Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

PSTZ Poprad - 6.liga, muži 2019/2020

Rozpis súťaže: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 40. týždeň roku 2019
68 06.10.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
TJ Sokol Jakubany B
13 : 5 Schválené  
69 06.10.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
MŠK Adento Svit A
2 : 16 Schválené  
70 05.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
Obec Spišská Teplica A
16 : 2 Schválené  
71 05.10.2019
So 17:00
STK Plaveč A
TJ Spišský Štiavnik C
15 : 3 Schválené  
72 05.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
Sp. St. Ves-Lesnica C
2 : 16 Schválené  
2 . kolo - 41. týždeň roku 2019
74 13.10.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
ŠK Veterán Poprad D
7 : 11 Schválené  
75 13.10.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STK Plaveč A
1 : 17 Schválené  
76 13.10.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠKST Spišský Štvrtok D
14 : 4 Schválené  
77 12.10.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STO Spišské Bystré D
9 : 9 Schválené  
78 11.10.2019
Pi 17:00
STK Severka Kežmarok D
STO Spišské Bystré C
14 : 4 Schválené  
3 . kolo - 42. týždeň roku 2019
80 20.10.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
STK Severka Kežmarok D
5 : 13 Schválené  
81 19.10.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
TJ Sokol Jakubany B
14 : 4 Schválené  
82 19.10.2019
So 17:00
STK Plaveč A
MŠK Adento Svit A
10 : 8 Schválené  
83 19.10.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
Obec Spišská Teplica A
9 : 9 Schválené  
84 18.10.2019
Pi 18:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
TJ Spišský Štiavnik C
11 : 7 Schválené  
4 . kolo - 43. týždeň roku 2019
86 27.10.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
Sp. St. Ves-Lesnica C
12 : 6 Schválené  
87 27.10.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠK Veterán Poprad D
18 : 0 Schválené  
88 26.10.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STK Plaveč A
1 : 17 Schválené  
89 27.10.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
ŠKST Spišský Štvrtok D
10 : 8 Schválené  
90 05.10.2019
So 17:00
STO Spišské Bystré C
STO Spišské Bystré D
10 : 8 Schválené  
5 . kolo - 44. týždeň roku 2019
92 03.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STO Spišské Bystré C
12 : 6 Schválené  
93 09.11.2019
So 17:00
STK Plaveč A
STK Severka Kežmarok D
17 : 1 Schválené  
94 09.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
TJ Sokol Jakubany B
8 : 10 Schválené  
95 10.11.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
MŠK Adento Svit A
3 : 15 Schválené  
96 10.11.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
Obec Spišská Teplica A
14 : 4 Schválené  
6 . kolo - 46. týždeň roku 2019
98 17.11.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Spišský Štiavnik C
7 : 11 Schválené  
99 16.11.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
Sp. St. Ves-Lesnica C
4 : 14 Schválené  
100 17.11.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
ŠK Veterán Poprad D
16 : 2 Schválené  
101 17.11.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
STK Plaveč A
7 : 11 Schválené  
102 17.11.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
ŠKST Spišský Štvrtok D
3 : 15 Schválené  
7 . kolo - 47. týždeň roku 2019
104 23.11.2019
So 17:00
STK Plaveč A
STO Spišské Bystré D
18 : 0 wo Schválené  
105 23.11.2019
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
STO Spišské Bystré C
4 : 14 Schválené  
106 24.11.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STK Severka Kežmarok D
5 : 13 Schválené  
107 24.11.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
TJ Sokol Jakubany B
11 : 7 Schválené  
108 24.11.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
MŠK Adento Svit A
4 : 14 Schválené  
8 . kolo - 48. týždeň roku 2019
110 01.12.2019
Ne 10:00
TJ Sokol Jakubany B
Obec Spišská Teplica A
10 : 8 Schválené  
111 01.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
TJ Spišský Štiavnik C
5 : 13 Schválené  
112 01.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
Sp. St. Ves-Lesnica C
13 : 5 Schválené  
113 01.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
ŠK Veterán Poprad D
7 : 11 Schválené  
114 30.11.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STK Plaveč A
2 : 16 Schválené  
9 . kolo - 49. týždeň roku 2019
116 06.12.2019
Pi 17:00
ŠK Veterán Poprad D
ŠKST Spišský Štvrtok D
5 : 13 Schválené  
117 08.12.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STO Spišské Bystré D
10 : 8 Schválené  
118 08.12.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
STO Spišské Bystré C
10 : 8 Schválené  
119 08.12.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STK Severka Kežmarok D
3 : 15 Schválené  
120 08.12.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Sokol Jakubany B
17 : 1 Schválené  
10 . kolo - 50. týždeň roku 2019
122 15.12.2019
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
MŠK Adento Svit A
6 : 12 Schválené  
123 15.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
Obec Spišská Teplica A
18 : 0 Schválené  
124 15.12.2019
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
TJ Spišský Štiavnik C
6 : 12 Schválené  
125 14.12.2019
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
Sp. St. Ves-Lesnica C
9 : 9 Schválené  
126 14.12.2019
So 17:00
STK Plaveč A
ŠK Veterán Poprad D
17 : 1 Schválené  
11 . kolo - 51. týždeň roku 2019
128 22.12.2019
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STK Plaveč A
9 : 9 Schválené  
129 22.12.2019
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
ŠKST Spišský Štvrtok D
7 : 11 Schválené  
130 22.12.2019
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STO Spišské Bystré D
7 : 11 Schválené  
131 22.12.2019
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré C
9 : 9 Schválené  
132 21.12.2019
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STK Severka Kežmarok D
4 : 14 Schválené  

