Vitajte na pinec.sk

Výsledky stolnotenisových súťaží.

ObSTZ Humenné - 5.liga, muži 2019/2020

Výsledky zápasov: Základná časť

Id Dátum Mužstvá Výsledok Status Scan Foto Pozn.
20 . kolo
237 27.03.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Dlhé n/Cir B
     
238 29.03.2020
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
TTC Kochanovce B
     
239 28.03.2020
So 17:00
STO Stakčín A
TTC Kochanovce C
     
240 29.03.2020
Ne 14:00
STO Košarovce C
STO Snina C
     
241 27.03.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
ŠKST Humenné D
     
242 28.03.2020
So 18:00
STO Ptičie A
STO Medzilaborce-Čer A
     
19 . kolo
231 21.03.2020
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
ŠK Orion Belá n/Cir D
     
232 22.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
STO Ptičie A
     
233 21.03.2020
So 15:00
STO Snina C
ŠK Orion Belá n/Cir C
     
234 21.03.2020
So 15:00
TTC Kochanovce C
STO Košarovce C
     
235 21.03.2020
So 18:00
TTC Kochanovce B
STO Stakčín A
     
236 22.03.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Kolonica-Lad. A
     
18 . kolo
225 13.03.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Kolonica-Lad. A
     
226 14.03.2020
So 17:00
STO Stakčín A
STO Dlhé n/Cir B
     
227 15.03.2020
Ne 14:00
STO Košarovce C
TTC Kochanovce B
     
228 13.03.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
TTC Kochanovce C
     
229 14.03.2020
So 18:00
STO Ptičie A
STO Snina C
     
230 14.03.2020
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
ŠKST Humenné D
     
17 . kolo
219 08.03.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
ŠK Orion Belá n/Cir D
12 : 6 Web zápis
A.Pavlotty
 
220 07.03.2020
So 15:00
STO Snina C
STO Medzilaborce-Čer A
7 : 11 Web zápis
I.Malinič
 
221 07.03.2020
So 15:00
TTC Kochanovce C
STO Ptičie A
1 : 17 Web zápis
J.Baránek
 
222 07.03.2020
So 18:00
TTC Kochanovce B
ŠK Orion Belá n/Cir C
6 : 12 Web zápis
J.Baránek
 
223 08.03.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Košarovce C
10 : 8 Web zápis
B.Jozef
 
224 08.03.2020
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
STO Stakčín A
15 : 3 Web zápis
S.Peter
 
16 . kolo
213 21.02.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Stakčín A
14 : 4 Web zápis
D.Országh
 
214 23.02.2020
Ne 14:00
STO Košarovce C
STO Kolonica-Lad. A
5 : 13 Web zápis
P.Kaňuk
 
215 21.02.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
STO Dlhé n/Cir B
17 : 1 Web zápis
D.Országh
 
216 22.02.2020
So 18:00
STO Ptičie A
TTC Kochanovce B
9 : 9 Web zápis
J.Baránek
 
217 22.02.2020
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
TTC Kochanovce C
16 : 2 Web zápis
M.Mazanec
 
218 23.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
STO Snina C
12 : 6 Web zápis
P.Novák
 
15 . kolo
207 15.02.2020
So 17:00
STO Snina C
ŠK Orion Belá n/Cir D
13 : 5 Web zápis
I.Malinič
 
208 15.02.2020
So 15:00
TTC Kochanovce C
ŠKST Humenné D
11 : 7 Web zápis
J.Baránek
 
209 15.02.2020
So 18:00
TTC Kochanovce B
STO Medzilaborce-Čer A
8 : 10 Web zápis
J.Baránek
 
210 16.02.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Ptičie A
8 : 10 Web zápis
B.Jozef
 
211 16.02.2020
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
ŠK Orion Belá n/Cir C
4 : 14 Web zápis
S.Peter
 
212 15.02.2020
So 17:00
STO Stakčín A
STO Košarovce C
10 : 8 Web zápis
V.Husťak
 
14 . kolo
201 07.02.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Košarovce C
4 : 14 Web zápis
D.Országh
 
202 07.02.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
STO Stakčín A
12 : 6 Web zápis
D.Országh
 
203 08.02.2020
So 18:00
STO Ptičie A
STO Kolonica-Lad. A
12 : 6 Web zápis
S.Peter
 
204 08.02.2020
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
STO Dlhé n/Cir B
15 : 3 Web zápis
M.Mazanec
 
205 09.02.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
TTC Kochanovce B
3 : 15 Web zápis
P.Novák
 
206 08.02.2020
So 15:00
STO Snina C
TTC Kochanovce C
13 : 5 Web zápis
I.Malinič
 
13 . kolo
195 01.02.2020
So 15:00
TTC Kochanovce C
ŠK Orion Belá n/Cir D
7 : 11 Web zápis
J.Baránek
 
196 01.02.2020
So 18:00
TTC Kochanovce B
STO Snina C
6 : 12 Web zápis
J.Baránek
   
197 02.02.2020
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
ŠKST Humenné D
15 : 3 Web zápis
B.Jozef
 
