Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

VSSTZ Košice - 4.liga Spiš.-Gemer., muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
529 05.10.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
530 06.10.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
BBF Spišská Nová Ves A
 
531 05.10.2019
So 17:00
STO Letanovce B
STŠK Obec Hrabušice A
 
532 06.10.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Harichovce A
 
533 05.10.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠKST Margecany B
 
534 05.10.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
TJ Baník Mlynky A
 
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
535 12.10.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
TJ Baník Mlynky A
 
536 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
Geológ Rožňava C
 
537 13.10.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
S.T.K. Plešivec A
 
538 13.10.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
MŠK STO Krompachy A
 
539 13.10.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
STO Letanovce B
 
540 12.10.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
OTJ STO Jamník A
 
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
541 20.10.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
542 19.10.2019
So 17:00
STO Letanovce B
AŠK Maria Huta B
 
543 20.10.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
BBF Spišská Nová Ves A
 
544 19.10.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
STŠK Obec Hrabušice A
 
545 19.10.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
ŠK Harichovce A
 
546 20.10.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
ŠKST Margecany B
 
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
547 26.10.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠKST Margecany B
 
548 27.10.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
TJ Baník Mlynky A
 
549 27.10.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
Geológ Rožňava C
 
550 27.10.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
S.T.K. Plešivec A
 
551 26.10.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
MŠK STO Krompachy A
 
552 27.10.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
STO Letanovce B
 
5 . kolo - 45. týždeň roku 2019
553 09.11.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
554 10.11.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
OTJ STO Jamník A
 
555 09.11.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
AŠK Maria Huta B
 
556 09.11.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
BBF Spišská Nová Ves A
 
557 10.11.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STŠK Obec Hrabušice A
 
558 10.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
ŠK Harichovce A
 
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
559 16.11.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
ŠK Harichovce A
 
560 17.11.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
ŠKST Margecany B
 
561 17.11.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
TJ Baník Mlynky A
 
562 16.11.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
Geológ Rožňava C
 
563 17.11.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
S.T.K. Plešivec A
 
564 16.11.2019
So 17:00
STO Letanovce B
MŠK STO Krompachy A
 
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
565 24.11.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
566 23.11.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
STO Letanovce B
 
567 23.11.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
OTJ STO Jamník A
 
568 24.11.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
AŠK Maria Huta B
 
569 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
BBF Spišská Nová Ves A
 
570 24.11.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
STŠK Obec Hrabušice A
 
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
571 30.11.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
STŠK Obec Hrabušice A
 
572 01.12.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
ŠK Harichovce A
 
573 30.11.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
ŠKST Margecany B
 
574 01.12.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
TJ Baník Mlynky A
 
575 30.11.2019
So 17:00
STO Letanovce B
Geológ Rožňava C
 
576 01.12.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
S.T.K. Plešivec A
 
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
577 07.12.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
578 07.12.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
MŠK STO Krompachy A
 
579 08.12.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
STO Letanovce B
 
580 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
OTJ STO Jamník A
 
581 08.12.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
AŠK Maria Huta B
 
582 08.12.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
BBF Spišská Nová Ves A
 
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
583 14.12.2019
So 17:00
ŠK Jablonov n/Turňou A
BBF Spišská Nová Ves A
 
584 14.12.2019
So 17:00
AŠK Maria Huta B
STŠK Obec Hrabušice A
 
585 15.12.2019
Ne 10:00
OTJ STO Jamník A
ŠK Harichovce A
 
586 14.12.2019
So 17:00
STO Letanovce B
ŠKST Margecany B
 
587 15.12.2019
Ne 10:00
MŠK STO Krompachy A
TJ Baník Mlynky A
 
588 14.12.2019
So 17:00
S.T.K. Plešivec A
Geológ Rožňava C
 
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
589 21.12.2019
So 17:00
Geológ Rožňava C
ŠK Jablonov n/Turňou A
 
590 22.12.2019
Ne 10:00
TJ Baník Mlynky A
S.T.K. Plešivec A
 
591 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Margecany B
MŠK STO Krompachy A
 
592 22.12.2019
Ne 10:00
ŠK Harichovce A
STO Letanovce B
 
593 22.12.2019
Ne 10:00
STŠK Obec Hrabušice A
OTJ STO Jamník A
 
594 22.12.2019
Ne 10:00
BBF Spišská Nová Ves A
AŠK Maria Huta B