Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-12.

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
BBF Spišská Nová Ves A
1 Farkašovský Tomáš 16 13 3 81.25
2 Sagula Jaroslav 24 19 5 79.17
3 Vartovník Stanislav 24 12 12 50.00
4 Pavľák Vladimír 16 7 9 43.75
5 Kozák Peter 16 4 12 25.00
MŠK STO Krompachy A
1 Ivančák Erik 16 16 0 100.00
2 Mišelnický Radovan 20 18 2 90.00
3 Števčík Samuel 24 19 5 79.17
4 Mitrík Martin 24 18 6 75.00
5 Geročová Alexandra 8 0 8 0.00
6 Guassardo Liliana Alicja 4 0 4 0.00
OTJ STO Jamník A
1 Balla Jozef 24 16 8 66.67
2 Grzyb Miroslav 24 13 11 54.17
3 Holotňák Ondrej 24 12 12 50.00
4 Barč Miroslav 20 9 11 45.00
5 Dobranský Miroslav 4 1 3 25.00
STO Letanovce B
1 Solár Lukáš 24 19 5 79.17
2 Mušuta Augustín 24 13 11 54.17
3 Gabriš Pavol 24 12 12 50.00
4 Gabriš Peter 6 3 3 50.00
5 Urban Denis 18 4 14 22.22
STŠK Obec Hrabušice A
1 Tkáč Samuel 16 12 4 75.00
2 Novýsedlák Jaroslav 24 7 17 29.17
3 Popadič Ján 20 5 15 25.00
4 Popadič Peter 22 2 20 9.09
5 Jozefčák Ján 14 1 13 7.14
TJ Baník Mlynky A
1 Koutek František 24 16 8 66.67
2 Čisár František 8 3 5 37.50
3 Kochan Viktor 24 8 16 33.33
4 Böhm Róbert 19 3 16 15.79
5 Šipula Peter 21 3 18 14.29

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta B
1 Tokarčík Jozef ml. 19 15 4 78.95
2 Harman Lukáš 15 11 4 73.33
3 Šebestyenová Alžbeta 15 9 6 60.00
4 Stopko Miroslav 19 11 8 57.89
5 Bodnár Jozef 4 2 2 50.00
6 Guľa Peter 4 1 3 25.00
Geológ Rožňava C
1 Ružik Andrej 4 4 0 100.00
2 Letanovský Ján 4 3 1 75.00
3 Lakatoš Marek 24 14 10 58.33
4 Baláž Štefan 2 1 1 50.00
5 Németh Dávid 2 1 1 50.00
6 Gallo Peter 12 5 7 41.67
7 Minčev Ilko 23 9 14 39.13
8 Ferko René 18 6 12 33.33
9 Škorňa Dušan 5 0 5 0.00
10 Hajdúk Alex 2 0 2 0.00
S.T.K. Plešivec A
1 Törköly Pavel 24 20 4 83.33
2 Bakoš Peter 24 19 5 79.17
3 Bukovič Peter 18 13 5 72.22
4 Nemčok František 14 8 6 57.14
5 Drenko Szilárd 8 4 4 50.00
6 Bakoš Norbert 8 3 5 37.50
ŠK Harichovce A
1 Lizanec Lukáš 20 12 8 60.00
2 Hadidom Maroš 17 9 8 52.94
3 Mlynarčík František 24 11 13 45.83
4 Novák Gabriel 12 4 8 33.33
5 Hrušovský Ľudovít 20 5 15 25.00
6 Glovičko Stanislav 3 0 3 0.00
ŠK Jablonov n/Turňou A
1 Balázs Alexander ml. 20 20 0 100.00
2 Herczeg Attila 20 11 9 55.00
3 Herczeg András 16 5 11 31.25
4 Bárczi Lórant 7 1 6 14.29
5 Jakab Alexander 12 1 11 8.33
6 Jánosdeák Dávid 5 0 5 0.00
ŠKST Margecany B
1 Koleják Martin 24 9 15 37.50
2 Hanko Ivan 24 9 15 37.50
3 Bobák Radovan 24 8 16 33.33
4 Kaľavský Šimon 20 4 16 20.00

