Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

PSTZ Poprad - 5.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-11.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
181 05.04.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
ŠKST Spišský Štvrtok C
Odložené    
182 04.04.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
STO Vyšné Ružbachy A
Odložené    
9 . kolo
179 29.03.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
MŠK Spišská Belá B
Odložené    
180 29.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
ŠK Veterán Poprad C
Odložené    
8 . kolo
177 22.03.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
ŠK Veterán Poprad C
Odložené    
178 22.03.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
STO Vyšné Ružbachy A
Odložené    
7 . kolo
175 14.03.2020
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
MŠK Spišská Belá B
Odložené    
176 15.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
STK Stará Lesná A
Odložené    
6 . kolo
173 08.03.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
ŠK Veterán Poprad C
8 : 10 Web zápis
T.Frisík
 
174 07.03.2020
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
ŠKST Spišský Štvrtok C
9 : 9 Web zápis
J.Fedorko
 
5 . kolo
171 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
MŠK Spišská Belá B
7 : 11 Web zápis
L.Javorsky
 
172 22.02.2020
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
ŠK Veterán Poprad C
12 : 6 Web zápis
J.Fedorko
 
4 . kolo
169 16.02.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STK Stará Lesná A
9 : 9 Web zápis
M.Tropp
 
170 15.02.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
ŠKST Spišský Štvrtok C
13 : 5 Web zápis
T.Valluš
 
3 . kolo
167 08.02.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
MŠK Spišská Belá B
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
 
168 08.02.2020
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
STK Stará Lesná A
9 : 9 Web zápis
J.Fedorko
 
2 . kolo
165 02.02.2020
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STO Vyšné Ružbachy A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
 
166 02.02.2020
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok C
12 : 6 Web zápis
T.Frisík
 
1 . kolo
163 25.01.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
STK Stará Lesná A
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
 
164 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
STO Vyšné Ružbachy A
9 : 9 Web zápis
L.Javorsky
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
10 . kolo
160 04.04.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Spišský Štiavnik B
Odložené    
161 05.04.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
STO Spišské Bystré B
Odložené    
162 05.04.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STK Severka Kežmarok B
Odložené    
9 . kolo
157 29.03.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Javorinka Levoča B
Odložené    
158 29.03.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
PPC Fortuna Kežmarok D
Odložené    
159 28.03.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
STK Severka Kežmarok C
Odložené    
8 . kolo
154 21.03.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Severka Kežmarok C
Odložené    
155 22.03.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
TJ Spišský Štiavnik B
Odložené    
156 22.03.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
STO Spišské Bystré B
Odložené    
7 . kolo
151 15.03.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
TJ Javorinka Levoča B
Odložené    
152 14.03.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
STK Severka Kežmarok B
Odložené    
153 15.03.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
PPC Fortuna Kežmarok D
Odložené    
6 . kolo
148 07.03.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
PPC Fortuna Kežmarok D
14 : 4 Web zápis
J.Pitoňák
 
149 25.01.2020
So 17:00
STK Severka Kežmarok B
STK Severka Kežmarok C
11 : 7 Web zápis
J.Novotný
 
150 08.03.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
TJ Spišský Štiavnik B
5 : 13 Web zápis
F.Bednár
 
5 . kolo
145 22.02.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
TJ Javorinka Levoča B
1 : 17 Web zápis
J.Pitoňák
 
146 23.02.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
STK Severka Kežmarok C
7 : 11 Web zápis
F.Bednár
 
147 23.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
PPC Fortuna Kežmarok D
17 : 1 Web zápis
J.Pitoňák
 
4 . kolo
142 15.02.2020
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Severka Kežmarok B
12 : 6 Web zápis
E.Rusnák
 
143 16.02.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STO Spišské Bystré B
7 : 11 Web zápis
M.Harabin
 
144 16.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
TJ Spišský Štiavnik B
5 : 13 Web zápis
J.Novotný
 
3 . kolo
139 08.02.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
PPC Fortuna Kežmarok D
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
 
140 09.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Web zápis
D.Gašparovič
 
141 09.02.2020
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
STK Severka Kežmarok B
3 : 15 Web zápis
F.Bednár
 
2 . kolo
136 01.02.2020
So 16:00
TJ Javorinka Levoča B
STO Spišské Bystré B
13 : 5 Web zápis
J.Pitoňák
 
137 02.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
TJ Spišský Štiavnik B
13 : 5 Web zápis
J.Novotný
 
138 02.02.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STK Severka Kežmarok C
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
 
1 . kolo
133 26.01.2020
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
TJ Javorinka Levoča B
1 : 17 Web zápis
M.Harabin
 
134 26.01.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
STK Severka Kežmarok B
8 : 10 Web zápis
J.Novotný
 
135 25.01.2020
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
STO Spišské Bystré B
13 : 5 Web zápis
D.Martinko
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
61 21.12.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
ŠK Veterán Poprad C
13 : 5 Web zápis
E.Rusnák
 
62 22.12.2019
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
ŠKST Spišský Štvrtok C
14 : 4 Web zápis
T.Frisík
 
63 22.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
TJ Spišský Štiavnik B
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
65 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STK Severka Kežmarok B
6 : 12 Web zápis
M.Tropp
 
66 21.12.2019
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
STO Spišské Bystré B
9 : 9 Web zápis
J.Fedorko
 
10 . kolo
55 14.12.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
STO Vyšné Ružbachy A
13 : 5 Web zápis
T.Valluš
 
56 15.12.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
MŠK Spišská Belá B
11 : 7 Web zápis
F.Bednár
 
58 15.12.2019
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STK Severka Kežmarok C
7 : 11 Web zápis
M.Harabin
 
