Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

PSTZ Poprad - 6.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: nadstavba 7.-11.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
5 . kolo
221 23.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
TJ Sokol Jakubany B
10 : 8 Web zápis
F.Bednár
 
222 22.02.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
Sp. St. Ves-Lesnica C
2 : 16 Web zápis
L.Marhefka
 
4 . kolo
219 16.02.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
ŠK Veterán Poprad D
13 : 5 Web zápis
J.Cerva
 
220 16.02.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STO Spišské Bystré D
14 : 4 Web zápis
J.Stanko
 
3 . kolo
217 08.02.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
Obec Spišská Teplica A
8 : 10 Web zápis
J.Jakubianský
 
218 09.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
ŠK Veterán Poprad D
12 : 6 Web zápis
F.Bednár
 
2 . kolo
215 02.02.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STO Spišské Bystré D
6 : 12 Web zápis
J.Cerva
 
216 02.02.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
TJ Sokol Jakubany B
13 : 5 Web zápis
J.Stanko
 
1 . kolo
213 26.01.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
Obec Spišská Teplica A
14 : 4 Web zápis
J.Stanko
 
214 25.01.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
ŠK Veterán Poprad D
11 : 7 Web zápis
J.Jakubianský
 

Výsledky zápasov: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
5 . kolo
195 22.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
TJ Spišský Štiavnik C
8 : 10 Web zápis
L.Javorsky
 
196 23.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
MŠK Adento Svit A
10 : 8 Web zápis
F.Bednár
 
197 23.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
STK Plaveč A
5 : 13 Web zápis
J.Novotný
 
4 . kolo
192 16.02.2020
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
STK Severka Kežmarok D
8 : 10 Web zápis
D.Martinko
 
193 15.02.2020
So 17:00
STK Plaveč A
STO Spišské Bystré C
18 : 0 wo Web zápis
P.Dufala
 
194 16.02.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠKST Spišský Štvrtok D
13 : 5 Web zápis
J.Klein
 
3 . kolo
189 09.02.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Spišský Štiavnik C
14 : 4 Web zápis
J.Klein
 
190 08.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STK Plaveč A
4 : 14 Web zápis
L.Javorsky
 
191 09.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
STK Severka Kežmarok D
13 : 5 Web zápis
F.Bednár
 
2 . kolo
186 02.02.2020
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
STO Spišské Bystré C
5 : 13 Web zápis
D.Martinko
 
187 02.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
ŠKST Spišský Štvrtok D
7 : 11 Web zápis
J.Novotný
 
188 01.02.2020
So 17:00
STK Plaveč A
MŠK Adento Svit A
11 : 7 Web zápis
P.Dufala
 
1 . kolo
183 25.01.2020
So 17:00
STK Plaveč A
TJ Spišský Štiavnik C
12 : 6 Web zápis
P.Dufala
 
184 26.01.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STK Severka Kežmarok D
15 : 3 Web zápis
J.Pitoňák
 
185 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STO Spišské Bystré C
2 : 16 Web zápis
L.Javorsky
 

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
11 . kolo
128 22.12.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STK Plaveč A
9 : 9 Web zápis
J.Stanko
 
129 22.12.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
ŠKST Spišský Štvrtok D
7 : 11 Web zápis
D.Martinko
 
130 22.12.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STO Spišské Bystré D
7 : 11 Web zápis
J.Cerva
 
131 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré C
9 : 9 Web zápis
J.Klein
 
132 21.12.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STK Severka Kežmarok D
4 : 14 Web zápis
J.Jakubianský
 
10 . kolo
122 15.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
MŠK Adento Svit A
6 : 12 Web zápis
J.Novotný
 
123 15.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
Obec Spišská Teplica A
18 : 0 Web zápis
J.Klimo
 
124 15.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
TJ Spišský Štiavnik C
6 : 12 Web zápis
F.Bednár
 
125 14.12.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
Sp. St. Ves-Lesnica C
9 : 9 Web zápis
L.Javorsky
 
126 14.12.2019
So 17:00
STK Plaveč A
ŠK Veterán Poprad D
17 : 1 Web zápis
P.Dufala
 
9 . kolo
116 06.12.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad D
ŠKST Spišský Štvrtok D
5 : 13 Web zápis
T.Valluš
 
117 08.12.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STO Spišské Bystré D
10 : 8 Web zápis
J.Stanko
 
118 08.12.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
STO Spišské Bystré C
10 : 8 Web zápis
D.Martinko
 
119 08.12.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STK Severka Kežmarok D
3 : 15 Web zápis
J.Cerva
 
120 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Sokol Jakubany B
17 : 1 Web zápis
J.Klein
 
