Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(44) do 40%(17,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 39 38 1 97.44
2 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 36 34 2 94.44
3 Zahornacký Jozef ŠKST Margecany B 39 36 3 92.31
4 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 40 34 6 85.00
5 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 43 36 7 83.72
6 Törköly Pavel S.T.K. Plešivec A 35 29 6 82.86
7 Bukovič Peter S.T.K. Plešivec A 35 28 7 80.00
8 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 44 35 9 79.55
9 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 44 33 11 75.00
10 Koutek František TJ Baník Mlynky A 44 31 13 70.45
11 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 40 28 12 70.00
12 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 36 25 11 69.44
13 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 28 19 9 67.86
14 Gallo Ján ml. Geológ Rožňava C 28 19 9 67.86
15 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 43 29 14 67.44
16 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 44 29 15 65.91
17 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 32 21 11 65.63
18 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 39 25 14 64.10
19 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 34 21 13 61.76
20 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 40 24 16 60.00
21 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 28 16 12 57.14
22 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 44 25 19 56.82
23 Gallo Peter Geológ Rožňava C 23 13 10 56.52
24 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 40 22 18 55.00
25 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 20 11 9 55.00
26 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 39 21 18 53.85
27 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 40 21 19 52.50
28 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 40 21 19 52.50
29 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 40 20 20 50.00
30 Solár Lukáš STO Letanovce B 28 14 14 50.00
31 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 44 20 24 45.45
32 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 42 17 25 40.48
33 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 34 13 21 38.24
34 Popadič Ján STŠK Obec Hrabušice A 42 16 26 38.10
35 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 32 12 20 37.50
36 Mušuta Augustín STO Letanovce B 32 12 20 37.50
37 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 40 14 26 35.00
38 Koleják Martin ŠKST Margecany B 40 14 26 35.00
39 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 32 11 21 34.38
40 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 36 12 24 33.33
41 Urban Denis STO Letanovce B 37 12 25 32.43
42 Gabriš Peter STO Letanovce B 33 10 23 30.30
43 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 37 11 26 29.73
44 Barbušová Oľga MŠK STO Krompachy A 27 8 19 29.63
45 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 26 7 19 26.92
46 Biskup Peter st. STO Letanovce B 21 3 18 14.29
47 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 36 4 32 11.11
48 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy A 39 4 35 10.26
49 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 37 3 34 8.11
50 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 26 2 24 7.69
Od 40%(17,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Bašti Igor AŠK Maria Huta B 5 5 0 100.00
2 Guľa Peter AŠK Maria Huta B 3 3 0 100.00
3 Gallo Zoltán Geológ Rožňava C 8 6 2 75.00
4 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 4 3 1 75.00
5 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 7 5 2 71.43
6 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 14 9 5 64.29
7 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 11 7 4 63.64
8 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 8 5 3 62.50
9 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 6 3 3 50.00
10 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce A 4 2 2 50.00
11 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta B 2 1 1 50.00
12 Marcinko Ľuboš AŠK Maria Huta B 2 1 1 50.00
13 Tokarčík Jozef st. AŠK Maria Huta B 2 1 1 50.00
14 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 8 3 5 37.50
15 Šidelka Martin TJ Baník Mlynky A 12 4 8 33.33
16 Verkin Dušan ŠK Jablonov n/Turňou A 16 5 11 31.25
17 Fabián Peter Geológ Rožňava C 16 5 11 31.25
18 Gallo Ján st. Geológ Rožňava C 4 1 3 25.00
19 Lapšanský Marcel AŠK Maria Huta B 4 1 3 25.00
20 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 14 3 11 21.43
21 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 15 3 12 20.00
22 Ferko René Geológ Rožňava C 16 3 13 18.75
23 Gabriš Pavol STO Letanovce B 17 3 14 17.65
24 Balázs Alexander st. ŠK Jablonov n/Turňou A 7 1 6 14.29
25 Biskup Peter ml. STO Letanovce B 7 1 6 14.29
26 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy A 12 1 11 8.33
27 Grzyb Marián st. OTJ STO Jamník A 14 0 14 0.00
28 Škorňa Dušan Geológ Rožňava C 8 0 8 0.00
29 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 6 0 6 0.00
30 Mitríková Nikola MŠK STO Krompachy A 4 0 4 0.00
31 Tomášik Ondrej Geológ Rožňava C 4 0 4 0.00
32 Zahuranec Peter OTJ STO Jamník A 4 0 4 0.00
33 Mirek Dominik MŠK STO Krompachy A 4 0 4 0.00
34 Lizanec Jozef ŠK Harichovce A 4 0 4 0.00
35 Trávniček Marcel MŠK STO Krompachy A 4 0 4 0.00
36 Bendzák Ján ŠKST Margecany B 4 0 4 0.00
37 Čisár František TJ Baník Mlynky A 4 0 4 0.00
38 Koňár Tomáš MŠK STO Krompachy A 4 0 4 0.00
39 Vronč Ján OTJ STO Jamník A 4 0 4 0.00
40 Melničuk Rudolf STŠK Obec Hrabušice A 4 0 4 0.00
41 Letanovský Ján Geológ Rožňava C 1 0 1 0.00
42 Gabriš Martin STO Letanovce B 1 0 1 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 1.-6.

