Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
529 05.10.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
11 : 7 Schválené  
530 02.10.2019
St 17:30
OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Schválené  
531 05.10.2019
So 17:00
STO Letanovce B
STŠK Obec Hrabušice A
9 : 9 Schválené  
532 06.10.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Harichovce A
4 : 14 Schválené  
533 05.10.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
18 : 0 Schválené  
534 05.10.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
TJ Baník Mlynky A
13 : 5 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
535 12.10.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
13 : 5 Schválené  
536 10.10.2019
Št 17:00
ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
10 : 8 Schválené  
537 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Schválené  
538 13.10.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
MŠK STO Krompachy A
8 : 10 Schválené  
539 13.10.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
13 : 5 Schválené  
540 12.10.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
OTJ STO Jamník A
17 : 1 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
541 20.10.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Jablonov n/Turňou A
2 : 16 Schválené  
542 19.10.2019
So 17:00
STO Letanovce B
AŠK Maria Huta B
2 : 16 Schválené  
543 20.10.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
BBF Spišská Nová Ves A
4 : 14 Schválené  
544 19.10.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
STŠK Obec Hrabušice A
18 : 0 Schválené  
545 19.10.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
7 : 11 Schválené  
546 20.10.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠKST Margecany B
7 : 11 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
547 26.10.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
8 : 10 Schválené  
548 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
TJ Baník Mlynky A
14 : 4 Schválené  
549 27.10.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Geológ Rožňava C
7 : 11 Schválené  
550 27.10.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
7 : 11 Schválené  
551 26.10.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
MŠK STO Krompachy A
12 : 6 Schválené  
552 27.10.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
11 : 7 Schválené  
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
553 09.11.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠK Jablonov n/Turňou A
2 : 16 Schválené  
554 10.11.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
10 : 8 Schválené  
555 09.11.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Schválené  
556 09.11.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Schválené  
557 10.11.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
8 : 10 Schválené  
558 09.11.2019
So 17:00
ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
6 : 12 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
559 16.11.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
12 : 6 Schválené  
560 17.11.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠKST Margecany B
7 : 11 Schválené  
561 17.11.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
TJ Baník Mlynky A
11 : 7 Schválené  
562 16.11.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
14 : 4 Schválené  
563 17.11.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Schválené  
564 16.11.2019
So 17:00
STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
565 24.11.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Jablonov n/Turňou A
6 : 12 Schválené  
566 23.11.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
14 : 4 Schválené  
567 23.11.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
OTJ STO Jamník A
14 : 4 Schválené  
568 24.11.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
AŠK Maria Huta B
3 : 15 Schválené  
569 21.11.2019
Št 18:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Schválené  
570 21.11.2019
Št 18:00
ŠK Harichovce A
STŠK Obec Hrabušice A
13 : 5 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
571 30.11.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STŠK Obec Hrabušice A
11 : 7 Schválené  
572 27.11.2019
St 19:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Harichovce A
6 : 12 Schválené  
573 30.11.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Margecany B
11 : 7 Schválené  
574 01.12.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Schválené  
575 30.11.2019
So 17:00
STO Letanovce B
Geológ Rožňava C
8 : 10 Schválené  
576 01.12.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
577 07.12.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
13 : 5 Schválené  
578 07.12.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
MŠK STO Krompachy A
14 : 4 Schválené  
579 08.12.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STO Letanovce B
9 : 9 Schválené  
580 07.12.2019
So 17:00
ŠKST Margecany B
OTJ STO Jamník A
11 : 7 Schválené  
581 05.12.2019
Št 18:00
ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta B
6 : 12 Schválené  
582 03.12.2019
Ut 17:30
STŠK Obec Hrabušice A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
583 14.12.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
11 : 7 Schválené  
584 14.12.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
STŠK Obec Hrabušice A
16 : 2 Schválené  
585 15.12.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Harichovce A
5 : 13 Schválené  
586 14.12.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Margecany B
4 : 14 Schválené  
587 15.12.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Baník Mlynky A
6 : 12 Schválené  
588 14.12.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
15 : 3 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
589 21.12.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
8 : 10 Schválené  
590 22.12.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
S.T.K. Plešivec A
2 : 16 Schválené  
591 19.12.2019
Št 17:00
ŠKST Margecany B
MŠK STO Krompachy A
8 : 10 Schválené  
592 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
STO Letanovce B
16 : 2 Schválené  
593 17.12.2019
Ut 18:00
STŠK Obec Hrabušice A
OTJ STO Jamník A
12 : 6 Schválené  
594 19.12.2019
Št 17:30
BBF Spišská Nová Ves A
AŠK Maria Huta B
7 : 11 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 03. týždeň roku 2020
1035 18.01.2020
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Margecany B
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
1036 26.01.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
3 : 15 Web zápis
J.Lizanec
 
1037 25.01.2020
So 17:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
10 : 8 Web zápis
A.Ružik
 
