Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

PSTZ Poprad - 6.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v mužstvách: Základná časť

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK Adento Svit A
1 Benko Miroslav st. 32 30 2 93.75
2 Boržik Peter 24 22 2 91.67
3 Suranovský Milan 6 5 1 83.33
4 Klein Jozef 35 26 9 74.29
5 Pavlišin Ján 14 10 4 71.43
6 Slamený Ján 28 16 12 57.14
7 Kuchta Ján 15 6 9 40.00
8 Raichelová Andrea 4 0 4 0.00
9 Križan Miroslav 2 0 2 0.00
Obec Spišská Teplica A
1 Ďurišová Bianka 2 1 1 50.00
2 Cerva Jozef 33 15 18 45.45
3 Vojtaškovič Ondrej 35 15 20 42.86
4 Kubaský Tomáš 32 7 25 21.88
5 Cerva Marek ml. 26 3 23 11.54
6 Ilavský Miroslav 11 1 10 9.09
7 Cerva Marek st. 21 1 20 4.76
ŠK Veterán Poprad D
1 Švagerko Jozef 2 1 1 50.00
2 Tran Thanh Long 36 15 21 41.67
3 Pitoňák Tomáš 24 10 14 41.67
4 Marhefka Lukáš 37 11 26 29.73
5 Bujňák Ivan 14 4 10 28.57
6 Husár Richard 12 3 9 25.00
7 Rusnák Damián 4 1 3 25.00
8 Krakovský Matúš 15 2 13 13.33
9 Regec Marko 12 1 11 8.33
10 Semko Ľubomír 4 0 4 0.00
ŠKST Spišský Štvrtok D
1 Toporcer Ladislav 40 27 13 67.50
2 Forgáč Maroš 36 24 12 66.67
3 Lörinc Kamil 28 16 12 57.14
4 Dzurilla Dalibor 36 20 16 55.56
5 Toporcer Štefan 12 3 9 25.00
6 Javorský Samuel 4 0 4 0.00
Sp. St. Ves-Lesnica C
1 Hovana Anton st. 24 22 2 91.67
2 Hertely Milan 24 18 6 75.00
3 Strakula Stanislav 15 9 6 60.00
4 Facek Oto 29 17 12 58.62
5 Ovšonka Dávid 24 11 13 45.83
6 Mihók Maroš 11 2 9 18.18
7 Drienovský Róbert 12 0 12 0.00
8 Trebuňa Martin 9 0 9 0.00
9 Drienovský Tomáš 8 0 8 0.00
10 Dubiel Ján ml. 4 0 4 0.00
STK Plaveč A
1 Duffala Miroslav 33 30 3 90.91
2 Repeľ Martin 27 24 3 88.89
3 Duffala Ladislav 30 25 5 83.33
4 Dufala Peter 31 22 9 70.97
5 Krafčík Pavel 15 9 6 60.00
6 Krafčík Andrej 4 1 3 25.00
STK Severka Kežmarok D
1 Gašparovič Tomáš 20 20 0 100.00
2 Królik Vladimír 14 13 1 92.86
3 Podolský Miroslav 19 16 3 84.21
4 Giblák Peter 31 18 13 58.06
5 Koša Karol 32 16 16 50.00
6 Lukáč Vladimír 18 6 12 33.33
7 Cirák Filip 8 2 6 25.00
8 Prusák Vladimír 6 0 6 0.00
9 Paugsch Adrián 5 0 5 0.00
10 Vojtičko Kristián 3 0 3 0.00
STO Spišské Bystré C
1 Greňa Ján 20 17 3 85.00
2 Bajnok Ján 40 29 11 72.50
3 Klimo Július 40 23 17 57.50
4 Vitko Milan 40 23 17 57.50
5 Havran Ján 8 0 8 0.00
6 Kostolník Karol 4 0 4 0.00
STO Spišské Bystré D
1 Petruľa Štefan 23 19 4 82.61
2 Dragoš Slavomír 36 22 14 61.11
3 Trnka Matúš 32 9 23 28.13
4 Ujčík Ján 30 2 28 6.67
5 Dávid Ján 22 1 21 4.55
6 Kostolník Vladimír 1 0 1 0.00
TJ Sokol Jakubany B
1 Sykora Peter 4 4 0 100.00
2 Štucka Ján st. 35 15 20 42.86
3 Jakubianský Ján 32 8 24 25.00
4 Mačuga Marek 8 2 6 25.00
5 Mačuga Jozef st. 39 8 31 20.51
6 Konkoľ Marián 38 6 32 15.79
TJ Spišský Štiavnik C
1 Strakuľa Ján st. 28 25 3 89.29
2 Martinko Daniel 9 8 1 88.89
3 Maliňáková Kristína 36 26 10 72.22
4 Vallo Eduard 8 5 3 62.50
5 Lapšanská Mária 36 13 23 36.11
6 Klus Roman 30 7 23 23.33
7 Lapšanská Patrícia 13 3 10 23.08

