Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 23 23 23
2 Törköly Pavel S.T.K. Plešivec A 23 20 20
3 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 24 20 20
4 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 20 19 19
5 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 20 19 19
6 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 24 19 19
7 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 20 18 18
8 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 23 17 17
9 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 24 16 16
10 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 24 16 16
11 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 23 15 15
12 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 24 15 15
13 Koutek František TJ Baník Mlynky A 24 15 15
14 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 24 14 14
15 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 24 14 14
16 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 16 13 13
17 Bukovič Peter S.T.K. Plešivec A 19 13 13
18 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 24 13 13
19 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 24 12 12
20 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 20 11 11
21 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 24 11 11
22 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 24 11 11
23 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 20 10 10
24 Popadič Ján STŠK Obec Hrabušice A 22 10 10
25 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 24 10 10
26 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 12 9 9
27 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 14 9 9
28 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 16 9 9
29 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 20 9 9
30 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 20 9 9
31 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 24 9 9
32 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 16 8 8
33 Urban Denis STO Letanovce B 22 8 8
34 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 8 7 7
35 Mušuta Augustín STO Letanovce B 12 7 7
36 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 16 7 7
37 Gabriš Peter STO Letanovce B 20 7 7
38 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 20 7 7
39 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 22 7 7
40 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 22 7 7
41 Gallo Zoltán Geológ Rožňava C 8 6 6
42 Gallo Peter Geológ Rožňava C 12 6 6
43 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 19 6 6
44 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 20 6 6
45 Koleják Martin ŠKST Margecany B 24 6 6
46 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 5 5 5
47 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 7 5 5
48 Solár Lukáš STO Letanovce B 12 5 5
49 Guľa Peter AŠK Maria Huta B 3 3 3
50 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 4 3 3
51 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 8 3 3
52 Fabián Peter Geológ Rožňava C 8 3 3
53 Biskup Peter st. STO Letanovce B 16 3 3
54 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce A 4 2 2
55 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 4 2 2
56 Verkin Dušan ŠK Jablonov n/Turňou A 12 2 2
57 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 18 2 2
58 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 20 2 2
59 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy A 24 2 2
60 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta B 2 1 1
61 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 4 1 1
62 Šidelka Martin TJ Baník Mlynky A 4 1 1
63 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 4 1 1
64 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 4 1 1
65 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 5 1 1
66 Gabriš Pavol STO Letanovce B 8 1 1
67 Gabriš Martin STO Letanovce B 1 0 0
68 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 2 0 0
69 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 2 0 0
70 Čisár František TJ Baník Mlynky A 4 0 0
71 Lizanec Jozef ŠK Harichovce A 4 0 0
72 Ferko René Geológ Rožňava C 4 0 0
73 Škorňa Dušan Geológ Rožňava C 4 0 0
74 Bendzák Ján ŠKST Margecany B 4 0 0
75 Melničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice A 4 0 0
76 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 10 0 0
77 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 21 0 0