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
1038 01.02.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
ŠK Jablonov n/Turňou A
9 : 9 Web zápis
Ľ.Tomaga
 
1039 01.02.2020
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
13 : 5 Web zápis
F.Nemčok
 
1040 01.02.2020
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Harichovce A
14 : 4 Web zápis
Ľ.Marcinko
 
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
1041 09.02.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠKST Margecany B
10 : 8 Web zápis
J.Lizanec
 
1042 08.02.2020
So 17:00
Geológ Rožňava C
AŠK Maria Huta B
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
 
1043 08.02.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
S.T.K. Plešivec A
8 : 10 Web zápis
A.Kardos
 
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
1044 15.02.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
S.T.K. Plešivec A
1 : 17 Web zápis
Ľ.Tomaga
 
1045 15.02.2020
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
18 : 0 wo Web zápis
Ľ.Marcinko
 
1046 16.02.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
Geológ Rožňava C
15 : 3 Web zápis
J.Lizanec
 
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
1047 22.02.2020
So 17:00
Geológ Rožňava C
ŠKST Margecany B
11 : 7 Web zápis
A.Ružik
 
1048 23.02.2020
Ne 10:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
Dohodnutý termín
1049 22.02.2020
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
AŠK Maria Huta B
9 : 9 Web zápis
F.Nemčok
 
6 . kolo - 09. týždeň roku 2020
1050 27.02.2020
Št 18:00
ŠKST Margecany B
AŠK Maria Huta B
Dohodnutý termín
1051 07.03.2020
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Harichovce A
 
1052 07.03.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
Geológ Rožňava C
 
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
1053 14.03.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
 
1054 14.03.2020
So 17:00
Geológ Rožňava C
S.T.K. Plešivec A
 
1055 15.03.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta B
 
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
1056 21.03.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
 
1057 21.03.2020
So 17:00
AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
 
1058 21.03.2020
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
1059 28.03.2020
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
 
1060 28.03.2020
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
AŠK Maria Huta B
 
1061 28.03.2020
So 17:00
Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
 
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
1062 04.04.2020
So 17:00
ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
 
1063 05.04.2020
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
1064 04.04.2020
So 17:00
AŠK Maria Huta B
S.T.K. Plešivec A
 

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-12.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
1065 22.01.2020
St 18:30
BBF Spišská Nová Ves A
OTJ STO Jamník A
8 : 10 Web zápis
J.Sagula
 
1066 26.01.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
MŠK STO Krompachy A
1 : 17 Web zápis
P.Popadič
 
1067 26.01.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STO Letanovce B
8 : 10 Web zápis
J.Černický
 
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
1068 02.02.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
7 : 11 Web zápis
J.Balla
 
1069 02.02.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Baník Mlynky A
16 : 2 Web zápis
E.Ivančák
 
1070 29.01.2020
St 19:00
BBF Spišská Nová Ves A
STŠK Obec Hrabušice A
17 : 1 Web zápis
J.Sagula
 
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
1071 09.02.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OTJ STO Jamník A
9 : 9 Web zápis
P.Popadič
 
1072 09.02.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
BBF Spišská Nová Ves A
8 : 10 Web zápis
J.Černický
 
1073 08.02.2020
So 17:00
STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
7 : 11 Web zápis
R.Lesňák
 
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
1074 16.02.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
MŠK STO Krompachy A
11 : 7 Web zápis
J.Balla
 
1075 16.02.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
13 : 5 Web zápis
J.Sagula
 
1076 16.02.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
TJ Baník Mlynky A
12 : 6 Web zápis
P.Popadič
 
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
1077 23.02.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
OTJ STO Jamník A
5 : 13 Web zápis
J.Černický
 
1078 22.02.2020
So 17:00
STO Letanovce B
STŠK Obec Hrabušice A
12 : 6 Web zápis
R.Lesňák
 
1079 23.02.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
BBF Spišská Nová Ves A
13 : 5 Web zápis
E.Ivančák
 
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
1080 08.03.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
 
1081 08.03.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
STŠK Obec Hrabušice A
 
1082 07.03.2020
So 17:00
STO Letanovce B
TJ Baník Mlynky A
 
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
1083 14.03.2020
So 17:00
STO Letanovce B
OTJ STO Jamník A
 
1084 15.03.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
MŠK STO Krompachy A
 
1085 15.03.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
BBF Spišská Nová Ves A
 
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
1086 22.03.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STŠK Obec Hrabušice A
 
1087 22.03.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
TJ Baník Mlynky A
 
1088 22.03.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
STO Letanovce B
 
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
1089 29.03.2020
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
 
1090 28.03.2020
So 17:00
STO Letanovce B
BBF Spišská Nová Ves A
 
1091 29.03.2020
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
 
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
1092 05.04.2020
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
 
1093 05.04.2020
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
STO Letanovce B
 
1094 05.04.2020
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
MŠK STO Krompachy A