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 1.-6.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
MŠK Adento Svit A
1 Benko Miroslav st. 16 15 1 93.75
2 Klein Jozef 17 11 6 64.71
3 Boržik Peter 16 9 7 56.25
4 Slamený Ján 6 3 3 50.00
5 Pavlišin Ján 22 10 12 45.45
6 Kuchta Ján 18 6 12 33.33
7 Miklošek Miroslav 1 0 1 0.00
ŠKST Spišský Štvrtok D
1 Lörinc Kamil 24 10 14 41.67
2 Toporcer Ladislav 24 10 14 41.67
3 Dzurilla Dalibor 24 9 15 37.50
4 Forgáč Maroš 12 3 9 25.00
5 Toporcer Štefan 12 2 10 16.67
STK Plaveč A
1 Duffala Miroslav 19 16 3 84.21
2 Repeľ Martin 19 15 4 78.95
3 Duffala Ladislav 15 11 4 73.33
4 Dufala Peter 19 11 8 57.89
5 Krafčík Pavel 4 1 3 25.00
STK Severka Kežmarok D
1 Gašparovič Tomáš 15 12 3 80.00
2 Podolský Miroslav 4 3 1 75.00
3 Królik Vladimír 4 3 1 75.00
4 Paugsch Adrián 12 5 7 41.67
5 Funket Jozef 8 3 5 37.50
6 Lukáč Vladimír 20 6 14 30.00
7 Koša Karol 14 4 10 28.57
8 Prusák Vladimír 5 1 4 20.00
9 Giblák Peter 6 1 5 16.67
10 Cirák Filip 7 1 6 14.29
11 Richweiss Pavel 1 0 1 0.00
STO Spišské Bystré C
1 Klimo Július 12 12 0 100.00
2 Greňa Ján 16 15 1 93.75
3 Bajnok Ján 20 16 4 80.00
4 Vitko Milan 20 13 7 65.00
5 Havran Ján 12 0 12 0.00
TJ Spišský Štiavnik C
1 Strakuľa Ján st. 16 13 3 81.25
2 Maliňáková Kristína 24 9 15 37.50
3 Lapšanská Mária 20 6 14 30.00
4 Javorský Jozef ml. 4 1 3 25.00
5 Klus Roman 8 1 7 12.50
6 Lapšanská Patrícia 20 1 19 5.00

Úspešnosť v mužstvách: nadstavba 7.-11.

Por. Hráč Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
Obec Spišská Teplica A
1 Ďuriš Adrián 8 8 0 100.00
2 Vojtaškovič Ondrej 20 13 7 65.00
3 Cerva Jozef 18 11 7 61.11
4 Ďurišová Bianka 10 5 5 50.00
5 Kubaský Tomáš 14 3 11 21.43
6 Ilavský Miroslav 5 0 5 0.00
7 Cerva Marek ml. 4 0 4 0.00
8 Cerva Marek st. 1 0 1 0.00
ŠK Veterán Poprad D
1 Tran Thanh Long 20 11 9 55.00
2 Marhefka Lukáš 20 10 10 50.00
3 Pitoňák Tomáš 8 2 6 25.00
4 Bujňák Ivan 8 1 7 12.50
5 Regec Marko 12 1 11 8.33
6 Krakovský Matúš 6 0 6 0.00
7 Husár Richard 2 0 2 0.00
Sp. St. Ves-Lesnica C
1 Stropkay Marcel 12 12 0 100.00
2 Facek Oto 10 10 0 100.00
3 Hovana Anton st. 8 8 0 100.00
4 Strakula Stanislav 6 5 1 83.33
5 Hertely Milan 20 14 6 70.00
6 Mihók Maroš 4 2 2 50.00
7 Ovšonka Dávid 2 1 1 50.00
8 Drienovský Matej 4 1 3 25.00
9 Drienovský Róbert 12 2 10 16.67
10 Drienovský Tomáš 2 0 2 0.00
STO Spišské Bystré D
1 Petruľa Štefan 12 12 0 100.00
2 Dragoš Slavomír 16 9 7 56.25
3 Trnka Matúš 16 6 10 37.50
4 Ujčík Ján 16 5 11 31.25
5 Dávid Ján 4 1 3 25.00
TJ Sokol Jakubany B
1 Štucka Ján st. 19 11 8 57.89
2 Jakubianský Ján 19 10 9 52.63
3 Mačuga Jozef st. 19 8 11 42.11
4 Konkoľ Marián 19 6 13 31.58