Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Humenné - 5.liga, muži 2019/2020

Tabuľka hráčov - body: Základná časť

Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Turnaje Body
1 Mazanec Marián STO Medzilaborce-Čer A 63 59 59
2 Hajdučko Ján STO Ptičie A 72 57 57
3 Salák Peter STO Medzilaborce-Čer A 63 53 53
4 Porochnavý Miroslav TTC Kochanovce B 56 48 48
5 Galanda Róbert STO Snina C 63 46 46
6 Roškanin Dominik STO Kolonica-Lad. A 70 46 46
7 Haburaj Lukáš STO Snina C 64 45 45
8 Sabač Peter st. STO Kolonica-Lad. A 66 44 44
9 Folenta Ján STO Ptičie A 60 40 40
10 Husťak Vlastimil STO Stakčín A 61 40 40
11 Trebišovský Ján STO Ptičie A 72 40 40
12 Cinkanič Matúš STO Kolonica-Lad. A 62 38 38
13 Pavlik Martin ŠK Orion Belá n/Cir C 49 37 37
14 Mastiľak Štefan STO Ptičie A 68 37 37
15 Kohut Marek STO Dlhé n/Cir B 44 36 36
16 Polačko Milan STO Dlhé n/Cir B 44 36 36
17 Jenčo Ľuboslav STO Dlhé n/Cir B 64 36 36
18 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir C 36 35 35
19 Kridla Jozef TTC Kochanovce B 43 35 35
20 Lukša Mikuláš STO Stakčín A 59 32 32
21 Gibas Marek ŠKST Humenné D 59 30 30
22 Komár Martin STO Kolonica-Lad. A 62 30 30
23 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir C 36 28 28
24 Simčo Samuel ŠK Orion Belá n/Cir D 60 28 28
25 Forro František TTC Kochanovce C 67 28 28
26 Jakub Tomáš STO Košarovce C 60 27 27
27 Hromňak Stanislav TTC Kochanovce B 36 25 25
28 Hašuľ Igor ŠK Orion Belá n/Cir C 38 24 24
29 Kohut Pavol STO Dlhé n/Cir B 52 22 22
30 Kaňuk Michal ml. STO Košarovce C 28 21 21
31 Baranek Jozef TTC Kochanovce C 72 21 21
32 Ondáč Ľubomír TTC Kochanovce C 68 20 20
33 Kapraľ Roman STO Snina C 39 19 19
34 Marcinčák Adam ŠKST Humenné D 60 19 19
35 Švigar Marián TTC Kochanovce B 20 18 18
36 Ľonc Ján ŠK Orion Belá n/Cir D 46 18 18
37 Sochanič Marián STO Stakčín A 61 18 18
38 Hašuľ Marek st. ŠK Orion Belá n/Cir C 31 17 17
39 Vinčur Martin STO Košarovce C 48 17 17
40 Turčik Ján STO Košarovce C 20 16 16
41 Šmiga Radoslav STO Medzilaborce-Čer A 18 15 15
42 Balogáč Oskar TTC Kochanovce B 22 15 15
43 Dutka Michal ŠK Orion Belá n/Cir D 68 15 15
44 Hrežík Marián ŠK Orion Belá n/Cir C 14 14 14
45 Lenart Jozef STO Medzilaborce-Čer A 52 14 14
46 Gajdošová Lucia ŠK Orion Belá n/Cir C 16 13 13
47 Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir C 21 13 13
48 Frandoferová Sára ŠKST Humenné D 24 12 12
49 Karabinčík Kamil st. STO Košarovce C 29 12 12
50 Kohút Michal TTC Kochanovce B 39 12 12
51 Bogner Róbert STO Snina C 15 11 11
52 Muraj Ivan STO Medzilaborce-Čer A 26 11 11
53 Lukša Richard STO Stakčín A 27 11 11
54 Magej Jozef TTC Kochanovce C 54 11 11
55 Jankaj Štefan STO Snina C 54 11 11
56 Karľa Jozef STO Snina C 24 10 10
57 Hašuľ Juraj ŠK Orion Belá n/Cir D 54 10 10
58 Pančišin Radoslav ŠKST Humenné D 55 10 10
59 Országh Dalibor ŠK Orion Belá n/Cir D 21 9 9
60 Butala Daniel STO Snina C 16 8 8
61 Šalata Michal ŠKST Humenné D 42 8 8
62 Cinkanič Ľubomír STO Kolonica-Lad. A 12 7 7
63 Kazimír Peter STO Medzilaborce-Čer A 26 7 7
64 Gombita Ján STO Medzilaborce-Čer A 16 6 6
65 Dadejová Nela ŠKST Humenné D 18 6 6
66 Nazad Jozef STO Košarovce C 32 5 5
67 Kaňuk Dominik STO Košarovce C 8 4 4
68 Rác Vasiľ ŠK Orion Belá n/Cir C 9 4 4
69 Ovad Jozef ŠK Orion Belá n/Cir C 15 4 4
70 Dzurikanin Jozef STO Dlhé n/Cir B 16 4 4
71 Biľanský Juraj STO Stakčín A 18 4 4
72 Greš Štefan TTC Kochanovce C 18 4 4
73 Yuhan Tetiana ŠK Orion Belá n/Cir C 3 3 3
74 Lučkanič Michal STO Stakčín A 3 3 3
75 Janik Milan STO Ptičie A 16 3 3
76 Treščak Michal STO Dlhé n/Cir B 20 3 3
77 Kohut Lukáš STO Dlhé n/Cir B 4 2 2
78 Burda Pavol ŠK Orion Belá n/Cir D 8 2 2
79 Bednár Marián ŠK Orion Belá n/Cir D 10 2 2
80 Burda Jozef STO Dlhé n/Cir B 24 2 2
81 Černiga Peter ŠKST Humenné D 28 2 2
82 Miko Matej ŠK Orion Belá n/Cir D 1 1 1
83 Miko Jakub ŠK Orion Belá n/Cir D 1 0 0
84 Kadlček Daniel STO Snina C 2 0 0
85 Kontuľ Dušan STO Snina C 2 0 0
86 Verbický Adam STO Stakčín A 3 0 0
87 Országhová Romana ŠK Orion Belá n/Cir D 3 0 0
88 Kelich Jozef TTC Kochanovce B 4 0 0
89 Hoľko Peter STO Košarovce C 4 0 0
90 Haničak Martin STO Stakčín A 4 0 0
91 Dunaj Tomáš STO Snina C 5 0 0
92 Iliško Marián STO Kolonica-Lad. A 8 0 0
93 Karabin Jozef STO Košarovce C 12 0 0
94 Haničak Lukáš STO Stakčín A 32 0 0