59 13.12.2019
Pi 18:00
TJ Spišský Štiavnik B
STK Stará Lesná A
15 : 3 Web zápis
D.Martinko
 
60 15.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
TJ Javorinka Levoča B
3 : 15 Web zápis
L.Javorsky
 
9 . kolo
49 07.12.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
ŠK Veterán Poprad C
10 : 8 Web zápis
L.Javorsky
 
50 07.12.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
TJ Spišský Štiavnik B
9 : 9 Web zápis
E.Rusnák
 
51 06.12.2019
Pi 18:00
STK Stará Lesná A
PPC Fortuna Kežmarok D
9 : 9 Web zápis
T.Frisík
 
52 05.10.2019
So 17:00
STK Severka Kežmarok C
STK Severka Kežmarok B
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
54 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STO Vyšné Ružbachy A
12 : 6 Web zápis
J.Pitoňák
 
8 . kolo
43 30.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
MŠK Spišská Belá B
11 : 7 Web zápis
T.Valluš
 
45 01.12.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
STK Severka Kežmarok C
4 : 14 Web zápis
F.Bednár
 
46 01.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
STK Stará Lesná A
17 : 1 Web zápis
D.Gašparovič
 
47 01.12.2019
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
TJ Javorinka Levoča B
2 : 16 Web zápis
M.Harabin
 
48 30.11.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
ŠKST Spišský Štvrtok C
11 : 7 Web zápis
D.Martinko
 
7 . kolo
37 23.11.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
ŠK Veterán Poprad C
16 : 2 Web zápis
D.Martinko
 
38 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
PPC Fortuna Kežmarok D
6 : 12 Web zápis
L.Javorsky
 
39 23.11.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Severka Kežmarok B
13 : 5 Web zápis
E.Rusnák
 
40 24.11.2019
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
STO Spišské Bystré B
11 : 7 Web zápis
T.Frisík
 
41 24.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
STO Vyšné Ružbachy A
15 : 3 Web zápis
D.Gašparovič
 
6 . kolo
32 17.11.2019
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
STK Severka Kežmarok C
7 : 11 Web zápis
M.Tropp
 
33 16.11.2019
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
STK Stará Lesná A
11 : 7 Web zápis
J.Fedorko
 
34 17.11.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Web zápis
F.Bednár
 
35 17.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
ŠKST Spišský Štvrtok C
17 : 1 Web zápis
D.Gašparovič
 
36 17.11.2019
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
TJ Spišský Štiavnik B
3 : 15 Web zápis
M.Harabin
 
5 . kolo
25 10.11.2019
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
ŠK Veterán Poprad C
12 : 6 Web zápis
M.Harabin
 
26 09.11.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
STK Severka Kežmarok B
9 : 9 Web zápis
D.Martinko
 
27 03.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
STO Spišské Bystré B
4 : 14 Web zápis
L.Javorsky
 
28 09.11.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STO Vyšné Ružbachy A
14 : 4 Web zápis
E.Rusnák
 
29 10.11.2019
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
MŠK Spišská Belá B
7 : 11 Web zápis
T.Frisík
 
4 . kolo
19 26.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
STK Severka Kežmarok C
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
 
21 27.10.2019
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Web zápis
J.Pitoňák
 
22 26.10.2019
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
ŠKST Spišský Štvrtok C
12 : 6 Web zápis
J.Fedorko
 
23 27.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
TJ Spišský Štiavnik B
11 : 7 Web zápis
F.Bednár
 
24 27.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
PPC Fortuna Kežmarok D
16 : 2 Web zápis
D.Gašparovič
 
3 . kolo
13 20.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
ŠK Veterán Poprad C
9 : 9 Web zápis
D.Gašparovič
 
14 16.10.2019
St 18:00
PPC Fortuna Kežmarok D
STO Spišské Bystré B
13 : 5 Web zápis
M.Harabin
 
15 19.10.2019
So 17:00
TJ Spišský Štiavnik B
STO Vyšné Ružbachy A
9 : 9 Web zápis
D.Martinko
 
16 20.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
MŠK Spišská Belá B
8 : 10 Web zápis
L.Javorsky
 
18 20.10.2019
Ne 10:00
STK Stará Lesná A
STK Severka Kežmarok C
5 : 13 Web zápis
T.Frisík
 
2 . kolo
7 12.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad C
STK Stará Lesná A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
 
8 13.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok C
TJ Javorinka Levoča B
6 : 12 Web zápis
D.Gašparovič
 
10 13.10.2019
Ne 10:00
MŠK Spišská Belá B
TJ Spišský Štiavnik B
4 : 14 Web zápis
J.Pitoňák
 
11 12.10.2019
So 17:00
STO Vyšné Ružbachy A
PPC Fortuna Kežmarok D
6 : 12 Web zápis
J.Fedorko
 
12 13.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
STK Severka Kežmarok B
5 : 13 Web zápis
F.Bednár
 
1 . kolo
1 06.10.2019
Ne 10:00
STO Spišské Bystré B
ŠK Veterán Poprad C
12 : 6 Web zápis
F.Bednár
 
2 06.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok B
STO Vyšné Ružbachy A
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
 
3 06.10.2019
Ne 14:00
PPC Fortuna Kežmarok D
MŠK Spišská Belá B
11 : 7 Web zápis
J.Pitoňák
 
5 06.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok C
STK Severka Kežmarok C
4 : 14 Web zápis
L.Javorsky
 
6 05.10.2019
So 17:00
TJ Javorinka Levoča B
STK Stará Lesná A
13 : 5 Web zápis
E.Rusnák