8 . kolo
110 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany B
Obec Spišská Teplica A
10 : 8 Web zápis
J.Jakubianský
 
111 01.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
TJ Spišský Štiavnik C
5 : 13 Web zápis
D.Gašparovič
 
112 01.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
Sp. St. Ves-Lesnica C
13 : 5 Web zápis
J.Klimo
 
113 01.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
ŠK Veterán Poprad D
7 : 11 Web zápis
F.Bednár
 
114 30.11.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STK Plaveč A
2 : 16 Web zápis
L.Javorsky
 
7 . kolo
104 23.11.2019
So 17:00
STK Plaveč A
STO Spišské Bystré D
18 : 0 wo Web zápis
J.Pitoňák
   
105 23.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
STO Spišské Bystré C
4 : 14 Web zápis
T.Valluš
 
106 24.11.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STK Severka Kežmarok D
5 : 13 Web zápis
J.Stanko
 
107 24.11.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
TJ Sokol Jakubany B
11 : 7 Web zápis
D.Martinko
 
108 24.11.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
MŠK Adento Svit A
4 : 14 Web zápis
J.Cerva
 
6 . kolo
98 17.11.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Spišský Štiavnik C
7 : 11 Web zápis
J.Klein
 
99 16.11.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
Sp. St. Ves-Lesnica C
4 : 14 Web zápis
J.Jakubianský
 
100 17.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
ŠK Veterán Poprad D
16 : 2 Web zápis
D.Gašparovič
 
101 17.11.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
STK Plaveč A
7 : 11 Web zápis
J.Klimo
 
102 17.11.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
ŠKST Spišský Štvrtok D
3 : 15 Web zápis
F.Bednár
 
5 . kolo
92 03.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STO Spišské Bystré C
12 : 6 Web zápis
L.Javorsky
 
93 09.11.2019
So 17:00
STK Plaveč A
STK Severka Kežmarok D
17 : 1 Web zápis
P.Dufala
 
94 09.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
TJ Sokol Jakubany B
8 : 10 Web zápis
T.Valluš
 
95 10.11.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
MŠK Adento Svit A
3 : 15 Web zápis
J.Stanko
 
96 10.11.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
Obec Spišská Teplica A
14 : 4 Web zápis
D.Martinko
 
4 . kolo
86 27.10.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
Sp. St. Ves-Lesnica C
12 : 6 Web zápis
J.Cerva
 
87 27.10.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠK Veterán Poprad D
18 : 0 Web zápis
J.Klein
 
88 26.10.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STK Plaveč A
1 : 17 Web zápis
J.Jakubianský
 
89 27.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
ŠKST Spišský Štvrtok D
10 : 8 Web zápis
D.Gašparovič
 
90 05.10.2019
So 17:00
STO Spišské Bystré C
STO Spišské Bystré D
10 : 8 Web zápis
J.Klimo
 
3 . kolo
80 20.10.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
STK Severka Kežmarok D
5 : 13 Web zápis
J.Pitoňák
 
81 19.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
TJ Sokol Jakubany B
14 : 4 Web zápis
L.Javorsky
 
82 19.10.2019
So 17:00
STK Plaveč A
MŠK Adento Svit A
10 : 8 Web zápis
J.Pitoňák
 
83 19.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
Obec Spišská Teplica A
9 : 9 Web zápis
T.Valluš
 
84 18.10.2019
Pi 18:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
TJ Spišský Štiavnik C
11 : 7 Web zápis
J.Stanko
 
2 . kolo
74 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
ŠK Veterán Poprad D
7 : 11 Web zápis
D.Martinko
 
75 13.10.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STK Plaveč A
1 : 17 Web zápis
J.Cerva
 
76 13.10.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠKST Spišský Štvrtok D
14 : 4 Web zápis
J.Klein
 
77 12.10.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STO Spišské Bystré D
9 : 9 Web zápis
J.Jakubianský
 
78 11.10.2019
Pi 17:00
STK Severka Kežmarok D
STO Spišské Bystré C
14 : 4 Web zápis
D.Gašparovič
 
1 . kolo
68 06.10.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
TJ Sokol Jakubany B
13 : 5 Web zápis
J.Klimo
 
69 06.10.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
MŠK Adento Svit A
2 : 16 Web zápis
F.Bednár
 
70 05.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
Obec Spišská Teplica A
16 : 2 Web zápis
J.Pitoňák
 
71 05.10.2019
So 17:00
STK Plaveč A
TJ Spišský Štiavnik C
15 : 3 Web zápis
P.Dufala
 
72 05.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
Sp. St. Ves-Lesnica C
2 : 16 Web zápis
T.Valluš