Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Výsledky Základná časť

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Základná časť: 11. kolo
Geológ Rožňava C - ŠK Jablonov n/Turňou A 8 : 10 ( I.Minčev 3 ,  P.Gallo 2.5 ,  A.Ružik 2 ,  R.Ferko 0.5  -  A.Balázs ml. 4.5 ,  A.Herczeg 2.5 ,  A.Herczeg 2 ,  A.Balázs st. 1 ) ;  TJ Baník Mlynky A - S.T.K. Plešivec A 2 : 16 ( F.Koutek 2  -  P.Bakoš 4.5 ,  P.Bukovič 4.5 ,  S.Drenko 3.5 ,  F.Nemčok 3.5 ) ;  ŠKST Margecany B - MŠK STO Krompachy A 8 : 10 ( J.Zahornacký 4 ,  I.Hanko 3 ,  Š.Kaľavský 1  -  R.Mišelnický 2.5 ,  M.Mitrík 1.5 ,  O.Barbušová 1 ,  5xWO ) ;  ŠK Harichovce A - STO Letanovce B 16 : 2 ( F.Mlynarčík 4.5 ,  M.Hadidom 4.5 ,  Ľ.Hrušovský 4.5 ,  L.Lizanec 2.5  -  D.Urban 1 ,  P.Gabriš 1 ) ;  STŠK Obec Hrabušice A - OTJ STO Jamník A 12 : 6 ( J.Novýsedlák 4.5 ,  S.Tkáč 3.5 ,  J.Popadič 2.5 ,  P.Popadič 1.5  -  J.Balla 3 ,  M.Grzyb 2 ,  O.Holotňák 1 ) ;  BBF Spišská Nová Ves A - AŠK Maria Huta B 7 : 11 ( J.Sagula 3 ,  T.Farkašovský 2 ,  S.Vartovník 1 ,  P.Kozák 1  -  L.Harman 3.5 ,  J.Tokarčík ml. 3.5 ,  M.Stopko 2.5 ,  A.Šebestyenová 1.5 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 AŠK Maria Huta B 11 11 0 0 0 146 : 52 33 0
2 S.T.K. Plešivec A 11 10 0 1 0 155 : 43 31 0
3 ŠK Jablonov n/Turňou A 11 8 0 3 0 121 : 77 27 0
4 ŠK Harichovce A 11 8 0 3 0 124 : 74 27 0
5 ŠKST Margecany B 11 7 0 4 0 99 : 99 25 0
6 Geológ Rožňava C 11 6 0 5 0 103 : 95 23 0
7 BBF Spišská Nová Ves A 11 5 0 6 0 99 : 99 21 0
8 MŠK STO Krompachy A 11 3 0 8 0 69 : 129 17 0
9 STŠK Obec Hrabušice A 11 2 1 8 0 75 : 123 16 0
10 TJ Baník Mlynky A 11 2 1 8 0 74 : 124 16 0
11 STO Letanovce B 11 1 2 8 0 63 : 135 15 0
12 OTJ STO Jamník A 11 1 0 10 0 60 : 138 13 0

Výsledky nadstavba 1.-6.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

nadstavba 1.-6.: 5. kolo
Geológ Rožňava C - ŠKST Margecany B 11 : 7 ( M.Lakatoš 3.5 ,  R.Ferko 2.5 ,  P.Gallo 2.5 ,  I.Minčev 2.5  -  M.Koleják 3 ,  I.Hanko 3 ,  R.Bobák 1 ) ;  S.T.K. Plešivec A - AŠK Maria Huta B 9 : 9 ( P.Bakoš 3.5 ,  P.Törköly 2.5 ,  P.Bukovič 1.5 ,  S.Drenko 1 ,  N.Bakoš 0.5  -  J.Tokarčík ml. 3 ,  M.Stopko 2 ,  J.Bodnár 2 ,  L.Harman 2 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 AŠK Maria Huta B 16 14 1 1 0 208 : 80 45 0
2 S.T.K. Plešivec A 16 14 1 1 0 219 : 69 45 0
3 ŠK Harichovce A 15 10 0 5 0 156 : 114 35 0
4 Geológ Rožňava C 16 9 0 7 0 143 : 145 34 0
5 ŠKST Margecany B 16 7 1 8 0 128 : 160 31 0
6 ŠK Jablonov n/Turňou A 15 8 1 5 1 146 : 124 31 0

Výsledky nadstavba 7.-12.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

nadstavba 7.-12.: 5. kolo
TJ Baník Mlynky A - OTJ STO Jamník A 5 : 13 ( F.Koutek 2 ,  P.Šipula 1.5 ,  V.Kochan 1 ,  R.Böhm 0.5  -  J.Balla 4.5 ,  M.Barč 4 ,  M.Grzyb 2.5 ,  O.Holotňák 2 ) ;  STO Letanovce B - STŠK Obec Hrabušice A 12 : 6 ( L.Solár 4.5 ,  P.Gabriš 3 ,  A.Mušuta 2.5 ,  P.Gabriš 2  -  S.Tkáč 3.5 ,  J.Popadič 1.5 ,  J.Novýsedlák 1 ) ;  MŠK STO Krompachy A - BBF Spišská Nová Ves A 13 : 5 ( E.Ivančák 4.5 ,  S.Števčík 3.5 ,  R.Mišelnický 3.5 ,  M.Mitrík 1.5  -  J.Sagula 3 ,  S.Vartovník 1 ,  V.Pavľák 1 )

Tabuľka

Por. Mužstvo Zápasy V R P K Skóre Body P
1 BBF Spišská Nová Ves A 16 8 0 8 0 152 : 136 32 0
2 MŠK STO Krompachy A 16 7 0 9 0 133 : 155 30 0
3 STO Letanovce B 16 4 2 10 0 108 : 180 26 0
4 OTJ STO Jamník A 16 4 1 11 0 110 : 178 25 0
5 STŠK Obec Hrabušice A 16 3 2 11 0 104 : 184 24 0
6 TJ Baník Mlynky A 16 2 1 13 0 103 : 185 21 0