198 02.02.2020
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
STO Medzilaborce-Čer A
2 : 16 Web zápis
S.Peter
 
199 01.02.2020
So 17:00
STO Stakčín A
STO Ptičie A
7 : 11 Web zápis
V.Husťak
 
200 02.02.2020
Ne 14:00
STO Košarovce C
ŠK Orion Belá n/Cir C
3 : 15 Web zápis
P.Kaňuk
 
12 . kolo
189 24.01.2020
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
ŠK Orion Belá n/Cir C
5 : 13 Web zápis
D.Országh
 
190 25.01.2020
So 18:00
STO Ptičie A
STO Košarovce C
8 : 10 Web zápis
P.Kaňuk
 
191 25.01.2020
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
STO Stakčín A
14 : 4 Web zápis
M.Mazanec
 
192 26.01.2020
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
STO Kolonica-Lad. A
2 : 16 Web zápis
T.Korba
 
193 25.01.2020
So 15:00
STO Snina C
STO Dlhé n/Cir B
10 : 8 Web zápis
I.Malinič
 
194 25.01.2020
So 15:00
TTC Kochanovce C
TTC Kochanovce B
4 : 14 Web zápis
J.Baránek
 
11 . kolo
127 21.12.2019
So 18:00
TTC Kochanovce B
ŠK Orion Belá n/Cir D
18 : 0 wo Web zápis
J.Baránek
     
128 21.12.2019
So 15:00
TTC Kochanovce C
STO Dlhé n/Cir B
7 : 11 Web zápis
J.Baránek
 
129 21.12.2019
So 15:00
STO Snina C
STO Kolonica-Lad. A
9 : 9 Web zápis
I.Malinič
 
130 22.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
STO Stakčín A
7 : 11 Web zápis
A.Pavlotty
 
131 21.12.2019
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
STO Košarovce C
11 : 7 Web zápis
M.Mazanec
 
132 21.12.2019
So 18:00
STO Ptičie A
ŠK Orion Belá n/Cir C
4 : 14 Web zápis
D.Országh
 
10 . kolo
121 13.12.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Ptičie A
2 : 16 Web zápis
D.Országh
 
122 13.12.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
STO Medzilaborce-Čer A
9 : 9 Web zápis
D.Országh
 
123 15.12.2019
Ne 14:00
STO Košarovce C
ŠKST Humenné D
13 : 5 Web zápis
P.Kaňuk
 
124 14.12.2019
So 17:00
STO Stakčín A
STO Snina C
4 : 14 Web zápis
V.Husťak
 
125 15.12.2019
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
TTC Kochanovce C
17 : 1 Web zápis
S.Peter
 
126 15.12.2019
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
TTC Kochanovce B
0 : 18 wo Web zápis
B.Jozef
   
9 . kolo
115 08.12.2019
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
ŠK Orion Belá n/Cir D
16 : 2 Web zápis
B.Jozef
 
116 07.12.2019
So 18:00
TTC Kochanovce B
STO Kolonica-Lad. A
10 : 8 Web zápis
J.Baránek
 
117 07.12.2019
So 15:00
TTC Kochanovce C
STO Stakčín A
5 : 13 Web zápis
J.Baránek
 
118 07.12.2019
So 15:00
STO Snina C
STO Košarovce C
15 : 3 Web zápis
I.Malinič
 
119 08.12.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
ŠK Orion Belá n/Cir C
1 : 17 Web zápis
A.Pavlotty
 
120 07.12.2019
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
STO Ptičie A
11 : 7 Web zápis
M.Mazanec
 
8 . kolo
109 29.11.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Medzilaborce-Čer A
3 : 15 Web zápis
D.Országh
 
110 30.11.2019
So 18:00
STO Ptičie A
ŠKST Humenné D
17 : 1 Web zápis
P.Rada
 
111 29.11.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
STO Snina C
14 : 4 Web zápis
D.Országh
 
112 01.12.2019
Ne 14:00
STO Košarovce C
TTC Kochanovce C
11 : 7 Web zápis
P.Kaňuk
 
113 30.11.2019
So 17:00
STO Stakčín A
TTC Kochanovce B
4 : 14 Web zápis
V.Husťak
 
114 01.12.2019
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
STO Dlhé n/Cir B
11 : 7 Web zápis
S.Peter
 
7 . kolo
103 24.11.2019
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
ŠK Orion Belá n/Cir D
15 : 3 Web zápis
S.Peter
 
104 24.11.2019
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Stakčín A
13 : 5 Web zápis
B.Jozef
 
105 23.11.2019
So 18:00
TTC Kochanovce B
STO Košarovce C
18 : 0 wo Web zápis
J.Baránek
   
106 23.11.2019
So 15:00
TTC Kochanovce C
ŠK Orion Belá n/Cir C
4 : 14 Web zápis
J.Baránek
 
107 23.11.2019
So 15:00
STO Snina C
STO Ptičie A
9 : 9 Web zápis
I.Malinič
 
108 24.11.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
STO Medzilaborce-Čer A
6 : 12 Web zápis
A.Pavlotty
 