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč|Hráči Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
AŠK Maria Huta B
1 Bašti Igor 5 5 0 100.00
2 Guľa Peter 3 3 0 100.00
3 Tokarčík Jozef ml. 36 34 2 94.44
4 Harman Lukáš 44 35 9 79.55
5 Stopko Miroslav 34 21 13 61.76
6 Šebestyenová Alžbeta 44 25 19 56.82
7 Tokarčík Jozef st. 2 1 1 50.00
8 Marcinko Ľuboš 2 1 1 50.00
9 Bodnár Jozef 2 1 1 50.00
10 Lapšanský Marcel 4 1 3 25.00
BBF Spišská Nová Ves A
1 Sagula Jaroslav 40 34 6 85.00
2 Farkašovský Tomáš 36 25 11 69.44
3 Pavľák Vladimír 32 12 20 37.50
4 Vartovník Stanislav 32 11 21 34.38
5 Kozák Peter 36 12 24 33.33
Geológ Rožňava C
1 Gallo Zoltán 8 6 2 75.00
2 Minčev Ilko 40 28 12 70.00
3 Gallo Ján ml. 28 19 9 67.86
4 Lakatoš Marek 8 5 3 62.50
5 Gallo Peter 23 13 10 56.52
6 Ružik Andrej 20 11 9 55.00
7 Fabián Peter 16 5 11 31.25
8 Gallo Ján st. 4 1 3 25.00
9 Ferko René 16 3 13 18.75
10 Škorňa Dušan 8 0 8 0.00
11 Tomášik Ondrej 4 0 4 0.00
12 Letanovský Ján 1 0 1 0.00
MŠK STO Krompachy A
1 Ivančák Erik 4 3 1 75.00
2 Mišelnický Radovan 7 5 2 71.43
3 Števčík Samuel 28 16 12 57.14
4 Mitrík Martin 39 21 18 53.85
5 Barbušová Oľga 27 8 19 29.63
6 Guassardo Liliana Alicja 39 4 35 10.26
7 Geročová Alexandra 12 1 11 8.33
8 Koňár Tomáš 4 0 4 0.00
9 Mitríková Nikola 4 0 4 0.00
10 Mirek Dominik 4 0 4 0.00
11 Trávniček Marcel 4 0 4 0.00
OTJ STO Jamník A
1 Grzyb Miroslav 40 20 20 50.00
2 Balla Jozef 44 20 24 45.45
3 Holotňák Ondrej 40 14 26 35.00
4 Dobranský Miroslav 26 2 24 7.69
5 Grzyb Marián st. 14 0 14 0.00
6 Vronč Ján 4 0 4 0.00
7 Zahuranec Peter 4 0 4 0.00
S.T.K. Plešivec A
1 Bakoš Peter 43 36 7 83.72
2 Törköly Pavel 35 29 6 82.86
3 Bukovič Peter 35 28 7 80.00
4 Drenko Szilárd 14 9 5 64.29
5 Nemčok František 39 25 14 64.10
6 Bakoš Norbert 6 3 3 50.00
ŠK Harichovce A
1 Lizanec Lukáš 44 33 11 75.00
2 Hadidom Maroš 44 29 15 65.91
3 Hrušovský Ľudovít 32 21 11 65.63
4 Mlynarčík František 40 21 19 52.50
5 Glovičko Stanislav 4 2 2 50.00
6 Novák Gabriel 8 3 5 37.50
7 Lizanec Jozef 4 0 4 0.00
ŠK Jablonov n/Turňou A
1 Balázs Alexander ml. 39 38 1 97.44
2 Herczeg Attila 43 29 14 67.44
3 Jakab Alexander 11 7 4 63.64
4 Herczeg András 40 24 16 60.00
5 Verkin Dušan 16 5 11 31.25
6 Bárczi Lórant 14 3 11 21.43
7 Balázs Alexander st. 7 1 6 14.29
8 Jánosdeák Dávid 6 0 6 0.00
ŠKST Margecany B
1 Zahornacký Jozef 39 36 3 92.31
2 Hanko Ivan 40 22 18 55.00
3 Bobák Radovan 34 13 21 38.24
4 Koleják Martin 40 14 26 35.00
5 Kaľavský Šimon 15 3 12 20.00
6 Bendzák Ján 4 0 4 0.00
STO Letanovce B
1 Solár Lukáš 28 14 14 50.00
2 Mušuta Augustín 32 12 20 37.50
3 Urban Denis 37 12 25 32.43
4 Gabriš Peter 33 10 23 30.30
5 Gabriš Pavol 17 3 14 17.65
6 Biskup Peter st. 21 3 18 14.29
7 Biskup Peter ml. 7 1 6 14.29
8 Gabriš Martin 1 0 1 0.00
STŠK Obec Hrabušice A
1 Tkáč Samuel 28 19 9 67.86
2 Novýsedlák Jaroslav 40 21 19 52.50
3 Popadič Ján 42 16 26 38.10
4 Jozefčák Ján 26 7 19 26.92
5 Popadič Peter 36 4 32 11.11
6 Melničuk Rudolf 4 0 4 0.00
TJ Baník Mlynky A
1 Koutek František 44 31 13 70.45
2 Kochan Viktor 42 17 25 40.48
3 Šidelka Martin 12 4 8 33.33
4 Böhm Róbert 37 11 26 29.73
5 Šipula Peter 37 3 34 8.11
6 Čisár František 4 0 4 0.00