pavol STO Letanovce B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Mušuta Augustín STO Letanovce B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Biskup Peter st. STO Letanovce B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 0 : 3
Solár Lukáš STO Letanovce B Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 2 : 3
11 . kolo 4 /0 4
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 3 : 0
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy A 3 : 1
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 3 : 2
Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 3 : 1
Základná časť - sumarizácia
Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
39 36 3 92.31