6 . kolo
97 15.11.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
ŠKST Humenné D
5 : 13 Web zápis
D.Országh
 
98 16.11.2019
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
STO Snina C
10 : 8 Web zápis
M.Mazanec
 
99 16.11.2019
So 18:00
STO Ptičie A
TTC Kochanovce C
14 : 4 Web zápis
J.Baránek
 
100 15.11.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
TTC Kochanovce B
18 : 0 wo Web zápis
D.Országh
   
101 17.11.2019
Ne 14:00
STO Košarovce C
STO Dlhé n/Cir B
8 : 10 Web zápis
P.Kaňuk
 
102 16.11.2019
So 17:00
STO Stakčín A
STO Kolonica-Lad. A
4 : 14 Web zápis
V.Husťak
 
5 . kolo
91 09.11.2019
So 17:00
STO Stakčín A
ŠK Orion Belá n/Cir D
12 : 6 Web zápis
V.Husťak
 
92 10.11.2019
Ne 14:00
STO Kolonica-Lad. A
STO Košarovce C
17 : 1 Web zápis
S.Peter
 
93 10.11.2019
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
ŠK Orion Belá n/Cir C
5 : 13 Web zápis
B.Jozef
 
94 09.11.2019
So 18:00
TTC Kochanovce B
STO Ptičie A
13 : 5 Web zápis
J.Baránek
 
95 09.11.2019
So 15:00
TTC Kochanovce C
STO Medzilaborce-Čer A
7 : 11 Web zápis
J.Baránek
 
96 09.11.2019
So 15:00
STO Snina C
ŠKST Humenné D
18 : 0 Web zápis
I.Malinič
 
4 . kolo
85 25.10.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
STO Snina C
7 : 11 Web zápis
D.Országh
 
86 27.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
TTC Kochanovce C
2 : 16 Web zápis
A.Pavlotty
 
87 26.10.2019
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
TTC Kochanovce B
6 : 12 Web zápis
M.Mazanec
 
88 26.10.2019
So 18:00
STO Ptičie A
STO Dlhé n/Cir B
16 : 2 Web zápis
B.Jozef
 
89 25.10.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
STO Kolonica-Lad. A
11 : 7 Web zápis
D.Országh
 
90 27.10.2019
Ne 14:00
STO Košarovce C
STO Stakčín A
2 : 16 Web zápis
P.Kaňuk
 
3 . kolo
79 20.10.2019
Ne 14:00
STO Košarovce C
ŠK Orion Belá n/Cir D
13 : 5 Web zápis
P.Kaňuk
 
80 19.10.2019
So 17:00
STO Stakčín A
ŠK Orion Belá n/Cir C
8 : 10 Web zápis
V.Husťak
 
81 19.10.2019
So 17:00
STO Kolonica-Lad. A
STO Ptičie A
6 : 12 Web zápis
S.Peter
 
82 20.10.2019
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Medzilaborce-Čer A
13 : 5 Web zápis
T.Korba
 
83 19.10.2019
So 18:00
TTC Kochanovce B
ŠKST Humenné D
18 : 0 Web zápis
J.Baránek
 
84 19.10.2019
So 15:00
TTC Kochanovce C
STO Snina C
10 : 8 Web zápis
J.Baránek
 
2 . kolo
73 11.10.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir D
TTC Kochanovce C
10 : 8 Web zápis
D.Országh
 
74 12.10.2019
So 15:00
STO Snina C
TTC Kochanovce B
3 : 15 Web zápis
I.Malinič
 
75 13.10.2019
Ne 10:00
ŠKST Humenné D
STO Dlhé n/Cir B
11 : 7 Web zápis
D.Fink
 
76 12.10.2019
So 13:00
STO Medzilaborce-Čer A
STO Kolonica-Lad. A
10 : 8 Web zápis
M.Mazanec
 
77 12.10.2019
So 18:00
STO Ptičie A
STO Stakčín A
10 : 8 Web zápis
V.Husťak
 
78 11.10.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
STO Košarovce C
12 : 6 Web zápis
D.Országh
 
1 . kolo
67 04.10.2019
Pi 18:00
ŠK Orion Belá n/Cir C
ŠK Orion Belá n/Cir D
16 : 2 Web zápis
D.Országh
 
68 06.10.2019
Ne 14:00
STO Košarovce C
STO Ptičie A
7 : 11 Web zápis
P.Kaňuk
 
69 05.10.2019
So 17:00
STO Stakčín A
STO Medzilaborce-Čer A
11 : 7 Web zápis
V.Husťak
 
70 05.10.2019
So 17:00
STO Kolonica-Lad. A
ŠKST Humenné D
17 : 1 Web zápis
S.Peter
 
71 06.10.2019
Ne 10:00
STO Dlhé n/Cir B
STO Snina C
11 : 7 Web zápis
B.Jozef
 
72 05.10.2019
So 18:00
TTC Kochanovce B
TTC Kochanovce C
16 : 2 Web zápis
J.Baránek