Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Humenné - 5.liga, muži 2019/2020

Úspešnosť v dvojhrách: Základná časť

Od 100%(72) do 60%(43,2) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Mazanec Marián STO Medzilaborce-Čer A 63 59 4 93.65
2 Porochnavý Miroslav TTC Kochanovce B 56 48 8 85.71
3 Salák Peter STO Medzilaborce-Čer A 63 53 10 84.13
4 Kohut Marek STO Dlhé n/Cir B 44 36 8 81.82
5 Polačko Milan STO Dlhé n/Cir B 44 36 8 81.82
6 Hajdučko Ján STO Ptičie A 72 57 15 79.17
7 Pavlik Martin ŠK Orion Belá n/Cir C 49 37 12 75.51
8 Galanda Róbert STO Snina C 63 46 17 73.02
9 Haburaj Lukáš STO Snina C 64 45 19 70.31
10 Sabač Peter st. STO Kolonica-Lad. A 66 44 22 66.67
11 Folenta Ján STO Ptičie A 60 40 20 66.67
12 Roškanin Dominik STO Kolonica-Lad. A 70 46 24 65.71
13 Husťak Vlastimil STO Stakčín A 61 40 21 65.57
14 Cinkanič Matúš STO Kolonica-Lad. A 62 38 24 61.29
15 Jenčo Ľuboslav STO Dlhé n/Cir B 64 36 28 56.25
16 Trebišovský Ján STO Ptičie A 72 40 32 55.56
17 Mastiľak Štefan STO Ptičie A 68 37 31 54.41
18 Lukša Mikuláš STO Stakčín A 59 32 27 54.24
19 Gibas Marek ŠKST Humenné D 59 30 29 50.85
20 Komár Martin STO Kolonica-Lad. A 62 30 32 48.39
21 Simčo Samuel ŠK Orion Belá n/Cir D 60 28 32 46.67
22 Jakub Tomáš STO Košarovce C 60 27 33 45.00
23 Kohut Pavol STO Dlhé n/Cir B 52 22 30 42.31
24 Forro František TTC Kochanovce C 67 28 39 41.79
25 Ľonc Ján ŠK Orion Belá n/Cir D 46 18 28 39.13
26 Vinčur Martin STO Košarovce C 48 17 31 35.42
27 Marcinčák Adam ŠKST Humenné D 60 19 41 31.67
28 Sochanič Marián STO Stakčín A 61 18 43 29.51
29 Ondáč Ľubomír TTC Kochanovce C 68 20 48 29.41
30 Baranek Jozef TTC Kochanovce C 72 21 51 29.17
31 Lenart Jozef STO Medzilaborce-Čer A 52 14 38 26.92
32 Dutka Michal ŠK Orion Belá n/Cir D 68 15 53 22.06
33 Magej Jozef TTC Kochanovce C 54 11 43 20.37
34 Jankaj Štefan STO Snina C 54 11 43 20.37
35 Hašuľ Juraj ŠK Orion Belá n/Cir D 54 10 44 18.52
36 Pančišin Radoslav ŠKST Humenné D 55 10 45 18.18
Od 60%(43,2) do 0%(0) zápasov
Por. Hráč Mužstvo Zápasy Výhry Prehry Úspešnosť
1 Hrežík Marián ŠK Orion Belá n/Cir C 14 14 0 100.00
2 Yuhan Tetiana ŠK Orion Belá n/Cir C 3 3 0 100.00
3 Lučkanič Michal STO Stakčín A 3 3 0 100.00
4 Miko Matej ŠK Orion Belá n/Cir D 1 1 0 100.00
5 Országh Šimon ŠK Orion Belá n/Cir C 36 35 1 97.22
6 Švigar Marián TTC Kochanovce B 20 18 2 90.00
7 Šmiga Radoslav STO Medzilaborce-Čer A 18 15 3 83.33