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Balázs Alexander ml. ŠK Jablonov n/Turňou A 20 20 0 100.00
2 Törköly Pavel S.T.K. Plešivec A 24 20 4 83.33
3 Bakoš Peter S.T.K. Plešivec A 24 19 5 79.17
4 Tokarčík Jozef ml. AŠK Maria Huta B 19 15 4 78.95
5 Harman Lukáš AŠK Maria Huta B 15 11 4 73.33
6 Bukovič Peter S.T.K. Plešivec A 18 13 5 72.22
7 Lizanec Lukáš ŠK Harichovce A 20 12 8 60.00
8 Šebestyenová Alžbeta AŠK Maria Huta B 15 9 6 60.00
9 Lakatoš Marek Geológ Rožňava C 24 14 10 58.33
10 Stopko Miroslav AŠK Maria Huta B 19 11 8 57.89
11 Nemčok František S.T.K. Plešivec A 14 8 6 57.14
12 Herczeg Attila ŠK Jablonov n/Turňou A 20 11 9 55.00
13 Hadidom Maroš ŠK Harichovce A 17 9 8 52.94
14 Mlynarčík František ŠK Harichovce A 24 11 13 45.83
15 Gallo Peter Geológ Rožňava C 12 5 7 41.67
16 Minčev Ilko Geológ Rožňava C 23 9 14 39.13
17 Koleják Martin ŠKST Margecany B 24 9 15 37.50
18 Hanko Ivan ŠKST Margecany B 24 9 15 37.50
19 Bobák Radovan ŠKST Margecany B 24 8 16 33.33
20 Ferko René Geológ Rožňava C 18 6 12 33.33
21 Novák Gabriel ŠK Harichovce A 12 4 8 33.33
22 Herczeg András ŠK Jablonov n/Turňou A 16 5 11 31.25
23 Hrušovský Ľudovít ŠK Harichovce A 20 5 15 25.00
24 Kaľavský Šimon ŠKST Margecany B 20 4 16 20.00
25 Jakab Alexander ŠK Jablonov n/Turňou A 12 1 11 8.33
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ružik Andrej Geológ Rožňava C 4 4 0 100.00
2 Letanovský Ján Geológ Rožňava C 4 3 1 75.00
3 Drenko Szilárd S.T.K. Plešivec A 8 4 4 50.00
4 Bodnár Jozef AŠK Maria Huta B 4 2 2 50.00
5 Baláž Štefan Geológ Rožňava C 2 1 1 50.00
6 Németh Dávid Geológ Rožňava C 2 1 1 50.00
7 Bakoš Norbert S.T.K. Plešivec A 8 3 5 37.50
8 Guľa Peter AŠK Maria Huta B 4 1 3 25.00
9 Bárczi Lórant ŠK Jablonov n/Turňou A 7 1 6 14.29
10 Škorňa Dušan Geológ Rožňava C 5 0 5 0.00
11 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov n/Turňou A 5 0 5 0.00
12 Glovičko Stanislav ŠK Harichovce A 3 0 3 0.00
13 Hajdúk Alex Geológ Rožňava C 2 0 2 0.00

Úspešnosť v dvojhrách: nadstavba 7.-12.

Od 100%(24) do 40%(9,6) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Ivančák Erik MŠK STO Krompachy A 16 16 0 100.00
2 Mišelnický Radovan MŠK STO Krompachy A 20 18 2 90.00
3 Farkašovský Tomáš BBF Spišská Nová Ves A 16 13 3 81.25
4 Števčík Samuel MŠK STO Krompachy A 24 19 5 79.17
5 Sagula Jaroslav BBF Spišská Nová Ves A 24 19 5 79.17
6 Solár Lukáš STO Letanovce B 24 19 5 79.17
7 Mitrík Martin MŠK STO Krompachy A 24 18 6 75.00
8 Tkáč Samuel STŠK Obec Hrabušice A 16 12 4 75.00
9 Koutek František TJ Baník Mlynky A 24 16 8 66.67
10 Balla Jozef OTJ STO Jamník A 24 16 8 66.67
11 Grzyb Miroslav OTJ STO Jamník A 24 13 11 54.17
12 Mušuta Augustín STO Letanovce B 24 13 11 54.17
13 Holotňák Ondrej OTJ STO Jamník A 24 12 12 50.00
14 Vartovník Stanislav BBF Spišská Nová Ves A 24 12 12 50.00
15 Gabriš Pavol STO Letanovce B 24 12 12 50.00
16 Barč Miroslav OTJ STO Jamník A 20 9 11 45.00
17 Pavľák Vladimír BBF Spišská Nová Ves A 16 7 9 43.75
18 Kochan Viktor TJ Baník Mlynky A 24 8 16 33.33
19 Novýsedlák Jaroslav STŠK Obec Hrabušice A 24 7 17 29.17
20 Popadič Ján STŠK Obec Hrabušice A 20 5 15 25.00
21 Kozák Peter BBF Spišská Nová Ves A 16 4 12 25.00
22 Urban Denis STO Letanovce B 18 4 14 22.22
23 Böhm Róbert TJ Baník Mlynky A 19 3 16 15.79
24 Šipula Peter TJ Baník Mlynky A 21 3 18 14.29
25 Popadič Peter STŠK Obec Hrabušice A 22 2 20 9.09
26 Jozefčák Ján STŠK Obec Hrabušice A 14 1 13 7.14
Od 40%(9,6) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Gabriš Peter STO Letanovce B 6 3 3 50.00
2 Čisár František TJ Baník Mlynky A 8 3 5 37.50
3 Dobranský Miroslav OTJ STO Jamník A 4 1 3 25.00
4 Geročová Alexandra MŠK STO Krompachy A 8 0 8 0.00
5 Guassardo Liliana Alicja MŠK STO Krompachy A 4 0 4 0.00