Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Úspešnosť v štvorhrách: Základná časť

Od 100%(9) do 50%(4,5) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 9 9 0 100.00
2 Törköly Pavel S.T.K. Plešivec A 8 8 0 100.00
3 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 8 8 0 100.00
4 Bukovič Peter S.T.K. Plešivec A 6 6 0 100.00
5 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 9 8 1 88.89
6 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 9 8 1 88.89
7 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 9 8 1 88.89
8 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 8 7 1 87.50
9 Gallo Peter Geológ Rožňava C 5 4 1 80.00
10 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 8 6 2 75.00
11 Koleják Martin ŠKST Margecany B 9 6 3 66.67
12 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 9 6 3 66.67
13 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 9 6 3 66.67
14 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 9 6 3 66.67
15 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 8 5 3 62.50
16 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 7 4 3 57.14
17 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 7 4 3 57.14
18 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 9 5 4 55.56
19 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 8 4 4 50.00
20 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 8 4 4 50.00
21 Biskup Peter st. STO Letanovce B 6 3 3 50.00
22 Gabriš Peter STO Letanovce B 6 3 3 50.00
23 Mušuta Augustín STO Letanovce B 6 3 3 50.00
24 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 6 3 3 50.00
25 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 9 4 5 44.44
26 Koutek František TJ Baník Mlynky A 9 4 5 44.44
27 Solár Lukáš STO Letanovce B 7 3 4 42.86
28 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 7 3 4 42.86
29 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 7 3 4 42.86
30 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 5 2 3 40.00
31 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 5 2 3 40.00
32 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy A 8 3 5 37.50
33 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 8 3 5 37.50
34 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 8 3 5 37.50
35 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 9 3 6 33.33
36 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 9 3 6 33.33
37 Popadič Ján STŠK Obec Hrabušice A 9 3 6 33.33
38 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 9 3 6 33.33
39 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 6 2 4 33.33
40 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 6 2 4 33.33
41 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 8 2 6 25.00
42 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 8 2 6 25.00
43 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 8 2 6 25.00
44 Urban Denis STO Letanovce B 6 1 5 16.67
45 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 6 1 5 16.67
46 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 7 1 6 14.29
47 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 7 1 6 14.29
48 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 7 1 6 14.29
Od 50%(4,5) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ferko René Geológ Rožňava C 2 2 0 100.00
2 Gallo Zoltán Geológ Rožňava C 2 2 0 100.00
3 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 2 2 0 100.00
4 Guľa Peter AŠK Maria Huta B 1 1 0 100.00
5 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 1 1 0 100.00
6 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 1 1 0 100.00
7 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce A 1 1 0 100.00
8 Lizanec Jozef ŠK Harichovce A 1 1 0 100.00
9 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 4 3 1 75.00
10 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 2 1 1 50.00
11 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 1 50.00
12 Balázs Alexander st. ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 1 50.00
13 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 2 1 1 50.00
14 Šidelka Martin TJ Baník Mlynky A 2 1 1 50.00
15 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 2 1 1 50.00
16 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 4 1 3 25.00
17 Verkin Dušan ŠK Jablonov n/Turňou A 4 1 3 25.00
18 Fabián Peter Geológ Rožňava C 4 1 3 25.00
19 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 4 0 4 0.00
20 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy A 3 0 3 0.00
21 Gabriš Pavol STO Letanovce B 3 0 3 0.00
22 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 2 0 2 0.00
23 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00
24 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00
25 Bendzák Ján ŠKST Margecany B 1 0 1 0.00
26 Melničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice A 1 0 1 0.00
27 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00
28 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
29 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
30 Vronč Ján OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00
31 Škorňa Dušan Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
32 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 1 0 1 0.00
33 Čisár František TJ Baník Mlynky A 1 0 1 0.00
34 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00
35 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy A 1 0 1 0.00