8 Kridla Jozef TTC Kochanovce B 43 35 8 81.40
9 Gajdošová Lucia ŠK Orion Belá n/Cir C 16 13 3 81.25
10 Turčik Ján STO Košarovce C 20 16 4 80.00
11 Krešilová Andrea ŠK Orion Belá n/Cir C 36 28 8 77.78
12 Kaňuk Michal ml. STO Košarovce C 28 21 7 75.00
13 Bogner Róbert STO Snina C 15 11 4 73.33
14 Hromňak Stanislav TTC Kochanovce B 36 25 11 69.44
15 Balogáč Oskar TTC Kochanovce B 22 15 7 68.18
16 Hašuľ Igor ŠK Orion Belá n/Cir C 38 24 14 63.16
17 Brečka Pavol ŠK Orion Belá n/Cir C 21 13 8 61.90
18 Cinkanič Ľubomír STO Kolonica-Lad. A 12 7 5 58.33
19 Hašuľ Marek st. ŠK Orion Belá n/Cir C 31 17 14 54.84
20 Frandoferová Sára ŠKST Humenné D 24 12 12 50.00
21 Butala Daniel STO Snina C 16 8 8 50.00
22 Kaňuk Dominik STO Košarovce C 8 4 4 50.00
23 Kohut Lukáš STO Dlhé n/Cir B 4 2 2 50.00
24 Kapraľ Roman STO Snina C 39 19 20 48.72
25 Rác Vasiľ ŠK Orion Belá n/Cir C 9 4 5 44.44
26 Országh Dalibor ŠK Orion Belá n/Cir D 21 9 12 42.86
27 Muraj Ivan STO Medzilaborce-Čer A 26 11 15 42.31
28 Karľa Jozef STO Snina C 24 10 14 41.67
29 Karabinčík Kamil st. STO Košarovce C 29 12 17 41.38
30 Lukša Richard STO Stakčín A 27 11 16 40.74
31 Gombita Ján STO Medzilaborce-Čer A 16 6 10 37.50
32 Dadejová Nela ŠKST Humenné D 18 6 12 33.33
33 Kohút Michal TTC Kochanovce B 39 12 27 30.77
34 Kazimír Peter STO Medzilaborce-Čer A 26 7 19 26.92
35 Ovad Jozef ŠK Orion Belá n/Cir C 15 4 11 26.67
36 Dzurikanin Jozef STO Dlhé n/Cir B 16 4 12 25.00
37 Burda Pavol ŠK Orion Belá n/Cir D 8 2 6 25.00
38 Biľanský Juraj STO Stakčín A 18 4 14 22.22
39 Greš Štefan TTC Kochanovce C 18 4 14 22.22
40 Bednár Marián ŠK Orion Belá n/Cir D 10 2 8 20.00
41 Šalata Michal ŠKST Humenné D 42 8 34 19.05
42 Janik Milan STO Ptičie A 16 3 13 18.75
43 Nazad Jozef STO Košarovce C 32 5 27 15.63
44 Treščak Michal STO Dlhé n/Cir B 20 3 17 15.00
45 Burda Jozef STO Dlhé n/Cir B 24 2 22 8.33
46 Černiga Peter ŠKST Humenné D 28 2 26 7.14
47 Haničak Lukáš STO Stakčín A 32 0 32 0.00
48 Karabin Jozef STO Košarovce C 12 0 12 0.00
49 Iliško Marián STO Kolonica-Lad. A 8 0 8 0.00
50 Dunaj Tomáš STO Snina C 5 0 5 0.00
51 Kelich Jozef TTC Kochanovce B 4 0 4 0.00
52 Hoľko Peter STO Košarovce C 4 0 4 0.00
53 Haničak Martin STO Stakčín A 4 0 4 0.00
54 Verbický Adam STO Stakčín A 3 0 3 0.00
55 Országhová Romana ŠK Orion Belá n/Cir D 3 0 3 0.00
56 Kadlček Daniel STO Snina C 2 0 2 0.00
57 Kontuľ Dušan STO Snina C 2 0 2 0.00
58 Miko Jakub ŠK Orion Belá n/Cir D 1 0 1 0.00