Rozpis súťaže: nadstavba 1.-6.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
183 25.01.2020
So 17:00
STK Plaveč A
TJ Spišský Štiavnik C
12 : 6 Schválené  
184 26.01.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STK Severka Kežmarok D
15 : 3 Schválené  
185 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STO Spišské Bystré C
2 : 16 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
186 02.02.2020
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
STO Spišské Bystré C
5 : 13 Schválené  
187 02.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
ŠKST Spišský Štvrtok D
7 : 11 Schválené  
188 01.02.2020
So 17:00
STK Plaveč A
MŠK Adento Svit A
11 : 7 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
189 09.02.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
TJ Spišský Štiavnik C
14 : 4 Schválené  
190 08.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STK Plaveč A
4 : 14 Schválené  
191 09.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
STK Severka Kežmarok D
13 : 5 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
192 16.02.2020
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
STK Severka Kežmarok D
8 : 10 Schválené  
193 15.02.2020
So 17:00
STK Plaveč A
STO Spišské Bystré C
18 : 0 wo Schválené  
194 16.02.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
ŠKST Spišský Štvrtok D
13 : 5 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
195 22.02.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
TJ Spišský Štiavnik C
8 : 10 Schválené  
196 23.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
MŠK Adento Svit A
10 : 8 Schválené  
197 23.02.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
STK Plaveč A
5 : 13 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
198 08.03.2020
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
STK Plaveč A
2 : 16 Schválené  
199 08.03.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
MŠK Adento Svit A
13 : 5 Schválené  
200 08.03.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
ŠKST Spišský Štvrtok D
11 : 7 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
201 15.03.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
TJ Spišský Štiavnik C
Odložené
202 14.03.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
STK Severka Kežmarok D
Odložené
203 15.03.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STK Plaveč A
Odložené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
204 22.03.2020
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
MŠK Adento Svit A
Odložené
205 21.03.2020
So 17:00
STK Plaveč A
ŠKST Spišský Štvrtok D
Odložené
206 22.03.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
STO Spišské Bystré C
Odložené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
207 29.03.2020
Ne 10:00
STK Severka Kežmarok D
TJ Spišský Štiavnik C
Odložené
208 29.03.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré C
STK Plaveč A
Odložené
209 28.03.2020
So 17:00
ŠKST Spišský Štvrtok D
MŠK Adento Svit A
Odložené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
210 05.04.2020
Ne 10:00
TJ Spišský Štiavnik C
ŠKST Spišský Štvrtok D
Odložené
211 05.04.2020
Ne 10:00
MŠK Adento Svit A
STO Spišské Bystré C
Odložené
212 04.04.2020
So 17:00
STK Plaveč A
STK Severka Kežmarok D
Odložené

Rozpis súťaže: nadstavba 7.-11.

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Pozn.
1 . kolo - 04. týždeň roku 2020
213 26.01.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
Obec Spišská Teplica A
14 : 4 Schválené  
214 25.01.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
ŠK Veterán Poprad D
11 : 7 Schválené  
2 . kolo - 05. týždeň roku 2020
215 02.02.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
STO Spišské Bystré D
6 : 12 Schválené  
216 02.02.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
TJ Sokol Jakubany B
13 : 5 Schválené  
3 . kolo - 06. týždeň roku 2020
217 08.02.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
Obec Spišská Teplica A
8 : 10 Schválené  
218 09.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
ŠK Veterán Poprad D
12 : 6 Schválené  
4 . kolo - 07. týždeň roku 2020
219 16.02.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
ŠK Veterán Poprad D
13 : 5 Schválené  
220 16.02.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
STO Spišské Bystré D
14 : 4 Schválené  
5 . kolo - 08. týždeň roku 2020
221 23.02.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
TJ Sokol Jakubany B
10 : 8 Schválené  
222 22.02.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
Sp. St. Ves-Lesnica C
2 : 16 Schválené  
6 . kolo - 10. týždeň roku 2020
223 08.03.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
Sp. St. Ves-Lesnica C
12 : 6 Schválené  
224 07.03.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
TJ Sokol Jakubany B
8 : 10 Schválené  
7 . kolo - 11. týždeň roku 2020
225 15.03.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
Obec Spišská Teplica A
Odložené
226 14.03.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
Sp. St. Ves-Lesnica C
Odložené
8 . kolo - 12. týždeň roku 2020
227 22.03.2020
Ne 10:00
Obec Spišská Teplica A
TJ Sokol Jakubany B
Odložené
228 21.03.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
STO Spišské Bystré D
Odložené
9 . kolo - 13. týždeň roku 2020
229 28.03.2020
So 17:00
ŠK Veterán Poprad D
Obec Spišská Teplica A
Odložené
230 29.03.2020
Ne 14:00
STO Spišské Bystré D
Sp. St. Ves-Lesnica C
Odložené
10 . kolo - 14. týždeň roku 2020
231 04.04.2020
So 17:00
TJ Sokol Jakubany B
STO Spišské Bystré D
Odložené
232 05.04.2020
Ne 10:00
Sp. St. Ves-Lesnica C
ŠK Veterán Poprad D
Odložené